Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola Przyokopowa 33

Zapraszamy Państwa wraz z dziećmi na bezpłatne dni otwarte, które odbędą się dnia 22.06 w godzinach 10:00-13.00. Będziemy to dla Państwa okazja do bliższego poznania naszej placówki.

Zadzwoń +48 789 372 156 i zapisz swoje Dziecko już dziś!

O NAS

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania oraz Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonuje ją taniec, głównie towarzyski, a w szczególności rock&roll. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości. Chustująca mama Michała i Marysi.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w Brydżu Sportowym. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat szachów.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

 Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola Przyokopowa 33

Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo-Językowe Fair Play znajdujące się przy rondzie Daszyńskiego (ul. Przyokopowa 33) rozpoczęło swoje funkcjonowanie na początku sierpnia 2021 roku. Prywatny żłobek na Woli to przyjazne miejsce, które pozwoli maluszkowi stawiać swoje pierwsze kroki bez opieki rodziców, nawiązywać przyjaźnie z rówieśnikami, uczyć się samodzielnego pokonywania trudności.

Kompetentne i uśmiechnięte opiekunki wspierają dzieci, zapewniając im codziennie ciekawe gry i zabawy. Gwarantujemy również opiekę logopedyczną i psychologiczną (zarówno w żłobku, jak i przedszkolu). Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby, aby ich dziecko rozwijało umiejętności i poznawało świat w miejscu, gdzie będzie czuć się radosne szczęśliwe i bezpieczne. Kieruje nami zasada „fair play”, którą każdego dnia staramy się przekazać w swoim działaniu wychowankom. W naszej placówce na wszystkie dzieci czekają kolorowe i przestronne sale, pyszne i zdrowe posiłki oraz przyjazna dziecku kadra.

Przedszkole prywatne i żłobek Warszawa Wola Przyokopowa 33

Przedszkole językowe dla Twojego dziecka

„Fair Play” to przedszkole językowe w Warszawie, które zadba, aby Twoja pociecha w naturalny sposób oswoiła się z językiem angielskim, poznała pierwsze zwroty, przełamała barierę językową i była odpowiednio przygotowana do późniejszej edukacji językowej w szkole. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami i native speakerami, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzieci uczą się języka poprzez wspólne zabawy, gry, śpiewanie piosenek, zajęcia ruchowe po angielsku.

Wykorzystujemy naturalną ciekawość przedszkolaków, odnosimy się do rzeczywistości otaczającej dziecko. Dzieci nawiązują prostą komunikację werbalną po angielsku, a przy tym znakomicie się bawią.

Przedszkole sportowe dla Twojego dziecka Przedszkole sportowe w Warszawie to miejsce, gdzie kształtujemy w dzieciach zamiłowanie do aktywnego stylu życia, pomagamy odkrywać sportowe talenty, pokazujemy, że sport może być zarazem doskonałą zabawą. Staramy się zaszczepić w przedszkolakach zasady zdrowej rywalizacji, wspólnego cieszenia się zajęciami sportowymi, gry zespołowej. Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć sportowych (w ramach czesnego). W naszym przedszkolu dzieci biorą udział w zajęciach tanecznych i gimnastycznych.

Treningi i zajęcia sportowe prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. Potrafią zainteresować każdego sportem i dopasować ćwiczenia adekwatnie do wieku podopiecznych.

Niepubliczne przedszkole językowe i sportowe - Żłobek Warszawa Wola

Niepubliczne przedszkole Warszawa Wola

Warszawskie przedszkole Fair Play przy rondzie Daszyńskiego zostało powołane jako miejsce łączące w sobie rozwój intelektualny z motorycznym, a dzięki odpowiedniej wiedzy nasi opiekunowie doskonale wiedzą, co zrobić, aby zapewnić dzieciom odpowiedni balans w rozwoju.

Stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, ale zarazem pozwalamy im wyciszyć się i odpocząć. Szeroki wachlarz zajęć, wspólna zabawa i atrakcyjne wyjścia dodatkowe (do kina, teatru, parku) sprawiają, że u nas nigdy nie jest nudno. Wykwalifikowany personel zadba, aby przedszkolaki nawiązywały relacje z rówieśnikami, uczyły się zasad panujących w społeczeństwie, odkrywały swoje pierwsze talenty w atmosferze współpracy i sprawiedliwości. Realizujemy program przedszkolny WSIP, który pozwala przygotować dzieci do późniejszej edukacji w szkole. Liczne zajęcia językowe, plastyczne, przyrodnicze i muzyczne sprawiają, że Twoja pociecha wkroczy na dalszą ścieżkę edukacji z odpowiednią dawką wiedzy i pewności siebie. Liczne zajęcia sportowe pozwalają dzieciom wykazać się energią, uczą je aktywności i gwarantują dużą porcję ruchu. Dzięki zaangażowaniu opiekunów, każde dziecko zyska możliwość spędzenia czasu w zgodzie z własnymi oczekiwaniami oraz potrzebami.

Ważne są dla nas także emocje dzieci. Staramy się być dla naszych podopiecznych partnerami i przyjaciółmi zarazem okazując im dużą empatię oraz wyrozumiałość. Pragniemy pomagać im w tych lepszych i gorszych momentach wspierając w drodze do samodzielności.

Niepubliczne przedszkole Warszawa Wola

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB - to najszybsza forma komunikacji, dlatego zachęcamy do odwiedzenia i polubienia naszego profilu w aplikacji Facebook. To właśnie na naszym fanpage pojawiają się aktualne wydarzenia z życia placówki, pokazujemy codzienną pracę z naszymi podopiecznymi oraz dzielimy się jej efektami. Polub nas i bądź na bieżąco!

NASZA KADRA

Dyrektor Placówki

Małgorzata

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Animacja społeczno – kulturowa. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe z terapią pedagogiczną. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i organizacja w oświacie. Zdobywała wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, również jako animator czasu wolnego. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego, a obecnie jest w trakcie odbywania stażu na stopień nauczyciela mianowanego. Ciepła, sympatyczna, z pozytywnym nastawieniem do życia. Kocha dzieci. Jej praca edukacyjno-wychowawcza opiera się na podmiotowym traktowaniu dziecka, z dużym szacunkiem, wyrozumiałością oraz zainteresowaniem w każdej sferze jego rozwoju i funkcjonowania. Dba tym samym o przyjazną i pełną miłości atmosferę. Swoją twórczą pasję oraz zdrowy i aktywny tryb życia stara się przekazać dzieciom, stosując w praktyce metodę pedagogiki zabawy. Pasjonatka sportu i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Robert

Asystent

Obecnie studiuje Psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, dodatkowo jest w trakcie przygotowania nauczycielsko-pedagogicznego. Na co dzień wspomaga w pracy dyrektora i właściciela. Zajmuje się między innymi rachunkami, a także szeroko rozumianym wsparciem technicznym zarówno rodziców jaki kadry. Jego obecność w placówce to nie tylko pomoc administracyjna ale także dodatkowy element tworzący przyjazne i rozwijające środowisko zarówno dla dzieci jaki personelu. Chętnie wspomaga kadrę pedagogiczną na sali zajmując się z dziećmi gdy jest taka potrzeba. Robert zdobywa również praktyczne doświadczenie, przyglądając się procesom edukacyjnym i angażując się w różnorodne zadania z zakresu psychologii i pedagogiki. Jego otwartość na współpracę oraz entuzjazm wnoszą pozytywną energię do codziennego funkcjonowania placówki.

Żłobek
Misie

Ciocia Monika

Wychowawca/Opiekun w żłobku

Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobywała poprzez pracę w placówkach żłobkowych od 2016 roku oraz prywatną opiekę jako niania. Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i poprzez dodatkowe szkolenia wciąż poszerza swoje kompetencje. Jest osobą ciepłą, pogodną i cierpliwą. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i ogromną satysfakcję. Do dziecięcych potrzeb stara się podchodzić jak najbardziej indywidualnie. Przy wymyślaniu zabaw i planowaniu zajęć dla dzieci kieruje się kreatywnością, którą wykorzystuje także prywatnie, gdyż zajmuje się rękodziełem. W wolnym czasie lubi spacerować, jeździć rowerem i czytać książki. Dodatkowo angażuje się w pracę w wolontariacie na rzecz dzieci niepełnosprawnych.

