Niepublicznego Żłobka Fair Play przy ul. Pokutyńskiego 10

Naszą misją jest – wychowanie przez sport – w duchu filozofii Pierre'a de Coubertin – założyciela Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, który uważał sport nie tylko za środek hartowania ciała, ale przede wszystkim za uniwersalną metodę wychowania współczesnego człowieka w duchu pokoju.

Podczas zajęć dydaktycznych i sportowych w naszym przedszkolu, wychowawcy, instruktorzy i trenerzy przekazują wartości etyczne i moralne, dbają o rozwój psychofizyczny dzieci. Naszym głównym celem jest wykształcenie u dzieci nawyku stosowania zasad "fair-play" w życiu codziennym i sportowym, stąd też nazwa przedszkola. W gronie swoich rówieśników, nasze pociechy uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobywają podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie. W oparciu o zasadę "fair-play" kształtują w sobie zasady zdrowej rywalizacji i "czystej gry", co ma przeniesienie na wszystkie sfery życia. Dzięki uczestnictwu w życiu sportowym dzieci uczą się czerpać satysfakcję z podejmowanych decyzji.

Żłobek i przedszkole Kraków Ul. Dobrego Pasterza 52
Przedszkole prywatne i żłobek Kraków Ul. Dobrego Pasterza 52

Jednocześnie sport odgrywa niezwykle ważną rolę w przygotowaniu naszych pociech do podjęcia przyszłych odpowiedzialności związanych z obowiązkami szkolnymi, kształtuje charakter i emocje, rozwija umiejętności nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, propaguje cechy takie jak: uczciwość, wytrwałość, lojalność i sprawiedliwość. Nasze przedszkole ma na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia, bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne – jest otwarte dla wszystkich. Każde z dzieci będzie miało szansę rozwijać talenty w swoim tempie i według swoich możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia.

• Nowoczesne, przestronne i świetnie wyposażone sale zabaw
  • Własny catering który zapewnia posiłki najwyższej jakości, smaczne i różnorodne
  • Opiekę na najwyższym poziomie
  • Miłą i serdeczną atmosferę
  • Szeroki zakres zajęć dodatkowych
  • Położenie na parterze budynku z bezpośrednik dostępem do własnego placu zabaw
  • Dużą ilośc czasu spędzaną na świeżym powietrzu
  • Wysoki poziom dbałości o higienę
  • Dostęp do aplikacji 4 parents

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

Oferta naszej Placówki

Zajęcia w ramach czesnego:

• zajęcia sportowe
  • małpia sprawność
  • j. angielski
  • zajęcia z logopedą

Zajęcia dodatkowe płatne:

• dogoterapia
  • teatrzyki
  • pokazy zwierząt
  • kino sferyczne
  • warsztaty artystyczne

W naszym przedszkolu realizujemy program zgodny z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego wskazaną w rozporządzeniu MEN z dnia 23.12.2008 r.

Przykładowy Harmonogram tygodnia:

GODZINY Poniedzałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
8:20-9:00 I Śniadanie I Śniadanie I Śniadanie I Śniadanie I Śniadanie
9:00-10:00 Logopedia / Zajęcia sportowe Zajęcia dydaktyczne Język angielski / Zajęcia dydaktyczne Zajęcia dydaktyczne Małpia sprawność / Język angielski
10:00-10:20 II ŚNIADANIE II ŚNIADANIE II ŚNIADANIE II ŚNIADANIE II ŚNIADANIE
10:20-11:00 Spacer/ zabawy tematyczne Spacer/ zabawy tematyczne Spacer/ zabawy tematyczne Spacer/ zabawy tematyczne Spacer/ zabawy tematyczne
11:00-12:00 OBIAD OBIAD OBIAD OBIAD OBIAD
12:00-14:00 Leżakowanie/ zabawy tematyczne Leżakowanie/ zabawy tematyczne Leżakowanie/ zabawy tematyczne Leżakowanie/ zabawy tematyczne Leżakowanie/ zabawy tematyczne
14:00-14:30 I PODWIECZOREK I PODWIECZOREK I PODWIECZOREK I PODWIECZOREK I PODWIECZOREK
14:30-16:00 Zabawy ruchowe/ zabawy dowolne Zabawy ruchowe/ zabawy dowolne Zabawy ruchowe/ zabawy dowolne Zabawy ruchowe/ zabawy dowolne Zabawy ruchowe/ zabawy dowolne
16:00-16:30 II PODWIECZOREK II PODWIECZOREK II PODWIECZOREK II PODWIECZOREK II PODWIECZOREK
16:30-18:00 Zabawy indywidualne/ odbiór dzieci Zabawy indywidualne/ odbiór dzieci Zabawy indywidualne/ odbiór dzieci Zabawy indywidualne/ odbiór dzieci Zabawy indywidualne/ odbiór dzieci