Żłobek i przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play Kraków Bronowicka 138

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play Sportowo-Językowe w Bronowicach powstało z wielką pasją, miłością do dzieci i dużym zaangażowaniem. W tym miejscu, Państwa pociecha znajdzie się pod doskonałą opieką wyspecjalizowanej kardy, będzie zdobywać nową wiedzę o otaczającym ją świecie, szlifować talenty, a zarazem doskonale się bawić.

Nasza placówka położona jest przy ul. Bronowickiej 138 w Krakowie z własnym ogrodem, w którym mieści się plac zabaw przystosowany do potrzeb najmłodszych dzieci - tylko do dyspozycji placówki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat.

Żłobek i przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play Kraków Bronowicka 138
Przedszkole niepubliczne i żłobek Kraków Bronowicka 138

Misją naszej placówki jest zapewnienie troskliwej opieki, doskonałych warunków do edukacji i zabawy, rodzinnej atmosfery dzięki, której Państwa dzieci będą czuły się u nas jak w drugim domu.

Pragniemy żeby każde z naszych dzieci miało poczucie bezpieczeństwa, było szczęśliwe i pewne siebie. Dokonamy wszelkich starań, żeby Państwa pociechom zapewnić jak najlepszy start w kolejny etap rozwoju stąd też profil placówki o charakterze sportowo - językowym.

Nauka języka angielskiego odbywa się w sposób naturalny poprzez zabawę, która na tym etapie dzieciństwa utrwala się nadzwyczaj szybko i efektywnie.

Natomiast zajęcia sportowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pozwolą nabyć Naszym podopiecznym sprawności ruchowej dzięki czemu dziecko opanowuje zdolności koordynacyjne i uczy się stawiać czoła wyzwaniom. Zadbamy o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się zgodnie ze swoimi indywidualnymi predyspozycjami, a także odkrywać w sobie różne talenty.

Drodzy Rodzice dobrze wiemy, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na rozwój fizyczny dziecka, ale również umysłowy. Zapobiega wadom postawy, pomaga w nauce oraz pozostawia zdrowe nawyki na całe życie, które ukształtowane w dzieciństwie będą bardzo przydatne do dalszego szczęśliwego i zdrowego życia dzieci.

Ponadto gwarantujemy zbilansowane, zdrowe żywienie przygotowane przez dietetyka, dostosowane do potrzeb każdego malucha (np. dieta bezglutenowa, bezmleczna i inne).

Dodatkowo w trosce o zdrowie naszych podopiecznych wszystkie sale wyposażone są w oczyszczacze powietrza.

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Kraków Bronowicka 138

Oferta naszej Placówki

Zajęcia w ramach czesnego:
  • logopeda
  • psycholog
  • zajęcia sportowe
  • j. angielski
  • rytmika
Zajęcia dodatkowe płatne:
  • dogoterapia
  • muzykoterapia

Zajęcia w ramach czesnego:
  • zajęcia z logopedą
  • Psycholog
  • konsultacje z Psychologiem dla rodziców
  • zajęcia sportowe
  • rytmika
  • arteterapia
  • zajęcia sensoryczne
Zajęcia dodatkowe płatne (dla zainteresowanych):
  • Judo
  • taniec/zumba
  • trampoliny
  • dogoterapia
  • robotyka

W naszym przedszkolu realizujemy program zgodny z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego wskazaną w rozporządzeniu MEN z dnia 23.12.2008 r.
Realizujemy również roczne przygotowanie przedszkolne dla 6-cio latków zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 14.02.2017 r

Niezbędnik Żłobkowicza:

• pościel (mała poduszeczka, kołderka), prześcieradło lub kocyk z poszewką,
  • śliniaczek,
  • bidon do picia,
  • pieluszki jednorazowe + krem do pielęgnacji,
  • chusteczki nawilżające,
  • pantofelki,
  • trzy komplety ubranek na zmianę (do pozostawienia w szatni).

Drodzy Rodzice wszystkie rzeczy prosimy trwale podpisać imieniem i nazwiskiem.

Niezbędnik Przedszkolaka:

• bidon do picia,
  • kubek, szczoteczka i pasta do zębów,
  • pantofelki/skarpetki antypoślizgowe.

W 2023 r. Gmina Miejska udziela dotacji na dzieci objęte opieką. Kwota udzielanej przez Gminę Miejską Kraków dotacji wynosi 3,50 zł za godzinę opieki nad dzieckiem.

Zgodnie z podpisaną z Gminą Miejską Kraków umową w tym zakresie, w okresie otrzymywania dotacji pomniejszamy wysokość miesięcznych opłat za objęcie opieką dziecka o kwotę nie niższą niż kwota dotacji otrzymanej od Gminy Miejskiej Kraków dotacji na dane dziecko. Miesięczna kwota o jaką obniżane są opłaty za opiekę wyliczana jest wg wzoru: liczba godzin zapewnienia opieki dziecku w danym miesiącu (liczona na podstawie zawartej z rodzicem umowy o zapewnianie opieki, jednakże nie więcej niż 10 godzin dziennie) x 3,50 zł.

W przypadku objęcia opieką dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności Gmina Miejska Kraków udziela dodatkowej dotacji w wysokości 6,00 zł za każdą godzinę opieki nad dzieckiem. Dotacja ta nie ma wpływu na wysokość opłat ponoszonych przez rodzica.

Jednocześnie informujemy, że dotacja i ww. postanowienia dotyczą wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Krakowa.

Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków, tel.: 12 616-92-27 lub 12 616 97 97, pokój nr 18, e-mail: sz.umk@um.krakow.pl.

Przedszkole prywatne i żłobek Kraków Bronowicka 138
Dofinansowanie Kraków Bronowicka 138
Dofinansowanie ze środków budżetu państwa Kraków Bronowicka 138

[Materiały w trakcie przygotowania]

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 750 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca) w wysokości 749,00 zł,

W przypadku rodzeństwa opłata wpisowego nie ulega pomniejszeniu.

Dla rodzeństwa przewidziane są specjalne zniżki.

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 750 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 1700 zł. Od czesnego 1700 zł odliczana jest dotacja z Gminy Miejskiej Kraków i oraz dotacja w ramach programu 400+ (jeśli dotyczy). Po odjęciu dotacji miesięczne czesne wynosi ok. 565 zł).

...

Żłobek i Przedszkole