Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola Przyokopowa 33

Dni otwarte Niepublicznego przedszkola i żłobka Warszawa Wola Przyokopowa 33

O NAS

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonuje ją taniec, głównie towarzyski, a w szczególności rock&roll. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości. Chustująca mama Michała i Marysi.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat szachów.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

 Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola Przyokopowa 33

Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo-Językowe Fair Play znajdujące się przy rondzie Daszyńskiego (ul. Przyokopowa 33) rozpoczęło swoje funkcjonowanie na początku sierpnia 2021 roku. Prywatny żłobek na Woli to przyjazne miejsce, które pozwoli maluszkowi stawiać swoje pierwsze kroki bez opieki rodziców, nawiązywać przyjaźnie z rówieśnikami, uczyć się samodzielnego pokonywania trudności.

Kompetentne i uśmiechnięte opiekunki wspierają dzieci, zapewniając im codziennie ciekawe gry i zabawy. Gwarantujemy również opiekę logopedyczną, psychologiczną i pielęgniarską (zarówno w żłobku, jak i przedszkolu). Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby, aby ich dziecko rozwijało umiejętności i poznawało świat w miejscu, gdzie będzie czuć się radosne szczęśliwe i bezpieczne. Kieruje nami zasada „fair play”, którą każdego dnia staramy się przekazać w swoim działaniu wychowankom. W naszej placówce na wszystkie dzieci czekają kolorowe i przestronne sale, pyszne i zdrowe posiłki oraz przyjazna dziecku kadra.

Przedszkole prywatne i żłobek Warszawa Wola Przyokopowa 33

Przedszkole językowe dla Twojego dziecka

„Fair Play” to przedszkole językowe w Warszawie, które zadba, aby Twoja pociecha w naturalny sposób oswoiła się z językiem angielskim, poznała pierwsze zwroty, przełamała barierę językową i była odpowiednio przygotowana do późniejszej edukacji językowej w szkole. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami i native speakerami, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzieci uczą się języka poprzez wspólne zabawy, gry, śpiewanie piosenek, zajęcia ruchowe po angielsku.

Wykorzystujemy naturalną ciekawość przedszkolaków, odnosimy się do rzeczywistości otaczającej dziecko. Dzieci nawiązują prostą komunikację werbalną po angielsku, a przy tym znakomicie się bawią.

Przedszkole sportowe dla Twojego dziecka Przedszkole sportowe w Warszawie to miejsce, gdzie kształtujemy w dzieciach zamiłowanie do aktywnego stylu życia, pomagamy odkrywać sportowe talenty, pokazujemy, że sport może być zarazem doskonałą zabawą. Staramy się zaszczepić w przedszkolakach zasady zdrowej rywalizacji, wspólnego cieszenia się zajęciami sportowymi, gry zespołowej. Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć sportowych (w ramach czesnego). W naszym przedszkolu na warszawskiej Ochocie dzieci biorą udział w treningach piłki nożnej, zajęciach tanecznych i gimnastyki.

Treningi i zajęcia sportowe prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, potrafią zainteresować dzieci sportem i dostosować ćwiczenia do ich wieku.

Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola

Niepubliczne przedszkole Warszawa Wola

Warszawskie przedszkole Fair Play przy rondzie Daszyńskiego zostało powołane jako miejsce łączące w sobie rozwój intelektualny z motorycznym, a dzięki odpowiedniej wiedzy nasi opiekunowie doskonale wiedzą, co zrobić, aby zapewnić dzieciom odpowiedni balans w rozwoju.

Stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, ale zarazem pozwalamy im wyciszyć się i odpocząć. Szeroki wachlarz zajęć, wspólna zabawa i atrakcyjne wyjścia dodatkowe (do kina, teatru, parku) sprawiają, że u nas nigdy nie jest nudno. Wykwalifikowany personel zadba, aby przedszkolaki nawiązywały relacje z rówieśnikami, uczyły się zasad panujących w społeczeństwie, odkrywały swoje pierwsze talenty w atmosferze współpracy i sprawiedliwości. Realizujemy program przedszkolny WSIP, który pozwala przygotować dzieci do późniejszej edukacji w szkole. Liczne zajęcia językowe, plastyczne, przyrodnicze i muzyczne sprawiają, że Twoja pociecha wkroczy na dalszą ścieżkę edukacji z odpowiednią dawką wiedzy i pewności siebie. Liczne zajęcia sportowe pozwalają dzieciom wykazać się energią, uczą je aktywności i gwarantują dużą porcję ruchu. Dzięki zaangażowaniu opiekunów, każde dziecko zyska możliwość spędzenia czasu w zgodzie z własnymi oczekiwaniami oraz potrzebami.

