Prywatne przedszkole Ochota Warszawa, ul. Grójecka 208

Zapraszamy Państwa wraz z dziećmi na bezpłatne dni otwarte, które odbędą się dnia 08.06 w godzinach 10:00-13.00. Będziemy to dla Państwa okazja do bliższego poznania naszej placówki.

Zadzwoń +48 789 372 156 i zapisz swoje Dziecko już dziś!

O NAS

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonuje ją taniec, głównie towarzyski, a w szczególności rock&roll. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości. Chustująca mama Michała i Marysi.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat szachów.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

 Prywatne przedszkole Ochota Warszawa, ul. Grójecka 208

Niepubliczne przedszkole i żłobek Warszawa Ochota

Niepubliczne przedszkole i żłobek na Ochocie (ul. Grójecka 208) zaprasza wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich pociecha rozwijała umiejętności i poznawała świat w miejscu, gdzie będzie czuć się radosna, szczęśliwa i bezpieczna. Kieruje nami zasada „fair play”, którą przekazujemy dzieciom. Na maluchy czekają kolorowe sale, pyszne i zdrowe posiłki oraz przyjazny personel, który w każdej chwili służy wsparciem.

Przedszkole prywatne Warszawa, ul. Grójecka 208

PRYWATNE PRZEDSZKOLE NA OCHOCIE – przygotujemy Twoje dziecko do trudów szkoły

Wykwalifikowany personel zadba, aby maluchy nawiązywały relacje z rówieśnikami, uczyły się zasad panujących w społeczeństwie, odkrywały swoje pierwsze talenty. Realizujemy program przedszkolny WSiP, który pozwala przygotować dzieci do późniejszej edukacji w szkole. Liczne zajęcia językowe, plastyczne, przyrodnicze i muzyczne sprawiają, że Twoja pociecha wkroczy na dalszą ścieżkę edukacji z odpowiednią dawką wiedzy i pewności siebie. Liczne zajęcia sportowe pozwalają dzieciom wykazać się energią, uczą je aktywności i gwarantują dużą porcję ruchu.

Przedszkole niepubliczne Warszawa, ul. Grójecka 208

Prywatny żłobek na Ochocie – pierwsze kroki w nauce samodzielności

Prywatny żłobek na Ochocie to przyjazne miejsce, które pozwoli maluszkowi stawiać swoje pierwsze kroki bez opieki rodziców, nawiązywać przyjaźnie z rówieśnikami, uczyć się samodzielnego pokonywania trudności. Kompetentne i uśmiechnięte opiekunki wspierają dzieci, zapewniają im ciekawe gry i zabawy. Gwarantujemy również opiekę logopedyczną i psychologiczną (zarówno w żłobku, jak i przedszkolu).

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Warszawa, ul. Grójecka 208

U nas nigdy nie jest nudno!

Prywatne przedszkole i żłobek Fair Play to miejsce, gdzie stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, ale zarazem pozwalamy im wyciszyć się i odpocząć. Szeroki wachlarz zajęć, wspólna zabawa i atrakcyjne wyjścia dodatkowe (do kina, teatru) sprawiają, że u nas nigdy nie jest nudno.

Niepubliczne przedszkole i żłobek Warszawa Ochota

Przedszkole sportowe Ochota

Przedszkole sportowe w Warszawie to miejsce, gdzie kształtujemy w dzieciach zamiłowanie do aktywnego stylu życia, pomagamy odkrywać sportowe talenty, pokazujemy, że sport może być zarazem doskonałą zabawą. Staramy się zaszczepić w przedszkolakach zasady zdrowej rywalizacji, wspólnego cieszenia się zajęciami sportowymi, gry zespołowej. Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć sportowych (w ramach czesnego). W naszym przedszkolu na warszawskiej Ochocie dzieci biorą udział w treningach judo, zajęciach tanecznych oraz gimnastyki. Treningi i zajęcia sportowe prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. Potrafią zainteresować każdego sportem i dopasować ćwiczenia adekwatnie do wieku podopiecznych.

Prywatny żłobek na Ochocie

Przedszkole językowe Ochota

„Fair Play” to przedszkole językowe w Warszawie. Zadbamy, aby Twoja pociecha w naturalny sposób oswoiła się z językiem angielskim, poznała pierwsze zwroty, przełamała barierę językową i była odpowiednio przygotowana do późniejszej edukacji językowej w szkole. Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami i native speakerami, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Maluchy uczą się języka poprzez wspólne zabawy, gry, śpiewanie piosenek, zajęcia ruchowe po angielsku. Wykorzystujemy naturalną ciekawość przedszkolaków, odnosimy się do rzeczywistości otaczającej dziecko. Maluchy nawiązują prostą komunikację werbalną po angielsku, a przy tym znakomicie się bawią.

