Niepubliczny żłobek i przedszkole

Poznań ul. Garbary 104

EDUKACJA PRZEZ ZABAWĘ

W naszym przedszkolu i żłobku każdego dnia zaplanowane są takie same czynności/zajęcia, ponieważ najmłodsze dzieci mają silną potrzebę znajomości przebiegu dnia.Uwielbiają powtarzalność i przewidywalność. Dzięki czynnościom powtarzającym się codziennie dzieci czują się bezpiecznie i wiedzą, co będzie się działo za chwilę.

W trakcie dnia dzieci poznają nowe gry i zabawy, piosenki i ćwiczenia, dzięki czemu zajęcia są dla dzieci ciekawe i zaspokajają ich potrzeby emocjonalno – poznawcze. Zajęcia prowadzone będą zarówno przez wychowawców jak i osoby zaproszone z zewnątrz.

W plan zajęć wplecione będą również zajęcia służące nauce samodzielności: korzystania z toalety, mycia rączek, ubierania się i samodzielnego sprzątania zabawek.

Nauczyciele wspierają dzieci w ich wszechstronnym rozwoju dbając o przyswojenie przez nich wiedzy o otaczającym świecie oraz umiejętności przydatnych w życiu dorosłego człowieka.

Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci, a dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych, rozwijane są ich zainteresowania oraz potencjał.

Wszystkie zajęcia oraz warsztaty realizowane są w ramach czesnego:

Dodatkowo naszym podopiecznym zapewniamy:

• Profesjonalną i troskliwą kadrę nauczycielską,
  • Przestronne, nowoczesne, doświetlone sale, wyposażone w tematyczne materiały do pracy i zabawy dla dzieci, dostosowane do ich wieku,
  • Klimatyzacje w każdej sali,
  • Catering dedykowany dla dzieci (również diety specjalne wraz z konsultacją dietetyka),
  • Wydarzenia specjalne np.: teatrzyk kukiełkowy, wizyta alpak, bal karnawałowy, odwiedziny Św. Mikołaja, wycieczka do zoo, spacer do muzeum czekolady i wiele innych.

Korzystamy z aplikacji

Funkcje dla rodzica:

• Wewnętrzny komunikator - Kontaktuj się z wychowawcami lub dyrektorem szybciej dzięki czatowi wbudowanemu w aplikację!
  • Mobilne płatności - Otrzymuj konkretne rozliczenia, a następnie opłacaj je wygodnie przez aplikację.
  • Zgłaszanie nieobecności - Zgłaszaj nieobecność dziecka wygodnie w każdej sytuacji - wystarczy kilka kliknięć!
  • Galeria zdjęć - Oglądaj zdjęcia swojego dziecka zrobione w placówce - ciesz się pełnym bezpieczeństwem i prywatnością!

ul. Garbary 104 lok.3U, 61-757
nr tel. 519 706 990
e-mail biuro@fairplay-poznan.pl

Jednorazowa opłata rekrutacyjna 600 zł