Żłobek i przedszkole Sportowo – Językowe Fair Play

Kraków, Ul.Bronowicka 138

Drodzy Rodzice,

Z wielką przyjemnością serdecznie zapraszamy Państwa wraz ze swoimi Pociechami na dzień otwarty,
który odbędzie się w dniu 22.05.2021 r., w godzinach od 10:00 do 13:00 w naszej Placówce położonej
przy ul. Bronowickiej 138 w Krakowie (wjazd od ulicy Jabłonkowskiej).

O nas

Drodzy Rodzice,

Pragniemy poinformować o nowo powstającej placówce sieci Systemu Placówek Przedszkolnych i Żłobków „Fair Play” o profilu sportowo-językowym.

Nasza placówka powstaje przy ul. Bronowickiej 138 w Krakowie w nowo wybudowanym budynku z ogrodem, w którym będzie mieścił się plac zabaw przystosowany do potrzeb najmłodszych dzieci - tylko do dyspozycji placówki.

Otwarcie naszego< Oddziału planowane jest na czerwiec 2021r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat.

Nabór już trwa wszystkich zainteresowanych Rodziców zapraszamy do kontaktu.

Nasz oddział powstaje z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Misją naszej placówki jest zapewnienie troskliwej opieki, doskonałych warunków do edukacji i zabawy, rodzinnej atmosfery dzięki której Państwa dzieci będą czuły się u nas jak w drugim domu.

Pragniemy żeby każde z naszych dzieci miało poczucie bezpieczeństwa, było szczęśliwe i pewne siebie.

Dokonamy wszelkich starań, żeby Państwa pociechom zapewnić jak najlepszy start w kolejny etap rozwoju stąd też profil placówki o charakterze sportowo - językowym.

Nauka języka angielskiego odbywać się będzie w sposób naturalny poprzez zabawę, która na tym etapie dzieciństwa utrwala się nadzwyczaj szybko i efektywnie.

Natomiast zajęcia sportowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pozwolą nabyć Naszym podopiecznym sprawności ruchowej dzięki czemu dziecko opanowuje zdolności koordynacyjne i uczy się stawiać czoła wyzwaniom. Zadbamy o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się zgodnie ze swoimi indywidualnymi predyspozycjami, a także odkrywać w sobie różne talenty.

Drodzy Rodzice dobrze wiemy, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na rozwój fizyczny dziecka, ale również umysłowy. Zapobiega wadom postawy, pomaga w nauce oraz pozostawia zdrowe nawyki na całe życie, które ukształtowane w dzieciństwie będą bardzo przydatne do dalszego szczęśliwego i zdrowego życia dzieci.

Ponadto gwarantujemy zbilansowane, zdrowe żywienie przygotowane przez dietetyka, dostosowane do potrzeb każdego malucha (np. dieta bezglutenowa, bezmleczna i inne).

Dodatkowo w trosce o zdrowie naszych podopiecznych wszystkie sale wyposażone zostaną w oczyszczacze powietrza.

Serdecznie zapraszamy.

OTWARCIE PLACÓWKI JUŻ W CZERWCU 2021R.

Wszystkich zainteresowanych Rodziców serdecznie zapraszamy do zapisów.

Poniżej zdjęcia budynku.

Żłobek i Przedszkole

Ul. Bronowicka 138,

Tel. +48 797-125-739

E-mail: biuro@fairplay-bronowicka.pl

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 699 zł i zawiera:

- opiekę nad dzieckiem w godzinach funkcjonowania przedszkola,

- pomoce dydaktyczne niezbędne w realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego (rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dn. 23.12.2008 roku w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół, realizujemy również roczne przygotowanie przedszkolne dla 6-cio latków zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 14.02.2017r.),

- zajęcia fakultatywne i sportowe,

- w przypadku rodzeństwa opłata wpisowego nie ulega pomniejszeniu,

Dla rodzeństwa przewidziane są specjalne zniżki.

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 1.290 zł (od czesnego odejmowana jest dotacja z UMK ok. 350zł miesięcznie oraz dotacja Maluch + 2021, 80zł miesięcznie).

Po odjęciu dotacji rodzic płaci miesięcznie czesne w wysokości ok. 860 zł, które zawiera:

- opiekę nad dzieckiem w godzinach funkcjonowania,

- w przypadku rodzeństwa opłata wpisowego nie ulega pomniejszeniu,

Dla rodzeństwa przewidziane są specjalne zniżki.

Zajęcia dodatkowe organizowane w ramach czesnego:

- język angielski

- gimnastyka