Ważne są dla nas także emocje dzieci. Staramy się być dla naszych podopiecznych partnerami i przyjaciółmi zarazem okazując im dużą empatię oraz wyrozumiałość. Pragniemy pomagać im w tych lepszych i gorszych momentach wspierając w drodze do samodzielności.

Przedszkole sportowe Ochota

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB - to najszybsza forma komunikacji, dlatego zachęcamy do odwiedzenia i polubienia naszego profilu w aplikacji Facebook. To właśnie na naszym fanpage pojawiają się aktualne wydarzenia z życia placówki, pokazujemy codzienną pracę z naszymi podopiecznymi oraz dzielimy się jej efektami. Polub nas i bądź na bieżąco!

NASZA KADRA

Dyrektor Placówki

Małgorzata

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Animacja społeczno – kulturowa. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe z terapią pedagogiczną. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i organizacja w oświacie. Zdobywała wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, również jako animator czasu wolnego. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego, a obecnie jest w trakcie odbywania stażu na stopień nauczyciela mianowanego. Ciepła, sympatyczna, z pozytywnym nastawieniem do życia. Kocha dzieci. Jej praca edukacyjno-wychowawcza opiera się na podmiotowym traktowaniu dziecka, z dużym szacunkiem, wyrozumiałością oraz zainteresowaniem w każdej sferze jego rozwoju i funkcjonowania. Dba tym samym o przyjazną i pełną miłości atmosferę. Swoją twórczą pasję oraz zdrowy i aktywny tryb życia stara się przekazać dzieciom, stosując w praktyce metodę pedagogiki zabawy. Pasjonatka sportu i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Robert

Asystent

Obecnie studiuje Psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, dodatkowo jest w trakcie przygotowania nauczycielsko-pedagogicznego. Na co dzień wspomaga w pracy dyrektora i właściciela. Zajmuje się między innymi rachunkami, a także szeroko rozumianym wsparciem technicznym zarówno rodziców jaki kadry. Jego obecność w placówce to nie tylko pomoc administracyjna ale także dodatkowy element tworzący przyjazne i rozwijające środowisko zarówno dla dzieci jaki personelu. Chętnie wspomaga kadrę pedagogiczną na sali zajmując się z dziećmi gdy jest taka potrzeba. Robert zdobywa również praktyczne doświadczenie, przyglądając się procesom edukacyjnym i angażując się w różnorodne zadania z zakresu psychologii i pedagogiki. Jego otwartość na współpracę oraz entuzjazm wnoszą pozytywną energię do codziennego funkcjonowania placówki.

Żłobek
Żółwiki

Ciocia Inna

Wychowawca/opiekun w żłobku

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako prywatna niania oraz w klubiku dziecięcym. Obecnie jest w trakcie realizacji kursu na opiekuna dziennego. Kocha dzieci i uwielbia spędzać z nimi czas. Jest kreatywną, ciepłą i zawsze uśmiechniętą osobą. Swoją pozytywną energią zaraża wszystkie dzieci, z którymi przebywa. Uwielbia przygotowywać i wymyślać prace plastyczne a motto, które jej przy tym towarzyszy brzmi: „Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko”. Bardzo ważne jest dla niej podejście bliskościowe, które oparte jest na wsłuchiwaniu się w potrzeby dziecka, podejście oparte na bezpieczeństwie, szacunku i wzajemnym zaufaniu. Prywatnie miłośniczka podróży, literatury, a także długich spacerów. Wolne wieczory spędza w teatrze.

Ciocia Karolina

Opiekun w żłobku

Ukończyła liceum pedagogiczne oraz szkolenie dla opiekuna w żłobku. Doświadczenia w opiece nad dziećmi nabyła pracując jako niania. Praca z dziećmi nie jest tylko dla niej zawodem, ale także pasją. Jest pozytywną i cierpliwą osobą. Ważne jest dla niej to, żeby dzieci pod jej opieką czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Uśmiech dzieci jest dla niej nagrodą za wykonywaną pracę. Jej dodatkowymi atutami są umiejętności plastyczne. W wolnym czasie lubi czytać książki oraz spędzać czas z bliskimi.

