Przedszkole prywatne i niepubliczny żłobek Wieliczka Lednica Górna 124

"Drodzy Rodzice,

Pragniemy poinformować o nowo powstającej placówce sieci Systemu Placówek Przedszkolnych i Żłobków "Fair Play" o profilu sportowo-językowym.

Nasza placówka powstaje w Lednicy Górnej w nowo wybudowanym budynku o łącznej powierzchni ok. 500 m. Przy placówce powstanie place zabaw.

Otwarcie naszego Oddziału planowane jest pod koniec roku 2023 r.

Początkowo placówka przedszkolna działać będzie jako niepubliczna – dołożymy jednak wszelkich starań, by przedszkole zostało przekształcone w placówkę publiczną.

Nasz oddział powstaje z ogromną pasją i zaangażowaniem.
Misją naszej placówki jest zapewnienie troskliwej opieki, doskonałych warunków do edukacji i zabawy, rodzinnej atmosfery, dzięki której Państwa dzieci będą czuły się u nas jak w drugim domu.

Przedszkole prywatne i niepubliczny żłobek Czyżyny Kraków Życzkowskiego 20

Pragniemy ,aby każde z naszych dzieci miało poczucie bezpieczeństwa, było szczęśliwe i pewne siebie. Dołożymy wszelkich starań, żeby Państwa pociechom zapewnić jak najlepszy start w kolejny etap rozwoju.

Nauka języka angielskiego odbywać się będzie w sposób naturalny poprzez zabawę, która na tym etapie dzieciństwa utrwala się nadzwyczaj szybko i efektywnie.
Natomiast zajęcia sportowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Nauczyciele nauczą Naszych podopiecznych jak stawiać czoła wyzwaniom.

Zadbamy o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się zgodnie ze swoimi indywidualnymi predyspozycjami, a także odkrywać w sobie różne talenty.

Drodzy Rodzice dobrze wiemy, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na rozwój fizyczny, ale również umysłowy dziecka. Zapobiega wadom postawy, pomaga w nauce oraz pozostawia zdrowe nawyki na całe życie, które ukształtowane w dzieciństwie będą bardzo przydatne do dalszego szczęśliwego i zdrowego życia dzieci.

Ponadto gwarantujemy zbilansowane, zdrowe żywienie przygotowane przez dietetyka, dostosowane do potrzeb każdego malucha.
(np. dieta bezglutenowa, bezmleczna i inne).

W cenie czesnego zapewnimy bogaty pakiet zajęć dodatkowych , między innymi

• ZAJĘCIA SPORTOWE
  • J. ANGIELSKI
  • J.NIEMIECKI
  • SENSOPLASTYKA
  • LOGOPEDA
  • ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE

W placówce odbywać się będą także :

• DOGOTERAPIA
  • TEATRZYKI DLA DZIECI
  • SESJE ZDJĘCIOWE
  • WYCIECZKI

Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

Niezbędnik przedszkolaka/ żłobkowicza

Informujemy rodziców/opiekunów, że w naszej placówce jest realizowane roczne przygotowanie do szkoły tzw. "zerówka".

Przedszkole prywatne i żłobek  Czyżyny Kraków Życzkowskiego 20

Obiadki

Posiłki przygotowywane są przez doświadczoną firmę cateringową Menu-Catering. Ofertujemy 5 posiłków dziennie. Realizujemy diety specjalne (wegeteriańską, bezmleczną, bezglutenową, itp.) oraz indywidualne.  Aktualne menu jest cotygodniowo przesyłane do wiadomości Rodziców.

Przedszkole niepubliczne i żłobek  Czyżyny Kraków Życzkowskiego 20

Zajęcia

• ZAJĘCIA SPORTOWE
  • J. ANGIELSKI
  • J.NIEMIECKI
  • SENSOPLASTYKA
  • LOGOPEDA
  • ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE
Prywatne przedszkole sportowo - językowe  Czyżyny Kraków Życzkowskiego 20

CENNIK PRZEDSZKOLA

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Opłata rekrutacyjna NIE podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z rezerwacji miejsca.

Miesięczne czesne wynosi: 790 zł

Dla rodzeństwa przewidziane są specjalne zniżki

CENNIK ŻŁOBKA

Jednorazowa opłata rekrutacyjna - 500 zł

Czesne za żłobek wynosi 1390zł (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

- kwota zostanie pomniejszona o 150zł w przypadku dzieci zamieszkujących gminę Wieliczka oraz 400zł dla dzieci od 12 do 36 miesiąca spełniających warunki  dofinansowania 400+

Dla rodzeństwa przewidziane są specjalne zniżki

mBank 06 1140 2004 0000 3202 7914 4720

Dokonując wpłaty, należy podać jako "tytuł"

Imię i nazwisko dziecka oraz nr rachunku, za który uiszczana jest opłata.

[Materiały w trakcie opracowywania]

Niepubliczny Żłobek i Publiczne Przedszkole