Ważne są dla nas także emocje dzieci. Staramy się być dla naszych podopiecznych partnerami i przyjaciółmi zarazem okazując im dużą empatię oraz wyrozumiałość. Pragniemy pomagać im w tych lepszych i gorszych momentach wspierając w drodze do samodzielności.

Niepubliczne przedszkole Warszawa Wola

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

NASZA KADRA

Dyrektor Placówki

Małgorzata

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Animacja społeczno – kulturowa. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe z terapią pedagogiczną. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i organizacja w oświacie. Zdobywała wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, również jako animator czasu wolnego. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego, a obecnie jest w trakcie odbywania stażu na stopień nauczyciela mianowanego. Ciepła, sympatyczna, z pozytywnym nastawieniem do życia. Kocha dzieci. Jej praca edukacyjno-wychowawcza opiera się na podmiotowym traktowaniu dziecka, z dużym szacunkiem, wyrozumiałością oraz zainteresowaniem w każdej sferze jego rozwoju i funkcjonowania. Dba tym samym o przyjazną i pełną miłości atmosferę. Swoją twórczą pasję oraz zdrowy i aktywny tryb życia stara się przekazać dzieciom, stosując w praktyce metodę pedagogiki zabawy. Pasjonatka sportu i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Żłobek
Misie

Ciocia Monika

Wychowawca/Opiekun w żłobku

Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobywała poprzez pracę w placówkach żłobkowych od 2016 roku oraz prywatną opiekę jako niania. Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i poprzez dodatkowe szkolenia wciąż poszerza swoje kompetencje. Jest osobą ciepłą, pogodną i cierpliwą. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i ogromną satysfakcję. Do dziecięcych potrzeb stara się podchodzić jak najbardziej indywidualnie. Przy wymyślaniu zabaw i planowaniu zajęć dla dzieci kieruje się kreatywnością, którą wykorzystuje także prywatnie, gdyż zajmuje się rękodziełem. W wolnym czasie lubi spacerować, jeździć rowerem i czytać książki. Dodatkowo angażuje się w pracę w wolontariacie na rzecz dzieci niepełnosprawnych.

Ciocia Iza

Opiekun w żłobku

Zawodowo zajmuje się dziećmi od 2019r. Doświadczenie zaczęła zdobywać pracując prywatnie jako niania, chociaż już od najmłodszych lat biegając po podwórku zajmowała się młodszymi dziećmi sąsiadów. Doświadczenie zdobywała również w placówkach żłobkowych, chociaż można by rzec że jest na początku tej drogi. Jest "ciocią" dla wielu dzieci znajomych i przyjaciół. Ukończyła licencjat z pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej, gdzie aktualnie kontynuuje studia magisterskie na specjalności: opieka nad dzieckiem i wsparcie społeczne. W wolnym czasie lubi rysować, tworzyć rękodzieło, pisać wiersze co chętnie wykorzystuje w pracy z dziećmi. Lubi być aktywna, biegać, jeździć na rowerze. Jest osobą wrażliwą, a gdy dziecko potrzebuje wsparcia chętnie je utuli. W wolnym czasie działa jako wolontariusz w Stowarzyszeniu.

Ciocia Karolina

Opiekun w żłobku

Ciocia Karolina zajmowała się dziećmi jako prywatna opiekunka oraz jako animatorka w sali zabaw od 2019. Jest na trzecim roku studiów licencjackich z pedagogiki na specjalizacji terapia rewalidacyjna, studia z zakresu pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Warszawskim. W stosunku do dziecka stara się podchodzić indywidualnie oraz z ogromną empatią, przez co dzieci dobrze się przy niej czują. Prywatnie interesuje się kulturą Azji wschodniej, tańcem oraz tematyką osób z niepełnosprawnościami.

Jagódki

Ciocia Maria

Wychowawca/opiekun w żłobku

Doświadczenie w zawodzie zdobywała jako prywatna niania oraz jako opiekun w żłobku. Posiada ukończony kurs na Opiekuna w żłobku i Klubie Dziecięcym. Uwielbia pracę z dziećmi. Jest życzliwa i otwarta na nowe wyzwania. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci, z którymi uwielbia spędzać czas.