Ciocia Julia

Opiekun w żłobku

Obecnie jest w trakcie studiów na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Swoje doświadczenie zdobyła poprzez opiekę nad młodszym rodzeństwem. Wychowywanie dzieci to dla niej nie tylko praca ale również pasja. Jest pozytywną i cierpliwą osobą. Dba o dzieci aby pod jej opieką były bezpieczne oraz szczęśliwe, aby się nie nudziły i rozwijały w sposób harmonijny.

Delfinki

Ciocia Daria

Wychowawca / opiekun w żłobku

Ostatnie trzy lata życia poświęciła dzieciom, pracowała jako animator później jako administrator w sklepie dziecięcym. Potem aktywnie zaangażowała się w wolontariat w sali zabaw. W pracy z dziećmi preferuję rozwijające i aktywne zabawy. Najważniejsze dla niej jest bezpieczeństwo i uśmiech na twarzy dziecka. Kocha i dba o każde dziecko jak gdyby było jej własnym.

Ciocia Sara

Opiekun w żłobku

Mama trójki dzieci. Ukończyła kurs opiekuna dziecięcego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako mama, opiekunka żłobkowa oraz prywatna niania. Zawód ten jest dla niej pasją oraz przyjemnością. Dzięki ciepłej i miłej aurze, którą można od niej od razu zauważyć, dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. W swoim zawodzie stawia na spokojną i delikatną opiekę tak, aby każde dziecko czuło się jak w domu. W wolnym czasie lubi czytać książki oraz spędzać czas ze swoimi dziećmi.

Ciocia Michalina

Opiekun w żłobku

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na warszawskiej uczelni Collegium Humanum. Uwielbia dzieci, a praca z nimi sprawia jej dużo radości. Jest pełna empatii, kreatywna oraz pełna pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Swoje doświadczenie zdobywała jako prywatna niania. Poza zajmowaniem się maluchami, do jej ulubionych czynności należą między innymi pisanie wierszy i opowiadań, nauka nowych języków, gotowanie oraz fotografia. W swojej pracy stawia na bezpieczeństwo dzieci oraz naukę poprzez zabawę. Stara się, aby z twarzy malucha nigdy nie schodził uśmiech

Ciocia Julia

Opiekun w żłobku

Od nastoletnich lat dużo czasu spędzała z dziećmi, ponieważ opieka nad nimi była dla niej przyjemnością i jednocześnie pasją, którą realizuje obecnie. Jest bardzo odpowiedzialna, cierpliwa i kochająca. Jest w trakcie kursu na Opiekuna w żłobku, ponieważ chce się dalej kształcić w tym kierunku. W wolnym czasie lubi korzystać z aktywnego spędzania czasu, lubi kolorować, gotować oraz czytać książki.

Przedszkole
Rybki

Ciocia Ola

Nauczyciel/Wychowawca

Absolwentka Pedagogiki wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Skończyła Technikum Gastronomiczne i w wolnej chwili lubi piec oraz gotować. Doświadczenie w pracy z maluchami zdobywała poprzez pracę jako prywatna opiekunka. Jest obdarzona niezwykłą empatią i stara się aby każde dziecko było otoczone miłością i czuło się bezpiecznie u jej boku. Bardzo lubi gry zespołowe, planszowe, a także pasjonuje Ją taniec i śpiew. Nie brakuje jej również pozytywnego nastawienia i oczywiście uśmiechu na twarzy.

Ciocia Patrycja

Pomoc Nauczyciela/Opiekun

Od nastoletnich lat dużo czasu spędzała z dziećmi, ponieważ opieka nad nimi była dla niej przyjemnością i jednocześnie pasją, którą może teraz rozwijać. Jest bardzo kreatywna, cierpliwa i odpowiedzialna. Uważa, że dzieci potrzebują dużo miłości, zabawy i indywidualnego podejścia. Doświadczenie zdobyła pracując w żłobku i jako prywatna niania. W wolnym czasie bardzo lubi rysować, układać puzzle i grać w gry planszowe. Zamierza w dalszym ciągu uczyć się nowych rzeczy i podnosić swoje kwalifikacje. Posiada także kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym.

Ciocia Diana

Pomoc nauczyciela/Opiekun

Jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego dzięki któremu zdobyła wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi. Swoją pracę traktuję jako pasję, do każdego dziecka podchodzi indywidualnie, aby jak najlepiej poznać jego potrzeby. Jest osobą uśmiechniętą, szczerą i otwartą dla wszystkich. W wolnym czasie lubi dużo spacerować, gotować i czytać książki.

