Przedszkole prywatne Kraków

zajęcia sportowe w przedszkolu

Prywatny żłobek Fair Play

ul. Anny Szwed – Śniadowskiej 41

zajęcia sportowe dla dzieci w przedszkolu

Żłobek Fair Play Piast

Kraków, Mistrzejowice Os. Bohaterów Września 84A/1

dziecko na zajęciach sportowych

Żłobek i przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul.Bronowicka 138

zajęcia sportowe w przedszkolu dla dzieci

Publiczne Przedszkole Fair Play nr 6 w Krakowie

Niepubliczny Żłobek Sportowo – Językowy Fair Play Kilkulatek - ul. Bunscha 20/22

zajęcia sportowe dla dzieci w przedszkolu

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play

ul. Dauna 70

dzieci grające w piłkę nożną

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Dekerta 24

dzieci biorące udział w zajęciach sportowych

Publiczne Przedszkole Fair Play nr 1 w Krakowie

ul. Dobrego Pasterza 52/L4

dziecko bawiące się klockami w przedszkolu

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek

ul. Dobrego Pasterza 52/L5

dziecko w przedszkolu

Niepubliczny żłobek i przedszkole sportowo językowe

ul. Domagały 45

dzieci rysujące w przedszkolu

Przedszkole Publiczne i Niepubliczny Żłobek

ul. K. Hoffmanowej 6 B/U2

dzieci w przedszkolu

Żłobek i przedszkole

ul. Kilińskiego 2 (Rondo Grunwaldzkie)

dziecko w przedszkolu

Niepubliczne Przedszkole FAIR PLAY

ul. Lipska 8

dzieci na zajęciach sportowych w przedszkolu

Przedszkole i Żłobek FAIR PLAY

ul. Lubicz 23

dziecko grające w piłkę nożną

Niepubliczne Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Nullo 32

dzieci grające w piłkę nożną

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Nullo 42

dziecko skaczące w dal

Prywatny żłobek i przedszkole

ul. Pachońskiego 7A

dziecko bawiące się piłką

Publiczne Przedszkole Fair Play nr 1 w Krakowie

ul. Pokutyńskiego 10

dzieci rysujące w przedszkolu

Niepubliczny Żłobek Fair Play

ul. Pokutyńskiego 10

dziecko w przedszkolu

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Ruczaj 43

dziecko w przedszkolu bawiąc się klockami

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole

ul. Goszczyńskiego 1, 30-724 Kraków

zajęcia sportowe w przedszkolu

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

ul. Szuwarowa 1

dziecko na zajęciach sportowych

Publiczne Przedszkole i Prywatny Żłobek Fair Play

ul. Wielicka 28B

dzieci grające w piłkę nożną

Publiczne Przedszkole i Prywatny Żłobek Fair Play

ul. Wrocławska 53AB

dziecko bawiące się w przedszkolu

Publiczne Przedszkole Fair Play nr 2 w Krakowie

ul. Zamoyskiego 79A (Rondo Mateczny)

dzieci w przedszkolu

Publiczne Przedszkole i Prywatny Żłobek Fair Play

ul. Życzkowskiego 20

Placówka Fair Play to prywatne, nowoczesne przedszkole w Krakowie zlokalizowane w sercu malowniczego miasta. To miejsce, które z zaangażowaniem wspiera wszechstronny rozwój najmłodszych. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się wyjątkowe, rozwijając swój potencjał w przyjaznej atmosferze. Z nami Wasze dzieci podejmą pierwsze kroki w podróż pełną odkryć i przygody, będąc otoczone przez kadrę, która uwielbia to, co robi. Zapraszamy do poznania naszego niepublicznego, nowoczesnego przedszkola w Krakowie, dzięki któremu maluchy odkrywają radość nauki i zabawy w środowisku, które ceni różnorodność i indywidualność każdego małego odkrywcy.

Troska o każdego malucha

Nasze prywatne przedszkole integracyjne w sercu Krakowa językowe Fair Play jest miejscem, w którym od lat dbamy o wszechstronny rozwój dzieci poprzez zabawę, naukę, sport oraz rozwijanie umiejętności społecznych. Stawiamy również wysoki priorytet na edukację multikulturową i zrozumienie dla różnorodności, ucząc dzieci szacunku i otwartości na różne kultury i tradycje. W centrum naszych zainteresowań są najmłodsi oraz ich potrzeby, ale również dbanie o zadowolenie i komfort ich rodziców. Dlatego też nasze przedszkola niepubliczne są umiejscowione w ponad 20 różnych lokalizacjach w Krakowie, by można było znaleźć najbardziej dogodną. Oddając swoją pociechę pod naszą opiekę, rodzice mają pewność, że ich dziecko będzie miało wszelkie warunki ku temu, by stać się osobą ciekawą świata, otwartą wobec ludzi oraz odpowiednio przygotowaną do dalszych etapów edukacji.

