Prywatne przedszkole Ochota Warszawa, ul. Grójecka 208

Zadzwoń +48 507087828 i zapisz swoje Dziecko już dziś!

O NAS

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonuje ją taniec, głównie towarzyski, a w szczególności rock&roll. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości. Chustująca mama Michała i Marysi.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat szachów.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

 Prywatne przedszkole Ochota Warszawa, ul. Grójecka 208

Niepubliczne przedszkole i żłobek Warszawa Ochota

Niepubliczne przedszkole i żłobek na Ochocie (ul. Grójecka 208) zaprasza wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich pociecha rozwijała umiejętności i poznawała świat w miejscu, gdzie będzie czuć się radosna, szczęśliwa i bezpieczna. Kieruje nami zasada „fair play”, którą przekazujemy dzieciom. Na maluchy czekają kolorowe sale, pyszne i zdrowe posiłki oraz przyjazny personel, który w każdej chwili służy wsparciem.

Przedszkole prywatne Warszawa, ul. Grójecka 208

Prywatne przedszkole na Ochota – przygotujemy Twoje dziecko do trudów szkoły

Wykwalifikowany personel zadba, aby maluchy nawiązywały relacje z rówieśnikami, uczyły się zasad panujących w społeczeństwie, odkrywały swoje pierwsze talenty. Realizujemy program przedszkolny WSiP, który pozwala przygotować dzieci do późniejszej edukacji w szkole. Liczne zajęcia językowe, plastyczne, przyrodnicze i muzyczne sprawiają, że Twoja pociecha wkroczy na dalszą ścieżkę edukacji z odpowiednią dawką wiedzy i pewności siebie. Liczne zajęcia sportowe pozwalają dzieciom wykazać się energią, uczą je aktywności i gwarantują dużą porcję ruchu.

Przedszkole niepubliczne Warszawa, ul. Grójecka 208

Prywatny żłobek na Ochocie – pierwsze kroki w nauce samodzielności

Prywatny żłobek na Ochocie to przyjazne miejsce, które pozwoli maluszkowi stawiać swoje pierwsze kroki bez opieki rodziców, nawiązywać przyjaźnie z rówieśnikami, uczyć się samodzielnego pokonywania trudności. Kompetentne i uśmiechnięte opiekunki wspierają dzieci, zapewniają im ciekawe gry i zabawy. Gwarantujemy również opiekę logopedyczną i psychologiczną (zarówno w żłobku, jak i przedszkolu).

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Warszawa, ul. Grójecka 208

U nas nigdy nie jest nudno!

Prywatne przedszkole i żłobek Fair Play to miejsce, gdzie stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, ale zarazem pozwalamy im wyciszyć się i odpocząć. Szeroki wachlarz zajęć, wspólna zabawa i atrakcyjne wyjścia dodatkowe (do kina, teatru) sprawiają, że u nas nigdy nie jest nudno.

Niepubliczne przedszkole i żłobek Warszawa Ochota

Przedszkole sportowe Ochota

Przedszkole sportowe w Warszawie to miejsce, gdzie kształtujemy w dzieciach zamiłowanie do aktywnego stylu życia, pomagamy odkrywać sportowe talenty, pokazujemy, że sport może być zarazem doskonałą zabawą. Staramy się zaszczepić w przedszkolakach zasady zdrowej rywalizacji, wspólnego cieszenia się zajęciami sportowymi, gry zespołowej. Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć sportowych (w ramach czesnego). W naszym przedszkolu na warszawskiej Ochocie dzieci biorą udział w treningach judo, zajęciach tanecznych oraz gimnastyki. Treningi i zajęcia sportowe prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, potrafią zainteresować maluchy sportem i dopasować ćwiczenia do ich wieku.

