Przedszkole w Krakowie z zajęciami artystycznymi dla Bieżanowa

W naszym przedszkolu i żłobku z wyżywieniem w Krakowie każde dziecko jest traktowane z troską i uwagą, aby zapewnić mu najlepsze warunki do zdrowego rozwoju i szczęścia. Wierzymy, że zdrowe odżywianie, regularna aktywność fizyczna, odpowiedni program edukacyjny i przede wszystkim dobra zabawa są nieodłącznym elementem prawidłowego rozwoju. Serdecznie zapraszamy do przedszkola FairPlay dzieci z Bieżanowa i innych dzielnic Krakowa!

Przedszkole z wyżywieniem zaplanowanym przez dietetyka

W przedszkolu FairPlay dla dzieci z Bieżanowa każdy posiłek jest starannie przygotowywany z myślą o potrzebach rosnących podopiecznych. Współpracujemy z doświadczonymi dietetykami, aby zapewnić różnorodne, smakowite i odżywcze posiłki, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb dietetycznych każdego malucha. Nasze menu zawiera pozycje zarówno standardowe, jak i wegetariańskie lub niezawierające alergenów. W nowoczesnym przedszkolu FairPlay dbamy o to, aby każdy posiłek był nie tylko zdrowy, ale również atrakcyjny wizualnie. Różnorodność kolorów na talerzu zachęca dzieci do eksplorowania różnych smaków i rozwijania zdrowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat. Nie zmuszamy również podopiecznych do jedzenia posiłków, na które nie mają oni ochoty. W przedszkolu w Krakowie FairPlay zawsze znajdziemy rozwiązanie problemu niedojedzonego obiadu!

Szeroki wybór zajęć artystycznych i sportowych w przedszkolu FairPlay

W przedszkolu FairPlay w Krakowie szczególną uwagę przywiązujemy do rozwoju fizycznego i intelektualnego naszych podopiecznych. Oferujemy szeroki zakres zajęć sportowych, które są dostosowane do wieku i możliwości każdego dziecka. Od gimnastyki po drużynowe gry sportowe – nasz program aktywności fizycznej ma na celu nie tylko poprawę kondycji i zdrowia dzieci, ale także naukę pracy zespołowej, dyscypliny i uczciwej rywalizacji. Wierzymy, że sport to znakomity sposób na rozwijanie zarówno umiejętności fizycznych, jak i społecznych. W przedszkolu z zajęciami artystycznymi w Krakowie pozwalamy również naszym małym artystom na wyrażanie siebie i eksplorowanie swoich twórczych talentów. W naszej ofercie znajdują się warsztaty plastyczne, na których dzieci mogą eksperymentować z różnymi technikami i materiałami – od malowania i rysowania po prace z gliną i papierem. Dodatkowo, organizujemy zajęcia muzyczne, które pozwalają dzieciom odkrywać świat dźwięków, rytmów i melodii, a także uczestniczyć w zabawach rytmicznych i prostych przedstawieniach muzycznych.

W nowoczesnym przedszkolu w Krakowie dla Bieżanowa każde dziecko ma szansę na rozwijanie swoich artystycznych zainteresowań i umiejętności, co stanowi nieodłączny element naszego programu edukacyjnego. Gwarantujemy także wyżywienie dostosowane do preferencji i diety dziecka, a także regularne wizyty pielęgniarki. Podopieczni naszego przedszkola wymagający spotkań z logopedą lub psychologiem mogą z kolei liczyć na wsparcie naszych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu wszystkich rodziców, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej oferty!

Zapraszamy do naszej najbliższej placówki Bieżanów – ul. Wielicka 28B