Przedszkole z wyżywieniem w Krakowie dla dzieci z Grzegórzek

Prywatny żłobek i przedszkole FairPlay już od lat z dumą wspiera rozwój podopiecznych za pomocą zespołu wykwalifikowanych specjalistów. Z myślą o zapewnieniu jak najbardziej prawidłowego rozwoju gwarantujemy program edukacyjny, który równoważy naukę, zabawę i rozwój emocjonalny. Ofertę naszego nowoczesnego przedszkola kierujemy również do dzieci z Grzegórzek!

Przedszkole z wycieczkami w Krakowie – z nami nigdy nie jest nudno!

W Przedszkolu Prywatnym FairPlay na Grzegórzkach duży nacisk kładziemy na praktyczne odkrywanie świata przez naszych podopiecznych. Dlatego regularnie organizujemy wycieczki edukacyjne, które są nie tylko doskonałą okazją do nauki poprzez doświadczenie, ale także do zabawy i integracji grupowej. Wyjścia organizowane w naszym nowoczesnym przedszkolu obejmują wizyty w miejscowych muzeach, teatrach, ogrodach botanicznych oraz w innych interesujących lokalizacjach w Krakowie i okolicach. Wierzymy, że takie wycieczki znacząco rozszerzają horyzonty naszych dzieci, ucząc ich o kulturze i przyrodzie w interaktywny sposób. Dzięki temu maluchy uczęszczające do naszego prywatnego żłobka lub przedszkola zyskują unikalną szansę na odkrywanie różnorodności i piękna świata w bezpośredni sposób, co wspiera ich ciekawość i chęć do nauki.

Żłobek i przedszkole z wyżywieniem – niestraszne nam niejadki!

Współpracujemy z wykwalifikowanymi dietetykami, aby stworzyć menu pełne smacznych, odżywczych i zdrowych posiłków, które odpowiadają na indywidualne potrzeby i upodobania żywieniowe każdego dziecka. W ofercie naszego przedszkola z wyżywieniem w Krakowie znajdują się różnorodne opcje, w tym posiłki tradycyjne, wegetariańskie, a także specjalne diety bezglutenowe i bezmleczne. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by dania były nie tylko pełne wartości odżywczych, ale również atrakcyjne wizualnie i smakowo dla naszych podopiecznych. W menu naszego nowoczesnego przedszkola i prywatnego żłobka każdy znajdzie coś dla siebie!

W przedszkolu FairPlay oferujemy również szeroki zakres różnych zajęć rozwojowych. Nasi podopieczni mogą uczęszczać m.in. na zajęcia z języka angielskiego, treningi ruchowe, a także warsztaty artystyczne dostosowane do wieku i stopnia zaawansowania. Z kolei dzieci zmagające się z wadami wymowy w ramach nauki w naszym przedszkolu mogą skorzystać z zajęć z logopedą. Gwarantujemy również regularne wizyty pielęgniarki, a także wsparcie psychologa dla maluchów, które akurat go potrzebują. Zapraszamy do kontaktu z naszym nowoczesnym przedszkolem w Krakowie rodziców z Grzegórzek i nie tylko!

Zapraszamy do naszej najbliższej placówki Grzegórzki - ul. Nullo 42 i ul. Nullo 32