Niepubliczne Sportowo językowe przedszkole - Prywatny żłobek - Trzy stawy, Osiedle Paderewskiego, Katowice Ul. Pułaskiego 42

O NAS

Prywatne przedszkole i żłobek Katowice Trzy Stawy – osiedle Paderewskiego

Poszukujesz przyjaznego miejsca, które zapewni fachową opiekę dla Twojej pociechy, pomoże jej poznawać otaczający świat i doskonale przygotuje do rozwijania naturalnych talentów oraz pokonywania kolejnych stopni dalszej edukacji szkolnej? Prywatne przedszkole i żłobek Fair Play to miejsce, w którym dbamy o bezpieczeństwo i rozwój każdego malucha. Siedzibą naszej placówki jest katowickie osiedle Paderewskiego. Doskonałą lokalizacja, w sąsiedztwie słynnego śląskiego Centrum Handlowego Trzy Stawy, zapewnia rodzicom szybki i sprawny dojazd z różnych części Katowic.

Niepubliczne Sportowo językowe przedszkole - Prywatny żłobek Katowice Ul. Pułaskiego 42

Niepubliczne przedszkole sportowe Katowice – rozwijamy zamiłowanie do aktywnego stylu życia

Sieć niepublicznych przedszkoli Fair Play kieruje się filozofią stworzoną przez barona Pierre’a de Coubertina, który był założycielem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Katowice nie są pod tym względem wyjątkiem – przedszkole sportowe przy ul. Pułaskiego 42 prowadzi zajęcia w duchu sportowego ducha zdrowej rywalizacji. Nasi trenerzy starają się kształtować w maluchach zamiłowanie do aktywnego stylu życia, pomagają odkrywać naturalne talenty, a zarazem uczą lojalności, uczciwości oraz czerpania satysfakcji z pokonywania trudności. Zajęcia są dopasowane do umiejętności przedszkolaków, aby maluchy zobaczyły, że sport może być zarazem doskonałą zabawą.

Prywatne przedszkole językowe – Katowice

Fair Play to także przedszkole językowe, które pomaga dzieciom w naturalny sposób oswoić się z angielskim. Codzienne zajęcia językowe mają formę zabawy, a lektorzy i native speakerzy dbają, aby przedszkolaki chętnie poznawały nowe słówka podczas śpiewania, zajęć ruchowych, wspólnych gier i zabaw.

Niepubliczny żłobek – Katowice Trzy Stawy

Rodziców maluszków, które ukończyły 8 miesięcy, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego żłobka. Prywatny żłóbek Fair Play na osiedlu Paderewskiego w Katowicach to miejsce, gdzie zadbamy o poczucie bezpieczeństwa oraz pierwsze kroki Twojej pociechy w drodze do samodzielności. Doświadczone opiekunki z uśmiechem wspierają dzieci w pokonywaniu trudności, organizują dla nich ciekawe gry i zabawy, które pozwalają zdobywać nowe umiejętności.

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

STREFA RODZICA

Niezbędnik Przedszkolaka

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o przyniesienie do przedszkola:

  • ubranek na zmianę
  • pantofelków
  • dużego koca, małej poduszeczki, poszewki na koc i poduszeczkę, piżamki
  • śliniaczka
  • kubka, szczoteczki i pasty
  • pampersów, mokrych chusteczek i kremu dla dzieci, które tego wymagają
  • ulubionej maskotki (opcjonalnie) – uwaga!!! Przedszkole nie bierze odpowiedzialności za zgubione zabawki

Prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka wszystkich wyżej wymienionych rzeczy.

Informujemy rodziców/opiekunów, że w naszej placówce jest realizowane roczne przygotowanie do szkoły tzw. "zerówka".

Przedszkole niepubliczne i żłobek Katowice Ul. Pułaskiego 42

Słuchajki

Od dziś nasi Przedszkolacy odpoczywają przy Słuchajkach – audiobookach rozwijających dziecięcą wrażliwość, poczucie własnej wartości i wyobraźnię. Słuchajki to nowatorski projekt, którego autorzy jako jedyni w Polsce tworzą personalizowane słuchowiska dla dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.sluchajki.pl

CENNIK

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 650 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Czesne (płatne z góry do 5-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi około 600 zł

Dane do wpłaty:

Bartosz Dubisz Fair Play;
Bank PKO BP 03 1020 2906 0000 1602 0448 0950
Dokonując wpłaty, należy podać jako „tytuł” imię i nazwisko dziecka

KONTAKT

Adres

Prywatny żłobek i niepubliczne przedszkole
Ul. Pułaskiego 42
40-274 Katowice

Mapa dojazdu