Ciocia Natalia

Opiekun w żłobku

Od najmłodszych lat zajmowała się swoimi bratankami i bratanicami. Doświadczenie w zawodzie zdobywała również jako opiekunka w żłobku dla dzieci 1-3. Po pracy w żłobku zamienia się w prywatną nianię próbując dotrzymać kroku swoim małym podopiecznym. Posiada ukończony kurs na Opiekuna Dziennego w Żłobku i Klubie Dziecięcym i stale poszerza swoją wiedzę w tym kierunku. Jest niezwykle ciepłą i cierpliwą osobą, a do każdego dzieciaczka podchodzi indywidualnie. Uwielbia pracę z dziećmi, która daje jej ogromną satysfakcję. W czasie wolnym zajmuje się food- florystyką, fotografią i sportem.

Ciocia Karolina

Opiekun w żłobku

Ciocia Karolina zajmowała się dziećmi jako prywatna opiekunka oraz jako animatorka w sali zabaw od 2019. Jest na trzecim roku studiów licencjackich na Uniwersytecie Warszawskim, z zakresu pedagogiki specjalnej na specjalizacji terapia rewalidacyjna. W stosunku do dziecka stara się podchodzić indywidualnie oraz z ogromną empatią, przez co dzieci dobrze się przy niej czują. Prywatnie interesuje się kulturą Azji wschodniej, tańcem oraz tematyką osób z niepełnosprawnościami.

Jagódki

Ciocia Maria

Wychowawca/opiekun w żłobku

Doświadczenie w zawodzie zdobywała jako prywatna niania oraz jako opiekun w żłobku. Posiada ukończony kurs na Opiekuna w żłobku i Klubie Dziecięcym. Uwielbia pracę z dziećmi. Jest życzliwa i otwarta na nowe wyzwania. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci, z którymi uwielbia spędzać czas.

Ciocia Sylwia

Opiekun w żłobku

Ciocia Sylwia doświadczenie zdobyła opiekując się młodszym rodzeństwem. Pracowała jako stażystka w żłobku i jako pomoc nauczyciela w szkole podstawowej. Chcąc pogłębić wiedzę w temacie opieki nad dziećmi aktualnie kontynuuje edukacje w studium zawodowym. Na pierwszym miejscu w pracy z maluchami stawia na czułość, troskę i bezpieczeństwo dzieci. Jej pasją jest gotowanie i słuchanie muzyki.

Ciocia Eliza (obecnie przebywa na urlopie)

Opiekun w żłobku

Studentka drugiego roku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Cechuję ją kreatywność oraz pełne zaangażowanie w proces wychowania dzieci, co sprawia jej ogromną radość oraz motywuje na każdy kolejny dzień pracy z nimi. Podążając myślą Marii Montessori stara się podchodzić do każdego dziecka jak najbardziej indywidualnie oraz stawia na samodzielność. Prywatnie jej pasją jest muzyka co również stara się wykorzystywać w opiece nad dziećmi.

Liski

Ciocia Patrycja

Osoba koordynująca pracę żłobka/Wychowawca

Od 2016 roku zawodowo pracuje z dziećmi w wieku 1-4 lat w placówkach żłobkowo – przedszkolnych. Jest osobą ciepłą i otwartą, pełną zrozumienia dla dziecięcych potrzeb, ich radości i smutków. Łatwo nawiązuje kontakt z maluchami.

Potrafi szybko zweryfikować złożone problemy i zdobyć zaufanie dzieci oraz rodziców. Praca z dziećmi daje jej dużo radości, a w niej kieruje się głównie zdrowym rozsądkiem i zasadami bezpieczeństwa. Bliska jest jej kreatywna zabawa i wychowanie bez przemocy. Dużą wagę przywiązuje do rozwijania maluchów poprzez zajęcia sensoryczne. Praca na poprzednich stanowiskach i zdobyte na nich doświadczenie pozwoliło nauczyć się jej kierowania dużą grupą oraz zwiększyła umiejętność komunikacji zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

W życiu ceni sobie szczerość, bezpośredniość oraz zaangażowanie, dlatego stara się poszerzać swoje kompetencje poprzez kursy i szkolenia. Prywatnie kocha kawę, czekoladę i dobre kryminały.