Raczki

Ciocia Karolina

Osoba koordynująca pracę żłobka/Wychowawca/Opiekun

Prywatnie mama 4 letniego Stasia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła poprzez bycie mamą, pracując w żłobku oraz jako prywatna niania Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie. Swoimi nadludzkimi pokładami cierpliwości - kieruje się zasadą, że dzieci uczą się poprzez wszystko, co robią. Doskonale zna potrzeby dziecka. Uczy samodzielności i wiary we własne możliwości. Jest energiczną, kreatywną, ciepłą i wrażliwą osobą. Świetnie umie zorganizować czas wolny dzieciom. Zawsze uśmiechnięta gotowa przytulić i otrzeć łezkę w razie dziecięcych smuteczków. Nigdy nie narzuca dzieciom sposobu odkrywania i poznawania świata ale stwarza im do tego barwną przestrzeń.

Ciocia Wioleta

Pomoc Nauczyciela/Opiekun

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując w przedszkolu oraz jako prywatna niania. Uwielbia pracę z dziećmi, która daje jej mnóstwo radości. Z łatwością nawiązuje z nimi kontakt zyskując ich sympatię i zaufanie. Ważne jest dla niej to, żeby dzieci pod jej opieką czuły się bezpieczne i były szczęśliwe. Satysfakcję sprawia jej obserwacja nowych umiejętności u dziecka, rozwijanie się samodzielności, a przede wszystkim doświadczanie przez nie radości i uśmiechu. Prywatnie- miłośniczka książek, jazdy na rolkach oraz długich spacerów.

Ciocia Agnieszka

Pomoc kuchenna

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Jest cierpliwa, odpowiedzialna i sumienna co z pewnością pomaga jej w wykonywaniu codziennych obowiązków. Bardzo lubi dzieci i szybko nawiązuje z nimi relację. Obdarza wszystkich szczerym uśmiechem. Dba o ład i porządek w Placówce oraz o pełne brzuszki Naszych podopiecznych.

Bystrzaki

Ciocia Gosia

Nauczyciel/Wychowawca

Absolwentka APS w Warszawie na wydziale wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Posiada doświadczenie w pracy przedszkolnej od 4 lat. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość. Cieszy ją wspólne odkrywanie z nimi tego co nowe i nieznane. Jest osobą empatyczną i pozytywnie nastawioną na każdy nowy dzień. Poza pracą interesuje się podróżami.

Ciocia Ija

Pomoc Nauczyciela

Kocha dzieci i jest wdzięczna za możliwość pracy z nimi. Uwielbia pomagać im w stawaniu się silniejszymi osobami, jednocześnie świetnie się bawiąc. Stawia na naukę przez zabawę. Z pasją pomaga każdemu dziecku nauczyć się jak najwięcej i osiągnąć swoje cele. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie. Uśmiech dziecka powoduje ciepło w jej sercu i satysfakcje że zrobiła coś dobrego. Gdzieś w głębi duszy sama czuje się dzieckiem i dlatego tak dobrze się dogaduje z podopiecznymi. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi 0-4 od 2017 roku. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci Alexa i Nadzi. Uwielbia razem z dziećmi spędzać czas i podróżować.

Ciocia Wiktoria

Pomoc Nauczyciela

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała poprzez pracę w przedszkolu oraz prywatnie jako niania. Jej praca opiera się na budowaniu zaufania i tworzeniu przyjaznej atmosfery, w której dzieci czują się komfortowo i są zainspirowane do rozwoju. Stara się je angażować w różnorodne aktywności, wspierając ich ciekawość świata i rozwój umiejętności społecznych oraz emocjonalnych. Jej praca to nie tylko nauczanie, ale również słuchanie i dostosowywanie się do potrzeb każdego dziecka, aby mogły rozwijać się w pełni swojego potencjału.

Odkrywcy

Ciocia Ada

Nauczyciel/Wychowawca

Absolwentka Pedagogiki – na specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako pomoc nauczyciela w przedszkolu. W pracy z dziećmi ważne jest dla Niej otoczenie dziecka troską i czułością. Jej podopieczni zawsze mogą liczyć na pomoc i wsparcie. Stara się, aby beztroski uśmiech był nieodłącznym towarzyszem na ich buziach. Chciałaby, aby każde dziecko czuło się w przedszkolu jak w domu. W wolnych chwilach spędza czas ze swoją rodziną, ponieważ ceni sobie ognisko domowe. Jest miłośniczka książek i długich spacerów. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego.

Ciocia Ania B.

