Nowoczesne przedszkole w Krakowie dla dzieci z Prądnika Czerwonego

Celem naszej placówki jest stworzenie środowiska, które kształtuje młode umysły poprzez zabawę, naukę i twórcze odkrycia. Rozumiemy w końcu, jak ważne jest wszechstronne wsparcie rozwoju dzieci w ich najwcześniejszych latach. Przedszkole FairPlay w Krakowie zaprasza dzieci z Prądnika Czerwonego i gwarantuje świetną, rozwijającą zabawę!

Przedszkole językowe w Krakowie – oferta dla Prądnika Czerwonego

Jesteśmy przekonani, że znajomość języków obcych otwiera dzieciom drzwi do globalnego świata. Jak najszybsze rozpoczęcie nauki jest kluczowe dla wypracowania prawidłowej wymowy i naturalności w mówieniu. Nasze przedszkole językowe w Krakowie oferuje więc kursy języka angielskiego prowadzone w sposób, który jest zarówno edukacyjny, jak i zabawny. Zajęcia są dostosowane do wieku i umiejętności dzieci, koncentrując się na naturalnym osłuchaniu z obcą mową oraz na rozbudzaniu zainteresowania różnorodnością kulturową. W nowoczesnym przedszkolu językowym FairPlay staramy się, aby nauka była bezstresowa i kojarzyła się tylko i wyłącznie z dobrą zabawą.

Poza tym stawiamy też na rozwój w zakresie umiejętności manualnych. Wierzymy, że aktywność fizyczna jest kluczowa dla zdrowego rozwoju. Nasze zajęcia sportowe, dostosowane do różnych grup wiekowych, to nie tylko wyjątkowa frajda, ale także nauka pracy zespołowej. Specjalnie zaprojektowany program sportowy w przedszkolu w Krakowie prowadzony jest przez doświadczonych pedagogów. Skupia się on na rozwijaniu umiejętności motorycznych oraz promowaniu zdrowego stylu życia już od najmłodszych lat.

Rozwój plastyczny w przedszkolu z zajęciami artystycznymi

W nowoczesnym przedszkolu i żłobku FairPlay w Krakowie kładziemy duży nacisk na rozwijanie kreatywności i wyrażanie siebie poprzez sztukę. Organizujemy więc różnorodne warsztaty artystyczne, w tym zajęcia plastyczne, muzyczne oraz taneczne, które pozwalają dzieciom eksplorować różne formy artystycznej ekspresji. Wizyty w lokalnych instytucjach kulturalnych, takich jak teatry czy galerie, dodatkowo wzbogacają doświadczenie naszych podopiecznych.

Nasze przedszkole i żłobek w Krakowie dla dzieci z Prądnika Czerwonego to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy rodziców do odwiedzenia nas i zapoznania się z pełną ofertą naszej placówki. Poza szerokim wyborem zajęć oferujemy także pełne wyżywienie, regularne wizyty pielęgniarki, a także wsparcie logopedy dla dzieci zmagających się z wadami wymowy. Zapraszamy!

Zapraszamy do naszej najbliższej placówki Prądnik Czerwony - ul. Wrocławska 53AB