Niepubliczny Żłobek i Przedszkole

ul. Goszczyńskiego 1, 30-724 Kraków

Uwaga, Uwaga!

Już za kilka chwil, już za moment, przy ul. Goszczyńskiego 1 w Krakowie powstanie nowy żłobek i przedszkole! Dokonujemy wszelkich starań, by to magiczne miejsce nauki i zabaw było dla dzieci przyjazne, komfortowe i bezpieczne. Pod naszą opieką znajdować się będą najmłodsi w wieku od 10 m-cy do 6 lat, dlatego tworzymy przestrzeń dostosowaną do ich potrzeb, a także potrzeb rodziców. Gwarantujemy profesjonalną opiekę, dużo ciekawych zajęć dostosowanych do poziomu rozwoju dziecka, a także smaczne jedzenie. Dni będą upływać nam na wesołej, rozwijającej wyobraźnię zabawie, kształtującej małą i dużą motorykę oraz uczącej poczucia rytmu. Dodatkowo na zajęciach sportowych dowiemy się, jak ważny jest ruch dla naszego zdrowia, a na zajęciach językowych poznamy nowy wymiar słów. Nuda na pewno nam nie grozi! Oprócz wykwalifikowanych nauczycieli, naszą kadrę wspomagać będą specjaliści, jak logopeda czy psycholog.

Otwarcie planujemy na wrzesień 2021. Zachęcamy do zarezerwowania miejsca w żłobku lub przedszkolu już teraz!

Zaufajcie nam, a my zrobimy wszystko, by tej szansy nie zmarnować.

Do zobaczenia!

Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty w dniu 21.08.2021 r. w godz. 10-13!

Serdecznie zachecamy do obejrzenia nas "od środka":)

Na najmłodszych czekać będą atrakcje:

- drobny poczęstunek,

- animacje dla dzieci,

- upominki

Do zobaczenia!

Drodzy Rodzice!

Prace wykończeniowe idą zgodnie z planem. Już niebawem zaczniemy nabierać kolorów i kształtów!
W połowie sierpnia będziemy organizować Dzień Otwarty - informacje o dokładnym terminie podamy na naszej stronie www, FB oraz poinformujemy mailowo osoby, które już się do nas zgłosiły.
Zachęcamy do śledzenia aktualności!

Serdecznie zapraszamy!

Będziemy mieścić się w budynku Saska Blu

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole

ul. Goszczyńskiego 1

tel. + 48 536 469 325

e-mail: biuro@fairplay-saska.pl

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł
Miesięczne czesne wynosi: 699 zł

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł
Czesne (płatne z góry do 10-go dnia każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 1299 zł (od czesnego 1299 zł odliczana jest dotacja z Gminy Miejskiej Kraków i oraz dotacja w ramach programu Maluch+; po odjęciu dotacji miesięczne czesne wynosi ok. 850 zł).

Dane do wpłaty

w budowie (zapraszamy niebawem)

Zajęcia dodatkowe organizowane w ramach czesnego:

• język angielski prowadzony przez lektora
  • zajęcia umuzykalniające
  • zajęcia z logopedą
  • zajęcia z psychologiem i konsultacje (dla rodziców)
  • zajęcia gimnastyczne ogólnorozwojowe lub taneczne
  • zajęcia sportowe
  • teatrzyk
  • zajęcia sensoryczne

Zajęcia dodatkowe płatne (dla zainteresowanych):