Niepubliczne przedszkole i żłobek Fair Play Kraków Kilińskiego 2 (Rondo Grunwaldzkie)

O NAS

Niepubliczne przedszkole i żłobek Fair Play w krakowskiej dzielnicy Podgórze to fantastyczne miejsce dla każdego malucha! Dbamy o rozwój dzieci, kładąc nacisk na naukę sportów oraz języka angielskiego, aby pomóc im hartować nie tylko ciało, ale także kształtować umysł. Wierzymy, że nabywanie wszechstronnych umiejętności to najlepsza metoda na przygotowanie małego człowieka do życia we współczesnym świecie.

Nasza wysoko wykwalifikowana kadra przywiązuje dużą wagę zarówno do zdobywania nowych zdolności, jak i zaszczepiania wartości etycznych i moralnych. Poza tym, wychowawcy, instruktorzy i trenerzy dbają o rozwój psychofizyczny maluchów. Z nami dzieci w gronie rówieśników uczą się szacunku dla innych oraz współpracy według zasady „fair play”. Chcemy nauczyć je funkcjonować w społeczeństwie zgodnie z regułami zdrowej rywalizacji, aby później umiały czerpać satysfakcję z podejmowanych decyzji. Zależy nam, żeby były świadome, jak ważne jest uczciwe postępowanie wobec innych, a także szczerość w stosunku do siebie samego.

 Niepubliczne przedszkole i żłobek Fair Play Kraków Kilińskiego 2 (Rondo Grunwaldzkie)

Dzieci poprzez sport przygotowują się także do podjęcia obowiązków szkolnych oraz nawiązywania zdrowych relacji z kolegami i koleżankami z klasy. To najlepsza szansa, aby nauczyć je uczciwości, wytrwałości i lojalności oraz sprawiedliwego podejścia do różnych sytuacji. Sport nie tylko kształtuje charakter, ale także pomaga zaszczepić dobre nawyki już od małego. Nieważne, czy dziecko wykazuje jakieś predyspozycje, prywatny żłobek i przedszkole w dzielnicy Podgórze Fair Play dba o wszystkie maluchy, aby rozwijały talenty we własnym tempie i według swoich możliwości.

Sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa, dlatego pragniemy przekazać dzieciom zamiłowanie do aktywności fizycznej, co jest szczególnie ważne w dobie siedzącego trybu życia. Nasz niepubliczny żłobek to najlepszy start w przyszłość dla najmłodszych, a starszaki świetnie się bawią podczas zajęć prowadzonych przez nasze prywatne przedszkole. Serdecznie zapraszamy!

AKTUALNOŚCI

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo – Językowe FAIR PLAY prowadzi rekrutację do żłobka i przedszkola przez cały rok.
Mamy jeszcze wolne miejsca !
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 503304004.

Niezmiernie miło nam poinformować o powstaniu nowego Niepublicznego Żłobka i Przedszkola FAIR PLAY przy ul. Kilińskiego 2 (Rondo Grunwaldzkie).
Rozpoczęliśmy już rekrutację, zachęcamy do kontaktu tel. 503304004, mail biuro@przedszkolefairplay-kilinskiego.pl . Są jeszcze wolne miejsca!
Nowa placówka Fair Play mieści się w prestiżowym, nowoczesnym biurowcu przy ul. Kilińskiego 2 – naprzeciwko Centrum Kongresowego ICE.
W tej chwili trwają prace budowlano-wykończeniowe.
Doskonała lokalizacja z pięknym widokiem na Wawel, w samym centrum miasta a mimo to w cichej i spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem od ul. Barskiej – to duże atuty tej placówki.
Mamy do dyspozycji lokal o powierzchni 245 m2 oraz wydzielony teren zielony, na którym powstanie bezpieczny plac zabaw.

Przedszkole prywatne i żłobek Kraków Kilińskiego 2

STREFA RODZICA

Niezbędnik Przedszkolaka

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o przyniesienie do przedszkola:

  • ubranek na zmianę
  • pantofelków
  • dużego koca, małej poduszeczki, poszewki na koc i poduszeczkę, piżamki
  • śliniaczka
  • kubka, szczoteczki i pasty
  • pampersów, mokrych chusteczek i kremu dla dzieci, które tego wymagają
  • ulubionej maskotki (opcjonalnie) – uwaga!!! Przedszkole nie bierze odpowiedzialności za zgubione zabawki

Prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka wszystkich wyżej wymienionych rzeczy.

Informujemy rodziców/opiekunów, że w naszej placówce jest realizowane roczne przygotowanie do szkoły tzw. "zerówka".

Przedszkole niepubliczne i żłobek Kraków Kilińskiego 2

CENNIK

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 1000 zł
Miesięczne czesne wynosi: 850 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 1000 zł

Miesięczne czesne wynosi 1790 zł

Od czesnego są odejmowane dotacje : Urzędu Miasta Krakowa 665-805 zł / miesięcznie oraz ZUS 400 zł /miesiecznie.

Dane do wpłaty:

Millennium Bank

97 1160 2202 0000 0003 7825 7057

Dokumenty do pobrania

[Materiały w trakcie przygotowywania]

KONTAKT

Adres

Żłobek i przedszkole
Ul. Kilińskiego 2 (Rondo Grunwaldzkie)
30-308 Kraków