Nowoczesne przedszkole i żłobek - oferta dla dzieci z krakowskich Dębników

W nowoczesnym przedszkolu i żłobku dla dzieci z krakowskich Dębników każdy dzień przynosi coś nowego. Naszym celem jest wspieranie młodych talentów i rozwijanie umiejętności, które zapewnią podopiecznym lepszy start w życie. W programie nauczania uwzględniliśmy zróżnicowane formy aktywności, od zajęć sportowych, przez warsztaty artystyczne, aż po wycieczki i naukę języków obcych. Nad prawidłowym rozwojem i dobrym samopoczuciem podopiecznych czuwają profesjonalna kadra nauczycielska oraz doświadczeni specjaliści. Dzięki temu pobyt w prywatnym żłobku i przedszkolu FairPlay poszerza horyzonty i wspiera ciekawość świata od najmłodszych lat. Zapraszamy!

Przedszkole i żłobek sportowo-językowy

Wychowanie poprzez sport to ważna idea naszego przedszkola i żłobka sportowo-językowego. Dzieci z krakowskich Dębników mogą przebierać spośród wielu rodzajów aktywności, m.in. treningów piłki nożnej, judo, tańca, czy tenisa. Podczas zajęć maluchy poprawiają motorykę i koordynację ruchową pod okiem trenera, nawiązując przy tym nowe znajomości i ucząc się współpracy w grupie. Dzięki temu podopieczni nie tylko pracują nad swoją sprawnością fizyczną, ale także kształtują charakter i uczą się wytrwałości w dążeniu do celu.
Oferujemy także naukę języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy i native speakerzy wykorzystujący nowoczesne metody nauczania. Program zostaje dostosowany do etapu rozwojowego uczestników i opiera się na nauce nowych słówek i zwrotów za pomocą piosenek, wierszyków i wspólnej zabawy. Dzięki temu dzieci przyswajają wiedzę w sposób intuicyjny i naturalny.

Przedszkole z zajęciami artystycznymi dla małych twórców

Aktywnie wspieramy podopiecznych w pierwszych kontaktach ze sztuką. W przedszkolu z zajęciami artystycznymi dzieci uczestniczą w prostych warsztatach plastycznych i rozwijają motorykę podczas rytmiki. Dzięki temu maluchy odkrywają swoje talenty i kształtują umiejętności, eksplorując zróżnicowane formy twórczej ekspresji. Lekcje rysunku, nauka tańca, czy występy muzyczne opierają się na zabawie, pozytywnie wpływając na kreatywność i umiejętność współpracy w grupie. Dzięki temu dzieci nabywają wielu, cennych doświadczeń, które mają nieoceniony wpływ na ich rozwój intelektualny i emocjonalny.

Przedszkole z ciekawymi wycieczkami

Ważnym fundamentem działalności przedszkola z wycieczkami jest zaspokajanie ciekawości świata i wpajanie otwartości na drugiego człowieka. Dlatego zajęcia nie ograniczają się wyłącznie do sal edukacyjnych. Liczne wyjścia do opery, teatru, na basen i innych miejsc na mapie miasta dostarczają podopiecznym wspaniałych wrażeń, a przy tym pozwalają poznać najbliższe otoczenie. Podczas wycieczek dzieci kształtują w sobie poczucie przynależności do lokalnej ojczyzny wraz z jej bogatą historią i istotnymi dla zbiorowej pamięci punktami. W przedszkolu z wycieczkami dzieci z krakowskich Dębników uczestniczą w wielu, fascynujących wydarzeniach. Rozwijają przy tym również umiejętności komunikacyjne i poznając zasady postępowania w miejscach publicznych.

Profesjonalna opieka w przedszkolu i żłobku z psychologiem

W przedszkolu i żłobku z psychologiem czuwamy nad prawidłowym rozwojem emocjonalnym naszych podopiecznych. Wsparcie specjalisty ma na celu wykrycie i nazwanie potencjalnych problemów na wczesnym etapie. Psycholog obserwuje dzieci w trakcie zabawy i prowadzi zajęcia terapeutyczne. Rodzice mają możliwość skorzystania z darmowych konsultacji odbywających się raz w miesiącu. Dzięki temu opiekunowie otrzymują pełny wgląd w rozwój emocjonalny malucha, a doradztwo specjalisty umożliwia im wdrożenie działań, które wspierają go w domowym zaciszu.

Przedszkole i żłobek z logopedą i pielęgniarką

Pragniemy otoczyć podopiecznych kompleksową opieką specjalistów, aby zapewnić im komfortowe warunki niezbędne dla prawidłowego rozwoju. Dlatego w naszym przedszkolu i żłobku odbywają się spotkania z logopedą i pielęgniarką. Dzięki temu maluchy z krakowskich Dębników otrzymują profesjonalne wsparcie w nauce mowy i komunikacji, a dbałość o zachowanie czystości i higieny gwarantuje, że funkcjonują w bezpiecznym środowisku. Logopeda monitoruje postępy podczas zajęć grupowych i indywidualnych, a konsultacje dla rodziców mają na celu wdrożyć wspierające działania poza murami placówki.

Żłobek z wyżywieniem - propozycja dla smakoszy i niejadków

Wiemy, jak trudne potrafi być przekonanie niejadka do zjedzenia zdrowego posiłku. Dlatego w przedszkolu i żłobku z wyżywieniem oferujemy smaczne dania przygotowywane przez firmę cateringową. Nad prawidłową kalorycznością i składem czuwa dyplomowany dietetyk. Uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania i przyzwyczajenia żywieniowe dzieci i ich opiekunów, dlatego proponujemy zarówno menu podstawowe, jak i wegetariańskie, a także dania bezmleczne, bezglutenowe i dietę indywidualną. Na 5 posiłków dziennie składają się śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i drugi podwieczorek w stałych godzinach.

Zapraszamy do naszych najbliższych placówek ul. Nullo 42 i ul. Nullo 32!