Niepubliczny żłobek i przedszkole

Poznań ul. Garbary 104

O nas

Pierwsze językowo-sportowe przedszkole i żłobek „Fair Play” w województwie wielkopolskim

 

Nasze motto: Fair Play oznacza czystą, uczciwą grę, prowadzoną nie tylko w sposób zgodny z zasadami, ale także piękną i szlachetną. Nie należy jednak traktować jej jak przymusu, którego należy przestrzegać, lecz jako coś więcej – postawę moralną, wynikającą z naszych wewnętrznych przekonań.

Tę zasadę stosuje się nie tylko w sporcie, ale też w relacjach społecznych.
Wczesne jej wprowadzanie zarówno w domu rodzinnym jak i w żłobku czy przedszkolu, pomoże dziecku na osiąganie swoich ambicji, ale nie za wszelką cenę, co ułatwi im też pogodzenie się z ewentualnymi niepowodzeniami.

Marzeniem każdego rodzica jest to, aby jego pociecha stała się w przyszłości osobą, która będzie wstanie sprostać realizacji postawionych przez siebie celów.
Nasza kadra zapewni dzieciom nie tylko troskliwą opiekę, ale pomoże również Państwu w realizacji tego marzenia.
Jak wiadomo od najmłodszych lat kształtuje się charakter człowieka, a w związku z tym, odpowiedni rozwój psychofizyczny dziecka w wieku żłobkowo-przedszkolnym jest kluczowy do tego, aby łatwiej radziło sobie w dalszych etapach życia. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z rodzicami naszych wychowanków wypracujemy najlepszą metodę wychowawczo-dydaktyczną.

W naszej placówce zapewnimy szeroki wachlarz zajęć sportowych oraz zadbamy o to, aby Wasze dzieci w naturalny sposób oswoiły się z językiem angielskim, poznały pierwsze zwroty, przełamały barierę językową i były odpowiednio przygotowane do późniejszej edukacji językowej w szkole. Codzienne zajęcia z lektorem języka angielskiego z pewnością pozwolą na systematyczne zdobywanie wiedzy i utrwalanie jej.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć w zakładce „zajęcia” lub kliknij tutaj

Aktualności

Planowane otwarcie placówki - trzeci kwartał 2021 roku

Kontakt

Adres

Żłobek i Przedszkole
Ul. Garbary 104 
61-757 Poznań
tel. 513667229
E-mail: biuro@fairplay-poznan.pl

Mapa

Cennik

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 790 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi 1290 zł

Dane do wpłaty

...

...