Żłobek i przedszkole prywatne w Krakowie - oferta dla dzieci z Ruczaju

Edukacja przedszkolna to bardzo ważny etap w życiu każdego malucha. To właśnie wtedy dziecko odłącza się od rodziców, a wrodzona ciekawość popycha go do nauki nowych umiejętności, nawiązywania relacji rówieśniczych i odkrywania pierwszych pasji. To naturalne, że opiekunowie poszukują miejsca, które zapewni ich maleństwu bezpieczne i atrakcyjne warunki do wszechstronnego rozwoju. Nasz żłobek i przedszkole prywatne Fair Play w Krakowie zaprasza dzieci z Ruczaju do wspólnej zabawy i intelektualnej podróży. Oferujemy bogaty wybór zajęć sportowych, artystycznych i językowych. Zapewniamy pełne wyżywienie i opiekę licznych specjalistów, którzy czuwają nad zdrowiem i prawidłowym rozwojem podopiecznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

W zdrowym ciele zdrowy duch!

W naszych przedszkolach dla dzieci z Ruczaju w Krakowie bardzo wiele uwagi poświęcamy edukacji sportowej. Przyświeca nam idea, w której aktywność fizyczna nie tylko gwarantuje doskonałe zdrowie od najmłodszych lat, ale uczy także współpracy w grupie i sprawiedliwego podejścia do ustalonych zasad. Dążymy do tego, aby stworzyć bezpieczną przystań sprzyjającą budowaniu wartościowych relacji społecznych oraz rozwijaniu postaw opierających się na uczciwości i zrozumieniu. Dzięki temu już na bardzo wczesnym etapie życia przygotowujemy dzieci do dorosłości, kształtując w nich umiejętność zdrowego współzawodnictwa i otwartość na drugiego człowieka. Zajęcia sportowe odbywają się w grupach wiekowych i są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy zaszczepiają maluchom miłość do sportu i wspierają je w osiąganiu pierwszych sukcesów.

Zajęcia językowe dla małych poliglotów

W dzisiejszym, zglobalizowanym świecie nauka języków to doskonały sposób na odkrywanie różnorodności świata umożliwiający swobodną komunikację w każdym miejscu. W przedszkolach i żłobkach w Krakowie dzieci z Ruczaju mogą uczyć się angielskiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. Zajęcia są prowadzone w dedykowanych grupach wiekowych przez renomowanych lektorów i native speakerów. Niezależnie od etapu rozwoju dziecka, koncentrujemy się na nauce nowych słówek i zwrotów poprzez zabawę. Liczne gry i piosenki mają na celu osłuchać dziecko z brzmieniem poszczególnych wyrazów i zachęcać do intuicyjnego używania ich w życiu codziennym. Troszczymy się o rozwijanie umiejętności z zakresu komunikacji międzykulturowych bez bariery językowej, z naturalną radością i entuzjazmem.

Warsztaty artystyczne wspierające młode talenty

Wiemy, jak ważne jest stworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej pierwszym kontaktom dziecka z kulturą. Oferta prywatnego przedszkola i żłobka w Krakowie dla maluchów z Ruczaju obejmuje liczne wyjścia do teatru, filharmonii i kina, których celem jest zaznajomienie podopiecznych ze światem sztuki i muzyki. Ważną rolę w naszym programie nauczania odgrywają zajęcia artystyczne wspierające naturalne talenty dziecka i kształtowanie przydatnych umiejętności. Warsztaty plastyczne i zabawy rytmiczne to doskonała przestrzeń do nauki twórczego myślenia i poszerzania granic wyobraźni. Uczestniczące w zajęciach artystycznych maluchy poznają nowe sposoby autoekspresji i rozwijają swoje talenty, które wraz z upływem czasu często przeradzają się w życiowe pasje i zainteresowania. Dodatkowo takie warsztaty są ważne dla prawidłowego rozwoju motorycznego i zapewniają właściwy przebieg licznych procesów emocjonalnych i społecznych dziecka.

Logopeda, psycholog i pielęgniarka - w trosce o zdrowie maluchów

Każdy rodzic nie może się doczekać pierwszych słów swojego dziecka. W naszym żłobku i przedszkolu w Krakowie zapewniamy dostęp do logopedy czuwającego nad procesami kształtowania się prawidłowej mowy i komunikacji wśród podopiecznych. Specjaliści prowadzą zajęcia kładące nacisk na rozwój tych umiejętności i obserwują maluchy podczas nauki i zabawy. Dzięki temu wszelkie wyzwania są wykrywane odpowiednio wcześnie, co umożliwia efektywne pokonanie trudności, zanim staną się poważniejszym problemem. Stawiamy na współpracę z rodzicami, którzy podczas bezpłatnych konsultacji mogą dowiedzieć się, w jaki sposób mogą aktywnie wspierać rozwój mowy u dzieci. W trosce o zdrowie emocjonalne maluchów w naszych placówkach funkcjonuje opieka psychologiczna. Zapewniamy także podstawową opiekę medyczną: budowaniem właściwych nawyków higienicznych i kontrolą zdrowia fizycznego zajmuje się pielęgniarka.

Zapraszamy do naszej najbliższej placówki Ruczaj – ul. Ruczaj 43 i ul. Szuwarowa 1

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB.

logo facebook