Przedszkole w Krakowie - rekrutacja

U nas rekrutacja do przedszkola trwa przez cały rok. Dzięki temu rodzice nie są ograniczeni odgórnie narzuconymi terminami. Zapisy do naszych przedszkoli w Krakowie polegają na wypełnieniu i dostarczeniu nam karty zgłoszenia dziecka z podpisami opiekunów prawnych. Dołącz do nas! Wybierz przedszkole językowe Fair Play i zapewnij swojemu maluchowi radosne dzieciństwo wśród rówieśników. Radzimy na bieżąco śledzić informacje znajdujące na stronie internetowej. Rekrutacja do naszych przedszkoli w Krakowie daje ogromne możliwości w zakresie wyboru dogodnej lokalizacji, dzięki czemu dziecko może przebywać w placówce znajdującej się niedaleko od domu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Najlepsze przedszkole prywatne Kraków

Decyzja o wyborze najlepszego, prywatnego przedszkola nie jest łatwa. To zrozumiałe, że rodzice chcą mieć pewność, że ich pociecha będzie miała właściwą opiekę oraz warunki do rozwoju w tak ważnym okresie w życiu. Za nami przemawiają nie tylko deklaracje, ale także opinie rodziców oraz wychowanków, z których jesteśmy bardzo dumni. Nie pracujemy po to, by wygrać kolejny ranking przedszkoli. Naszą najlepszą nagrodą jest uśmiech dziecka oraz postępy, które czyni każdego dnia. Nasza kadra to miłe i zadowolone panie, które kochają pracę z dziećmi. Dla większości naszych podopiecznych pani przedszkolanka jest jak ulubiona ciocia, a sam pobyt w placówce jest tak radosny, że nie chcą wracać do domu. Rodzice doceniają fakt, że z domowego niejadka potrafimy zrobić smakosza, a z dziecka nieśmiałego, osobę koleżeńską i chętną do wspólnej zabawy. Ponadto oferujemy regularne spotkania i warsztaty w naszych prywatnych przedszkolach, podczas których można dowiedzieć się więcej o metodach pracy, które stosujemy, a także o tym jak rodzice mogą wspierać rozwój swoich pociech w domu, tworząc spójność w procesie wychowania i edukacji.

Niepubliczne przedszkole to również ogromne wsparcie dla pracujących rodziców. Dbamy, aby nasze godziny otwarcia były dostosowane do potrzeb rodziców, umożliwiając im elastyczność i komfort w planowaniu swojego dnia pracy, jak również czasu spędzonego z rodziną. Działamy przez cały rok z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Zapewniamy dzieciom przyjazną atmosferę nawet po standardowych godzinach i małe pociechy można odebrać nawet po godzinie 18.

Przedszkole językowe Kraków

Współczesny świat wymusza na nas posługiwanie się więcej niż tylko językiem polskim. Dlatego uważamy, że wielojęzyczność w przedszkolu niepublicznym jest inwestycją w przyszłość każdego dziecka, otwierając przed nim wiele możliwości w dorosłym życiu. Nasze niepubliczne przedszkole oferuje naukę języka angielskiego i francuskiego już od najmłodszych lat. Nasz program nauczania jest starannie zaplanowany tak, aby dostarczyć dzieciom nie tylko wiedzy, ale także pozytywnych doświadczeń, które zachęcą je do dalszej nauki i eksploracji. Staramy się, by poznawanie nowego języka było sposobem odkrywania świata - fascynującego, pełnego różnorodności. O wysoki poziom nauki dbają wykwalifikowani lektorzy oraz native speakerzy. Wszyscy obdarzeni talentem i pasją do pracy z najmłodszymi. Na bieżąco informujemy rodziców o postępach swoich podopiecznych w przedszkolu prywatnym, zapewniając dostęp do indywidualnych raportów z postępów każdego dziecka.

