Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play

Kraków, ul. Dauna 70

O NAS

Żłobek i przedszkole przy ulicy Alfreda Dauna 70 w Krakowie , to miejsce w którym Twoje pociechy uczą się współpracy, lojalności i sprawiedliwości w gronie swoich rówieśników. Ponadto zdobywają mnóstwo umiejętności, dzięki którym będzie się im łatwiej funkcjonowało w życiu społecznym. Każdego dnia kształtujemy w dzieciach nawyk stosowania zasad fair play w życiu codziennym. Sport odgrywa doniosłą rolę w przygotowaniu dzieci do podejmowania odpowiedzialnych decyzji w przyszłości, kształtuje charakter oraz emocje. Ponadto aktywność fizyczna rozwija umiejętności nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, kształtuje takie cechy jak uczciwość czy wytrwałość. Nasze przedszkole i żłobek niepubliczny w Krakowie każdego dnia zachęca dzieci do sportowego stylu życia, bez względu na ich predyspozycje fizyczne. Dbamy o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się w indywidualnym tempie i zgodnie ze swoimi predyspozycjami. Wplatanie sportu do kształcenia dziecka ma wpływ właściwie na każdą sferę jego rozwoju.

Mając świadomość znaczenia znajomości języka obcego w dzisiejszym świecie, dbamy o to aby dzieci od najmłodszych lat zapoznawały się z nim. Nasze przedszkole prywatne w Krakowie oferuje zajęcia z języka angielskiego . Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem najnowszych metod i technik, które uwzględniają naturalną ciekawość, predyspozycje, a także etapy rozwojowe dzieci. Uczęszczające do nas Pociechy uczą się przez zabawę, oswajają z językiem i przełamują bariery, dzięki czemu w późniejszej czasie znacznie łatwiej jest im swobodnie posługiwać się językiem angielskim.
Wszystkie zajęcia, zarówno dydaktyczne, jak i sportowe prowadzą osoby posiadające kwalifikacje oraz doświadczenie. Ponadto ich niewątpliwym atutem jest to, że kochają dzieci i potrafią z nimi pracować. W naszych placówka panuje ciepła i rodzinna atmosfera. Dbamy o to żeby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie, komfortowo i mogło rozwijać swoje talenty.

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

STREFA RODZICA

Kadra

Ciocia Agnieszka

Nauczyciel w żłobku z kilkuletnim doświadczeniem , osoba kreatywna, ciepła i życzliwa. Dba o bezpieczeństwo maluszków z największą starannością, organizuje różnorodne zabawy oraz ciekawe prace plastyczne. Uwielbia śpiewać, tańczyć, angażowanie dzieci w zajęcia ruchowe to priorytet. Praca z dziećmi daje Jej mnóstwo satysfakcji, wkłada w nią całe swoje serce ????

Ciocia Ania

Opiekun w żłobku, prywatnie mama cudownej dwójki dzieci, dlatego o maluchach wie wszystko. Osoba energiczna, wesoła, ciepła, troskliwa, świetnie nawiązuje kontakt z dziećmi, żłobkowicze Ją uwielbiają. Dba o bezpieczeństwo, zwraca uwagę na każdy szczegół, dba o dobro dzieci, wyznacza swoje cele i skutecznie do nich dąży ????

Ciocia Beatka

Nauczyciel, siedem lat doświadczenia, mgr edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, w dalszym ciągu uzupełnienia swoje kwalifikacje.
Jest osobą ciepłą, otwarta, troskliwa i uśmiechnięta. Kreatywna, uwielbia wzbudzać ciekawość dzieci, w otaczającym nas świecie. Potrafi odkryć ukryty potencjał swoich podopiecznych, rozwija Ich zainteresowania. Świetny kontakt z rodzicami, bardzo szczegółowo opowiada o tym co się działo w ciągu dnia, i o postępach maluchów, zaangażowana w pracę w stu procentach ????

Ciocia Paulinka

Ciepła, wrażliwa, troskliwa, dba o to, aby każdy maluch czuł się świetnie w naszej placówce. Czerpie satysfakcję ze swojej pracy, kieruje się dobrem dziecka, do każdego podchodzi indywidualnie, wie co każdy przedszkolak lubi robić najbardziej, zaangażowana w rozwój swoich podopiecznych.
Osoba sumienia, punktualna i zorganizowana ????

Ciocia Jola

Pomoc nauczyciela, wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, prywatnie mama dwóch chłopców. Odbyła kurs instruktora rytmiki, ukończyła warsztaty "Inspiracji muzyczno ruchowych", oraz wspomaganie rozwoju psychoruchowego dziecka poprzez wykorzystanie kroków salsy, cha-cha i samby, Jej hobby to taniec. Osoba ciepła, troskliwa, lubiana przez dzieci ????

CENNIK

Opłata rekrutacyjna jednorazowa: 500zł

Oplata rekrutacyjna jest jednorazowa i jest ona przeznaczona na chusteczki, ręczniki papierowe, materiały plastyczne itp.

Cennik przedszkola

Czesne 750 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)
W ramach czesnego:

  • zajęcia sportowe
  • język angielski
  • zajęcia kreatywne
  • gimnastyka
  • opieka psychologa i logopedy

Wyżywienie 17 zł/ dzień

Cennik żłobka

Czesne 1399 zł
wyżywienie 17 zł/ dzień
Dla dzieci zamieszkałych w Krakowie dotacja z UMK w kwocie 17zł /dzień
Kwota dotacji „Maluch +” na rok 2022 zostanie podana po ogłoszeniu jej przez Ministerstwo.
Nasza placówka bierze udział w programie „ Dofinansowania do żłobków 400+”- szczegóły programu dostępne na stronie https://www.gov.pl/.

Dane do wpłaty:

ING BANK: 16 1050 1445 1000 0092 9481 4742

KONTAKT

Dyrektor ds. żłobka:

Adres

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play
30-629 Kraków
ul. Dauna 70