Przedszkole i żłobek - krakowskie Śródmieście

Istnieje takie miejsce na ziemi, które stanowi wspaniałą przystań dla dzieci ciekawych świata. Przedszkole i żłobek Fair Play w Krakowie zaprasza maluchy ze Śródmieścia do wspólnej nauki i zabawy. W naszej ofercie znajdują się zajęcia artystyczne, sportowe i językowe wspierające indywidualny rozwój i odkrywanie pasji od najmłodszych lat. Program naszego przedszkola w krakowskim Śródmieściu jest całkowicie zgodny z wytycznymi MEN, co w połączeniu z innowacyjnymi koncepcjami edukacyjnym, zapewnia doskonałe przygotowanie do rozpoczęcia nauki szkolnej. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby stworzyć przyjazną i rodzinną atmosferę. Jeśli pragną Państwo posłać pociechę do placówki, w której nabędzie wielu przydatnych w dzisiejszym świecie umiejętności i rozwinie swoje talenty, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Bogata oferta zajęć sportowych

Nasze przedszkola sportowo-językowe w Krakowie dla dzieci ze Śródmieścia nie bez powodu noszą nazwę Fair Play. Oferta zajęć ma na celu nie tylko wpajanie maluchom zamiłowania do ruchu, ale także naukę postaw opierających się na uczciwości, szacunku i współpracy. Niezależnie od naturalnych predyspozycji w przedszkolu Fair Play w Krakowie każde dziecko będzie mogło czerpać radość z rekreacji w rówieśniczym gronie. Dbamy o to, aby nasz program uwzględniał indywidualne zdolności i etap rozwojowy malucha. W ofercie znajdują się różne propozycje zajęć sportowych w dedykowanych grupach wiekowych prowadzone przez trenerów mających doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki temu promujemy aktywność fizyczną od najmłodszych lat.

Nauka języków obcych

Nauka języków obcych w przedszkolu i żłobku Fair Play dla dzieci ze Śródmieścia to nabywanie nowych umiejętności w atrakcyjnej formie. W naszych placówkach umiejętności wchodzące w zakres komunikacji międzykulturowej kształtujemy poprzez połączenie edukacji z zabawą. Ogromną rolę podczas nauki języków w przedszkolu Fair Play odgrywają piosenki, gry i zabawy stymulujące ciekawość dziecka. Doświadczeni lektorzy i native speakerzy stopniowo oswajają maluchy z obcymi słowami i zachęcają do używania ich w sposób intuicyjny i naturalny. Prowadzimy naukę języka angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego. Zajęcia odbywają się w odpowiednich grupach wiekowych.

Zajęcia artystyczne pełne pasji

Uważamy, że w każdym dziecku tkwi mały artysta. Oferujemy bogaty pakiet zajęć wspierających indywidualne talenty i pomagających odkryć nowe zainteresowania. Zapewniamy podopiecznym wszechstronny kontakt ze sztuką i pokazujemy im fascynujący świat kolorów, kształtów i dźwięków. Poprzez warsztaty plastyczne, naukę tańca i edukację muzyczną zachęcamy dzieci do twórczej autoekspresji i stymulujemy rozwój wyobraźni. Dbamy także o to, aby maluchy miały dostęp do kultury, dlatego w przedszkolach w Krakowie organizujemy liczne wycieczki do teatru, filharmonii czy kina oraz wyjątkowe wydarzenia - np. teatrzyki. Dostarczamy dzieciom bogactwo pozytywnych doświadczeń, wspierając przy tym kształtowanie kreatywnego myślenia i rozwój naturalnych talentów.

Logopeda i psycholog - profesjonalne wsparcie

W naszym żłobku i przedszkolu dla dzieci z krakowskiego Śródmieścia wiemy, jak istotna jest nauka poprawnej mowy oraz czuwanie nad zdrowiem fizycznym i emocjonalnym malucha już na wczesnym etapie rozwoju. Zapewniamy dostęp do szeregu specjalistów, którzy obserwują podopiecznych podczas nauki i zabawy i natychmiast reagują w przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości. W naszych przedszkolach pracują logopedzi, pielęgniarki i psychologowie na bieżąco monitorujący zachowanie dzieci i prowadzący bezpłatne konsultacje dla rodziców. Dzięki temu wpajamy zdrowe nawyki higieniczne, weryfikujemy postępy w nauce mowy i komunikacji i troszczymy się o prawidłowy rozwój emocjonalny maluchów.

Zapraszamy do naszej najbliższej placówki Śródmieście - ul. Nullo 42 i ul. Nullo 32

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB.

logo facebook