Zajęcia dodatkowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest wspieranie dzieci w rozwijaniu pasji i odkrywaniu talentów od najmłodszych lat. W ofercie znajdują się liczne zajęcia dodatkowe stanowiące prawdziwą perłę w przedszkolu niepublicznym Fair Play w Krakowie. To właśnie tutaj maluchy mają możliwość uczestniczenia w bogatym życiu kulturalnym miasta poprzez liczne wycieczki do teatru, filharmonii i kina. Organizujemy także zajęcia artystyczne w odpowiednich grupach wiekowych, dzięki czemu wprowadzamy podopiecznych w niezwykły świat barw i dźwięków. Zajęcia rytmiczne i warsztaty plastyczne w naszej placówce pozytywnie wpływają na umiejętność twórczego myślenia i umożliwiają swobodną autoekspresję.

Przedszkole sportowo-językowe to także miejsce, w którym wpajamy dzieciom miłość do aktywności fizycznej. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy dbają o to, aby organizowane zajęcia były przede wszystkim dobrą zabawą niezależnie od predyspozycji i stopnia rozwoju malucha. Aktywnie promujemy ideę sportu opierającego się na uczciwości i zdrowym współzawodnictwie. W naszej placówce hartujemy nie tylko ciało, ale także ducha, co w zaowocuje bogatymi kompetencjami w życiu dorosłym.

Prywatny żłobek w Krakowie

W naszym prywatnym żłobku w Krakowie każdy maluch poczuje się prawie tak samo jak w domu. Zapewniamy najmłodszym podopiecznym profesjonalną opiekę ze strony przemiłych opiekunek oraz bogatą ofertę fascynujących zajęć. Żłobek sportowo-językowy niepubliczny w Krakowie to doskonałe rozwiązanie dla pracujących rodziców poszukujących komfortowego miejsca, w którym ich maleństwo bezpiecznie spędzi większą część dnia. Dzieci z pewnością nie będą się tutaj nudzić dzięki dostosowanym do ich wieku aktywnościom.

Nasze żłobki niepubliczne w Krakowie to miejsce, w którym dzieci poznają otaczający ich świat i uczą się nowych, przydatnych w dzisiejszym świecie umiejętności. Dzięki temu skutecznie wpajamy maluchom szacunek dla różnorodności i wspieramy prawidłowy rozwój intelektualny, emocjonalny i motoryczny. W każdym żłobku prywatnym nad zdrowiem dzieci czuwają specjaliści: logopeda i psycholog. Rodzicom zapewniamy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji, na których dowiedzą się, jak mogą wspierać rozwój malucha w domu. Dzięki temu prywatne żłobki w Krakowie zapewniają podopiecznym kompleksową opiekę opierającą się na pełnej współpracy z opiekunami każdego dziecka.

Przedszkola prywatne i żłobki Kraków - tu nas znajdziesz

Nasza obecność w tak wielu dzielnicach miasta jest wynikiem pragnienia dostarczenia wysokiej jakości edukacji dla jak największej liczbie dzieci. Prywatne przedszkola językowe Fair Play w Krakowie są usytuowane w 26 lokalizacjach. Wybierając lokalizacje, szczególną uwagę zwracaliśmy na dostępność, co zapewnia dogodny dojazd, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską osobom zamieszkującym różne dzielnice Krakowa. Można znaleźć nas, m.in. w następujących dzielnicach: Krowodrza, Pogórze, Prądnik Czerwony, Dębniki, Śródmieście, Czyżyny.

Kraków - przedszkole prywatne to dobry wybór

Przedszkole niepubliczne ma liczne, niepodważalne atuty w stosunku do przedszkoli publicznych. Są nimi:

  • możliwość zapisania dziecka młodszego niż po ukończeniu 3. roku życia - nasze prywatne przedszkola zajmą się maluchem, który ukończył 2,5 roku,
  • wybór wyżywienia zgodny z potrzebami i preferencjami dziecka - prywatne przedszkole oferuje dietę wegetariańską, bezglutenową, bezniklową oraz zapewnia możliwość decydowania o wielkości porcji oraz składnikach, które znajdą się na talerzu,
  • opieka w sylwestra, wigilię oraz przez całe lato - zapewniamy opiekę we wszystkie dni pracujące, bo rozumiemy potrzeby rodziców,
  • bogaty program edukacyjny - dbamy o wszechstronny rozwój, zarówno fizyczny, jak i umysłowy, nasza bogata oferta sprawia, że maluch ma dobry start do dalszej nauki,
  • mała liczebność grup - dzięki niewielkiej liczbie przedszkolaków w grupie możemy skupić się na indywidualnych potrzebach dzieci.

Zapraszamy rodziców z Krakowa do odwiedzenia naszych placówek i zapisywania swoich pociech do grup przedszkolnych.