Prywatne przedszkole przy rondzie Daszyńskiego

przygotujemy Twoje dziecko do trudów szkoły

Warszawa, Przyokopowa 33

O nas

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo-Językowe Fair Play przy rondzie Daszyńskiego rozpocznie swoje działanie w kwietniu 2021r.

Aktualnie znajdujemy się w trakcie organizacji i aranżacji pomieszczeń. Będzie to placówka zbliżona standardem i charakterem do żłobka i przedszkola Fair Play mieszczącego się przy ul. Grójeckiej 208 w Warszawie.

Zdjęcia, plany dnia, zajęcia dodatkowe mają w tej chwili charakter poglądowy, jednak nie planujemy większych modyfikacji.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w placówce na Ochocie.

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Związana z branżą finansową. Pasjonuje ją taniec. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Miłośniczka literatury fantasy. Przez męża zarażona pasją do podróżowania.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat brydża.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

Rodzice 1,5-rocznego Michała. Do rodziny niedługo dołączy Marysia.

• język angielski z native speakerem
  • logopedia
  • gimnastyka ogólnorozwojowa
  • piłka nożna
  • tańce
  • gordonki
  • rytmika
  • zajęcia podróżnicze
  • warsztaty teatralne
  • zajęcia ze zwierzątkami
  • dogoterapia
  • koncerty i teatrzyk
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia sensoryczne

Dodatkowo, obok budynku, do użytku oferujemy wózkownię, w której można zostawić – na czas pobytu Dziecka w Placówce – wózek, rowerek lub hulajnogę.
Dla Dzieci jeszcze nie w pełni samodzielnie chodzących mamy 6-osoby wózek, dzięki czemu maluszki mogą wychodzić codziennie na spacery.

Posiłki w placówce

Realizujemy wszystkie diety: bezmleczną, bezglutenową, wegeteriańską, dostosowując je każdego dnia do indywidualnych potrzeb Dziecka. Poniżej tygodniowe menu.

Przykładowe menu

Placówka rozpocznie swoje działanie w kwietniu 2021r. Rekrutacja już trwa. Zapraszamy do kontaktu

Żłobek i Przedszkole Fair Play

Ul. Przyokopowa 33
01,208 Warszawa

Tel. 789372156
E-mail: biuro@przedszkolefairplay-daszynskiego.pl

Przedszkole i żłobek Ochota – Cennik

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 600 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie, podręczniki oraz przybory plastyczne. Opłata rekrutacyjna nie dotyczy dzieci, które uczęszczały do żłobka Fair Play i będą kontynuowały naukę w grupie przedszkolnej.

Miesięczne czesne wynosi 1300zł. Czesne obejmuje:

• stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–18:00
  • zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego
  • opiekę psychologa, logopedy i pielęgniarki
  • zajęcia sportowe: gimnastykę ogólnorozwojową, piłkę nożną, taniec i rytmikę
  • pakiet zajęć dodatkowych: język angielski (codziennie, z czego 3 razy w tygodniu z native speakerem), logopedię, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne – koncerty i wystawiane teatrzyki w Placówce
  • imprezy okolicznościowe np. bal przebierańców, dzień pluszowego Misia

Czesne nie obejmuje:

• pobytu dziecka w przedszkolu w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
  • posiłków:
    • Śniadanie – 1,50 zł
    • II śniadanie – 1,50 zł
    • Obiad/Dieta – 9,00/10,00 zł
    • Podwieczorek – 1,50 zł

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 600 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie oraz przybory plastyczne.

Miesięczne czesne wynosi: 1650zł (od tej kwoty odliczana będzie kwota dofinansowania z programu Maluch+ 2021, która wynosi 85zł).

Czesne obejmuje:

• stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–18:00
  • zajęcia prowadzone przez wychowawców grup (umuzykalniające z elementami rytmiki, sensoryczne, plastyczne)
  • opiekę psychologa, logopedy oraz pielęgniarki
  • zajęcia dla najmłodszych
  • zajęcia z języka angielskiego (codziennie)
  • liczne imprezy okolicznościowe przygotowane przez opiekunów dla Dzieci

Czesne nie obejmuje:

• pobytu dziecka w przedszkolu w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
  • zakupu pieluszek i chusteczek
  • posiłków:
    • Śniadanie – 1,50 zł