Prywatny żłobek na Ochocie

Przedszkole językowe Ochota

„Fair Play” to przedszkole językowe w Warszawie. Zadbamy, aby Twoja pociecha w naturalny sposób oswoiła się z językiem angielskim, poznała pierwsze zwroty, przełamała barierę językową i była odpowiednio przygotowana do późniejszej edukacji językowej w szkole. Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami i native speakerami, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Maluchy uczą się języka poprzez wspólne zabawy, gry, śpiewanie piosenek, zajęcia ruchowe po angielsku. Wykorzystujemy naturalną ciekawość przedszkolaków, odnosimy się do rzeczywistości otaczającej dziecko. Maluchy nawiązują prostą komunikację werbalną po angielsku, a przy tym znakomicie się bawią.

Ważne są dla nas także emocje dzieci. Staramy się być dla naszych podopiecznych partnerami i przyjaciółmi zarazem okazując im dużą empatię oraz wyrozumiałość. Pragniemy pomagać im w tych lepszych i gorszych momentach wspierając w drodze do samodzielności.

Przedszkole sportowe Ochota

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

NASZA KADRA

Dyrektor Placówki

Małgorzata

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Animacja społeczno – kulturowa. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe z terapią pedagogiczną. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i organizacja w oświacie. Zdobywała wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, również jako animator czasu wolnego. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego, a obecnie jest w trakcie odbywania stażu na stopień nauczyciela mianowanego. Ciepła, sympatyczna, z pozytywnym nastawieniem do życia. Kocha dzieci. Jej praca edukacyjno-wychowawcza opiera się na podmiotowym traktowaniu dziecka, z dużym szacunkiem, wyrozumiałością oraz zainteresowaniem w każdej sferze jego rozwoju i funkcjonowania. Dba tym samym o przyjazną i pełną miłości atmosferę. Swoją twórczą pasję oraz zdrowy i aktywny tryb życia stara się przekazać dzieciom, stosując w praktyce metodę pedagogiki zabawy. Pasjonatka sportu i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Żłobek
Żółwiki

Ciocia Karolina

Wychowawca/opiekun w żłobku

Ukończyła liceum pedagogiczne oraz szkolenie dla opiekuna w żłobku. Doświadczenia w opiece nad dziećmi nabyła pracując jako niania. Praca z dziećmi nie jest tylko dla niej zawodem, ale także pasją. Jest pozytywną i cierpliwą osobą. Ważne jest dla niej to, żeby dzieci pod jej opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Uśmiech dzieci jest dla niej nagrodą za wykonywaną pracę. Jej dodatkowymi atutami są umiejętności plastyczne. W wolnym czasie lubi czytać książki oraz spędzać czas z bliskimi.

Ciocia Inna

Opiekun w żłobku

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako prywatna niania oraz w klubiku dziecięcym. Obecnie jest w trakcie realizacji kursu na opiekuna dziennego. Kocha dzieci i uwielbia spędzać z nimi czas. Jest kreatywną, ciepłą i zawsze uśmiechniętą osobą. Swoją pozytywną energią zaraża wszystkie dzieci, jak i kadrę. Uwielbia prace plastyczne a motto, które jej przy tym towarzysz to „Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko”. Bardzo ważne dla nie jest podejście bliskościowe, które oparte jest na wsłuchiwaniu się w potrzeby dziecka, na bezpieczeństwie, szacunku i wzajemnym zaufaniu. Prywatnie miłośniczka podróży, literatury, a także długich spacerów. Wolne wieczory spędza w teatrze.

Ciocia Edyta

Opiekun w żłobku

Ukończyła studium medyczne na profilu opiekunka dziecięca. Uczy się dalej na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na UMCS w Lublinie. Jej pasją jest fotografia i prace plastyczne, które chętnie wykonuje z dziećmi tworząc małe dzieła sztuki. W razie potrzeby z cioci zmienia się w listonosza, lekarza lub magicznego smoka który zabiera dzieci do krainy zabawy malując przy tym ich twarze. Dziećmi opiekuje się od dawna najpierw jako starsza siostra, teraz jako wykwalifikowana opiekunka, wielką radość sprawia jej kiedy one się cieszą rozwijając przy tym motorykę małą i dużą