Ciocia Paulina

Opiekun w żłobku

Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi zaczęła zdobywać w 2021 roku poprzez pracę w żłobku. Po pracy oraz weekendami współpracuje z rodzinami jako prywatna opiekunka. Odbyła również kurs opiekunki w żłobku. Ma bardzo dobre podejście i relacje z dziećmi które są pod jej opieką. Wspiera rozwój dzieci w placówce. Zajęcia dobiera do wieku i możliwości dziecka. Dba o ich bezpieczeństwo. Bardzo lubi prowadzić muzyczne zajęcia z dziećmi, śpiewanie piosenek oraz gestykulowanie do nich. Uwielbia swoją pracę z dziećmi i traktuje ją jako pasje. Jest osobą ciepłą, wyrozumiałą, cierpliwą oraz kreatywną. Prywatnie lubi spędzać czas na sportowo, podróżować i spędzać wolne chwile z najbliższymi.

Przedszkole
Gwiazdki

Ciocia Monika

Nauczyciel/Wychowawca

Ukończyła studia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, a także podyplomowo zarządzanie oświatą. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi żłobkowymi oraz przedszkolnymi. W swojej pracy stara się kierować Pozytywną Dyscypliną. Kocha dzieci, które ją inspirują. Uwielbia podróżować z mężem, a teraz swoją pasję dzielą również z rocznym synkiem.

Ciocia Marta

Pomoc nauczyciela

Ciocia Marta ukończyła stosowane nauki społeczne na Uniwersytecie Warszawskim, jest socjologiem specjalistą ds. rodziny. Doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobywała już w liceum zajmując się bratankami, a następnie pracując jako prywatna niania. Spełniona mama licealisty, na którego rozwój i edukację poświęciła się całkowicie. W opiece nad dzieckiem nastawiona jest na wszechstronny rozwój, dobro dziecka. Ich potrzeby zawsze stawia na pierwszym miejscu. Interesuje się psychologią rozwojową. Jej pasją są książki i kultura brytyjska.

Ciocia Kasia

Pomoc nauczyciela

Ciocia Kasia jest w trakcie studiów drugiego stopnia na kierunku pedagogika resocjalizacyjna na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Doświadczenie zdobyła opiekując się swoim młodszym rodzeństwem, kuzynostwem oraz pracując na obozach wakacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Dzięki zdobytemu wykształceniu wie jak ważna jest spokojna rozmowa z dziećmi. Cechuję ją empatia, pozytywne nastawienie, wyrozumiałość oraz cierpliwość. W wolnym czasie lubi podróżować oraz czytać książki

Ciocia Daryna (obecnie przebywa na urlopie)

Pomoc Nauczyciela

W 2022 roku rozpoczęła studia zaoczne na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Posiada również ukończony kurs na opiekuna dziecięca. Z najmłodszymi współpracuje już od 3 lat. W przyszłości zamierza pracować jako nauczyciel i wychowawca w przedszkolu. Biegle mówi po polsku, ukraińsku i rosyjsku. Interesuje się nauką języków obcych co bardzo pomaga jej w pracy z grupami wielojęzycznymi.

Nutki

Ciocia Ania

Nauczyciel/Wychowawca

Swoją wiedzę zdobywała na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła również specjalność związaną z nauczaniem języka angielskiego oraz prowadzeniem terapii pedagogicznej. Szczególnie bliska jest jej pedagogika Marii Montessori - w swojej pracy chętnie wykorzystuje elementy tej koncepcji. Stara się podążać za dzieckiem zgodnie z tempem jego rozwoju. Interesuje się literaturą dziecięcą i komunikacją wg metody NVC. Prywatnie miłośniczka czekolady, herbaty i dobrej książki.

Ciocia Wiktoria

Pomoc Nauczyciela

Absolwentka studiów psychologicznych na uczelni Collegium Humanum w Warszawie. Doświadczenie zdobywała pracując w żłobku oraz opiekując się swoją 13 lat młodszą siostrą. Wie jak duży wpływ na życie dziecka mają jego najwcześniejsze lata, dlatego stara się tworzyć w grupie bezpieczne środowisko aby dzieci czuły się zaopiekowane i wiedziały, że mogą do niej przyjść z każdą sprawą. Jest miłośniczką przytulania. W wolnym czasie lubi ćwiczyć jogę, spacerować i oglądać filmy.

