Prywatny Żłobek i Przedszkole

w Bochni , ul. Proszowska 93

Drodzy Rodzice,

Pragniemy poinformować o nowo powstającej placówce

sieci Systemu Placówek Przedszkolnych i Żłobków

"Fair Play"

o profilu sportowo-językowym.

Nasza placówka powstaje przy ul. Proszowskiej w Bochni w nowo wybudowanym budynku z dużym parkingiem – lokal o powierzchni około   560m . Przy placówce powstaną dwa oddzielne ogrodzone place zabaw, wyposażone w miękką nawierzchnię - dostosowane do wieku i potrzeb dzieci.

Otwarcie naszego Oddziału planowane jest na 19 LUTEGO 2022r.

Nasz oddział powstaje z ogromną pasją i zaangażowaniem.
Misją naszej placówki jest zapewnienie troskliwej opieki, doskonałych warunków do edukacji i zabawy, rodzinnej atmosfery dzięki której Państwa dzieci będą czuły się u nas jak w drugim domu.
Pragniemy ,aby każde z naszych dzieci miało poczucie bezpieczeństwa, było szczęśliwe i pewne siebie.
Dokonamy wszelkich starań, żeby Państwa pociechom zapewnić jak najlepszy start w kolejny etap rozwoju.

Nauka języka angielskiego odbywać się będzie w sposób naturalny poprzez zabawę, która na tym etapie dzieciństwa utrwala się nadzwyczaj szybko i efektywnie.
Natomiast zajęcia sportowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczą Naszch podopiecznych jak stawiać czoła wyzwaniom.

Zadbamy o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się zgodnie ze swoimi indywidualnymi predyspozycjami, a także odkrywać w sobie różne talenty.

Drodzy Rodzice dobrze wiemy, że aktywność fizyczna wpływa nie tylko na rozwój fizyczny ale również umysłowy dziecka. Zapobiega wadom postawy, pomaga w nauce oraz pozostawia zdrowe nawyki na całe życie, które ukształtowane w dzieciństwie będą bardzo przydatne do dalszego szczęśliwego i zdrowego życia dzieci.
Ponadto gwarantujemy zbilansowane, zdrowe żywienie przygotowane przez dietetyka, dostosowane do potrzeb każdego malucha

(np. dieta bezglutenowa, bezmleczna i inne).

Serdecznie zapraszamy.

Drodzy Rodzice,

Od stycznia Rodzice posiadający jedno dziecko w wieku od 12 do 36 miesięcy uczęszczające do żłobka będą mogli skorzystać z dofinansowania

400 plus na opiekę żłobkową:

Aby skorzystać z dofinansowania:

• 1. Do dnia 14 stycznia 2022 Rodzic przekazuje żłobkowi następujące informacje (formularz w załączniku): numer i serię dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka – w przypadku gdy dziecku nie nadano numeru PESEL; daty urodzenia rodziców; numery i serie dokumentów potwierdzających tożsamość rodziców – w przypadku gdy rodzicom nie nadano numeru PESEL; adres poczty elektronicznej i numer telefonu rodziców.
  • 2. Rodzic samodzielnie składa wniosek do ZUS najpóźniej do dnia 31 maja 2022, aby otrzymać prawo do dofinansowania od dnia 1 stycznia 2022r.
  • 3. Do dnia 14 stycznia 2022 Rodzic przekazuje żłobkowi następujące informacje (formularz w załączniku ): numer i serię dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka – w przypadku gdy dziecku nie nadano numeru PESEL; daty urodzenia rodziców; numery i serie dokumentów potwierdzających tożsamość rodziców – w przypadku gdy rodzicom nie nadano numeru PESEL; adres poczty elektronicznej i numer telefonu rodziców.

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o przyniesienie do żłobka/ przedszkola:

• ubranek na zmianę
  • pantofelków
  • dużego koca, małej poduszeczki, poszewki na koc i poduszeczkę,
  • śliniaczka
  • kubka, szczoteczki i pasty
  • pampersów, mokrych chusteczek i kremu dla dzieci,
  • ulubionej maskotki przytulanki (opcjonalnie) – uwaga!!!

Placówka nie bierze odpowiedzialności za zgubione zabawki!

Przedszkole:
Tel.+48 570 100 237
biuro@fairplay-bochnia.pl

Bochnia, ul. Proszowska

...

Dodatkowo pobierana jest JEDNORAZOWA opłata wpisowa w wysokości

300zł  – za cały okres nauki dziecka w placówce!

Czesne 300zł

- dla dzieci zamieszkujących miasto Bochnia

Czesne 610zł

-dla dzieci zamieszkujących miasto Bochnia

(kwota pomniejszona o dotację z miasta Bochnia,

oraz dofinansowanie z programu Maluch +)

Czesne 820zł

– dla osób zamieszkałych poza miastem Bochnia

(Kwota pomniejszona o dofinansowanie z programu Maluch +)

Dane do wpłaty

Dane do wpłat

mBank  06 1140 2004 0000 3202 7914 4720

Dokonując wpłaty, należy podać jako „tytuł”

Imię i nazwisko dziecka oraz nr rachunku, za który uiszczana jest opłata.