Delfinki

Ciocia Jagoda

Wychowawca/Opiekun w żłobku

Studentka Pedagogiki. Ukończyła szkołę o profilu psychologicznym oraz uzupełniła wiedzę kursem z psychologii/socjologii. Posiada także kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Pomimo młodego wieku posiada szeroki wachlarz doświadczeń w opiece nad dziećmi zaczynający się już od najmłodszych lat. Pełna empatii, dobrej energii i zaangażowania- zawsze chętna do pomocy. Nie uznaje w życiu nudy a w jej głowie nie brakuje pomysłów na zabawy z dziećmi. Z chęcią przekazuje im wiedzę poprzez zabawę oraz w przyjemny sposób pomaga poznawać najmłodszym maluszkom świat. W czasie wolnym kocha gotować, rysować oraz spędzać miło chwile z bliskimi.

Ciocia Sara

Opiekun w żłobku

Mama trójki dzieci. Ukończyła kurs opiekuna dziecięcego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako mama, opiekunka żłobkowa oraz prywatna niania. Zawód ten jest dla niej pasją oraz przyjemnością. Dzięki ciepłej i miłej aurze, którą można od niej od razu zauważyć, dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. W swoim zawodzie stawia na spokojną i delikatną opiekę tak, aby każde dziecko czuło się jak w domu. W wolnym czasie lubi czytać książki oraz spędzać czas ze swoimi dziećmi.

Ciocia Daria

Opiekun w żłobku

Ostatnie trzy lata życia poświęciła dzieciom, pracowała jako animator później jako administrator w sklepie dziecięcym. Potem aktywnie zaangażowała się w wolontariat w sali zabaw. W pracy z dziećmi preferuję rozwijające i aktywne zabawy. Najważniejsze dla niej jest bezpieczeństwo i uśmiech na twarzy dziecka. Kocha i dba o każde dziecko jak gdyby było jej własnym.

Ciocia Kasia

(obecnie przebywa na urlopie)

Absolwentka wydziału Psychologicznego Akademii Humanistyczno-psychologicznej – studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność psychologia kliniczna. Swoją przygodę z dziećmi rozpoczęła pracując jako prywatna niania. Lubi kreatywnie i aktywnie spędzać czas z maluchami. Jej pasją poza pracą jest cukiernictwo i taniec. Wyznaje zasadę “wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia”.

Przedszkole
Rybki

Ciocia Ola

Nauczyciel/Wychowawca

Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Skończyła Technikum Gastronomiczne i w wolnej chwili lubi piec oraz gotować. Doświadczenie w pracy z maluchami zdobywała poprzez pracę jako prywatna opiekunka. Jest obdarzona niezwykłą empatią i stara się aby każde dziecko było otoczone miłością i czuło się bezpiecznie u Jej boku. Bardzo lubi gry zespołowe, planszowe, a także pasjonuje Ją taniec i śpiew. Nie brakuje Jej również pozytywnego nastawienia i oczywiście uśmiechu na twarzy.

Ciocia Patrycja

Pomoc Nauczyciela/Opiekun

Od nastoletnich lat dużo czasu spędzała z dziećmi, ponieważ opieka nad nimi była dla niej przyjemnością i jednocześnie pasją, którą może teraz rozwijać pracując z maluszkami. Jest bardzo kreatywna, cierpliwa i odpowiedzialna. Uważa, że dzieci potrzebują dużo miłości, zabawy i indywidualnego podejścia. Doświadczenie zdobyła pracując w żłobku i jako prywatna niania. W wolnym czasie bardzo lubi rysować, układać puzzle i grać w gry planszowe. Zamierza w dalszym ciągu uczyć się nowych rzeczy i podnosić swoje kwalifikacje. Posiada także kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym.

