Prywatny żłobek Fair Play Kraków ul. Anny Szwed – Śniadowskiej 41

Fair Play – żłobek działający zawsze fair

Jeszcze chwila, jeszcze trochę, jeszcze się przygotowujemy, żeby Wasze dzieci miały u nas jak najlepsze warunki, ale otwarcie planujemy już za kilka miesięcy - latem tego roku. Wasze maluszki będą mieć u nas dobrze, bezpiecznie i pięknie.
Nasza placówka, która należy do sieci Fair Play, mieści się na Klinach, przy ul. Anny Szwed – Śniadowskiej 41. W żłobku pod naszą opieką przebywać będą dzieci w wieku od 10 miesięcy do 3 lat. Tworzymy przestrzeń z myślą o nich i ich rodzicach. Wierzymy, że wy rodzice będziecie mogli spokojnie powierzyć nam swoje największe skarby i wrócić bez lęku do pracy wiedząc, że wasze dzieci są zaopiekowane i bezpieczne. Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie, smaczne jedzenie i dużo ciekawych zajęć w ciągu dnia, dostosowanych do ich etapów rozwojowych. Naszym założeniem jest, by każdy dzień był wyprawą w nieznany jeszcze świat. Śpiewająco, czytająco, ale raczej bez pomocy telewizora… Maluszkom czas będzie upływał na wspólnych zabawach, organizowanych przez opiekunów, rozwijających małą i dużą motorykę oraz na zabawach rytmicznych, sportowych i językowych. Na pewno nie będą się nudzić.
W naszym żłobku zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, którą będą wspomagać tacy specjaliści, jak logopeda i psycholog. Zaufajcie nam - pierwsze kroki z Fair Play, to gwarancja dobrego startu w życie każdego Maluszka.

Jeszcze nie zaczęliśmy działać, a juz odebraliśmy wiele telefonów z pytaniem o miejsce dla dziecka. Dlatego proponujemy, że jeśli jesteście Państwo zainteresowani, warto zarezerwować miejsce w żłobku już teraz, by mieć pewność, że i Wasz maluszek do nas trafi.

Prywatny żłobek Fair Play Kraków ul. Anny Szwed – Śniadowskiej 41

...

[Materiały w trakcie przygotowania]

Dieta zwykła:

• Śniadanie 2,50zł
  • Zestaw obiadowy 9,00zł
  • 1 podwieczorek 1,50zł
  • 2 podwieczorek/ 2 śniadanie 1,00zł

Jeżeli dziecko wymaga diety specjalnej (bezmleczna, bezglutenowa, wegetariańska, itp.) dzienna stawka żywieniowa wynosi:

• Śniadanie 4,00zł
  • Zestaw obiadowy 11,00zł
  • 1 podwieczorek 1,50zł