Prywatne przedszkole i żłobek - zapraszamy dzieci z krakowskiej Krowodrzy

Wybierając pierwszą placówkę edukacyjną w życiu malucha, warto zdecydować się na miejsce, które zapewni mu wszechstronny rozwój. W prywatnym przedszkolu i żłobku dzieci z krakowskiej Krowodrzy mogą poznawać otoczenie i odkrywać swoje talenty w przyjaznym i bezpiecznym środowisku. Bogata oferta zajęciowa obejmuje szereg fascynujących aktywności, od sportu, przez naukę języków obcych, aż po zajęcia artystyczne. Aktywnie odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby intelektualne i emocjonalne podopiecznych, a nad ich prawidłowym rozwojem czuwają specjaliści i wykwalifikowana kadra. Dzięki temu nasze przedszkola i żłobki prywatne pozwalają odkryć potencjał w każdym dziecku, skutecznie rozbudzając ciekawość świata od najmłodszych lat.

Przedszkole i żłobek sportowo-językowy - edukacja z wartościami

Ważnym filarem działalności naszej placówki jest idea wychowania poprzez sport. Aktywność fizyczna ma nie tylko doskonały wpływ na rozwój prawidłowej motoryki i koordynacji ruchowej, ale także kształtuje charakter. W przedszkolu i żłobku sportowo-językowym dzieci zdobywają pierwsze gole i uczą się współpracy w grupie w duchu sprawiedliwego współzawodnictwa. Wpajamy podopiecznym takie wartości, jak szacunek dla przeciwnika, uczciwość i przestrzeganie ustalonych zasad. Nasze zajęcia uczą miłości do sportu poprzez zabawę i odbywają się pod opieką doświadczonego trenera. Dzięki temu pierwsze spotkanie z aktywnością fizyczną przebiega w sposób komfortowy i zachęca do podejmowania wyzwań.

Przedszkole językowe dla małych poliglotów

W naszym przedszkolu językowym dzieci z krakowskiej Krowodrzy mają możliwość nauki 3 języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego. Stawiamy na kształtowanie umiejętności komunikacji międzykulturowej w sposób intuicyjny, z wykorzystaniem gier, zabaw i piosenek. Dzięki temu podopieczni błyskawicznie przyswajają nowe słówka i oswajają się z ich brzmieniem. Równocześnie poprzez naukę języków obcych zapoznajemy dzieci z różnorodnością świata, promując takie wartości jak tolerancja i szacunek dla drugiego człowieka. Wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy tworzą przyjazną przestrzeń, zachęcając maluchy do swobodnego wypowiadania się i zaangażowanego uczestnictwa.

Przedszkole z zajęciami artystycznymi

Dzieci to mali artyści o ogromnej wyobraźni. W naszym przedszkolu z zajęciami artystycznymi wspólnie odkrywamy talenty podopiecznych i zachęcamy do twórczej ekspresji. W placówce odbywają się m.in. warsztaty plastyczne, teatralne i muzyczne, a dzieci są zaangażowane w przygotowywanie oprawy na różne uroczystości. Dzięki temu maluchy poznają fascynujący świat sztuki pełny barw, dźwięków i kształtów poprzez zabawę, w sposób adekwatny do wieku i potrzeb emocjonalnych. W rezultacie uczą się kreatywnego myślenia, które w przyszłości zaowocuje nieszablonowym podejściem do wyzwań życia dorosłego.

Nowoczesne przedszkole z wycieczkami

Kraków to malownicze miasto pełne fascynujących miejsc. Przedszkole z wycieczkami pozwoli dzieciom z krakowskiej Krowodrzy lepiej poznać najbliższe otoczenie i rozwinąć poczucie przynależności do lokalnej społeczności. Nasze wyjścia na basen, do teatru, czy opery oswajają uczestników z zasadami panującymi w tych instytucjach i dostarczają wspaniałej rozrywki. Takie wycieczki to także okazja do rozwijania kompetencji społecznych i zdobywania wielu cennych doświadczeń. Dzięki temu maluchy poznają historię i tradycje kulturalne w sposób adekwatny do wieku i indywidualnych potrzeb rozwojowych.

Przedszkole i żłobek z psychologiem dziecięcym

W przedszkolu i żłobku z psychologiem czuwamy nad prawidłowym rozwojem emocjonalnym i społecznym naszych podopiecznych. Dzięki temu dzieci zostają otoczone kompleksową opieką, a wszelkie nieprawidłowości mogą zostać wykryte i nazwane w szybkim czasie. Psycholog dziecięcy obserwuje maluchy w trakcie zabawy, zwracając uwagę na to, jak zachowują się w sytuacji stresowej i czy się socjalizują. Rodzice mogą skorzystać z darmowych konsultacji raz w miesiącu. Poprzez współpracę z opiekunami dziecka dążymy do wdrażania działań, które wspierają jego rozwój zarówno w placówce, jak i w domu.

Przedszkole prywatne i żłobek z pielęgniarką i logopedą

Szczególną uwagę w naszej placówce poświęcamy także utrzymaniu czystości i wpajaniu korzystnych dla rozwoju nawyków. W przedszkolu prywatnym i żłobku z pielęgniarką stan zdrowia i rozwój fizyczny maluchów są na bieżąco monitorowane i weryfikowane podczas badań przesiewowych. Pielęgniarka zapewnia także czystość i odpowiednią higienę w grupach żłobkowych. Oferujemy także wsparcie logopedy, który monitoruje prawidłowy rozwój mowy i komunikacji podopiecznych. Dzięki aktywnej współpracy z rodzicami jesteśmy w stanie zapewnić dziecku warunki uwzględniającego jego indywidualne potrzeby.

Żłobek z pełnym wyżywieniem

Dzieci spędzają w naszych placówkach sporą część dnia, dlatego w żłobku z wyżywieniem w pobliżu krakowskiej Krowodrzy przygotowaliśmy dla nich smaczny i zdrowy jadłospis składający się z 5 posiłków. Oferujemy bogate menu: od diety podstawowej, przez wegetariańską, aż po bezmleczną i bezglutenową. Dla pociech ze szczególnymi potrzebami mamy także indywidualny jadłospis. Wszystkie dania są przygotowywane przez profesjonalną firmę cateringową, a nad kalorycznością potraw czuwa dietetyk.

Zapraszamy do naszej najbliższej placówki ul. Wrocławska 53AB!