Przedszkole i Żłobek Łódź, Wólczańska 180/182

O NAS

W samym centrum naszego pięknego miasta otwieramy miejsce stworzone z myślą o Twoim dziecku i jego potrzebach. Dzięki doświadczonej kadrze i nowoczesnym technikom nauczania nasi podopieczni uczą się odkrywać świat w sposób ciekawy, innowacyjny, a przy tym bezpieczny i zrównoważony. Sportowo-językowe przedszkole i żłobek Fair Play to miejsce, w którym Twoja pociecha nawiąże pierwsze przyjaźnie i będzie miło spędzać czas wśród swoich rówieśników.

Przedszkole prywatne i żłobek Łódź, Wólczańska 178/180

MOJA HISTORIA

Nazywam się Monika Kamińska i jestem mamą Oliwki, która pozwoliła spojrzeć mi na wiele rzeczy z zupełnie innej i nowej perspektywy. Ponieważ jestem osobą aktywną zawodowo, bardzo zależało mi na jak najszybszym powrocie do pracy. Jednak chciałam, by mój powrót do służbowych obowiązków nie odbył się kosztem córki, a wręcz przeciwnie by moje dziecko mogło rozwijać się szybciej i lepiej. Stąd poszukiwania placówki, która spełni nasze oczekiwania. Okazało się, że nie tak prosto znaleźć miejsce idealne, co potwierdziło informacje wcześniej zasłyszane od moich znajomych, przyjaciół czy współpracowników. Gdy już natrafiłam na ofertę żłobka, który spełnił w pełni moje oczekiwania, okazało się, że znajduj się aż w Krakowie.

To właśnie w ten sposób natrafiłam na niepubliczne żłobki i przedszkola należące do sieci Fair Play. Ogromne wrażanie wywarła na mnie filozofia prezentowana przez założycieli marki i osoby z nią współpracujące. Wychowanie przez sport oraz wpajanie pozytywnych wzorców od najmłodszych lat to aspekty, na których wyjątkowo mi zależało, i na których sama bazuje, jako osoba aktywnie uprawiająca sport. Wyjątkowo ważne są dla mnie również języki obce i z perspektywy czasu wiem, że im szybciej zaczniemy ich naukę, tym łatwiej jest nam je opanować.

Przedszkole niepubliczne i żłobek Łódź, Wólczańska 178/180

PLACÓWKA

Bazując na moich doświadczeniach i przede wszystkim czerpiąc ze wzorców oraz wiedzy przekazanej przez zarząd i współpracowników Fair Play postanowiłam otworzyć pierwszą łódzką placówkę tej znanej i renomowanej sieci. Zależało mi na wprowadzeniu do naszego miasta standardów i rozwiązań znanych już doskonale w Krakowie, Wrocławiu czy Warszawie. Dzięki wykwalifikowanej kadrze Twój maluszek pozna i rozwinie swoje pierwsze talenty, nauczy się wartości i zasad, które pozwolą mu zaaklimatyzować się w grupie. To przy odpowiednim wsparciu personelu i dzięki zabawie nawiążą się pierwsze relacje koleżeńskie i przyjaźnie.

Wykwalifikowani opiekunowie zadbają również o rozwój samodzielności Waszej pociechy i o najlepszą z możliwych realizacje planu edukacyjnego stworzonego przez markę Fair Play. Mającego na celu przygotowanie naszych podopiecznych do dalszej edukacji i pokonywania kolejnych barier życia codziennego, dzięki zdobytej wiedzy, pewności siebie i doświadczeniu.

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Łódź, Wólczańska 178/180

SPORT

W naszej placówce, jak już wcześniej wspominałam, stawiamy na wychowanie przez sport i aktywność fizyczną, które są podstawą zdrowego rozwoju każdego dziecka. Sport to jednak nie tylko prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ale również wskazanie właściwych wzorców. Takich jak koleżeństwo, nauka działania w zespole, wspieranie kolegów i koleżanek z grupy czy uczciwe współzawodnictwo, oczywiście wszystko podane w formie zabawy. Oczywiście wszystkie treningi i zajęcia sportowe prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, którzy potrafią zainteresować maluchy sportem i dopasować ćwiczenia do ich wieku. Stanowi to również gwarancję bezpieczeństwa i odpowiada za właściwy rozwój naszych milusińskich.

Języki obce

Poprzez zabawę zamierzamy też uczyć. Począwszy, od podstawowych umiejętności na językach obcych kończąc. To właśnie regularna nauka prowadzona przez doświadczonych lektorów oraz native spikerów ma być kluczem do szybkiego poznania i oswojenia się z dodatkowym językiem. Do celów edukacyjnych wykorzystujemy najnowsze metody nauczania, gry, zabawy ruchowe oraz piosenki i rymowanki. Dzieci mają szanse nawiązywać wzajemną komunikację w języku obcym, która z czasem zaowocuje przyswojeniem nowego słownictwa i wiedzy. Chcemy uczyć dzieci w sprawdzoneji odnoszącej sukcesy formule na TAK, nie zaś według zasad znanych nam jeszcze z czasów szkolnych.

