Prywatne przedszkole i żłobek dla dzieci z krakowskiego Podgórza

Prywatne przedszkole i żłobek FairPlay zaprasza dzieci z krakowskiego Podgórza do wspólnej nauki i zabawy. Misją naszej placówki jest wspieranie wszechstronnego rozwoju od najmłodszych lat, co czyni z niej miejsce spotkania z różnorodnością świata. Na tle innych prywatnych przedszkoli i żłobków wyróżniamy się indywidualnym podejściem uwzględniającym zróżnicowane potrzeby i zainteresowania podopiecznych. Dlatego program edukacji obejmuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych, a dzieci są objęte opieką wykwalifikowanej kadry i specjalistów. Dzięki temu pobyt w nowoczesnym przedszkolu i żłobku prywatnym FairPlay to gwarancja wspaniałej podróży w przyjaznym otoczeniu. Zapraszamy!

Odpowiednia dawka dziennego ruchu aktywnie wspiera fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Dlatego w przedszkolu i żłobku sportowo-językowym zadbaliśmy o bogatą ofertę zajęć ruchowych. Maluchy uczą się współpracy w grupie i zdrowej rywalizacji w empatycznym środowisku uwzględniającym ich indywidualne potrzeby. Dzięki temu nasze zajęcia kształtują charakter, uczą radzić sobie z wyzwaniami i rozwijają kompetencje społeczne. Dbamy o to, aby edukacja poprzez sport odbywała się w duchu sprawiedliwego współzawodnictwa, a podopieczni odkrywają radość towarzyszącą aktywności fizycznej pod okiem profesjonalnego trenera.
W przedszkolu i żłobku sportowo-językowym dla maluchów z krakowskiego Podgórza wiele miejsca poświęcamy także nauce języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego. Zajęcia z native speakerami wprowadzają dzieci w krąg komunikacji międzykulturowej opierającej się na szacunku dla różnorodności.

W przedszkolu z zajęciami artystycznymi wspieramy odkrywanie talentów i rozwijanie umiejętności twórczej ekspresji. Dzieci poznają świat sztuki i angażują się w kreatywne przedsięwzięcia, które są nieocenione dla prawidłowego rozwoju motorycznego i emocjonalnego. Warsztaty plastyczne, lekcje tańca, czy zajęcia teatralne łączą naukę z doskonałą zabawą, zaznajamiając podopiecznych z różnymi formami artystycznego wyrazu. Zajęcia są dostosowane do wieku i potrzeb uczestników na danym etapie rozwoju. Dzięki temu dzieci rozwijają kreatywność i nabywają cenne umiejętności w przyjaznym środowisku.

Nauka i zabawa w naszym przedszkolu z wycieczkami nie ograniczają się wyłącznie do zajęć wewnątrz placówki. Liczne wyjścia na basen, do teatru, muzeum czy opery zaznajamiają maluchy z zasadami funkcjonującymi w miejscach publicznych i zaspokajają ciekawość świata. Podczas wycieczek edukacyjnych dzieci poznają także najbliższą okolicę wraz z jej charakterystycznymi miejscami i bogatą historią. W Krakowie znajduje się wiele, atrakcyjnych miejsc, które regularnie odwiedzamy z naszymi podopiecznymi. Dzięki temu maluchy rozwijają w sobie lokalną tożsamość i poczucie przynależności do rodzinnego miasta.

Przedszkole z logopedą oferuje dzieciom z krakowskiego Podgórza oraz ich rodzicom kompleksowe wsparcie w zakresie kształtowania prawidłowej mowy i komunikacji. Specjalista czuwa nad rozwojem maluchów, a systematyczne zajęcia i konsultacje umożliwiają wykrycie ewentualnych nieprawidłowości na wczesnym etapie. Prowadzona w placówce terapia logopedyczna pozwala na bieżącą weryfikację postępów podopiecznych, a ich opiekunowie otrzymują dostęp do wielu, cennych narzędzi i wskazówek. Rodzice mogą m.in. skorzystać z bezpłatnych konsultacji, podczas których dowiedzą się, jak wspierać dziecko w domowym zaciszu.

Przedszkole i żłobek z psychologiem FairPlay zapewnia podopiecznym i ich rodzicom pełną opiekę specjalisty od zdrowia psychicznego. Podczas edukacji przedszkolnej dzieci zawierają pierwsze przyjaźnie i uczą się umiejętności społecznych, które są nieodłącznym elementem obecności w grupie. Wsparcie psychologa ma na celu dopilnowanie, aby proces socjalizacji i wielopłaszczyznowego rozwoju przebiegał w sposób prawidłowy. Dzięki temu wszelkie problemy emocjonalne i potencjalne wyzwania zostaną wykryte na tyle wcześnie, że w przyszłości nie będą rzutowały na dalsze życie pociechy.

Prawidłowe nawyki higieniczne warto wdrażać od najmłodszych lat. W naszym żłobku z pielęgniarką podopieczni z krakowskiego Podgórza zostają otoczeni kompleksową opieką medyczną. Maluchy uczą się dbać o czystość i prawidłową higienę w życiu codziennym. Pielęgniarka czuwa nad prawidłowym rozwojem fizycznym i aktywnie wspiera kształtowanie prozdrowotnych nawyków.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci to najbardziej wymagający krytycy kulinarni na świecie. Dlatego zadbaliśmy o smaczne, a przy tym zdrowe menu, które przekona do siebie nawet największych niejadków. Oferta naszego żłobka z wyżywieniem obejmuje 5 posiłków przygotowanych przez profesjonalną firmę cateringową. Rodzice mają do wyboru jadłospis podstawowy lub wegetariański, a także dietę bezmleczną, bezglutenową czy indywidualną.

Zapraszamy do naszych najbliższych placówek ul. Dekerta 24, ul. Zamoyskiego 79A, ul. Wielicka 28B!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB.

logo facebook