Język angielski

Wielojęzyczność otwiera drzwi do nieskończonych możliwości. W naszych prywatnych przedszkolach językowych w Krakowie nie tylko rozumiemy tę wartość, ale także wprowadzamy maluchy w świat komunikacji międzykulturowej już od najwcześniejszych lat. Oferta edukacyjna, którą prezentujemy, jest zanurzona w środowisku, gdzie język angielski, francuski bądź hiszpański staje się nie tylko narzędziem komunikacji, ale i elementem zabawy oraz eksploracji. Przygoda zaczyna się tutaj – w przedszkolu z językiem angielskim w sercu Krakowa. Choć to nie jedyne miejsce, w którym możecie nas znaleźć, ponieważ nasze placówki znajdują się w wielu największych miastach Polski.

dziecko w przedszkolu

Odpowiednie przygotowanie już od najmłodszych lat - żłobki i przedszkola językowe

Wspieramy także integralny rozwój dziecka, uwzględniając jego indywidualne predyspozycje, aby nauka języka była nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Nasze niepubliczne przedszkole językowe w Krakowie to miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie otoczone troską i zainteresowaniem opiekunek. Nasza wspaniała kadra podejmuje świadome wysiłki, aby metody nauczania były angażujące i dostosowane do wieku dzieci. Dzięki temu każde z nich może rozwijać swoje umiejętności językowe w komfortowym i wspierającym środowisku. Z dumą obserwujemy, jak nasze pociechy rosną i nabierają pewności siebie.

Prywatne przedszkole z native speakerami

Nasze prywatne przedszkole anglojęzyczne to miejsce, gdzie dzieci uczą się poprzez piosenki, gry i codzienną interakcję. Stawiamy na naukę przez zabawę, co umożliwia dzieciom przyswajanie nowych słów i fraz w sposób naturalny i intuicyjny. Dzięki programowi, który uwzględnia różnorodność kulturową i edukacyjną, dzieci mogą eksplorować i doceniać różnice, jednocześnie ucząc się szacunku i otwartości wobec innych. W każdym niepublicznym przedszkolu językowym FairPlay maluchy współpracują z doświadczonymi lektorami oraz native speakerami. Dajemy dzieciom przestrzeń, aby wyrażały siebie i swoje pomysły w bezpiecznym i wspierającym środowisku, które zachęca do ekspresji i komunikacji w obcym języku.

dziecko w przedszkolu

Bogate programy edukacyjne w niepublicznym przedszkolu językowym

Prywatne przedszkola anglojęzyczne Fairplay odkrywają świat na nowo, jednocześnie budując solidne fundamenty do dalszej edukacji. Bogate programy naszych przedszkoli są starannie zaprojektowane, aby sprostać różnorodnym stylom uczenia się. Z zespołem, który troszczy się o indywidualne potrzeby każdego dziecka, przedszkola językowe stają się miejscem, gdzie nauka i zabawa współistnieją w harmonii. Dopełnieniem naszej oferty są różnorodne warsztaty, zajęcia dodatkowe, które pozwalają dzieciom budować trwałe wspomnienia i przyjaźnie. Metody stosowane w naszym prywatnym przedszkolu językowym w Krakowie kładą nacisk na rozwijanie umiejętności miękkich, takich jak praca zespołowa, rozwiązywanie problemów i kreatywność, które są niezbędne w dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie. Nasza misja polega na tym, aby umożliwić każdemu dziecku odkrycie i rozwinięcie swojego potencjału.

Edukacyjna przygoda maluchów w żłobkach językowych

W naszych żłobkach językowych małe dzieci zyskują pierwszy kontakt z językiem obcym w ciepłej i wspierającej atmosferze. Nasze placówki wprowadzają najmłodsze umysły w świat edukacji poprzez zabawę, muzykę i interaktywne działania. Wykwalifikowany zespół pedagogów i native speakerów tworzy środowisko, w którym każde dziecko może swobodnie eksplorować i odkrywać nowe słowa i dźwięki. Wasza pociecha nie będzie przebodźcowana, ponieważ dostosowujemy podejście do indywidualnych potrzeb. Każde dziecko rozwija się we własnym tempie, czemu pomagają specjalnie zaprojektowane przestrzenie do nauki i zabawy. Nasz żłobek sprzyja rozwijaniu umiejętności motorycznych, uwzględniając jednocześnie wyjątkowy charakter dziecka od najmłodszych lat.

dzieci w przedszkolu

Fundamenty naszego żłobka językowego

Żłobki językowe są miejscem, gdzie pierwsze kroki z edukacją podejmowane są z radością i ciekawością. Jesteśmy miejscem, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i pewnie rozwijać zdolności komunikacyjne i społeczne. Dzięki codziennym interakcjom, zabawom i śpiewom, maluchy nie tylko uczą się nowego języka, ale także uczą się pracy w grupie. W żłobku językowym sprawiamy, że pierwsze doświadczenia językowe dziecka są pełne radości. Poza tym równie ważne jest dla nas budowanie zdrowych więzi między maluchami oraz pomiędzy dziećmi a opiekunami, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jest to kluczowe dla zdobywania wiedzy i umiejętności w każdym wieku.