Pomoc Nauczyciela

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza - studia Licencjackie. Aktualnie studentka pierwszego roku na Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa na kierunku pedagog szkolny z terapią pedagogiczną. Jest osobą empatyczną, uśmiechnięta i uwielbiająca pracę z dziećmi. Dzięki pracy z dziećmi czerpie dużo radości oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu. Praca w przedszkolu sprawia jej przyjemność Ania ceni sobie uśmiechnięte buzie dzieci oraz ich radość z wykonywanych wspólnie zadań. Dzieciom zawsze służy pomocą oraz otacza je troską.

Zdobywcy

Ciocia Ania K.

Osoba koordynująca pracę przedszkola/Nauczyciel/Wychowawca

Absolwentka Wydziału Pedagogiki w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest osobą pogodną i uśmiechniętą. Praca z dziećmi dostarcza jej dużo przyjemności, a szczery uśmiech jest dla Niej najlepszą motywacją do dalszej pracy. Stara się otaczać dzieci troską oraz zrozumieniem, rozbudzać ich indywidualne zainteresowania i umiejętności. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego.

Ciocia Ada (obecnie przebywa na urlopie)

Pomoc Nauczyciela

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako prywatna niania oraz aktorka w teatrze objazdowym dla dzieci. Uwielbia pracę z dziećmi, zabawy ruchowe oraz czytanie im książeczek, a przede wszystkim rozweselać je i sprawiać, żeby czuły się bezpieczne i kochane. Prywatnie – miłośniczka długich spacerów w pogodne dni, śpiewu i słodyczy. Ogromną radość sprawia jej gra na gitarze. Od kiedy pamięta w jej życiu był sport. Od czasu do czasu nadal lubi pojawić się na boisku, szczególnie tym do koszykówki.

Ciocia Natalia

Pomoc kuchenna

Jest osobą zaradną, odpowiedzialną i obowiązkową. Chętnie podejmuje rozmowy z dziećmi w przedszkolu. Dba o utrzymanie ładu i porządku w Placówce a także o pełne brzuszki Naszych przedszkolaków. Prywatnie mama nastoletniej córki.

STREFA RODZICA

Zajęcia dodatkowe

 • język angielski z native speakerem
 • logopedia
 • zajęcia sportowe
 • tańce
 • gordonki
 • rytmika
 • warsztaty teatralne
 • zajęcia ze zwierzątkami
 • dogoterapia
 • koncerty i teatrzyk
 • zajęcia plastyczne
 • zajęcia sensoryczne
 • programowanie
 • judo
 • język hiszpański
 • gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy

Dodatkowo, obok budynku (od strony ulicy Harfowej), do użytku oferujemy wózkownię, w której można zostawić – na czas pobytu Dziecka w Placówce – wózek, rowerek lub hulajnogę.
Dla Dzieci jeszcze nie w pełni samodzielnie chodzących mamy 2 wózki – jeden 6-osobowy a drugi 4-osobowy dzięki czemu maluszki mogą wychodzić codziennie na spacery.

Nasza Placówka korzysta z aplikacji LiveKid, która służy i wspomaga codzienną pracę żłobka oraz przedszkola, a także wspiera i rozwija relację z Rodzicem.

Dla Dzieci jeszcze nie w pełni samodzielnie chodzących mamy 2 wózki – jeden 6-osobowy a drugi 4-osobowy dzięki czemu maluszki mogą wychodzić codziennie na spacery. Dysponujemy także dwoma placami zabaw, jeden przeznaczony jest dla dzieci młodszych- żłobkowych a drugi dla naszych przedszkolaków

Przedszkole prywatne i żłobek Ochota Warszawa, ul. Grójecka 208

Posiłki w placówce

Współpracujemy z cateringiem ,,Best catering”, który dba o to by Nasi podopieczni mieli zapewnione smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki. Realizujemy diety m.in. bezmleczną, bezglutenową, wegeteriańską, dostosowując je każdego dnia do indywidualnych potrzeb Dziecka oraz diety z wykluczeniem konkretnych produktów.

Żłobek niepubliczny Ochota Warszawa, ul. Grójecka 208

PLAN DNIA

Żłobek Ochota

Plan dnia w grupie żłobkowej zorganizowany jest tak, by zapewniał dziecku poczucie bezpieczeństwa. Każdego dnia zaplanowane są takie same czynności/zajęcia, ponieważ najmłodsze dzieci mają silną potrzebę znajomości przebiegu dnia. Uwielbiają powtarzalność i przewidywalność. Dzięki czynnościom powtarzającym się codziennie dzieci czują się bezpiecznie i wiedzą, co będzie się działo za chwilę. W trakcie dnia dzieci poznają nowe gry i zabawy, piosenki i ćwiczenia, dzięki czemu zajęcia są dla dzieci ciekawe i zaspokajają ich potrzeby emocjonalno – poznawcze. Zajęcia prowadzone są zarówno przez wychowawców jak i osoby zaproszone z zewnątrz. Dodatkowo, codziennie realizowane są zajęcia, w trakcie których dzieci uczą się angielskiego poprzez słuchanie piosenek, wierszyków i wyliczanek w języku angielskim. W plan zajęć wplecione są również zajęcia służące nauce samodzielności: korzystania z toalety, mycia rączek, ubierania się i samodzielnego sprzątania zabawek.

Przedszkole Ochota

W Przedszkolu stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę, doświadczanie i odkrywanie. Realizujemy zajęcia oraz programy nauczania, które zgodne są z nową postawą programową wychowania przedszkolnego i zatwierdzone przez MEN. Naszym przedszkolakom zapewniamy opiekę i wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci, a dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych, rozwijane są ich zainteresowania oraz potencjał. Nauczyciele wspierają dzieci w ich wszechstronnym rozwoju dbając o przyswojenie przez nich wiedzy o otaczającym świecie oraz umiejętności przydatnych w życiu dorosłego człowieka.

Obowiązujący ramowy rozkład dnia dla wszystkich grup żłobkowych i przedszkolnych

CENNIK

Cennik przedszkola Ochota

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 1000 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie, podręczniki oraz przybory plastyczne. Opłata rekrutacyjna nie dotyczy dzieci, które uczęszczały do żłobka Fair Play i będą kontynuowały naukę w grupie przedszkolnej.

Czesne miesięczne wynosi:

 • 1730zł miesięcznie

Czesne obejmuje:

zajęcia sportowe: gimnastykę ogólnorozwojową, piłkę nożną, taniec, rytmikę i judo

,pakiet zajęć dodatkowych: język angielski (codziennie, z czego 3 razy w tygodniu z native speakerem), logopedię, programowanie, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne – koncerty i wystawiane teatrzyki w Placówce

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w przedszkolu w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • zajęć dodatkowych, które nie zostały ujęte w ramowym planie dnia przedszkola tj. dogoterapia, zajęcia teatralne, zajęcia ze zwierzątkami
 • organizowanych przez Placówkę wycieczek poza teren przedszkola
 • posiłków:
  • Śniadanie – 3,50 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 5,00zł/ 6,00zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 7,00zł/8,00 zł
  • Podwieczorek – 2,50 zł
 • Opieki nad dzieckiem po godzinach pracy Placówki – każda rozpoczęta godzina opieki to dodatkowy koszt 50zł

Cennik żłobka Ochota

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa)

1000 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie oraz przybory plastyczne.

 

Czesne miesięczne wynosi:

 • 2360zł miesięcznie

 

Czesne obejmuje:

 • stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–17:30
 • zajęcia prowadzone przez wychowawców grup (umuzykalniające z elementami rytmiki, sensoryczne, plastyczne)
 • opiekę psychologa i logopedy
 • zajęcia dla najmłodszych (m.in. gordonki, rytmika)
 • zajęcia z języka angielskiego (codziennie)
 • liczne imprezy okolicznościowe przygotowane przez opiekunów dla Dzieci

 

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w żłobku w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • zakupu m. in. pieluszek, chusteczek, śliniaka, pościeli do spania
 • posiłków:
  • Śniadanie – 3,50 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 5,00zł/6,00zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 7,00zł/8,00 zł
  • Podwieczorek – 2,50 zł
 • zajęć dodatkowych, które nie zostały ujęte w ramowym planie dnia żłobka tj. dogoterapia, zajęcia teatralne, zajęcia ze zwierzątkami, organizowanych przez Placówkę wycieczek poza teren przedszkola
 • Opieki nad dzieckiem po godzinach pracy Placówki – każda rozpoczęta godzina opieki to dodatkowy koszt 50zł

Dane do wpłaty:

EDUCATION&FUN Sp. z o.o.
PKO BP 83 1020 4900 0000 8802 3311 8189

KONTAKT

+48 789 372 156

biuro@przedszkolefairplay-grojecka.pl

NIP: 5252700610
REGON: 369711407

Adres

Żłobek i Przedszkole Fair Play
Ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play Grójecka - Warsaw