Prywatny żłobek i przedszkole

Kraków, Podgórze Ul. Wielicka 28

O nas

Niepubliczne przedszkole i żłobek Fair Play w krakowskiej dzielnicy Podgórze to fantastyczne miejsce dla każdego malucha! Dbamy o rozwój dzieci, kładąc nacisk na naukę sportów oraz języka angielskiego, aby pomóc im hartować nie tylko ciało, ale także kształtować umysł. Wierzymy, że nabywanie wszechstronnych umiejętności to najlepsza metoda na przygotowanie małego człowieka do życia we współczesnym świecie.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra przywiązuje dużą wagę zarówno do zdobywania nowych zdolności, jak i zaszczepiania wartości etycznych i moralnych. Poza tym, wychowawcy, instruktorzy i trenerzy dbają o rozwój psychofizyczny maluchów. Z nami dzieci w gronie rówieśników uczą się szacunku dla innych oraz współpracy według zasady „fair play”. Chcemy nauczyć je funkcjonować w społeczeństwie zgodnie z regułami zdrowej rywalizacji, aby później umiały czerpać satysfakcję z podejmowanych decyzji. Zależy nam, żeby były świadome, jak ważne jest uczciwe postępowanie wobec innych, a także szczerość w stosunku do siebie samego.

Dzieci poprzez sport przygotowują się także do podjęcia obowiązków szkolnych oraz nawiązywania zdrowych relacji z kolegami i koleżankami z klasy. To najlepsza szansa, aby nauczyć je uczciwości, wytrwałości i lojalności oraz sprawiedliwego podejścia do różnych sytuacji. Sport nie tylko kształtuje charakter, ale także pomaga zaszczepić dobre nawyki już od małego. Nieważne, czy dziecko wykazuje jakieś predyspozycje, prywatny żłobek i przedszkole w dzielnicy Podgórze Fair Play dba o wszystkie maluchy, aby rozwijały talenty we własnym tempie i według swoich możliwości.

Sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa, dlatego pragniemy przekazać dzieciom zamiłowanie do aktywności fizycznej, co jest szczególnie ważne w dobie siedzącego trybu życia. Nasz niepubliczny żłobek to najlepszy start w przyszłość dla najmłodszych, a starszaki świetnie się bawią podczas zajęć prowadzonych przez nasze prywatne przedszkole. Serdecznie zapraszamy!

Minione

Dogoterapia z Gabi

• wt

Robotyka

• pon

Warsztaty z fotografii + sesja zdjęciowa

• pt

Ul. Wielicka 28

Tel. +48 12 312 02 82

Dieta zwykła:
Śniadanie 1,00zł, II śniadanie 1,00zł, obiad 11,00zł, podwieczorek 2,00zł, II podwieczorek 1,00zł.

Jeżeli dziecko wymaga diety specjalnej (bezmleczna, bezglutenowa, wegetariańska, itp.) dzienna stawka żywieniowa wynosi:
Śniadanie 2,00 zł, II śniadanie 1,00zł, obiad 12,00 zł, podwieczorek 2,00zł, II podwieczorek 2,00zł

Jeżeli dziecko wymaga diety indywidualnej (alergie) dzienna stawka żywieniowa wynosi:
Śniadanie 4,00 zł, II śniadanie 1,00zł, obiad 15,00 zł, podwieczorek 2,00zł, II podwieczorek 2,00zł

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 749 zł

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Czesne (płatne z góry do 5-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 1399 zł (od czesnego odejmowana jest dotacja UMK 17zł/dzień roboczy w danym miesiącu oraz dotacja Maluch 80zł miesięcznie).

Dane do wpłaty

PKO BP

"W 2021 r. Gmina Miejska Kraków udziela dotacji na dzieci objęte opieką.
Kwota udzielanej przez Gminę Miejską Kraków dotacji wynosi 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem.
Zgodnie z podpisaną z Gminą Miejską Kraków umową w tym zakresie, w okresie otrzymywania dotacji, pomniejszamy wysokość miesięcznych opłat za objęcie opieką dziecka o kwotę nie niższą niż kwota otrzymanej od Gminy Miejskiej Kraków dotacji na dane dziecko. Miesięczna kwota o jaką obniżane są opłaty za opiekę wyliczana jest wg wzoru: liczba godzin zapewniania opieki dziecku w danym miesiącu (liczona na podstawie zawartej z rodzicem umowy o zapewnianie opieki, jednakże nie więcej niż 10 godzin dziennie) x 1,70 zł.
W przypadku objęcia opieką dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności Gmina Miejska Kraków udziela dodatkowej dotacji w wysokości 2,4 zł za każdą godzinę opieki nad dzieckiem. Dotacja ta nie ma wpływu na wysokość opłat ponoszonych przez rodzica.
Jednocześnie informujemy, że dotacja i ww. postanowienia dotyczą wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Krakowa.
Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków tel. 12 616 92 27 lub 12 616 97 97, pokój nr 18, e-mail: sz.umk@um.krakow.pl";