Niepubliczny żłobek i przedszkole sportowo językowe Wrocław ul. Fabryczna 6

O NAS

Pierwsza placówka prywatnego żłobka i przedszkola sportowo językowego Fair Play we Wrocławiu!

Przedszkola i żłobki Fair Play zyskały ogromną renomę i popularność na rynku Krakowskim dzięki swojemu profesjonalizmowi i wspaniałemu podejściu do dzieci. Innowacyjne połączenie wszechstronnego sportu oraz rozwijania zdolności językowych bardzo przypadło do gustu zarówno małym podopiecznym jak i ich rodzicom.

Do niedawna zapisać można było dziecko wyłącznie na terenie Krakowa. Firma dzięki swojej renomie poszerzyła się o nowe lokalizację i popularność zyskuje w Warszawie, Radomiu i … we Wrocławiu.

 Niepubliczny żłobek i przedszkole sportowo językowe Wrocław ul. Fabryczna 6

NASZA MISJA

W naszej placówce stymulujemy rozwój zarówno umysłowy poprzez naukę, jak i fizyczny – przez sport, który towarzyszy dzieciom każdego dnia. Ponadto wiemy, że w tym wieku nasi mali podopieczni chłoną wiedzę, słówka i akcent jak gąbki, stąd codziennie zajęcia z lektorem języków obcych. Wierzymy w to, że nabywanie wszechstronnych umiejętności to najlepsza metoda na przygotowanie małego człowieka do życia we współczesnym świecie.

WARUNKI

Naszym podopiecznym zapewniamy bardzo komfortowe warunki rozwoju (placówka o podwyższonym standardzie) i wręcz domową atmosferę, by czuły się dobrze, swobodnie i bezpiecznie. Na maluchy czekają kolorowe sale, zdrowe i pyszne posiłki oraz starannie dobrany, wykwalifikowany personel służący pomocą i wsparciem w każdej sytuacji.

KADRA

W pełni wyselekcjonowana i przeszkolona kadra nauczycieli i instruktorów przekaże dzieciom wartości etyczne i moralne oraz zadba o rozwój psychofizyczny maluchów. Naszym głównym celem jest wykształtowanie u dzieci nawyku stosowania zasad „fair play” w życiu codziennym i sportowym, stąd też nazwa placówki. Z nami dzieci w gronie rówieśników uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobywają podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie.

SPORT

Sport odgrywa bardzo ważną rolę w życiu dziecka, nie tylko kształtuje charakter, ale także pomaga zaszczepić dobre nawyki już od małego. Poprzez sport dzieci przygotowują się także do podjęcia obowiązków szkolnych oraz nawiązywania zdrowych relacji z kolegami i koleżankami z klasy. To najlepsza szansa aby nauczyć je uczciwości, wytrwałości, lojalności oraz sprawiedliwego podejścia do wszelakich sytuacji. Nasze przedszkole i żłobek ma na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne – jest otwarte dla wszystkich. Każde z dzieci będzie miało szanse rozwijać talenty w swoim własnym tempie i według swoich możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia.

JĘZYKI OBCE

Zadbamy również o to, aby nasze dzieci w naturalny sposób oswoiły się z językiem angielskim, poznały pierwsze zwroty, przełamały barierę językową i były odpowiednio przygotowane do późniejszej edukacji językowej w szkole. Codziennie zajęcia z lektorem języka angielskiego z pewnością pozwolą na systematyczne zdobywanie wiedzy i utrwalanie jej.

Nasza placówka to fantastyczne miejsce dla każdego malucha i najlepszy start w przyszłość dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy!

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

STREFA RODZICA

Niezbędnik Przedszkolaka

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o przyniesienie do przedszkola:

  • ubranek na zmianę
  • pantofelków
  • dużego koca, małej poduszeczki, poszewki na koc i poduszeczkę, piżamki
  • śliniaczka
  • kubka, szczoteczki i pasty
  • pampersów, mokrych chusteczek i kremu dla dzieci, które tego wymagają
  • ulubionej maskotki (opcjonalnie) – uwaga!!! Przedszkole nie bierze odpowiedzialności za zgubione zabawki

Prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka wszystkich wyżej wymienionych rzeczy.

Przedszkole prywatne i żłobek Wrocław ul. Fabryczna 6

CENNIK

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 700 zł

Miesięczne czesne wynosi: 1090 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 700 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Czesne żłobek 1590zł (dotacja 400+ na pierwsze dziecko)

Koszt wyżywienia

Wyżywienie: 21 zł (za 5posiłków)

Dieta indywidualna: 23 zł

Dane do wpłaty:

N.S. FAIR PLAY NATALIA SKRZYPACZ
NG Bank 40 1050 1575 1000 0097 1134 7055

KONTAKT

Adres

Żłobek i przedszkole
ul.Fabryczna 6
53-609 Wrocław