Ciocia Weronika

Opiekun w żłobku

Doświadczenie w zawodzie zdobywała jako prywatna opiekunka od 2019 r. W 2020 r. podjęła współpracę w żłobku z dziećmi do lat 2,6. Uwielbia pracę z dziećmi, cechuje się otwartością. Jej pozytywna energia oraz uśmiech sprawiają, że dzieci zostają w ramionach cioci. Jest osobą kreatywną, która stara się zorganizować dzieciom różnorodne zajęcia, by te nie nudziły się w żłobku. Prywatnie pasjonuje się cukiernictwem - uwielbia tworzyć torty oraz odkrywać nowe słodkie smaki. Interesuje się również podróżami i kryminologią.

Ciocia Marta

Opiekun w żłobku

Ciocia Marta ukończyła stosowane nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim, jest socjologiem specjalistą ds. rodziny. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobywała już w liceum zajmując się bratankami, a następnie pracując jako prywatna niania. Spełniona mama licealisty, na którego rozwój i edukację poświęciła się całkowicie. W opiece nad dzieckiem nastawiona jest na wszechstronny rozwój, dobro dziecka. Ich potrzeby zawsze stawia na pierwszym miejscu. Interesuje się psychologią rozwojową. Jej pasją są książki i kultura brytyjska.

Ciocia Eliza (obecnie przebywa na urlopie)

Opiekun w żłobku

Studentka drugiego roku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Cechuję ją kreatywność oraz pełne zaangażowanie w proces wychowania dzieci, co sprawia jej ogromną radość oraz motywuje na każdy kolejny dzień pracy z nimi. Podążając myślą Marii Montessori stara się podchodzić do każdego dziecka jak najbardziej indywidualnie oraz stawia na samodzielność. Prywatnie jej pasją jest muzyka co również stara się wykorzystywać w opiece nad dziećmi.

Liski

Ciocia Patrycja

Osoba koordynująca pracę żłobka/Wychowawca

Od 2015 roku zawodowo pracuje z dziećmi w wieku od 1 do 4 lat w placówkach żłobkowo – przedszkolnych. Jest osobą ciepłą i otwartą, pełną zrozumienia dla dziecięcych potrzeb, ich radości i smutków. Łatwo nawiązuje kontakt z maluchami. Praca z dziećmi daje Jej dużo radości, a w niej kieruje się głównie zdrowym rozsądkiem i zasadami bezpieczeństwa. Bliska jest Jej kreatywna zabawa, pedagogika serca i wychowanie bez przemocy. Dużą wagę przywiązuje do rozwijania maluchów poprzez zajęcia sensoryczne – w końcu “brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko”. W życiu ceni sobie szczerość, bezpośredniość oraz zaangażowanie, dlatego stara się poszerzać swoje kompetencje poprzez kursy i szkolenia. Do tej pory ukończyła szkolenia z zakresu bajkoterapii, kierowania rozwojem emocjonalnym u dzieci w wieku przedszkolnym, stymulacji rozwoju dzieci, pracy z dziećmi z ADHD oraz konstruowania indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych. Dodatkowo jest lektorem języka angielskiego metodą Teddy Eddie. Prywatnie kocha kawę, czekoladę i dobre kryminały.

Ciocia Beata

Opiekun w żłobku

Zajmowała się wychowaniem dwójki dzieci, kontynuacją pracy z dzieciakami była praca w przedszkolu w grupie wiekowej 2,5 - 5 lat. Cechuje ją cierpliwość, zaangażowanie w pracę z dziećmi, duża empatia i indywidualne podejście do każdego dziecka. Prywatnie pasjonuje się czytaniem książek i pływaniem.

Przedszkole

Ciocia Ania

Osoba koordynująca pracę przedszkola

Swoją wiedzę zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W swojej pracy stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do dziecka stosując się do założeń teorii Gardnera. Plan daltoński pomaga jej skierować dzieci w stronę samodzielności i wiary we własne możliwości. Pracę dyplomową pisała o edukacji do kultury, dlatego też ta strona wychowania i edukacji jest jej bardzo bliska. Stawia na kontakt z rodzicem, szczerość i otwartość. Po pracy edukuje rodziców dzieci wczesnoszkolnych o zagrożeniach płynących z najpopularniejszych stron internetowych. Nabyła również kompetencję zawodowe uprawniające do projektowania i prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych (TUS).