Rozwój

W placówce, którą mam przyjemność zarządzać stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, ale opiekunowie nie zapominają również o odpoczynku, relaksie oraz wyciszeniu, które są niezwykle ważne dla maluszków. Liczne zajęcia językowe, plastyczne, przyrodnicze i muzyczne sprawiają, że Twoja pociecha spędzi w naszej placówce wspaniały i przede wszystkim owocny czas. Liczne zajęcia sportowe pozwalają dzieciom wykazać się energią, uczą je aktywności i gwarantują dużą porcję ruchu. Dzięki ścieżkom tematycznym, zajęciom z wykorzystaniem zabawek i gier sensorycznych oraz aktywnemu spędzaniu czasu dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych. Ogromna różnorodność zabaw, gier oraz treningów, jak również atrakcyjna oferta zajęć dodatkowych sprawia, że u nas Twoja pociecha nigdy nie poczuje się znudzona.

LOKALIZACJA

Na pierwszą łódzką placówkę sieci Fair Play wybrałam biurowiec wysokiej klasy, aby zapewnić naszym podopiecznym najlepsze warunki do codziennej edukacji i zabawy.

University Business Park

Nowoczesne systemy zarządzania budynkiem gwarantują wysoką jakość powietrza oraz jego odpowiedni poziom wilgotności, czyli czynniki przekładające się na zdrowie naszych maluszków. Zachowanie odpowiedniej temperatury dzięki inteligentnym termostatom oraz systemy bezpieczeństwa to kolejne rozwiązania, które przekonały mnie do wyboru właśnie tej lokalizacji, na żłobek i przedszkole dla naszych dzieci. Chcemy wykorzystać najnowocześniejsze rozwiązania techniki, by zapewnić najlepsze warunki rozwoju dla naszych małych podopiecznych.

Ogródek

Posiadamy na wyłączność przyległy do naszej placówki ogródek, na którego terenie powstanie nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla naszych milusińskich. Przestrzeń ta ma służyć aktywnemu spędzaniu czasu i zabawie na świeżym powietrzu. Uważam, że przebywanie dzieci poza pomieszczeniami jest bardzo istotne dla nabierania, przez nie odporności. Prawidłowego funkcjonowania i rozwoju, zwłaszcza w przypadku tak młodych organizmów. Dla tego w naszej filozofii tak ważną rolę będzie odgrywać codzienna aktywności na świeżym powietrzu.

Wszystkich rodziców zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na Państwa pytania i przybliżę ofertę naszej placówki. Zachęcam również do odwiedzenia naszego przedszkola i żłobka, w celu przyjrzenia się z bliska filozofii i wzorcom, jakie staramy się wpoić naszym podopiecznym.

Pozdrawiam

Monika Kamińska

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB na Social media to najszybsza forma komunikacji, dla tego zachęcamy do odwiedzenia i polubienia naszego profilu w aplikacji Facebook. To właśnie na naszym fanpage pojawiają się aktualne wydarzenia z życia placówki, pokazujemy codzienną pracę z naszymi podopiecznymi oraz dzielimy się jej efektami. Polub nas i bądź na bieżąco!

Ostatni dzwonek

Nabór do naszej placówki wciąż trwa, ale liczba wolnych miejsc zmniejsza się z każdym dniem. Osoby zainteresowane zapisem dziecka oraz obejrzeniem placówki zapraszamy do kontaktu pod numerem 786 803 286.

400 plus na dziecko

Drodzy rodzice, przypominamy o możliwości otrzymania dofinansowania na pobyt Waszych pociech w żłobku Fair Play – Łódź Centrum. Osoby spełniające warunki programu mogą liczyć na 400 złotych dopłaty do czesnego. W takim przypadku opłata, za żłobek wyniesie 890,00 złotych. Wniosek można złożyć za pośrednictwem portalu rządowego Emp@tia stronę ZUS bądź konto bankowe, do czego serdecznie zapraszamy.

Rekrutacja już trwa!

Drodzy rodzice, przypominamy o możliwości otrzymania dofinansowania na pobyt Waszych pociech w żłobku Fair Play – Łódź Centrum. Osoby spełniające warunki programu mogą liczyć na 400 złotych dopłaty do czesnego. W takim przypadku opłata, za żłobek wyniesie 1300 złotych. Wniosek można złożyć za pośrednictwem portalu rządowego Emp@tia stronę ZUS bądź konto bankowe, do czego serdecznie zapraszamy.

STREFA RODZICA

Niezbędnik Przedszkolaka

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o przyniesienie do przedszkola:

  • ubranek na zmianę
  • pantofelków
  • dużego koca, małej poduszeczki, poszewki na koc i poduszeczkę, piżamki
  • śliniaczka
  • kubka, szczoteczki i pasty
  • pampersów, mokrych chusteczek i kremu dla dzieci, które tego wymagają
  • ulubionej maskotki (opcjonalnie) – uwaga!!! Przedszkole nie bierze odpowiedzialności za zgubione zabawki

Prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka wszystkich wyżej wymienionych rzeczy.

Informujemy rodziców/opiekunów, że w naszej placówce jest realizowane roczne przygotowanie do szkoły tzw. "zerówka".

Żłobek niepubliczny Łódź, Wólczańska 178/180

CENNIK

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł
Miesięczne czesne wynosi: 1100 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 1700 zł

Uznajemy dofinansowanie 400 +

Wyżywienie

Wyżywienie jest dodatkowo płatne i zależne od rodzaju diety i liczby posiłków.

Dane do wpłaty:

4Kids Monika Kamińska
MBank: 82 1140 2004 0000 3102 8198 1427

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz rodzaj opłaty (rekrutacyjna / czesne).

KONTAKT

Adres

University Business Park (budynek B)
Wólczańska 180
90-530 Łódź (wejście od al. Kościuszki).

Mapa