Przedszkole prywatne z wyżywieniem - Kraków Prądnik Biały

Idealne warunki do wszechstronnego rozwoju i kreatywnego poznawania świata stanowią podstawę prawidłowego rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Jako placówka z wieloletnim doświadczeniem doskonale zdajemy sobie sprawę z wyjątkowości pierwszych lat życia. Stworzyliśmy więc program edukacyjny, który łączy naukę z zabawą, dbając o harmonijny rozwój każdego malucha. Zapraszamy do Przedszkola FairPlay w Krakowie wszystkie dzieci z Prądnika Białego!

Przedszkole i żłobek z wyżywieniem w Krakowie – zbilansowany jadłospis od dietetyka

W przedszkolu i żłobku z wyżywieniem w Krakowie FairPlay duży nacisk kładziemy na zdrowe odżywianie naszych podopiecznych. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie maluchom zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków, które są niezbędne dla ich prawidłowego rozwoju i energii potrzebnej do nauki i zabawy. Menu oferowane w nowoczesnym przedszkolu FairPlay zostało przygotowywane we współpracy z doświadczonymi dietetykami. Zawiera ono różnorodne, smaczne i zdrowe posiłki, dostosowane do potrzeb i preferencji żywieniowych każdego dziecka. Oferujemy również różne opcje dietetyczne, w tym dania tradycyjne, wegetariańskie, bezglutenowe i bezmleczne. Codziennie staramy się, aby każdy posiłek serwowany w naszym nowoczesnym przedszkolu był nie tylko odżywczy, ale także smaczny i atrakcyjny dla dzieci, zachęcając je do zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.

Pełne wsparcie specjalistów w nowoczesnym przedszkolu FairPlay

W naszym przedszkolu duży nacisk kładziemy na wszechstronną opiekę nad naszymi podopiecznymi. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, w tym logopedzi, psychologowie i pielęgniarki, którzy są nieocenionym wsparciem w dbaniu o zdrowy i harmonijny rozwój każdego dziecka. Nasze podejście skupia się nie tylko na nauce i zabawie, ale również na wszechstronnej opiece zdrowotnej.

W przedszkolu z pielęgniarką i psychologiem każde dziecko może liczyć na pomoc w zakresie zdrowia zarówno fizycznego, jak i emocjonalnego. Logopedzi w naszym zespole z kolei pracują nad rozwojem mowy i komunikacji u dzieci, co jest kluczowe w ich wczesnym rozwoju. Prowadzą indywidualne i grupowe zajęcia, które są dostosowane do specyficznych potrzeb każdego dziecka, pomagając im w pokonywaniu wszelkich trudności związanych z mową.

Współpraca z rodzicami jest dla nas niezmiernie ważna. Regularne spotkania, warsztaty i konsultacje pomagają w budowaniu mostu pomiędzy domem a przedszkolem, co jest kluczowe dla zapewnienia spójności w rozwoju dziecka. Oferujemy również różne zajęcia rozwojowe, takie jak lekcje języka angielskiego i treningi różnych dziedzin sportowych. Zapraszamy rodziców do zapoznania się z ofertą nowoczesnego przedszkola FairPlay dla dzieci z Prądnika Białego!

Zapraszamy do naszej najbliższej placówki Prądnik Biały – ul. Wrocławska 53AB