Ciocia Magda

Pomoc Nauczyciela

Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Już od najmłodszych lat nabywała doświadczenia opiekując się swoim młodszym bratem. Radość dziecka sprawia jej wiele szczęścia a praca z przedszkolakami jest dla niej źródłem satysfakcji. Szczególnie dla niej ważnym w kontakcie z dzieckiem jest budowanie relacji opartej na zaufaniu. Jest osobą bardzo kreatywną, która uwielbia tworzyć pomysły na nowe prace plastyczne a potem wprowadzać je w życie. W wolnym czasie wielka fanka żelek i aqua aerobiku.

Ciocia Ania (obecnie przebywa na urlopie)

Osoba koordynująca pracę przedszkola

Swoją wiedzę zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. W swojej pracy stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do dziecka stosując się do założeń teorii Gardnera. Plan daltoński pomaga jej skierować dzieci w stronę samodzielności i wiary we własne możliwości. Pracę dyplomową pisała o edukacji do kultury, dlatego też ta strona wychowania i edukacji jest jej bardzo bliska. Stawia na kontakt z rodzicem, szczerość i otwartość. Po pracy edukuje rodziców dzieci wczesnoszkolnych o zagrożeniach płynących z najpopularniejszych stron internetowych. Nabyła również kompetencję zawodowe uprawniające do projektowania i prowadzenia Treningu Umiejętności Społecznych (TUS).

STREFA RODZICA

Zajęcia dodatkowe

 • język angielski z native speakerem
 • logopedia
 • gimnastyka ogólnorozwojowa
 • piłka nożna
 • tańce
 • gordonki
 • rytmika
 • zajęcia kulinarne
 • zajęcia ze zwierzątkami
 • dogoterapia
 • koncerty i teatrzyk
 • zajęcia plastyczne
 • zajęcia sensoryczne
 • zajęcia podróżnicze
 • ceramika,
 • sensoplastyka
 • judo

Dodatkowo, obok budynku, do użytku oferujemy wózkownię, w której można zostawić – na czas pobytu Dziecka w Placówce – wózek, rowerek lub hulajnogę.

Nasza Placówka korzysta z aplikacji LiveKid, która służy i wspomaga codzienną pracę żłobka oraz przedszkola, a także wspiera i rozwija relację z Rodzicem

Dla Dzieci jeszcze nie w pełni samodzielnie chodzących mamy 2 wózki – jeden 6-osobowy a drugi 4-osobowy dzięki czemu maluszki mogą wychodzić codziennie na spacery

Przedszkole niepubliczne i żłobek Warszawa Wola Przyokopowa 33

Posiłki w placówce

Współpracujemy z cateringiem ,,Best catering”, który dba o to by Nasi podopieczni mieli zapewnione smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki. Realizujemy diety m.in. bezmleczną, bezglutenową, wegeteriańską, dostosowując je każdego dnia do indywidualnych potrzeb Dziecka oraz diety z wykluczeniem konkretnych produktów. Przykładowe menu

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Warszawa Wola Przyokopowa 33

PLAN DNIA

ŻŁOBEK

Plan dnia w grupie żłobkowej zorganizowany jest tak, by zapewniał dziecku poczucie bezpieczeństwa. Każdego dnia zaplanowane są takie same czynności ponieważ najmłodsze dzieci mają silną potrzebę znajomości przebiegu dnia. Uwielbiają powtarzalność i przewidywalność. Dzięki czynnościom powtarzającym się codziennie dzieci czują się bezpiecznie i wiedzą, co będzie się działo za chwilę. Podstawową formą działania jest zabawa, ale są też zajęcia zorganizowane. Dzieci rysują, malują, tańczą, uczą się piosenek, poszerzają swoją wiedzę o świecie, a także poznają i doskonalą czynności samoobsługowe takie jak korzystanie z toalety, mycie rączek, ubieranie się i samodzielne sprzątanie zabawek. Nasza Placówka oferuje również zajęcia z instruktorami z zewnątrz. W planie mamy zajęcia z języka angielskiego, gordonki, zajęcia rytmiczne, taneczne, sensoryczne oraz plastyczne. A dla starszych Dzieci również zajęcia z piłki nożnej czy gimnastyki. Zapewniamy opiekę logopedyczną i psychologiczną.
Oczywiście są też spacery i wyjścia na plac zabaw. Posiadamy również dwa sześcioosobowe wózki dla dzieci niechodzących.

Przedszkole

W Przedszkolu stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę, doświadczanie i odkrywanie. Realizujemy zajęcia oraz programy nauczania, które zgodne są z nową postawą programową wychowania przedszkolnego i zatwierdzone przez MEN. Naszym przedszkolakom zapewniamy opiekę i wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci, a dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych, rozwijane są ich zainteresowania oraz potencjał. Nauczyciele wspierają dzieci w ich wszechstronnym rozwoju dbając o przyswojenie przez nich wiedzy o otaczającym świecie oraz umiejętności przydatnych w życiu dorosłego człowieka.

Obowiązujący ramowy rozkład dnia dla wszystkich grup żłobkowych i przedszkolnych

CENNIK

Cennik przedszkola Wola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 1000 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie, podręczniki oraz przybory plastyczne. Opłata rekrutacyjna nie dotyczy dzieci, które uczęszczały do żłobka Fair Play i będą kontynuowały naukę w grupie przedszkolnej.

Czesne miesięczne wynosi:

 • 1790zł miesięcznie

Czesne obejmuje:

 • stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–18:00
 • zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego
 • opiekę psychologa i logopedy
 • zajęcia sportowe: gimnastykę ogólnorozwojową, piłkę nożną, taniec,  rytmikę i judo,
 • pakiet zajęć dodatkowych: język angielski (codziennie, z czego 3 razy w tygodniu z native speakerem), logopedię, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne – koncerty i wystawiane teatrzyki w Placówce
 • imprezy okolicznościowe np. bal przebierańców, dzień pluszowego Misia

 

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w przedszkolu w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • zajęć dodatkowych, które nie zostały ujęte w ramowym planie dnia przedszkola tj. dogoterapia, zajęcia teatralne, zajęcia ze zwierzątkami
 • organizowanych przez Placówkę wycieczek poza teren przedszkola
 • posiłków:
  • Śniadanie – 3,50 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 5,00zł/6,00zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 7,00zł/8,00 zł
  • Podwieczorek – 2,50 zł
 • Opieki nad dzieckiem po godzinach pracy Placówki – każda rozpoczęta godzina opieki to dodatkowy koszt 50zł

Cennik żłobka Wola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 1000 zł – w ramach opłaty rekrutacyjnej zapewniamy ubezpieczenie oraz przybory plastyczne.

Czesne miesięczne wynosi:

 • 2410zł miesięcznie

 

Czesne obejmuje:

 • stałą i troskliwą opiekę nad Dzieckiem w godzinach 07:00–18:00
 • zajęcia prowadzone przez wychowawców grup (umuzykalniające z elementami rytmiki, sensoryczne, plastyczne)
 • opiekę psychologa i logopedy
 • zajęcia dla najmłodszych (m.in. gordonki, rytmika)
 • zajęcia z języka angielskiego (codziennie)
 • liczne imprezy okolicznościowe przygotowane przez opiekunów dla Dzieci

 

Czesne nie obejmuje:

 • pobytu dziecka w żłobku w weekendy lub poza godzinami pracy placówki
 • zakupu m.in. pieluszek, chusteczek, śliniaka, pościeli do spania
 • posiłków:
  • Śniadanie – 3,50 zł
  • II śniadanie – 3,00 zł
  • Zupa/Zupa - dieta - 5,00zł/6,00zł
  • Drugie danie/Drugie danie dieta – 7,00zł/8,00 zł
  • Podwieczorek – 2,50 zł
 • zajęć dodatkowych, które nie zostały ujęte w ramowym planie dnia żłobka tj. dogoterapia, zajęcia teatralne, zajęcia ze zwierzątkami, organizowanych przez Placówkę wycieczek poza teren przedszkola
 • Opieki nad dzieckiem po godzinach pracy Placówki – każda rozpoczęta godzina opieki to dodatkowy koszt 50zł

Dane do wpłaty:

EDUCATION&FUN Sp. z o.o.
PKO BP 83 1020 4900 0000 8802 3311 8189

KONTAKT

Adres

Żłobek i Przedszkole Fair Play
Ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Fair Play Grójecka - Warsaw