Przedszkole prywatne Kraków

Prywatny żłobek Fair Play

ul. Anny Szwed – Śniadowskiej 41

Żłobek i przedszkole Fair Play Piast

Kraków, Mistrzejowice Os. Bohaterów Września 84A/1

Żłobek i przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul.Bronowicka 138

Żłobek i przedszkole

ul. Bunscha 20/22

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play

ul. Dauna 70

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Dekerta 24

Publiczne Przedszkole Fair Play nr 1 w Krakowie

ul. Dobrego Pasterza 52/L4

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

ul. Dobrego Pasterza 52/L5

Niepubliczny żłobek i przedszkole sportowo językowe

ul. Domagały 45

Przedszkole Publiczne i Niepubliczny Żłobek

ul. K. Hoffmanowej 6 B/U2

Żłobek i przedszkole

ul. Kilińskiego 2 (Rondo Grunwaldzkie)

Niepubliczne Przedszkole FAIR PLAY

ul. Lipska 8

Przedszkole i Żłobek FAIR PLAY

ul. Lubicz 23

Niepubliczne Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Nullo 32

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Nullo 42

Prywatny żłobek i przedszkole

ul. Pachońskiego 7A

Publiczne Przedszkole Fair Play nr 1 w Krakowie

ul. Pokutyńskiego 10

Niepubliczny Żłobek Fair Play

ul. Pokutyńskiego 10

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Ruczaj 43

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole

ul. Goszczyńskiego 1, 30-724 Kraków

Prywatny żłobek i przedszkole

Ul. Skrzyneckiego 15-17

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Szuwarowa 1

Publiczne Przedszkole i Prywatny Żłobek Fair Play

ul. Wielicka 28B

Publiczne Przedszkole i Prywatny Żłobek Fair Play

ul. Wrocławska 53AB

Publiczne Przedszkole Fair Play nr 2 w Krakowie

ul. Zamoyskiego 79A (Rondo Mateczny)

Publiczne Przedszkole i Prywatny Żłobek Fair Play

ul. Życzkowskiego 20

Prywatne przedszkole językowe Fair Play jest miejscem, w którym od lat dbamy o wszechstronny rozwój dzieci poprzez zabawę, naukę, sport oraz rozwijanie umiejętności społecznych. W centrum naszych zainteresowań są Najmłodsi oraz ich potrzeby, ale również dbanie o zadowolenie i komfort ich rodziców. Dlatego też nasze przedszkola niepubliczne są umiejscowione w ponad 20 różnych lokalizacjach w Krakowie, by można było znaleźć najbardziej dogodną. Oddając swoją pociechę pod naszą opiekę, rodzice mają pewność, że ich dziecko będzie miało wszelkie warunki ku temu, by stać się osobą ciekawą świata, otwartą wobec ludzi oraz odpowiednio przygotowaną do dalszych etapów edukacji. U nas rekrutacja trwa przez cały rok. Dołącz do nas! Wybierz przedszkole językowe Fair Play i zapewnij swojemu maluchowi radosne dzieciństwo wśród rówieśników.

Najlepsze przedszkole prywatne Kraków

Decyzja o wyborze przedszkola nie jest łatwa. To zrozumiałe, że rodzice chcą mieć pewność, że ich pociecha będzie miała właściwą opiekę oraz warunki do rozwoju w tak ważnym okresie w życiu. Za nami przemawiają nie tylko deklaracje, ale także opinie rodziców oraz wychowanków, z których jesteśmy bardzo dumni. Nie pracujemy po to, by wygrać kolejny ranking przedszkoli. Naszą najlepszą nagrodą jest uśmiech dziecka oraz postępy, które czyni każdego dnia. Nasza kadra to miłe i zadowolone panie, które kochają pracę z dziećmi. Dla większości naszych podopiecznych pani przedszkolanka jest jak ulubiona ciocia, a sam pobyt w placówce jest tak radosny, że nie chcą wracać do domu. Rodzice doceniają fakt, że z domowego niejadka potrafimy zrobić smakosza, a z dziecka nieśmiałego, osobę koleżeńską i chętną do wspólnej zabawy.

Przedszkole prywatne to również ogromne wsparcie dla pracujących rodziców. Działamy przez cały rok z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, a dzieci można odebrać nawet po godzinie 18.

Przedszkole językowe Kraków

Współczesny świat wymusza na nas posługiwanie się więcej niż tylko językiem polskim. Dlatego nasze niepubliczne przedszkole oferuje naukę języka angielskiego i francuskiego już od najmłodszych lat. Staramy się, by poznawanie nowego języka było sposobem odkrywania świata - fascynującego, pełnego różnorodności. O wysoki poziom nauki dbają wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy. Wszyscy obdarzeni talentem i pasją do pracy z najmłodszymi.

Przedszkola prywatne Kraków - tu nas znajdziesz

Prywatne przedszkola językowe Fair Play w Krakowie są usytuowane w 26 lokalizacjach, co zapewnia dogodny dojazd, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską osobom zamieszkującym różne dzielnice Krakowa. Można znaleźć nas, m.in. w następujących dzielnicach: Krowodrza, Pogórze, Prądnik Czerwony, Dębniki, Śródmieście, Czyżyny.

Kraków - przedszkole prywatne to dobry wybór

Przedszkole niepubliczne ma liczne, niepodważalne atuty w stosunku do przedszkoli publicznych. Są nimi:

  • możliwość zapisania dziecka młodszego niż po ukończeniu 3. roku życia - nasze prywatne przedszkola zajmą się maluchem, który ukończył 2,5 roku,
  • wybór wyżywienia zgodny z potrzebami i preferencjami dziecka - prywatne przedszkole oferuje dietę wegetariańską, bezglutenową, bezniklową oraz zapewnia możliwość decydowania o wielkości porcji oraz składnikach, które znajdą się na talerzu,
  • opieka w sylwestra, wigilię oraz przez całe lato - zapewniamy opiekę we wszystkie dni pracujące, bo rozumiemy potrzeby rodziców,
  • bogaty program edukacyjny - dbamy o wszechstronny rozwój, zarówno fizyczny, jak i umysłowy, nasza bogata oferta sprawia, że maluch ma dobry start do dalszej nauki,
  • mała liczebność grup - dzięki niewielkiej liczbie przedszkolaków w grupie możemy skupić się na indywidualnych potrzebach dzieci.

Zapraszamy rodziców z Krakowa do odwiedzenia naszych placówek i zapisywania swoich pociech do grup przedszkolnych.