Żłobek i przedszkole Fair Play Myślenice, ul. Rzemieślnicza 20

Przedszkole Fair Play - kreatywność, różnorodność, otwartość

W naszym przedszkolu dzieci uczą się zrozumienia, wrażliwości i otwartości. Dzięki szeregowi ciekawych zajęć dodatkowych chcemy umożliwić dzieciom jak najlepszy rozwój i budowanie własnej tożsamości. Poprzez różnorodne formy działań nasi wychowankowie stają się małymi odkrywcami - badaczami potrafiącymi radzić sobie we współczesnym świecie. Przedszkole gwarantuje dzieciom i ich rodzicom profesjonalne kształcenie oraz rozwijanie umiejętności dziecka pod opieką wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Program ułożony jest w sposób zapewniający ogólny rozwój dziecka i nabywanie przez niego umiejętności i postawy, które staną się filarem jego życia.

W Fair Play staramy się w atrakcyjny sposób zaszczepić w dzieciach ducha sportu, odwagę i hart ducha, sprawiedliwość i zaangażowanie, umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach, życia w grupie i współdziałania z rówieśnikami.

Przedszkole prywatne i żłobek Myślenice, ul. Rzemieślnicza 20

Jak wiadomo, małe dziecko posiada niezwykły dar – wrodzoną zdolność do łatwego uczenia się języków, które je otaczają. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę języków obcych i ogromną chłonność umysłu przedszkolaków stwarzamy naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w momencie, gdy jest to najbardziej efektywne. Pragniemy wykorzystać ten niezwykły dar dzieci, aby oszczędzić im trudów rozpoczynania nauki języka obcego w przyszłości.

Wychodząc Wam naprzeciw, przygotowaliśmy różnorodny program zajęć dodatkowych, których cena zawiera się w cenie czesnego:

• gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna,
  • jud,
  • LEGO® Education,
  • tenis,
  • taniec,
  • dogoterapia,
  • język angielski 3x w tygodniu,
  • warsztaty z psychologiem,
  • zajęcia z logopedą,

Organizujemy również atrakcyjne wycieczki, wydarzenia oraz różnorodne spotkania z ciekawymi gośćmi, pokazy i teatrzyki. Nasze przedszkolne ciocie poza zajęciami dydaktycznymi zapewniają dzieciom mnóstwo innych atrakcji - warsztaty plastyczne, ruchowe, przyrodnicze, muzyczne i inne. Często bawimy się w ogrodzie, chodzimy na spacery, poznajemy świat w kreatywny sposób, czasami się wybrudzimy ????

Żłobek Fair Play - opieka, wrażliwość, bliskość

Nasz żłobek to miejsce, które tworzymy z powołaniem, szczerą chęcią zapewnienia naszym podopiecznym zdrowego i prawidłowego rozwoju. Wy i Wasze dzieci jesteście dla nas najważniejsi i każdy z Was może czuć się u nas wyjątkowo.

Dbamy o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się w indywidualnym tempie i zgodnie ze swoimi predyspozycjami. Już od najmłodszych lat staramy się zarazić maluchy miłością do sportu, bo wiemy, że dzięki temu będą w przyszłości aktywne fizycznie, co wpłynie pozytywnie na ich sprawność i zdrowie. Wierzymy, że wplatanie sportu do kształcenia dziecka ma dobry wpływ na każdą sferę jego rozwoju.
Oprócz zajęć sportowych, takich jak taniec czy tenis maluszki uczestniczą także w różnorodnych warsztatach organizowanych przez nasze żłobkowe ciocie: plastycznych, muzycznych, edukacyjnych i ruchowych.
W żłobku Fair Play stawiamy na bliskość, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Dla nas ważne jest stwarzanie takiej przestrzeni, w której dzieci czują się bezpiecznie i mogą swobodnie wyrażać to, co aktualnie czują. Wiemy, że aby dziecko zdrowo się rozwijało, potrzebuje świadomej opieki dorosłego, dlatego każdemu z naszych podopiecznych zapewniamy bliskość, otwartość oraz uważność w kontakcie.

Przedszkole niepubliczne i żłobek Myślenice, ul. Rzemieślnicza 20

Oprócz profesjonalnej opieki (każda z Pań opiekunek ma wykształcenie pedagogiczne) nasi żłobkowicze w cenie czesnego mają zapewnione różnorodne zajęcia dodatkowe:

• tenis,
  • taniec,
  • dogoterapia,
  • warsztaty z psychologiem,
  • zajęcia z logopedą (od 2 r.ż.)

Nasze przedszkole i żłobek mieszczą się w Myślenicach przy ul. Rzemieślniczej 20 w nowoczesnym apartamentowcu Mała Manufaktura. Cały parter budynku jest zaadaptowany na potrzeby naszej placówki, mamy także prywatny ogród z placem zabaw do wyłącznego użytku naszych podopiecznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Myślenice, ul. Rzemieślnicza 20

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa): 400,00 zł

Czesne: 850,00 zł

Wyżywienie: 18,00 zł (4 posiłki)

Koszt wyżywienia nie jest naliczany w przypadku zgłoszonej wcześniej nieobecności dziecka.

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa): 400,00 zł

Czesne: 1190,00 zł

Wyżywienie: 18,00 zł (4 posiłki)

Żłobek i przedszkole