Prywatny żłobek i przedszkole

Kraków, Podgórze Ul. Dekerta 24

O nas

Rodziców, którzy chcą mieć pewność, że oddają swoje dzieci w dobre ręce – wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, zapraszamy do przedszkola niepublicznego oraz niepublicznego żłobka w dzielnicy Podgórze w Krakowie. W naszej placówce wszystkie osoby prowadzące zajęcia zarówno dydaktyczne, jak i sportowe mają odpowiednie kwalifikacje, kochają dzieci i wiedzą jak z nimi postępować. Jako przedszkole prywatne oraz niepubliczny żłobek w dzielnicy Podgórze każdego dnia dbamy o to, aby Twoje dziecko czuło się u nas bezpiecznie i wyjątkowo.

Jednym z naszych atutów jest stawianie sobie za cel wychowania przez sport. Aktywność fizyczna, to nie tylko doskonały sposób na hartowanie ciała, ale także umysłu człowieka. Przedszkole niepubliczne w Podgórzu stara się, aby dzieci na co dzień stosowały zasady fair play. W gronie rówieśników przedszkolaki uczą się współpracy, szacunku do innych, a także lojalności i sprawiedliwości.

Przedszkole niepubliczne i prywatny żłobek dba o harmonijny rozwój dzieci. Stwarzamy warunki, w których każde dziecko może rozwijać się zgodnie ze swoimi predyspozycjami oraz talentami. Ponadto dzięki wychowaniu przez sport kształtowana jest odpowiedzialność wobec zadań i decyzji podejmowanych w przyszłości. Dzięki zachęcaniu dzieci do sportowego stylu życia, sprawiamy że aktywność fizyczna staje się dla nich nawykiem, który może uchronić je przed wieloma dolegliwościami w przyszłości.

Żłobek:
Tel.+48 502 30 50 70
zlobek@przedszkolefairplay.pl

Przedszkole:
Tel.+48 500 30 48 48
przedszkole@przedszkolefairplay.pl

Dyrektor ds. organizacyjnych:
dyrektor@przedszkolefairplay.pl
tel.+48 510 35 95 15

Żłobek i przedszkole
Ul. Dekerta 24

Tel. +48 12 656 66 66

Dieta zwykła:
Śniadanie 1,00zł, II śniadanie 1,00zł, obiad 10,00zł, podwieczorek 2,00zł, II podwieczorek 1,00zł.

Jeżeli dziecko wymaga diety specjalnej (bezmleczna, bezglutenowa, wegetariańska, itp.) dzienna stawka żywieniowa wynosi:
Śniadanie 2,00 zł, II śniadanie 2,00zł, obiad 10,00 zł, podwieczorek 2,00zł, II podwieczorek 2,00zł

Jeżeli dziecko wymaga diety indywidualnej (alergie) dzienna stawka żywieniowa wynosi:
Śniadanie 4,00 zł, II śniadanie 1,00zł, obiad 14,00 zł, podwieczorek 2,00zł, II podwieczorek 2,00zł

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 699 zł

Dla rodzeństwa przewidziane są specjalne zniżki.

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 1.299zł (od czesnego odejmowana jest dotacja UMK 17zł/dzień roboczy w danym miesiącu oraz dotacja Maluch 80zł miesięcznie).

Dane do wpłaty

PM & PM S.C.
PKO Bank Polski

"W 2021 r. Gmina Miejska Kraków udziela dotacji na dzieci objęte opieką.
Kwota udzielanej przez Gminę Miejską Kraków dotacji wynosi 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem.
Zgodnie z podpisaną z Gminą Miejską Kraków umową w tym zakresie, w okresie otrzymywania dotacji, pomniejszamy wysokość miesięcznych opłat za objęcie opieką dziecka o kwotę nie niższą niż kwota otrzymanej od Gminy Miejskiej Kraków dotacji na dane dziecko. Miesięczna kwota o jaką obniżane są opłaty za opiekę wyliczana jest wg wzoru: liczba godzin zapewniania opieki dziecku w danym miesiącu (liczona na podstawie zawartej z rodzicem umowy o zapewnianie opieki, jednakże nie więcej niż 10 godzin dziennie) x 1,70 zł.
W przypadku objęcia opieką dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności Gmina Miejska Kraków udziela dodatkowej dotacji w wysokości 2,4 zł za każdą godzinę opieki nad dzieckiem. Dotacja ta nie ma wpływu na wysokość opłat ponoszonych przez rodzica.
Jednocześnie informujemy, że dotacja i ww. postanowienia dotyczą wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Krakowa.
Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków tel. 12 616 92 27 lub 12 616 97 97, pokój nr 18, e-mail: sz.umk@um.krakow.pl";