Raczki

Ciocia Karolina

Osoba koordynująca pracę żłobka/Wychowawca/Opiekun

Prywatnie mama 3 letniego Stasia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła poprzez bycie mamą, pracując w żłobku oraz jako prywatna niania Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie. Swoimi nadludzkimi pokładami cierpliwości - kieruje się zasadą, że dzieci uczą się poprzez wszystko, co robią. Doskonale zna potrzeby dziecka. Uczy samodzielności i wiary we własne możliwości. Jest energiczną, kreatywną, ciepłą i wrażliwą osobą. Świetnie umie zorganizować czas wolny dzieciom. Zawsze uśmiechnięta gotowa przytulić i otrzeć łezkę w razie dziecięcych smuteczków. Nigdy nie narzuca dzieciom sposobu odkrywania i poznawania świata ale stwarza im do tego barwną przestrzeń.

Ciocia Wioleta

Pomoc Nauczyciela/Opiekun

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując w przedszkolu oraz jako prywatna niania. Uwielbia pracę z dziećmi, która daje jej mnóstwo radości. Z łatwością nawiązuje z nimi kontakt zyskując ich sympatię i zaufanie. Ważne jest dla niej to, żeby dzieci pod jej opieką czuły się bezpieczne i były szczęśliwe. Satysfakcję sprawia jej obserwacja nowych umiejętności u dziecka, rozwijanie się samodzielności, a przede wszystkim doświadczanie przez nie radości i uśmiechu. Prywatnie- miłośniczka książek, jazdy na rolkach oraz długich spacerów.

Ciocia Agnieszka

Pomoc kuchenna

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Jest cierpliwa, odpowiedzialna i sumienna co z pewnością pomaga jej w wykonywaniu codziennych obowiązków. Bardzo lubi dzieci i szybko nawiązuje z nimi relację. Obdarza wszystkich szczerym uśmiechem. Dba o ład i porządek w Placówce oraz o pełne brzuszki Naszych podopiecznych.

Bystrzaki

Ciocia Ilona

Nauczyciel/Wychowawca

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika specjalna, specjalność tyflopedagogika. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała w żłobkach, przedszkolach, oraz jako niania. Przez wiele lat prowadziła również korepetycje dla dzieci szkolnych. W pracy z dziećmi stawia na ich samodzielność oraz kreatywność. Prywatnie amatorsko zajmuje się fotografią i cukiernictwem.

Ciocia Ija

Pomoc Nauczyciela

Kocha dzieci i jest wdzięczna za możliwość pracy z nimi. Uwielbia pomagać im w stawaniu się silniejszymi osobami, jednocześnie świetnie się bawiąc. Stawia na naukę przez zabawę. Z pasją pomaga każdemu dziecku nauczyć się jak najwięcej i osiągnąć swoje cele. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie. Uśmiech dziecka powoduje ciepło w jej sercu i satysfakcje że zrobiła coś dobrego. Gdzieś w głębi duszy sama czuje się dzieckiem i dlatego tak dobrze się dogaduje z podopiecznymi. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi 0-4 od 2017 roku. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci Alexa i Nadzi. Uwielbia razem z dziećmi spędzać czas i podróżować.

Odkrywcy

Ciocia Ada

Nauczyciel/Wychowawca

Absolwentka Pedagogiki – na specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako pomoc nauczyciela w przedszkolu. W pracy z dziećmi ważne jest dla Niej otoczenie dziecka troską i czułością. Jej podopieczni zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie. Stara się, aby beztroski uśmiech był nieodłącznym towarzyszem na ich buziach. Chciałaby, aby każde dziecko czuło się w przedszkolu jak w domu. W wolnych chwilach spędza czas ze swoją rodziną, ponieważ ceni sobie ognisko domowe. Jest miłośniczka książek i długich spacerów. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego.

Ciocia Ania B.

Pomoc Nauczyciela

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza - studia Licencjackie. Aktualnie studentka pierwszego roku na Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa na kierunku pedagog szkolny z terapią pedagogiczną. Jest osobą empatyczną, uśmiechnięta i uwielbiająca pracę z dziećmi. Dzięki pracy z dziećmi czerpie dużo radości oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu. Praca w przedszkolu sprawia jej przyjemność Ania ceni sobie uśmiechnięte buzie dzieci oraz ich radość z wykonywanych wspólnie zadań. Dzieciom zawsze służy pomocą oraz otacza je troską.

