Przedszkole

Ul. Ples 100, 32-005 Niepołomice

O nas

Przedszkole Niepołomice

Jesteśmy wyjątkowym przedszkolem niepublicznym. Stawiamy na rozwój i zasady fair play. Dbamy, aby nasi mali podopieczni czuli się bezpiecznie i komfortowo. W naszym przedszkolu w Niepołomicach nie brakuje świetnej zabawy. Tu zawsze jest radośnie!

Nasze przedszkole to nie tylko bezpieczna i wesoła placówka, ale także miejsce, w którym każdy maluch może liczyć na pomoc doświadczonych pedagogów. Wszystkie nasze atrakcje są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci, a programy nauczania są bogate i ciekawe.

Co czeka na Ciebie i Twoje dziecko w niepublicznym przedszkolu w Niepołomicach?

Bezpłatną adaptację – chcemy, aby każdy maluch poznał nauczycielki i nowe miejsce, jeszcze zanim trafi pod nasze skrzydła 👶👧

Dużo zajęć dodatkowych w ramach czesnego – dzieci mogą wziąć udział w zajęciach tanecznych, gimnastycznych i wielu innych 🤩

Nowo wyremontowany lokal z klimatyzacją i dużym placem zabaw – zadbaliśmy, aby na Twojego malucha czekały przyjazne, domowe warunki, które wspierają jego rozwój 🏡

Wykwalifikowaną kadrę – nasze nauczycielki zaopiekują się Twoim dzieckiem najlepiej, jak to możliwe 🧑‍🍼

Kameralny charakter – mamy tylko dwie grupy przedszkolne, więc każdy maluch dostaje tyle uwagi, ile potrzebuje 🧑‍🍼

Rekrutacja do przedszkola w Niepołomicach

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023 ciągle trwa!Odwiedź nasze niepubliczne przedszkole, poznaj kadrę i przekonaj się, dlaczego to miejsce idealne dla Twojego dziecka ❤️

Serdecznie zapraszamy na dyżury w każdy wtorek i czwartek w godz. 14:00–16:00. Podczas wizyty:

✅ zobaczysz, jak wygląda nasze przedszkole w Niepołomicach,

✅ poznasz wykwalifikowaną, sympatyczną kadrę,

✅ dowiesz się wszystkiego o zapisach, harmonogramie dnia i poznasz odpowiedzi na wszelkie inne pytania!

Zapraszamy zarówno rodziców, jak i dzieci. Czekamy na Was 👶👧❤️👨‍👩‍👧

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko do przedszkola w Niepołomicach?

Każde dziecko dostaje potrzebną mu uwagę

Prowadzimy tylko dwie grupy (łącznie ok. 36 dzieci). W naszych przedszkolu w Niepołomicach jest więc bardzo kameralnie, dzięki czemu każde dziecko czuje się docenione i ważne.

Maluchy bawią się w nowej, czystej placówce

Wnętrze budynku jest po kapitalnym remoncie. Pomieszczenia zostały wyposażone w nowe meble i klimatyzację, a na ścianach pojawiły się piękne, wesołe kolory. Nasze przedszkole w Niepołomicach sprzyja rozwojowi dziecka i sprawia, że czuje się jak w domu.

Przedszkolaki spędzają czas na świetnej zabawie

Na półkach znajdziesz głównie drewniane zabawki i puzzle, a na podłodze – magiczny dywan, który ma zachęcić dzieci do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Dbamy o to, aby nasi mali podopieczni rozwijali motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową i spostrzegawczość.

Dzieci mają do wyboru wiele ciekawych zajęć dodatkowych

W ramach czesnego oferujemy interesujące warsztaty, m.in. podróżnicze czy z robotyki, zajęcia z języka angielskiego (trzy razy w tygodniu), gimnastyki, tańca, sensoplastyki, a nawet dogoterapii i piłki nożnej. Dzięki temu dzieci mają szansę rozwijać się w różnych dziedzinach.

Masz pewność, że Twoje dziecko jest pod dobrą opieką

Stawiamy wyłącznie na doświadczoną kadrę. Dorota ma 16 lat doświadczenia w pracy nauczycielki przedszkolnej, a Justyna 12 lat pracy jako nauczycielka (z czego 3 lata jako nauczycielka przedszkolna i 9 lat jako oligofrenopedagog). Pracują u nas również dwie pomocniczki nauczyciela: Ania z 10-letnim i Edyta z 4-letnim doświadczeniem.

Mali podopieczni mogą wyszaleć się na dużym placu zabaw z terenem zielonym!

Nasze przedszkole w Niepołomicach mieści się blisko Puszczy Niepołomickiej. Tu powietrze jest świeże i czyste. W Niepołomicach jest bardzo mało samochodów. Ulice są dobrze oświetlone, a dojazd do przedszkola jest bardzo prosty.