Gwiazdki

Ciocia Karolina

Wychowawca

Jest magistrem pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej i rodzinnej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała w żłobkach i klubie malucha. Prywatnie jest mamą dwójki pociech. Ostatnie lata skupiała się głównie na ich wychowaniu i czerpała z tego wielka przyjemność. Ze względu na syna, który jest dzieckiem o specjalnych potrzebach, zainteresowała się różnymi formami wsparcia rozwoju, szczególnie terapią integracji sensorycznej, self-reg i nieustannie próbuje poszerzać wiedze w tej dziedzinie. Uważa, że w dzieciach, nawet tych najmłodszych, drzemie niedoceniony przez dorosłych potencjał. W pracy z podopiecznymi kieruje się dewizą Janusza Korczaka "Nie ma dzieci- są ludzie" i stawia w głównej mierze na szacunek, tolerancję, otwartość i zaufanie.

Ciocia Daria

Pomoc Nauczyciela

Aktualnie studentka na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i szkolna. W najbliższej przyszłości planuje rozpocząć kurs nadający kwalifikacje pedagogiczne do nauki języka angielskiego na poziomie przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ukończyła kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym z zatwierdzeniem MEN. Uwielbia dzieci i od zawsze chciała z nimi pracować, a swoje doświadczenie zdobywała jako niania. Jest osobą sympatyczną, wrażliwą i opiekuńczą. Prywatnie kocha sport, głównie treningi na siłowni i siatkówkę.

Ciocia Daryna

Pomoc Nauczyciela

W 2022 roku rozpoczęłam studia zaoczne na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Posiadam również ukończony kurs na opiekuna dziecięca. Z najmłodszymi współpracuje już od 3 lat. W przyszłości zamierzam pracować jako nauczyciel i wychowawca w przedszkolu. Biegle mówię po polsku, ukraińsku i rosyjsku. Interesuje się nauka języków obcych co bardzo pomaga mi w pracy z grupami wielojęzycznymi.

Nutki

Ciocia Ania

Nauczyciel/Wychowawca

Swoją wiedzę zdobywała na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła również specjalność związaną z nauczaniem języka angielskiego oraz prowadzeniem terapii pedagogicznej.
Szczególnie bliska jest jej pedagogika Marii Montessori - w swojej pracy chętnie wykorzystuje elementy tej koncepcji. Stara się podążać za dzieckiem zgodnie z tempem jego rozwoju. Interesuje się literaturą dziecięcą i komunikacją wg metody NVC. Prywatnie miłośniczka czekolady, herbaty i dobrej książki.

Ciocia Kinga

Pomoc Nauczyciela

Absolwentka studiów drugiego stopnia Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika specjalna. Pragnie nadal pogłębiać swoją wiedzę i kwalifikacje dotyczące pracy z najmłodszymi. Cechuje Ją duża empatia, cierpliwość i kreatywność. Łatwo nawiązuje relacje zarówno z najmłodszymi jak i ich rodzicami. Uwielbia dzieci z wzajemnością, a uśmiech na ich twarzach sprawia Jej ogromną radość. Stawia na naukę samodzielności co daje jej możliwość wykazania się.

STREFA RODZICA

Zajęcia dodatkowe

 • język angielski z native speakerem
 • logopedia
 • gimnastyka ogólnorozwojowa
 • piłka nożna
 • tańce
 • gordonki
 • rytmika
 • warsztaty teatralne
 • zajęcia ze zwierzątkami
 • dogoterapia
 • koncerty i teatrzyk
 • zajęcia plastyczne
 • zajęcia sensoryczne
 • programowanie
 • judo

Dodatkowo, obok budynku, do użytku oferujemy wózkownię, w której można zostawić – na czas pobytu Dziecka w Placówce – wózek, rowerek lub hulajnogę.

Nasza Placówka korzysta z aplikacji LiveKid, która służy i wspomaga codzienną pracę żłobka oraz przedszkola, a także wspiera i rozwija relację z Rodzicem

Przedszkole niepubliczne i żłobek Warszawa Wola Przyokopowa 33

Posiłki w placówce

Od kilku lat współpracujemy z cateringiem "Pełny Brzuszek", który dba o to by Nasi podopieczni mieli zapewnione smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki. Realizujemy wszystkie diety: bezmleczną, bezglutenową, wegeteriańską, dostosowując je każdego dnia do indywidualnych potrzeb Dziecka. Przykładowe menu

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Warszawa Wola Przyokopowa 33

