• pl

  Prywatny żłobek Prywatny żłobek Prywatny żłobek

  Kraków, Anny Szwed – Śniadowskiej 41 Kraków, Anny Szwed – Śniadowskiej 41 Kraków, Anny Szwed – Śniadowskiej 41

  O nas O nas O nas

  Fair Play – żłobek działający zawsze fair

  Jeszcze chwila, jeszcze trochę, jeszcze się przygotowujemy, żeby Wasze dzieci miały u nas jak najlepsze warunki, ale otwarcie planujemy już za kilka miesięcy – latem tego roku. Wasze maluszki będą mieć u nas dobrze, bezpiecznie i pięknie.
  Nasza placówka, która należy do sieci Fair Play, mieści się na Klinach, przy ul. Anny Szwed – Śniadowskiej 41. W żłobku pod naszą opieką przebywać będą dzieci w wieku od 10 miesięcy do 3 lat. Tworzymy przestrzeń z myślą o nich i ich rodzicach. Wierzymy, że wy rodzice będziecie mogli spokojnie powierzyć nam swoje największe skarby i wrócić bez lęku do pracy wiedząc, że wasze dzieci są zaopiekowane i bezpieczne. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie, smaczne jedzenie i dużo ciekawych zajęć w ciągu dnia, dostosowanych do ich etapów rozwojowych. Naszym założeniem jest, by każdy dzień był wyprawą w nieznany jeszcze świat. Śpiewająco, czytająco, ale raczej bez pomocy telewizora… Maluszkom czas będzie upływał na wspólnych zabawach, organizowanych przez opiekunów, rozwijających małą i dużą motorykę oraz na zabawach rytmicznych, sportowych i językowych. Na pewno nie będą się nudzić.
  W naszym żłobku zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, którą będą wspomagać tacy specjaliści, jak logopeda i psycholog. Zaufajcie nam – pierwsze kroki z Fair Play, to gwarancja dobrego startu w życie każdego Maluszka.

  Jeszcze nie zaczęliśmy działać, a juz odebraliśmy wiele telefonów z pytaniem o miejsce dla dziecka. Dlatego proponujemy, że jeśli jesteście Państwo zainteresowani, warto zarezerwować miejsce w żłobku już teraz, by mieć pewność, że i Wasz maluszek do nas trafi.

  Aktualności Aktualności Aktualności

  Informujemy, że w związku z sytuacja jaka panuje obecnie, Otwarcie naszego żłobka zostanie przeniesione na druga polowe sierpnia br.
  Z radością donosimy, że remont placówki już rozpoczęliśmy.

  Wkrótce udostępnimy zdjęcia z$nbsppostępu prac 😉

  Nadchodzące Nadchodzące Nadchodzące

  brak wydarzeń

  Minione Minione Minione

  brak wydarzeń

  Zobacz więcej

  Galeria Galeria Galeria

  Kontakt Kontakt Kontakt

  Adres

  Żłobek
  Ul. Anny Szwed – Śniadowskiej 41
  30-389 Kraków

  tel. 600 110 824
  E-mail: biuro@fairplay-kliny.pl

  Cennik Cennik Cennik

  Cennik przedszkola

  Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

  Miesięczne czesne wynosi: … zł

  Cennik żłobka

  Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

  Miesięczne czesne wynosi 1250 zł (od czesnego odliczana jest dotacja z Gminy Miejskiej Kraków oraz dotacja w ramach Maluch+ 2020. Po odjęciu dotacji rodzic płaci miesięczne czesne w wysokości ok 800 zł)

  Dane do wpłaty Dane do wpłaty Dane do wpłaty


  Przewiń do góry