Niepubliczny żłobek i przedszkole

Poznań ul. Garbary 104

O nas

Pierwsze sportowo-językowe przedszkole i żłobek „Fair Play” w województwie wielkopolskim
Jeśli szukasz miejsca z domową atmosferą, w którym Twoje dziecko będzie czuło się komfortowo, spędzi miło czas ucząc się przy tym nowych rzeczy, rozwinie swoje umiejętności i pozna rówieśników, z którymi będzie mogło odkrywać świat - przedstawiamy Ci pierwsze sportowo-językowe przedszkole i żłobek Fair Play!
Otwieramy się dla Ciebie w sercu Poznania : )
Żłobek

Plan dnia zostanie ułożony tak, by zapewniał dziecku poczucie bezpieczeństwa. Każdego dnia zaplanowane będą takie same czynności/zajęcia, ponieważ najmłodsze dzieci mają silną potrzebę znajomości przebiegu dnia. Uwielbiają powtarzalność i przewidywalność. Dzięki czynnościom powtarzającym się codziennie dzieci czują się bezpiecznie i wiedzą, co będzie się działo za chwilę. W trakcie dnia dzieci poznają nowe gry i zabawy, piosenki i ćwiczenia, dzięki czemu zajęcia są dla dzieci ciekawe i zaspokajają ich potrzeby emocjonalno – poznawcze. Zajęcia prowadzone będą zarówno przez wychowawców jak i osoby zaproszone z zewnątrz. Dodatkowo, codziennie realizowane będą zajęcia, w trakcie których dzieci będą uczyły się angielskiego poprzez słuchanie piosenek, wierszyków i wyliczanek w języku angielskim. W plan zajęć wplecione będą również zajęcia służące nauce samodzielności: korzystania z toalety, mycia rączek, ubierania się i samodzielnego sprzątania zabawek.

Przedszkole

W Przedszkolu stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę, doświadczanie i odkrywanie. Realizujemy zajęcia oraz programy nauczania, które zgodne są z nową postawą programową wychowania przedszkolnego i zatwierdzone przez MEN. Naszym przedszkolakom zapewniamy opiekę i wychowanie w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne dostosowane są do możliwości rozwojowych dzieci, a dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych, rozwijane są ich zainteresowania oraz potencjał. Nauczyciele wspierają dzieci w ich wszechstronnym rozwoju dbając o przyswojenie przez nich wiedzy o otaczającym świecie oraz umiejętności przydatnych w życiu dorosłego człowieka

Więcej na temat zajęć w zakładce „zajęcia” lub kliknij tutaj

Przykładowy plan zajęć znajdziesz w zakładce „strefa rodzica” bądź kliknij tutaj

Naszym podopiecznym zapewniamy:
  • profesjonalną i troskliwą kadrę nauczycielską,
  • codzienną edukację i zabawy w języku angielskim,
  • drugi język w ramach czesnego (wybrany wspólnie z rodzicami),
  • zajęcia sportowe, artystyczne i wiele innych w ramach czesnego,
  • przestronne, nowoczesne, doświetlone sale, wyposażone w tematyczne materiały do pracy i zabawy dla dzieci, dostosowane do ich wieku,
  • klimatyzacje w każdej sali,
  • konsultacje ze specjalistami: psychologiem, logopedą,
  • catering dedykowany dla dzieci (również diety specjalne) , ze zdrowymi i smacznymi posiłkami.

Przedszkole i żłobek FAIR PLAY już otwarty!
Rekrutacja trwa 🙂

Żłobek i Przedszkole
Ul. Garbary 104 lok. 3U
E-mail: biuro@fairplay-poznan.pl