Prywatne przedszkole i żłobek w Krakowie dla dzieci z Nowej Huty

W trosce o wartościową edukację przedszkolną swojego dziecka warto wybrać miejsce, które umożliwi mu wszechstronny rozwój od najmłodszych lat. Nasze prywatne przedszkole i żłobek Fair Play w Krakowie to wyjątkowa oferta dla dzieci z Nowej Huty, które są ciekawe otaczającego ich świata. Stworzyliśmy przyjazną i bezpieczną przestrzeń sprzyjającą odkrywaniu talentów i nabywaniu nowych, przydatnych w dzisiejszej świecie umiejętności. Żłobek i przedszkole sportowo-językowe zapewnia maluchom dostęp do wielu interesujących aktywności realizujących ideę wychowania poprzez sport. Równocześnie wspieramy kształtowanie się u dzieci postaw opierających się na uczciwości, empatii i umiejętności współpracy w grupie. Stawiamy na partnerskie relacje z rodzicami, gwarantując im pełny wgląd w postępy dziecka i zapewniając możliwość bezpłatnych konsultacji z logopedą czy psychologiem. Zapraszamy do kontaktu!

Bogata oferta zajęć sportowych

Promowanie aktywności fizycznej odgrywa bardzo istotną rolę zarówno w naszych nowoczesnych przedszkolach publicznych, jak i prywatnych w Krakowie. Rodzice z Nowej Huty mogą wybierać spośród bogatej oferty atrakcyjnych zajęć sportowych odbywających się w dedykowanych grupach wiekowych. Dzięki temu poszczególne aktywności są dostosowane do potrzeb podopiecznych na różnych etapach rozwoju. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy o nieposzlakowanej reputacji dbający o zaszczepianie dzieciom takich wartości jak szacunek dla zasad i zdrowa rywalizacja. Dzięki temu w naszych nowoczesnych przedszkolach maluchy nie tylko nabywają miłość do sportu, ale także uczą się współpracy w grupie. Oferujemy piłkę nożną, judo, taniec i tenis do wyboru w ramach 30-minutowych zajęć.

Przedszkole językowe

Nauka języków od najwcześniejszych lat życia to szereg korzyści dla rozwoju dziecka. Maluchy uczą się kreatywnego myślenia i wzbogacają swoją wiedzę dotyczącą innych kultur. Nasze przedszkole językowe w Nowej Hucie zaspokaja naturalną ciekawość najmłodszych, oferując zajęcia doskonale łączące edukację z zabawą. Nauka poprzez gry i piosenki sprawia, że dzieci oswajają się z brzmieniem poszczególnych słów i zaczynają stosować je w pełni naturalnie, bez wstydu i bariery językowej. Nasze przedszkole z językiem angielskim dla podopiecznych z Nowej Huty idealnie wspiera komunikację międzykulturową maluchów dzięki bogatej ofercie zajęć z wykwalifikowanymi lektorami oraz native speakerami. Prowadzimy także naukę języka hiszpańskiego oraz francuskiego.

Przedszkole z zajęciami artystycznymi

Warto wspierać dzieci w odkrywaniu nowych talentów i rozwijaniu pasji już od najmłodszych lat. W przedszkolu Fair Play z zajęciami artystycznymi w Krakowie maluchy z Nowej Huty mają okazję uczestniczyć w wielu, ekscytujących spotkaniach ze światem sztuki i muzyki. Poprzez organizację warsztatów uczymy dzieci przydatnych umiejętności i pokazujemy zróżnicowane formy twórczej autoekspresji. W naszych placówkach przedszkolaki mogą uczestniczyć w zajęciach plastycznych, muzycznych czy tanecznych. Stwarzamy bezpieczną przestrzeń sprzyjającą eksploracji zainteresowań w sposób dostosowany do etapu rozwojowego każdego malucha. Dzięki temu zajęcia są źródłem ogromnej radości, wspierają motorykę i prawidłowy przebieg procesów emocjonalnych. W naszym przedszkolu z wycieczkami organizowane są także wyjścia do filharmonii, kina i teatru.

Przedszkole i żłobek z logopedą, psychologiem i pielęgniarką

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich podopiecznych w naszej placówce znajdują się logopeda, psycholog oraz pielęgniarka. Wiemy, jak bardzo istotna jest nauka poprawnej mowy i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych od wczesnych lat życia.

Nasze przedszkole z logopedą daje dzieciom z Nowej Huty dostęp do profesjonalnej opieki, a rodzicom możliwość zasięgnięcia bezpłatnych porad u specjalisty, który rozwieje wszelkie wątpliwości. Dzięki temu opiekunowie mają wgląd w bieżące postępy dziecka i mogą liczyć na fachowe wsparcie w przypadku pojawienia się nieprawidłowości. Wiemy także, jak istotne jest zadbanie o właściwy rozwój emocjonalny. Dlatego w naszym żłobku i przedszkolu z psychologiem w Krakowie specjalista prowadzi obserwację maluchów w trakcie zajęć i zabawy i jest w stanie szybko wychwycić jakiekolwiek problemy. Przykładamy wagę także do kontroli zdrowia fizycznego dzieci i kształtowania pozytywnych nawyków higienicznych. W przedszkolu i żłobku z pielęgniarką w Nowej Hucie maluchy mają dostęp do podstawowej opieki medycznej.

Żłobek i przedszkole z wyżywieniem

Nasi podopieczni spędzają na nauce i zabawie sporą część dnia. W żłobku i przedszkolu z wyżywieniem w Krakowie oferujemy maluchom z Nowej Huty zróżnicowane i zdrowe menu składające się z 5 posiłków dziennie. Dania są dostarczane przez profesjonalną firmę cateringową, a nad ich wysoką jakością i odpowiednią kalorycznością czuwa nasz dietetyk. Posiłki w Fair Play są nie tylko pełnowartościowe, ale także niezwykle smaczne, dzięki czemu przypadną do gustu nawet niejadkom. W swoich placówkach stawiamy na indywidualne podejście, uwzględniające potrzeby każdego dziecka. Dlatego oferujemy bogaty wybór menu: tradycyjne, wegetariańskie, bezmleczne, bezglutenowe oraz przygotowywane na życzenie.

Zapraszamy do naszej najbliższej placówki Nowa Huta - ul. Życzkowskiego 20