Przedszkole Niepołomice - kadra

Dorota Szastak – nauczycielka

Ukończyła kierunek wychowanie przedszkolne w Studium Nauczycielskim w Krakowie. Odbyła praktyki w wielu placówkach, co przygotowało ją do podjęcia pracy nauczycielki. Pracowała m.in. w przedszkolu nr 87 w Krakowie-Podgórzu, publicznym przedszkolu "Krakowiaczek" w Krakowie. Chcąc zdobyć szerszą wiedzę, ukończyła kursy pedagogiczne, warsztaty logopedyczne oraz szkolenia taneczno-muzyczne, a także kurs z pierwszej pomocy medycznej.

Dorota: "Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję. Zamiłowanie do niej wyniosłam już z domu rodzinnego moja mama pracowała w oświacie, będąc dyrektorem przedszkolnym".

Ania – pomoc nauczyciela

Dziećmi w wieku przedszkolnym opiekuje się od 10 lat. Kocha swoją pracę. Ma ogromne pokłady cierpliwości, jest pozytywna i pomocna. Ciepła osobowość pomaga jej w budowaniu relacji z dziećmi w różnym wieku. W wolnym czasie pomaga porzuconym i skrzywdzonym zwierzętom. Sama ma pod opieką suczkę o imieniu Dosia. Jej największym hobby jest ogrodnictwo, zwłaszcza pielęgnacja kwiatów.

Ania: "Uwielbiam przebywać z dziećmi - myślę, że jest to odczuwalne oraz odwzajemnione przez maluchy pod moją opieką. Największą nagrodą jest zawsze uśmiech na twarzach maluchów!".

Edyta – pomoc nauczyciela

Pracowała zarówno jako pomoc nauczyciela przedszkolnego, jak i pomoc kuchenna. Swoje doświadczenie zdobyła, pracując w przedszkolach samorządowych ("Wesołe ósemki") oraz innych niepublicznych placówkach. Jest ciepłą i komunikatywną osobą, która czerpie ogromną satysfakcję z pracy z dziećmi. 

Edyta: "Moje pogodne usposobienie, ale także dyspozycyjność oraz umiejętność odpowiedniej organizacji pracy wpływa pozytywnie na zarówno opiekę nad dziećmi, jak i współpracę z rodzicami".

Właściciele niepublicznego przedszkola w Niepołomicach, czyli kim jesteśmy?

Justyna i Łukasz Nuckowscy - szczęśliwi rodzice 5-letniej Zosi i 4-letniej Antoniny. Oboje kochają aktywnie i rodzinnie spędzać czas, w różnych formach. Justyna uwielbia opiekować się dziećmi, Łukasz pomaga maluchom poznać piękno przyrody. Razem uwielbiają podróżować.

Justyna

Cześć! Jestem oligofrenopedagogiem, terapeutką wczesnego wspomagania i edukacji dzieci z autyzmem, nauczycielką edukacji polonistycznej. Ukończyłam studia na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i przedszkolna. Od ponad 10 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Rozpoczęłam także studia podyplomowe na kierunku manager i lider oświaty. Kocham sport, zwłaszcza lekkoatletykę. W przeszłości trenowałam biegi krótkie, zdobywając medale na mistrzostwach Polski.

Łukasz

Cześć! Jestem absolwentem zarządzania i marketingu oraz gospodarowania nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Ukończyłem również studia podyplomowe z zarządzania w Wyższej Szkole Bankowości we Wrocławiu. Jestem przedsiębiorcą - i to od kilkunastu lat. Od zawsze czuję związany ze sportem - w ostatnim czasie szczególnie z crossfitem. Muszę przyznać, że jestem zapalonym podróżnikiem... Podobnie jak Justyna 😊

Przyjedź do naszego przedszkola - czekamy na Ciebie. Zapraszamy!

Aktualności

Galeria

Nasz przedszkole

Szatnia

Łazienka

Korytarz

Sala Gwiazdeczek

Sala Kropeczek

Playroom

Kontakt

Przedszkole:
Tel: 880 544 606
e-mail: biuro@przedszkolefairplay-niepolomice.pl

Justyna Nuckowska – Właściciel
+ 48 505 872 046

Łukasz Nuckowski – Właściciel
+48 668 198 954

Adres

Przedszkole
Ul. Ples 100
32-005 Niepołomice

 

Mapa

Cennik

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa): 500,00 zł

Czesne: 690,00 zł

godziny funkcjonowania 6:30 - 17:30

Dane do wpłaty

Łukasz Nuckowski NECO
mBank: 34 1140 2004 0000 3002 8257 1615
W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz rodzaj opłaty (rekrutacyjna / czesne)

Wyżywienie

Stawka żywieniowa 17 PLN

Do pobrania