Prywatny żłobek i przedszkole w Krakowie dla dzieci z Czyżyn

Przedszkolne lata stanowią ważny etap w życiu każdego malucha. To właśnie wtedy dziecko intensywnie poznaje otaczający go świat, odkrywa swoje zainteresowania i zawiera pierwsze przyjaźnie. Nasze przedszkole i prywatny żłobek Fair Play w Krakowie zaprasza dzieci z Czyżyn do udziału we wspaniałej przygodzie pełnej radości i wielu zaskakujących odkryć. Aktywnie wspieramy rozwój podopiecznych od najmłodszych lat dzięki bogatej ofercie atrakcyjnych zajęć, takich jak zajęcia artystyczne, językowe i sportowe. W przedszkolu i żłobku prywatnym w Krakowie tworzymy miejsce, w którym każde dziecko jest traktowane w sposób indywidualny. Oferujemy przyjazną atmosferę w otwartym na różnorodność środowisku. Nasz zespół składa się z profesjonalnej kadry, do której należą osoby uwielbiające pracę z najmłodszymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Sport i języki w jednym miejscu

Oferujemy nowoczesny program kształcenia obejmujący zajęcia sportowe oraz naukę języków obcych. Odpowiednia dawka dziennego ruchu już od najmłodszych lat jest gwarancją prawidłowego rozwoju i doskonałej kondycji fizycznej. Oferujemy zajęcia sportowe prowadzone przez certyfikowanych trenerów z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Proponowane warsztaty trwają 30 minut i odbywają się w grupach zróżnicowanych pod względem wieku i poziomu rozwoju. W przedszkolu i żłobku sportowo-językowym dla dzieci z Czyżyn ogromną wagę przykładamy także do nauki języków obcych, szczególnie angielskiego z wykorzystaniem innowacyjnych metod. Łączymy edukację z zabawą, ułatwiając maluchom szybkie przyswajanie nowych słówek i zwrotów.

Przedszkole z zajęciami artystycznymi w Czyżynach

W naszym przedszkolu prywatnym w Krakowie oferujemy dzieciom z Czyżyn bogaty pakiet zajęć stymulujących kreatywność malucha. Wspieramy rozwój wyobraźni i uchylamy drzwi do zachwycającego świata barw i muzyki. Nasze przedszkole z zajęciami artystycznymi prowadzi warsztaty plastyczne, taneczne i muzyczne, rozwijając kulturalne zainteresowania i wspierając talenty. W swojej działalności ogromną wagę przykładamy do zapewniania maluchom stałego kontaktu ze sztuką i nauki twórczej ekspresji. Dbamy o to, aby prowadzone zajęcia były dostosowane do etapu rozwojowego, na którym znajdują się dzieci. Dzięki temu nasze warsztaty są niezwykle zajmujące i atrakcyjne dla przedszkolaków w każdym wieku.

Przedszkole z wycieczkami - Czyżyny

Nasze przedszkole z wycieczkami w Krakowie to miejsce spotkań z różnorodnością i pięknem świata. Organizujemy liczne aktywności poza murami naszej placówki, których celem jest zarówno edukacja, jak i doskonała zabawa. Nasza oferta obejmuje wyjścia do teatru, na basen, filharmonii, na narty oraz inne wycieczki. Chcemy zapoznać dzieci z zasadami funkcjonowania różnych instytucji i wspierać je w odkrywaniu własnych zainteresowań i talentów. Dzięki temu zaspokajamy naturalną ciekawość i tworzymy komfortowe warunki, w których każdy maluch może swobodnie eksplorować świat na zewnątrz.

Przedszkole z logopedą - w trosce o prawidłową mowę u dzieci

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest wsparcie malucha w zakresie prawidłowego rozwoju mowy i komunikacji. Nasze przedszkole z logopedą dla dzieci z Czyżyn oferuje kompleksowe wsparcie profesjonalistów. Logopedzi w placówce na bieżąco weryfikują postępy najmłodszych podczas licznych konsultacji i wspólnych zajęć. Stawiamy na opartą na wzajemnym zaufaniu kooperację z rodzicami, zapewniając im dostęp do informacji dotyczących rozwoju emocjonalnego malucha. Nasi specjaliści prowadzą także doradztwo, dzięki któremu opiekunowie dowiedzą się, w jaki sposób mogą pomagać dziecku w nauce mowy i komunikacji w domu.

Opieka zdrowotna i emocjonalna

W placówce Fair Play dbamy o zdrowie podopiecznych zarówno od strony fizycznej, jak i rozwoju emocjonalnego. Nasze przedszkole i żłobek z pielęgniarką i psychologiem w Krakowie oferuje dzieciom z Czyżyn pełne wsparcie profesjonalistów. Nasi pracownicy czuwają nad zdrowiem malucha i edukują najmłodszych w zakresie prawidłowej higieny osobistej. Dzięki temu pomagamy rodzicom w utrwalaniu korzystnych postaw i nawyków. Zapewniamy także wsparcie wykwalifikowanego psychologa dziecięcego, który obserwuje dzieci pod kątem rozwoju psychologicznego podczas zajęć i zabawy. W ofercie znajdują się także bezpłatne konsultacje dla rodziców, podczas których opiekunowie mogą liczyć na pełne wsparcie profesjonalisty.

Zdrowe wyżywienie dla maluchów

Nasza placówka wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców pracujących, proponując pełne wyżywienie. Oferujemy 5 wysokiej jakości posiłków dziennie: śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek i drugi podwieczorek. Nasze przedszkole i żłobek z wyżywieniem dla dzieci z Czyżyn dostarcza maluchom pyszne i zdrowe dania prosto od renomowanej firmy cateringowej. W naszej ofercie znajdują się różne warianty diet: od podstawowej, aż po wegetariańską czy bezmleczną. Na prośbę rodzica organizujemy także indywidualny plan żywienia. Menu konsultujemy z dyplomowanym dietetykiem czuwającym nad prawidłowym rozkładem mikro i makroelementów oraz odpowiednią kalorycznością.

Zapraszamy do naszej najbliższej placówki Czyżyny - ul. Życzkowskiego 20

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB.

logo facebook