Zdobywcy

Ciocia Ania K.

Osoba koordynująca pracę przedszkola/Nauczyciel/Wychowawca

Absolwentka Wydziału Pedagogiki w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest osobą pogodną i uśmiechniętą. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności, a szczery uśmiech jest dla Niej najlepszą motywacją do dalszej pracy. Stara się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem, rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego.

Ciocia Ada (obecnie przebywa na urlopie)

Pomoc Nauczyciela

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako prywatna niania oraz aktorka w teatrze objazdowym dla dzieci. Uwielbia pracę z dziećmi, zabawy ruchowe oraz czytanie im książeczek, a przede wszystkim rozweselać je i sprawiać, żeby czuły się bezpieczne i kochane. Prywatnie – miłośniczka długich spacerów w pogodne dni, śpiewu i słodyczy. Ogromną radość sprawia Jej gra na gitarze. Od kiedy pamięta w Jej życiu był sport. Od czasu do czasu nadal lubi pojawić się na boisku, szczególnie tym do koszykówki.

Ciocia Natalia

Pomoc kuchenna

Jest osobą zaradną, odpowiedzialną i obowiązkową. Chętnie podejmuje rozmowy z dziećmi w przedszkolu. Dba o utrzymanie ładu i porządku w Placówce a także o pełne brzuszki Naszych przedszkolaków. Prywatnie mama nastoletniej córki.

STREFA RODZICA

Zajęcia dodatkowe

 • język angielski z native speakerem
 • logopedia
 • zajęcia sportowe
 • tańce
 • gordonki
 • rytmika
 • warsztaty teatralne
 • zajęcia ze zwierzątkami
 • dogoterapia
 • koncerty i teatrzyk
 • zajęcia plastyczne
 • zajęcia sensoryczne
 • programowanie
 • judo
 • język hiszpański
 • gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy

Dodatkowo, obok budynku (od strony ulicy Harfowej), do użytku oferujemy wózkownię, w której można zostawić – na czas pobytu Dziecka w Placówce – wózek, rowerek lub hulajnogę.
Dla Dzieci jeszcze nie w pełni samodzielnie chodzących mamy 6-osobowy wózek, dzięki czemu maluszki mogą wychodzić codziennie na spacery.

Nasza Placówka korzysta z aplikacji LiveKid, która służy i wspomaga codzienną pracę żłobka oraz przedszkola, a także wspiera i rozwija relację z Rodzicem.

Przedszkole prywatne i żłobek Ochota Warszawa, ul. Grójecka 208

Posiłki w placówce

Od kilku lat współpracujemy z cateringiem "Best catering", który dba o to by Nasi podopieczni mieli zapewnione smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki. Realizujemy wszystkie diety: bezmleczną, bezglutenową, wegeteriańską, dostosowując je każdego dnia do indywidualnych potrzeb Dziecka. Przykładowe menu

Żłobek niepubliczny Ochota Warszawa, ul. Grójecka 208

PLAN DNIA

Żłobek Ochota

Plan dnia w grupie żłobkowej zorganizowany jest tak, by zapewniał dziecku poczucie bezpieczeństwa. Każdego dnia zaplanowane są takie same czynności/zajęcia, ponieważ najmłodsze dzieci mają silną potrzebę znajomości przebiegu dnia. Uwielbiają powtarzalność i przewidywalność. Dzięki czynnościom powtarzającym się codziennie dzieci czują się bezpiecznie i wiedzą, co będzie się działo za chwilę. W trakcie dnia dzieci poznają nowe gry i zabawy, piosenki i ćwiczenia, dzięki czemu zajęcia są dla dzieci ciekawe i zaspokajają ich potrzeby emocjonalno – poznawcze. Zajęcia prowadzone są zarówno przez wychowawców jak i osoby zaproszone z zewnątrz. Dodatkowo, codziennie realizowane są zajęcia, w trakcie których dzieci uczą się angielskiego poprzez słuchanie piosenek, wierszyków i wyliczanek w języku angielskim. W plan zajęć wplecione są również zajęcia służące nauce samodzielności: korzystania z toalety, mycia rączek, ubierania się i samodzielnego sprzątania zabawek.

