Żłobek i przedszkole Czarnochowice, Wieliczka Park

PLACÓWKA PEŁNA SZCZĘŚCIA I RADOŚCI.

Nasza placówka znajduje się w Czarnochowicach – Wieliczka Park. W jej skład wchodzi Niepubliczne Przedszkole i Niepubliczny Żłobek. Atutem położenia naszej placówki jest cisza i spokój. Nasze Przedszkole i Żłobek korzysta z boiska do gry i zabawy, oraz z pięknych placów zabaw, wyposażonych w bezpieczne przyrządy które czekają na najmłodszych. Zadbane alejki między istniejącym i zachowanym lasem oraz cała architektura sprawiają dzieciom radość z codziennych spacerów. Nasza placówka czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:00. Niemałą zaletą naszej placówki jest to, że oferujemy zarówno Żłobek jak i Przedszkole. Dzięki temu dziecko może uczęszczać do nas przez wiele lat, bez konieczności zmiany placówki. Maluszek nie musi co chwilę przyzwyczajać się do nowego miejsca i wychowawcy. Jeśli posiadasz dzieci, zarówno w wieku przedszkolnym, jak i żłobkowym, to też świetnie składa się. U nas zaopiekujemy się nimi. Rodzeństwo będzie na co dzień miało ze sobą kontakt, a Rodzic nie musi odwozić dzieci do różnych miejsc.Przedszkole posiada też bardzo dobre warunki lokalowe: duże, dobrze nasłonecznione sale, każda sala także ze względów bezpieczeństwa zaopatrzona jest w monitoring. Placówka jest wyposażane na bieżąco w pomoce dydaktyczne o naszą placówkę dbamy z najmniejszymi szczegółami, aby małe pociechy czuły się dobrze, komfortowo i mogły rozwijać się na wielu płaszczyznach.

Przedszkole prywatne i żłobek Czarnochowice, Wieliczka Park

Placówka posiada wykwalifikowaną, profesjonalną i zaangażowaną kadrę pedagogiczną, która dba o wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci są pod stałą opieką logopedy, psychologaoraz specjalisty od zajęć sportowych. W przedszkolu prowadzony jest przez nauczycielki z kwalifikacjami język angielski, a także gimnastyka ogólnorozwojowa, robotyka, dogoterapia, warsztaty podróżnicze oraz warsztaty przyrodnicze: spotkanie z żabkami, motylami itp. Nauczyciele i opiekunowie z dużym zaangażowaniem włączają się w prace z dziećmi, chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez szkolenia, kursy, studia podyplomowe.Wszyscy pracownicy przedszkola stanowią jego społeczność, każdy jest zaangażowany w swoją pracę i wykonuje swoje zadania z należytą troską o dobro dzieci.Nasza placówka zapewnia dzieciom opiekę i edukację w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Dzieci nabywają umiejętności porozumiewania się między sobą, uczą się empatii wobec rówieśników, kształtują czynności samoobsługowe i nawyki higieniczne oraz kulturalne. Poznają zasady współpracy i bezpieczeństwa,kształtują swoje charaktery i rozwijają umiejętności. Poprzez sport pragniemy dzieciom przekazać zdrowe zasady rywalizacji i samodoskonalenia oraz wzmacniamy postawy ruchowe.Placówka jest czynna cały rok (wakacje oraz ferie) z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Chcemy wychować świadomych i otwartych na odmienność obywateli świata. Wspieramy dzieci w odkrywaniu ich własnej drogi, a także inspirujemy i pokazujemy świat z różnych perspektyw.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

Przedszkole niepubliczne i żłobek Czarnochowice, Wieliczka Park

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł
Oplata rekrutacyjna jest jednorazowa i jest ona przeznaczona na chusteczki, ręczniki papierowe, materiały plastyczne itp.

Miesięczne czesne wynosi:

• Przedszkole - 790zł
  • 1 dziecko w przedszkolu, drugie w przedszkolu 1290 zł
  • 1 dziecko w przedszkolu, drugie w żłobku 1890 zł

W ramach czesnego dostępne są:

• zajęcia sportowe ogólnorozwojowe 3x w tygodniu
  • zajęcia sportowe Przedszkoliada.pl 1x w tygodniu
  • j. angielski 3x w tygodniu
  • j. hiszpański 1x w tygodniu.
  • sensoplastyka 1x na 2 miesiące
  • robotyka 1 x w tygodniu.
  • zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez Małopolskie Centrum Tańca 1x w tygodniu
  • PSYCHOLOG.
  • LOGOPEDA.

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 1490zł (od czesnego odliczana jest dotacja gminna w wysokości 150zł ). Kwota dotacji "Maluch +" na rok 2022 zostanie podana po ogłoszeniu jej przez Ministerstwo. Dzienna stawka żywieniowa jest zgodna z aktualnym cennikiem firmy cateringowej. Nasza placówka bierze udział w programie " Dofinansowania do żłobków 400+"- szczegóły programu dostępne na stronie https://www.gov.pl/.

• 1 dziecko żłobek i drugie żłobek 2490 zł
  • 1 dziecko w przedszkolu, drugie w żłobku 1890 zł

W ramach czesnego w "średniej" grupie żłobkowej, dostępne są:

• zajęcia sportowe 4x w tygodniu
  • j. angielski 1x w tygodniu
  • PSYCHOLOG
  • LOGOPEDA

W placówce odbywają się także zajęcia:

• z dogoterapii,
  • warsztaty podróżnicze,