Przedszkole prywatne Kraków

Prywatne przedszkole językowe Fair Play jest miejscem, w którym od lat dbamy o wszechstronny rozwój dzieci poprzez zabawę, naukę, sport oraz rozwijanie umiejętności społecznych. W centrum naszych zainteresowań są Najmłodsi oraz ich potrzeby, ale również dbanie o zadowolenie i komfort ich rodziców. Dlatego też nasze przedszkola niepubliczne są umiejscowione w ponad 20 różnych lokalizacjach w Krakowie, by można było znaleźć najbardziej dogodną. Oddając swoją pociechę pod naszą opiekę, rodzice mają pewność, że ich dziecko będzie miało wszelkie warunki ku temu, by stać się osobą ciekawą świata, otwartą wobec ludzi oraz odpowiednio przygotowaną do dalszych etapów edukacji. U nas rekrutacja trwa przez cały rok. Dołącz do nas! Wybierz przedszkole językowe Fair Play i zapewnij swojemu maluchowi radosne dzieciństwo wśród rówieśników.

Najlepsze przedszkole prywatne Kraków

Decyzja o wyborze przedszkola nie jest łatwa. To zrozumiałe, że rodzice chcą mieć pewność, że ich pociecha będzie miała właściwą opiekę oraz warunki do rozwoju w tak ważnym okresie w życiu. Za nami przemawiają nie tylko deklaracje, ale także opinie rodziców oraz wychowanków, z których jesteśmy bardzo dumni. Nie pracujemy po to, by wygrać kolejny ranking przedszkoli. Naszą najlepszą nagrodą jest uśmiech dziecka oraz postępy, które czyni każdego dnia. Nasza kadra to miłe i zadowolone panie, które kochają pracę z dziećmi. Dla większości naszych podopiecznych pani przedszkolanka jest jak ulubiona ciocia, a sam pobyt w placówce jest tak radosny, że nie chcą wracać do domu. Rodzice doceniają fakt, że z domowego niejadka potrafimy zrobić smakosza, a z dziecka nieśmiałego, osobę koleżeńską i chętną do wspólnej zabawy.

Przedszkole prywatne to również ogromne wsparcie dla pracujących rodziców. Działamy przez cały rok z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, a dzieci można odebrać nawet po godzinie 18.

Przedszkole językowe Kraków

Współczesny świat wymusza na nas posługiwanie się więcej niż tylko językiem polskim. Dlatego nasze niepubliczne przedszkole oferuje naukę języka angielskiego i francuskiego już od najmłodszych lat. Staramy się, by poznawanie nowego języka było sposobem odkrywania świata - fascynującego, pełnego różnorodności. O wysoki poziom nauki dbają wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy. Wszyscy obdarzeni talentem i pasją do pracy z najmłodszymi.

Przedszkola prywatne Kraków - tu nas znajdziesz

Prywatne przedszkola językowe Fair Play w Krakowie są usytuowane w 26 lokalizacjach, co zapewnia dogodny dojazd, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską osobom zamieszkującym różne dzielnice Krakowa. Można znaleźć nas, m.in. w następujących dzielnicach: Krowodrza, Pogórze, Prądnik Czerwony, Dębniki, Śródmieście, Czyżyny.

Kraków - przedszkole prywatne to dobry wybór

Przedszkole niepubliczne ma liczne, niepodważalne atuty w stosunku do przedszkoli publicznych. Są nimi:

  • możliwość zapisania dziecka młodszego niż po ukończeniu 3. roku życia - nasze prywatne przedszkola zajmą się maluchem, który ukończył 2,5 roku,
  • wybór wyżywienia zgodny z potrzebami i preferencjami dziecka - prywatne przedszkole oferuje dietę wegetariańską, bezglutenową, bezniklową oraz zapewnia możliwość decydowania o wielkości porcji oraz składnikach, które znajdą się na talerzu,
  • opieka w sylwestra, wigilię oraz przez całe lato - zapewniamy opiekę we wszystkie dni pracujące, bo rozumiemy potrzeby rodziców,
  • bogaty program edukacyjny - dbamy o wszechstronny rozwój, zarówno fizyczny, jak i umysłowy, nasza bogata oferta sprawia, że maluch ma dobry start do dalszej nauki,
  • mała liczebność grup - dzięki niewielkiej liczbie przedszkolaków w grupie możemy skupić się na indywidualnych potrzebach dzieci.

Zapraszamy rodziców z Krakowa do odwiedzenia naszych placówek i zapisywania swoich pociech do grup przedszkolnych.