Przedszkole Ochota

W Przedszkolu stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę, doświadczanie i odkrywanie. Realizujemy zajęcia oraz programy nauczania, które zgodne są z nową postawą programową wychowania przedszkolnego i zatwierdzone przez MEN. Naszym przedszkolakom zapewniamy opiekę i wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci, a dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych, rozwijane są ich zainteresowania oraz potencjał. Nauczyciele wspierają dzieci w ich wszechstronnym rozwoju dbając o przyswojenie przez nich wiedzy o otaczającym świecie oraz umiejętności przydatnych w życiu dorosłego człowieka.

Obowiązujący ramowy rozkład dnia dla wszystkich grup żłobkowych i przedszkolnych

CENNIK

Cennik przedszkola Ochota

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 1000 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie, podręczniki oraz przybory plastyczne. Opłata rekrutacyjna nie dotyczy dzieci, które uczęszczały do żłobka Fair Play i będą kontynuowały naukę w grupie przedszkolnej.

Czesne miesięczne wynosi:

 • 1650zł miesięcznie w okresie 29.02.2024
 • 1730zł miesięcznie w okresie od 01.03.2024

Czesne obejmuje:

 • stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–17:30
 • zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego
 • opiekę psychologa i logopedy
 • zajęcia sportowe: gimnastykę ogólnorozwojową, piłkę nożną, taniec i rytmikę
 • pakiet zajęć dodatkowych: język angielski (codziennie, z czego 3 razy w tygodniu z native speakerem), logopedię, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne – koncerty i wystawiane teatrzyki w Placówce
 • imprezy okolicznościowe np. bal przebierańców, dzień pluszowego Misia

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w przedszkolu w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • zajęć dodatkowych, które nie zostały ujęte w ramowym planie dnia przedszkola tj. dogoterapia, zajęcia teatralne, zajęcia ze zwierzątkami
 • organizowanych przez Placówkę wycieczek poza teren przedszkola
 • posiłków:
  • Śniadanie – 3,50 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 5,00zł/ 6,00zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 7,00zł/8,00 zł
  • Podwieczorek – 2,50 zł
 • Opieki nad dzieckiem po godzinach pracy Placówki – każda rozpoczęta godzina opieki to dodatkowy koszt 50zł

Cennik żłobka Ochota

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa)
1000 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie oraz przybory plastyczne

Czesne miesięczne wynosi:

 • 2250zł miesięcznie w okresie do 29.02.2024
 • 2360zł miesięcznie w okresie od 01.03.2024

Czesne obejmuje:

 • stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–17:30
 • zajęcia prowadzone przez wychowawców grup (umuzykalniające z elementami rytmiki, sensoryczne, plastyczne)
 • opiekę psychologa i logopedy
 • zajęcia dla najmłodszych
 • zajęcia z języka angielskiego (codziennie)
 • liczne imprezy okolicznościowe przygotowane przez opiekunów dla Dzieci

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w żłobku w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • zajęć dodatkowych, które nie zostały ujęte w ramowym planie dnia żłobka tj. dogoterapia, zajęcia ze zwierzątkami
 • zakupu pieluszek i chusteczek
 • posiłków:
  • Śniadanie – 3,50 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 5,00zł/ 6,00zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 7,00zł/8,00 zł
  • Podwieczorek – 2,50 zł
 • Opieki nad dzieckiem po godzinach pracy Placówki – każda rozpoczęta godzina opieki to dodatkowy koszt 50zł

Dane do wpłaty:

EDUCATION&FUN Sp. z o.o.
PKO BP 83 1020 4900 0000 8802 3311 8189

KONTAKT

+48 507087828

biuro@przedszkolefairplay-grojecka.pl

NIP: 5252700610
REGON: 369711407

Adres

Żłobek i Przedszkole Fair Play
Ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa