Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play Krzyszkowice

STARTUJEMY OD WRZEŚNIA 2024

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU OD 10-TEGO MIESIĄCA DO 6 LAT!
NABÓR TRWA NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY!

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca, w którym Twoje dziecko spędzi niezapomniane chwile, nauczy się nowych rzeczy, rozwinie umiejętności i pozna rówieśników, z którymi będzie mogło odkrywać świat – to usiądź i odpocznij – WŁAŚNIE JE ZNALAZŁEŚ!

Otwieramy dla Ciebie Niepubliczny Żłobek i Niepubliczne Przedszkole w Krzyszkowicach. Idealna lokalizacja dla Rodziców zmierzających do pracy w kierunku Krakowa i okolic. Posiadamy własny wjazd i bezpieczny parking dla Rodziców przy budynku z wyznaczonymi miejscami parkingowymi tylko dla placówki.

Nasz Żłobek i Przedszkole to miejsce, stworzone w duchu idei Fair Play, gdzie zasady te towarzyszą nam na co dzień, pokazując jak wzajemnie współpracować i szanować się. Edukacja poprzez sport, uczy nas bycia przebojowymi, odważnymi i ciekawymi podejmowania nowych wyzwań, poznawania nowych rzeczy oraz zdobywania nowych umiejętności, które wykorzystamy później przez całe życie. Każdy dzień zaczynamy z uśmiechem i pełni energii do działania.

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play Krzyszkowice

W naszej placówce dbamy o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się zgodnie z swoimi indywidualnymi predyspozycjami, a także odkrywać w sobie różne talenty. Wszystkie zajęcia, zarówno dydaktyczne, jak i sportowe prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, instruktorów oraz trenerów, co sprawia że będą one inspiracją do odkrywania siebie, poznawania swoich możliwości oraz wszystkiego co nas otacza. Podczas zajęć dydaktycznych i sportowych w naszym przedszkolu, przekazujemy wartości etyczne i moralne, dbamy o rozwój psychofizyczny dzieci. W oparciu o zasadę ,,fair-play” dzieci kształtują w sobie zasady zdrowej rywalizacji i “czystej gry”, co ma przeniesienie na wszystkie sfery życia. Dzięki uczestnictwu w życiu sportowym dzieci uczą się czerpać satysfakcję z podejmowanych decyzji.

CO NAS WYRÓŻNIA

• ciepła, domowa atmosfera;
  • wykwalifikowani wychowawcy i opiekunowie, którzy lubią dzieci i potrafią nawiązać z nimi kontakt;
  • duży, nowoczesny plac zabaw, by w korzystnych warunkach pogodowych dzieci mogły spędzać większość czasu na świeżym powietrzu,
  • cztery przestronne, nowoczesne, doświetlone sale, wyposażone w odpowiednie materiały do pracy i zabawy dla dzieci, dostosowane do ich wieku;
  • realizacja programu zgodnie ze wszystkimi warunkami określonymi przez odpowiednie wymagania, a jego realizacja uwzględni zdolności i możliwości indywidualne każdego dziecka;
  • codzienne zajęcia sportowe i różnorodne zajęcia dodatkowe;
  • zajęcia z języka angielskiego;
  • opieka logopedy i psychologa;
  • respektowanie każdej diety u dziecka;
  • Bajkoterapia;
  • Zajęcia muzyczno - ruchowe;
  • Rytmika;
  • Dogoterapia;
  • Sensoplastyka;
  • Warsztaty artystyczne;
  • Warsztaty eksperymentalne;
  • Warsztaty interaktywne;
  • Zajęcia taneczne;
  • Ćwiczenia sensomotoryczne

KADRA

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykwalifikowanych, kreatywnych i przyjaznych dzieciom nauczycieli dbających o ciepłą atmosferę i jak najlepsze wyniki nauczania.

Nasi nauczyciele zobowiązani są dbać o wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej m.in. poprzez: profesjonalne przygotowywanie się do zajęć, wykorzystywanie różnorodnych metod pracy z dziećmi, indywidualizowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej w zależności od potrzeb i możliwości dzieci.

STREFA RODZICA

Przedszkole prywatne i żłobek Krzyszkowice