Niepubliczny żłobek i przedszkole FAIR PLAY

Wrocław, ul. Legnicka 48

O nas

Druga placówka prywatnego żłobka i przedszkola sportowo językowego Fair Play we Wrocławiu!

Przedszkole i żłobek Fair Play zyskało bardzo dużą popularność we Wrocławiu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom otwieramy kolejną placówkę. Wybór padł na nowoczesny kompleks biurowy Business Garden Wrocław przy ul. Legnickiej. Placówka umieszczona będzie na parterze - otwieramy 2 sale przedszkolne oraz 2 sale żłobkowe.

Zapraszamy do zapisów. Otwieramy się dla Was we wrześniu 2021!

NASZA MISJA

W naszej placówce stymulujemy rozwój zarówno umysłowy poprzez naukę, jak i fizyczny – przez sport, który towarzyszy dzieciom każdego dnia. Ponadto wiemy, że w tym wieku nasi mali podopieczni chłoną wiedzę, słówka i akcent jak gąbki, stąd codziennie zajęcia z lektorem języków obcych. Wierzymy w to, że nabywanie wszechstronnych umiejętności to najlepsza metoda na przygotowanie małego człowieka do życia we współczesnym świecie.

WARUNKI

Naszym podopiecznym zapewniamy bardzo komfortowe warunki rozwoju (placówka o podwyższonym standardzie) i wręcz domową atmosferę, by czuły się dobrze, swobodnie i bezpiecznie. Na maluchy czekają kolorowe sale, zdrowe i pyszne posiłki oraz starannie dobrany, wykwalifikowany personel służący pomocą i wsparciem w każdej sytuacji.

KADRA

W pełni wyselekcjonowana i przeszkolona kadra nauczycieli i instruktorów przekaże dzieciom wartości etyczne i moralne oraz zadba o rozwój psychofizyczny maluchów. Naszym głównym celem jest wykształtowanie u dzieci nawyku stosowania zasad „fair play” w życiu codziennym i sportowym, stąd też nazwa placówki. Z nami dzieci w gronie rówieśników uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobywają podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie.

SPORT

Sport odgrywa bardzo ważną rolę w życiu dziecka, nie tylko kształtuje charakter, ale także pomaga zaszczepić dobre nawyki już od małego. Poprzez sport dzieci przygotowują się także do podjęcia obowiązków szkolnych oraz nawiązywania zdrowych relacji z kolegami i koleżankami z klasy. To najlepsza szansa aby nauczyć je uczciwości, wytrwałości, lojalności oraz sprawiedliwego podejścia do wszelakich sytuacji. Nasze przedszkole i żłobek ma na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne – jest otwarte dla wszystkich. Każde z dzieci będzie miało szanse rozwijać talenty w swoim własnym tempie i według swoich możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia.

JĘZYKI OBCE

Zadbamy również o to, aby nasze dzieci w naturalny sposób oswoiły się z językiem angielskim, poznały pierwsze zwroty, przełamały barierę językową i były odpowiednio przygotowane do późniejszej edukacji językowej w szkole. Codziennie zajęcia z lektorem języka angielskiego z pewnością pozwolą na systematyczne zdobywanie wiedzy i utrwalanie jej.

Nasza placówka to fantastyczne miejsce dla każdego malucha i najlepszy start w przyszłość dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Dzień otwarty SPORTOWO - JĘZYKOWEGO ŻŁOBKA I PRZEDSZKOLA FAIR PLAY we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 48 F (Business Garden), który odbędzie się 28 sierpnia 2021r. (sobota) Drzwi otwarte naszej placówki będą w godzinach 10:00 - 14:00.

Kontakt

Adres

Żłobek i przedszkole
ul. Legnicka 48
54-202 Wrocław

tel. + 48 692120988
E-mail: b.garden@przedszkolefairplay.wroclaw.pl

Mapa

Cennik

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa): 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 799 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł
Czesne żłobek 1250 zł

Dane do wpłaty

N.S. FAIR PLAY NATALIA SKRZYPACZ

ING Bank
40 1050 1575 1000 0097 1134 7055

Koszt wyżywienia

Wyżywienie: 15 zł

Dieta: 17 zł