PLAN DNIA

ŻŁOBEK

Plan dnia w grupie żłobkowej zorganizowany jest tak, by zapewniał dziecku poczucie bezpieczeństwa. Każdego dnia zaplanowane są takie same czynności ponieważ najmłodsze dzieci mają silną potrzebę znajomości przebiegu dnia. Uwielbiają powtarzalność i przewidywalność. Dzięki czynnościom powtarzającym się codziennie dzieci czują się bezpiecznie i wiedzą, co będzie się działo za chwilę. Podstawową formą działania jest zabawa, ale są też zajęcia zorganizowane. Dzieci rysują, malują, tańczą, uczą się piosenek, poszerzają swoją wiedzę o świecie, a także poznają i doskonalą czynności samoobsługowe takie jak korzystanie z toalety, mycie rączek, ubieranie się i samodzielne sprzątanie zabawek. Nasza Placówka oferuje również zajęcia z instruktorami z zewnątrz. W planie mamy zajęcia z języka angielskiego, gordonki, zajęcia rytmiczne, taneczne, sensoryczne oraz plastyczne. A dla starszych Dzieci również zajęcia z piłki nożnej czy gimnastyki. Zapewniamy opiekę logopedyczną i psychologiczną.
Oczywiście są też spacery i wyjścia na plac zabaw. Posiadamy również dwa sześcioosobowe wózki dla dzieci niechodzących.

Przedszkole

W Przedszkolu stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę, doświadczanie i odkrywanie. Realizujemy zajęcia oraz programy nauczania, które zgodne są z nową postawą programową wychowania przedszkolnego i zatwierdzone przez MEN. Naszym przedszkolakom zapewniamy opiekę i wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci, a dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych, rozwijane są ich zainteresowania oraz potencjał. Nauczyciele wspierają dzieci w ich wszechstronnym rozwoju dbając o przyswojenie przez nich wiedzy o otaczającym świecie oraz umiejętności przydatnych w życiu dorosłego człowieka.

Obowiązujący ramowy rozkład dnia dla wszystkich grup żłobkowych i przedszkolnych

CENNIK

Cennik przedszkola Wola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 1000 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie, podręczniki oraz przybory plastyczne. Opłata rekrutacyjna nie dotyczy dzieci, które uczęszczały do żłobka Fair Play i będą kontynuowały naukę w grupie przedszkolnej.

Czesne miesięczne wynosi:

 • 1700zł miesięcznie w okresie do 29.02.2024
 • 1790zł miesięcznie w okresie od 01.03.2024

Czesne obejmuje:

 • stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–18:00
 • zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego
 • opiekę psychologa, logopedy i pielęgniarki
 • zajęcia sportowe: gimnastykę ogólnorozwojową, piłkę nożną, taniec i rytmikę
 • pakiet zajęć dodatkowych: język angielski (codziennie, z czego 3 razy w tygodniu z native speakerem), logopedię, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne – koncerty i wystawiane teatrzyki w Placówce
 • imprezy okolicznościowe np. bal przebierańców, dzień pluszowego Misia

 

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w przedszkolu w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • posiłków:
  • Śniadanie – 3,00 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 4,00zł/4,50zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 6,00zł/6,50 zł
  • Podwieczorek – 2,00 zł

  Koszt dziennego wyżywienia będzie od września 2023 wynosił 22,50zł.

Cennik żłobka Wola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 1000 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie oraz przybory plastyczne.

Czesne miesięczne wynosi:

 • 2200zł miesięcznie w okresie do 31.08.2023
 • 2300zł miesięcznie w okresie od 01.09.2023 do 29.02.2024
 • 2410zł miesięcznie w okresie od 01.03.2024

 

Czesne obejmuje:

 • stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–18:00
 • zajęcia prowadzone przez wychowawców grup (umuzykalniające z elementami rytmiki, sensoryczne, plastyczne)
 • opiekę psychologa, logopedy oraz pielęgniarki
 • zajęcia dla najmłodszych
 • zajęcia z języka angielskiego (codziennie)
 • liczne imprezy okolicznościowe przygotowane przez opiekunów dla Dzieci

 

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w żłobku w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • zakupu pieluszek i chusteczek
 • posiłków:
  • Śniadanie – 3,00 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 4,00zł/4,50zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 6,00zł/6,50 zł
  • Podwieczorek – 2,00 zł

  Koszt dziennego wyżywienia będzie od września 2023 wynosił 22,50zł.

 • zajęć dodatkowych, które nie zostały ujęte w ramowym planie dnia żłobka tj. dogoterapia, zajęcia teatralne, podróżnicze, zajęcia ze zwierzątkami

Dane do wpłaty:

EDUCATION&FUN Sp. z o.o.
PKO BP 83 1020 4900 0000 8802 3311 8189

KONTAKT

Adres

Żłobek i Przedszkole Fair Play
Ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa