Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 do Żłobka i Przedszkola wciąż trwa, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola

przygotujemy Twoje dziecko do trudów szkoły

Warszawa, Przyokopowa 33

O nas

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonuje ją taniec, głównie towarzyski, a w szczególności rock&roll. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości. Chustująca mama Michała i Marysi.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat szachów.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo-Językowe Fair Play znajdujące się przy rondzie Daszyńskiego (ul. Przyokopowa 33) rozpoczęło swoje funkcjonowanie na początku sierpnia 2021 roku. Prywatny żłobek na Woli  to przyjazne miejsce, które pozwoli maluszkowi stawiać swoje pierwsze kroki bez opieki rodziców, nawiązywać przyjaźnie z rówieśnikami, uczyć się samodzielnego pokonywania trudności.

Kompetentne i uśmiechnięte opiekunki wspierają dzieci, zapewniając im codziennie ciekawe gry i zabawy. Gwarantujemy również opiekę logopedyczną, psychologiczną i pielęgniarską (zarówno w żłobku, jak i przedszkolu). Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby, aby ich dziecko rozwijało umiejętności i poznawało świat w miejscu, gdzie będzie czuć się radosne szczęśliwe i bezpieczne. Kieruje nami zasada „fair play”, którą każdego dnia staramy się przekazać w swoim działaniu wychowankom.  W naszej placówce na wszystkie dzieci czekają kolorowe i przestronne sale, pyszne i zdrowe posiłki oraz przyjazna dziecku kadra.

 

Przedszkole językowe dla Twojego dziecka

„Fair Play” to przedszkole językowe w Warszawie, które zadba, aby Twoja pociecha w naturalny sposób oswoiła się z językiem angielskim, poznała pierwsze zwroty, przełamała barierę językową i była odpowiednio przygotowana do późniejszej edukacji językowej w szkole. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami i native speakerami, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzieci uczą się języka poprzez wspólne zabawy, gry, śpiewanie piosenek, zajęcia ruchowe po angielsku.

Wykorzystujemy naturalną ciekawość przedszkolaków, odnosimy się do rzeczywistości otaczającej dziecko. Dzieci nawiązują prostą komunikację werbalną po angielsku, a przy tym znakomicie się bawią.

Przedszkole sportowe dla Twojego dziecka Przedszkole sportowe w Warszawie to miejsce, gdzie kształtujemy w dzieciach zamiłowanie do aktywnego stylu życia, pomagamy odkrywać sportowe talenty, pokazujemy, że sport może być zarazem doskonałą zabawą. Staramy się zaszczepić w przedszkolakach zasady zdrowej rywalizacji, wspólnego cieszenia się zajęciami sportowymi, gry zespołowej. Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć sportowych (w ramach czesnego). W naszym przedszkolu na warszawskiej Ochocie dzieci biorą udział w treningach piłki nożnej, zajęciach tanecznych i gimnastyki.

Treningi i zajęcia sportowe prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, potrafią zainteresować dzieci sportem i dostosować ćwiczenia do ich wieku.

 

Niepubliczne przedszkole Warszawa Wola

Warszawskie przedszkole Fair Play przy rondzie Daszyńskiego zostało powołane jako miejsce łączące w sobie rozwój intelektualny z motorycznym, a dzięki odpowiedniej wiedzy nasi opiekunowie doskonale wiedzą, co zrobić, aby zapewnić dzieciom odpowiedni balans w rozwoju.

Stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, ale zarazem pozwalamy im wyciszyć się i odpocząć. Szeroki wachlarz zajęć, wspólna zabawa i atrakcyjne wyjścia dodatkowe (do kina, teatru, parku) sprawiają, że u nas nigdy nie jest nudno. Wykwalifikowany personel zadba, aby przedszkolaki nawiązywały relacje z rówieśnikami, uczyły się zasad panujących w społeczeństwie, odkrywały swoje pierwsze talenty w atmosferze współpracy i sprawiedliwości.  Realizujemy program przedszkolny WSIP, który pozwala przygotować dzieci do późniejszej edukacji w szkole. Liczne zajęcia językowe, plastyczne, przyrodnicze i muzyczne sprawiają, że Twoja pociecha wkroczy na dalszą ścieżkę edukacji z odpowiednią dawką wiedzy i pewności siebie. Liczne zajęcia sportowe pozwalają dzieciom wykazać się energią, uczą je aktywności i gwarantują dużą porcję ruchu. Dzięki zaangażowaniu opiekunów, każde dziecko zyska możliwość spędzenia czasu w zgodzie z własnymi oczekiwaniami oraz potrzebami.

 

Zajęcia dodatkowe

 • język angielski z native speakerem
 • logopedia
 • gimnastyka ogólnorozwojowa
 • piłka nożna
 • tańce
 • gordonki
 • rytmika
 • warsztaty teatralne
 • zajęcia ze zwierzątkami
 • dogoterapia
 • koncerty i teatrzyk
 • zajęcia plastyczne
 • zajęcia sensoryczne

Dodatkowo, obok budynku, do użytku oferujemy wózkownię, w której można zostawić – na czas pobytu Dziecka w Placówce – wózek, rowerek lub hulajnogę.
Dla Dzieci jeszcze nie w pełni samodzielnie chodzących mamy 6-osoby wózek, dzięki czemu maluszki mogą wychodzić codziennie na spacery.

Nasza Placówka korzysta z aplikacji LiveKid, która służy i wspomaga codzienną pracę żłobka oraz przedszkola a także wspiera i rozwija relację z Rodzicem.

Posiłki w placówce

Realizujemy wszystkie diety: bezmleczną, bezglutenową, wegeteriańską, dostosowując je każdego dnia do indywidualnych potrzeb Dziecka. Poniżej tygodniowe menu.

Przykładowe menu

Plan dnia

ŻŁOBEK

Plan dnia w grupie żłobkowej zorganizowany jest tak, by zapewniał dziecku poczucie bezpieczeństwa. Każdego dnia zaplanowane są takie same czynności/zajęcia, ponieważ najmłodsze dzieci mają silną potrzebę znajomości przebiegu dnia. Uwielbiają powtarzalność i przewidywalność. Dzięki czynnościom powtarzającym się codziennie dzieci czują się bezpiecznie i wiedzą, co będzie się działo za chwilę. W trakcie dnia dzieci poznają nowe gry i zabawy, piosenki i ćwiczenia, dzięki czemu zajęcia są dla dzieci ciekawe i zaspokajają ich potrzeby emocjonalno – poznawcze. Zajęcia prowadzone są zarówno przez wychowawców jak i osoby zaproszone z zewnątrz. Dodatkowo, codziennie realizowane są zajęcia, w trakcie których dzieci uczą się angielskiego poprzez słuchanie piosenek, wierszyków i wyliczanek w języku angielskim. W plan zajęć wplecione są również zajęcia służące nauce samodzielności: korzystania z toalety, mycia rączek, ubierania się i samodzielnego sprzątania zabawek.

Przedszkole

W Przedszkolu stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę, doświadczanie i odkrywanie. Realizujemy zajęcia oraz programy nauczania, które zgodne są z nową postawą programową wychowania przedszkolnego i zatwierdzone przez MEN. Naszym przedszkolakom zapewniamy opiekę i wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci, a dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych, rozwijane są ich zainteresowania oraz potencjał. Nauczyciele wspierają dzieci w ich wszechstronnym rozwoju dbając o przyswojenie przez nich wiedzy o otaczającym świecie oraz umiejętności przydatnych w życiu dorosłego człowieka.

Dyrektor Placówki

Małgorzata K.

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Animacja społeczno – kulturowa. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe z terapią pedagogiczną. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i organizacja w oświacie. Zdobywała wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, również jako animator czasu wolnego. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego, a obecnie jest w trakcie odbywania stażu na stopień nauczyciela mianowanego. Ciepła, sympatyczna, z pozytywnym nastawieniem do życia. Kocha dzieci. Jej praca edukacyjno-wychowawcza opiera się na podmiotowym traktowaniu dziecka, z dużym szacunkiem, wyrozumiałością oraz zainteresowaniem w każdej sferze jego rozwoju i funkcjonowania. Dba tym samym o przyjazną i pełną miłości atmosferę. Swoją twórczą pasję oraz zdrowy i aktywny tryb życia stara się przekazać dzieciom, stosując w praktyce metodę pedagogiki zabawy. Pasjonatka sportu i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Żłobek

Ciocia Patrycja

Opiekun w żłobku

Od 2015 roku zawodowo pracuje z dziećmi w wieku od 1 do 4 lat w placówkach żłobkowo – przedszkolnych. Jest osobą ciepłą i otwartą, pełną zrozumienia dla dziecięcych potrzeb, ich radości i smutków. Łatwo nawiązuje kontakt z maluchami. Praca z dziećmi daje Jej dużo radości, a w niej kieruje się głównie zdrowym rozsądkiem i zasadami bezpieczeństwa. Bliska jest Jej kreatywna zabawa, pedagogika serca i wychowanie bez przemocy. Dużą wagę przywiązuje do rozwijania maluchów poprzez zajęcia sensoryczne – w końcu “brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko”. W życiu ceni sobie szczerość, bezpośredniość oraz zaangażowanie, dlatego stara się poszerzać swoje kompetencje poprzez kursy i szkolenia. Do tej pory ukończyła szkolenia z zakresu bajkoterapii, kierowania rozwojem emocjonalnym u dzieci w wieku przedszkolnym, stymulacji rozwoju dzieci, pracy z dziećmi z ADHD oraz konstruowania indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych. Dodatkowo jest lektorem języka angielskiego metodą Teddy Eddie. Prywatnie kocha kawę, czekoladę i dobre kryminały.

Ciocia Agnieszka

Opiekun w żłobku

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako prywatna niania. Aktualnie jest uczennicą szkoły policealnej na kierunku „opiekunka dziecięca”. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Praca to jej pasja, kocha dzieci. Jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Stara się dostarczyć maluchom dużo ciepła oraz zrozumienia, tak, aby czuły się bezpieczne i z radością przekraczały próg naszej Placówki. Największą motywacją do pracy są dla niej szczere uśmiechy. Czas wolny lubi spędzać aktywnie, w towarzystwie bliskich.

Ciocia Marta

Opiekun w żłobku

Studentka drugiego roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Posiada roczne doświadczenie w pracy żłobku. Mimo że to początek jej pracy z dziećmi posiada ciekawe podejście i szybko nawiązuje z nimi kontakt. Często w swojej pracy korzysta z rozwiązań pedagogiki Marii Montessori.

Przedszkole

Ciocia Ania

Wychowawca grupy

Swoją wiedzę zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W swojej pracy stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do dziecka stosując się do założeń teorii Gardnera. Plan daltoński pomaga jej skierować dzieci w stronę samodzielności i wiary we własne możliwości. Pracę dyplomową pisała o edukacji do kultury, dlatego też ta strona wychowania i edukacji jest jej bardzo bliska. Stawia na kontakt z rodzicem, szczerość i otwartość. Po pracy edukuje rodziców dzieci wczesnoszkolnych o zagrożeniach płynących z najpopularniejszych stron internetowych. Nabyła również kompetencję zawodowe uprawniające do projektowania i prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych (TUS).

Ciocia Kasia

Nauczyciel

Swoją wiedzę zdobywała na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku Wychowanie przedszkolne i Pedagogika opiekuńczo- socjalna. Pasjonatka pracy z dziećmi. Lubi wydobywać w dzieciach talent, tworzyć przestrzeń na to aby indywidualnie się rozwijały. W swojej pracy wykorzystuje swoje zainteresowania artystyczne. Podczas pracy z dziećmi najważniejsza jest dla niej empatia i spokój. Dotychczasowe swoje doświadczenie może podsumować w tych słowach "Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił - to czego się pragnie".

Ciocia Klaudia

Opiekun w żłobku

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła przez prywatną opiekę oraz pracę w żłobku. Jest absolwentką Akademii Opiekuna Małego Dziecka, a podczas pracy z dziećmi najważniejsza jest dla niej bliskość, cierpliwość oraz kreatywność. Przebywanie z dziećmi sprawia jej dużo radości, a praca w żłobku i przedszkolu jest również jej pasją. Prywatnie lubi zwiedzać nowe miejsca i czytać książki, więc na pewno nie raz obdarzy ciekawostką naszych małych odkrywców.

Ciocia Karolina

Opiekun w żłobku

Jest magistrem pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej i rodzinnej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała w żłobkach i klubie malucha. Prywatnie jest mamą dwójki pociech. Ostatnie lata skupiała się głównie na ich wychowaniu i czerpała z tego wielka przyjemność. Ze względu na syna, który jest dzieckiem o specjalnych potrzebach, zainteresowała się różnymi formami wsparcia rozwoju, szczególnie terapią integracji sensorycznej, self-reg i nieustannie próbuje poszerzać wiedze w tej dziedzinie. Uważa, że w dzieciach, nawet tych najmłodszych, drzemie niedoceniony przez dorosłych potencjał. W pracy z podopiecznymi kieruje się dewizą Janusza Korczaka "Nie ma dzieci- są ludzie" i stawia w głównej mierze na szacunek, tolerancję, otwartość i zaufanie.

Kontakt

Adres

Żłobek i Przedszkole Fair Play

Ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Tel. 789372156
E-mail: biuro@przedszkolefairplay-daszynskiego.pl

NIP: 5252700610

Media społecznościowe

Mapa

Niepubliczne przedszkole i żłobek Wola – Cennik

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 600 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie, podręczniki oraz przybory plastyczne. Opłata rekrutacyjna nie dotyczy dzieci, które uczęszczały do żłobka Fair Play i będą kontynuowały naukę w grupie przedszkolnej.

Miesięczne czesne wynosi 1350zł. Czesne obejmuje:

 • stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–18:00
 • zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego
 • opiekę psychologa, logopedy i pielęgniarki
 • zajęcia sportowe: gimnastykę ogólnorozwojową, piłkę nożną, taniec i rytmikę
 • pakiet zajęć dodatkowych: język angielski (codziennie, z czego 3 razy w tygodniu z native speakerem), logopedię, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne – koncerty i wystawiane teatrzyki w Placówce
 • imprezy okolicznościowe np. bal przebierańców, dzień pluszowego Misia

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w przedszkolu w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • posiłków:
  • Śniadanie – 2,00 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 3,50zł/4,00zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 6,00zł/6,50 zł
  • Podwieczorek – 1,50 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 600 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie oraz przybory plastyczne.

Miesięczne czesne wynosi: 1750zł.

Czesne obejmuje:

 • stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–18:00
 • zajęcia prowadzone przez wychowawców grup (umuzykalniające z elementami rytmiki, sensoryczne, plastyczne)
 • opiekę psychologa, logopedy oraz pielęgniarki
 • zajęcia dla najmłodszych
 • zajęcia z języka angielskiego (codziennie)
 • liczne imprezy okolicznościowe przygotowane przez opiekunów dla Dzieci

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w przedszkolu w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • zakupu pieluszek i chusteczek
 • posiłków:
  • Śniadanie – 2,00 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 3,50zł/4,00zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 6,00zł/6,50 zł
  • Podwieczorek – 1,50 zł

Dane do wpłaty

 

 

 

EDUCATION&FUN Sp. z o.o.
PKO BP
83 1020 4900 0000 8802 3311 8189