Przedszkole i żłobek dla dzieci z krakowskiego Zabłocia

Wsparcie dziecka w pierwszych latach jego życia jest niezwykle ważne. Doskonale o tym wiemy, dlatego stworzyliśmy przedszkole i żłobek, w których maluszki mogą się rozwijać w dostosowanym do ich potrzeb środowisku. Stawiamy na rozwój kompetencji miękkich — asertywności, empatii, a także umiejętności współpracy i kreatywności. Nauka w naszym przedszkolu dla dzieci z Zabłocia odbywa się poprzez zabawę. Organizujemy zajęcia artystyczne oraz sportowe dla naszych podopiecznych, dbając o to, aby każde dziecko czuło się na nich dobrze.

Niepubliczne Sportowo językowe przedszkole - Prywatny żłobek Katowice Ul. Pułaskiego 42

Zajęcia, w których chętnie uczestniczy każdy maluch

W przedszkolu odbywają się zajęcia wspomagające rozwój maluszków w różnych dziedzinach. Przedstawiamy podstawy matematyki, zagadnienia związane z przyrodą, fizyką i dbamy o rozwój talentów artystyczny, organizując różnorodne zajęcia dodatkowe, m.in. warsztaty muzyczne czy zajęcia z tworzenia ceramiki. Zależy nam na tym, aby wszystkie dzieci wiedziały, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa ruch, dlatego dbamy o to, aby brały udział w aktywnościach sportowych, które uczą również współdziałania i uczciwości.
Wiemy, że już w wieku przedszkolnym warto rozpocząć naukę języków obcych, dlatego w naszym przedszkolu odbywają się też zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego. Dbając o wszechstronny rozwój dzieci, regularnie organizujemy również inne ciekawe aktywności, m.in. wyjścia do teatru, filharmonii czy opery, a także, w ramach urozmaicenia zajęć sportowych, na basen. Co więcej, w naszym przedszkolu maluchy z Zabłocia wezmą udział w zajęciach z robotyki i dowiedzą się, czym jest dogoterapia.

Zaangażowana kadra i dostęp do psychologa, logopedy oraz pielęgniarki

W naszych placówkach pracuje wyłącznie zaangażowana kadra nauczycieli i opiekunów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc jak najlepiej zajmować się podopiecznymi przedszkola. Oprócz tego w naszej placówce dzieci mają dostęp do pielęgniarki regularnie odwiedzającej grupy żłobkowe. Zatrudniamy także psychologa. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że nad rozwojem emocjonalnym ich pociech czuwa wykształcona i doświadczona osoba. W placówce odbywają się też zajęcia z logopedą, aby dbać o prawidłowy rozwój mowy podopiecznych.
Nasze przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci mają możliwość odkrywania swoich pasji, uczą się samodzielności i odpowiedzialności, a także budują pierwsze przyjaźnie. Wybranie tej placówki to inwestycja w przyszłość dziecka, która zaprocentuje jego pewnością siebie i gotowością do dalszej edukacji.

Zapraszamy do naszych najbliższych placówek ul. Dekerta 24, ul. Zamoyskiego 79A, ul. Wielicka 28B!         

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB.

logo facebook