Przedszkole Fair Play Niepołomice Ul. Ples 100

O NAS

Przedszkole Niepołomice

Jesteśmy wyjątkowym przedszkolem niepublicznym. Stawiamy na rozwój i zasady fair play. Dbamy, aby nasi mali podopieczni czuli się bezpiecznie i komfortowo. W naszym przedszkolu w Niepołomicach nie brakuje świetnej zabawy. Tu zawsze jest radośnie!

Nasze przedszkole to nie tylko bezpieczna i wesoła placówka, ale także miejsce, w którym każdy maluch może liczyć na pomoc doświadczonych pedagogów. Wszystkie nasze atrakcje są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci, a programy nauczania są bogate i ciekawe.

 Przedszkole Fair Play Niepołomice Ul. Ples 100

Co czeka na Ciebie i Twoje dziecko w niepublicznym przedszkolu w Niepołomicach?

 • Bezpłatną adaptację – chcemy, aby każdy maluch poznał nauczycielki i nowe miejsce, jeszcze zanim trafi pod nasze skrzydła ????????
 • Dużo zajęć dodatkowych w ramach czesnego – dzieci mogą wziąć udział w zajęciach tanecznych, gimnastycznych i wielu innych ????
 • Nowo wyremontowany lokal z klimatyzacją i dużym placem zabaw – zadbaliśmy, aby na Twojego malucha czekały przyjazne, domowe warunki, które wspierają jego rozwój ????
 • Wykwalifikowaną kadrę – nasze nauczycielki zaopiekują się Twoim dzieckiem najlepiej, jak to możliwe ????‍????
 • Kameralny charakter – mamy tylko dwie grupy przedszkolne, więc każdy maluch dostaje tyle uwagi, ile potrzebuje ????‍????
Przedszkole prywatne Niepołomice Ul. Ples 100

Rekrutacja do przedszkola w Niepołomicach

Odwiedź nasze niepubliczne przedszkole, poznaj kadrę i przekonaj się, dlaczego to miejsce idealne dla Twojego dziecka ❤️

Serdecznie zapraszamy na dyżury w każdy wtorek i czwartek w godz. 14:00–16:00. Podczas wizyty:

 • zobaczysz, jak wygląda nasze przedszkole w Niepołomicach,
 • poznasz wykwalifikowaną, sympatyczną kadrę,
 • dowiesz się wszystkiego o zapisach, harmonogramie dnia i poznasz odpowiedzi na wszelkie inne pytania!

Zapraszamy zarówno rodziców, jak i dzieci. Czekamy na Was ????????❤️????‍????‍????

Przedszkole niepubliczne Niepołomice Ul. Ples 100

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko do przedszkola w Niepołomicach?

Każde dziecko dostaje potrzebną mu uwagę

Prowadzimy tylko dwie grupy (łącznie ok. 36 dzieci). W naszych przedszkolu w Niepołomicach jest więc bardzo kameralnie, dzięki czemu każde dziecko czuje się docenione i ważne.

 

Maluchy bawią się w nowej, czystej placówce

Wnętrze budynku jest po kapitalnym remoncie. Pomieszczenia zostały wyposażone w nowe meble i klimatyzację, a na ścianach pojawiły się piękne, wesołe kolory. Nasze przedszkole w Niepołomicach sprzyja rozwojowi dziecka i sprawia, że czuje się jak w domu.

 

Przedszkolaki spędzają czas na świetnej zabawie

Na półkach znajdziesz głównie drewniane zabawki i puzzle, a na podłodze – magiczny dywan, który ma zachęcić dzieci do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Dbamy o to, aby nasi mali podopieczni rozwijali motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową i spostrzegawczość.

 

Dzieci mają do wyboru wiele ciekawych zajęć dodatkowych

W ramach czesnego oferujemy interesujące warsztaty, m.in. podróżnicze czy z robotyki, zajęcia z języka angielskiego (trzy razy w tygodniu), gimnastyki, tańca, sensoplastyki, a nawet dogoterapii i piłki nożnej. Dzięki temu dzieci mają szansę rozwijać się w różnych dziedzinach.

 

Masz pewność, że Twoje dziecko jest pod dobrą opieką

Stawiamy wyłącznie na doświadczoną kadrę. Dorota ma 16 lat doświadczenia w pracy nauczycielki przedszkolnej, a Justyna 12 lat pracy jako nauczycielka (z czego 3 lata jako nauczycielka przedszkolna i 9 lat jako oligofrenopedagog). Pracują u nas również dwie pomocniczki nauczyciela: Ania z 10-letnim i Edyta z 4-letnim doświadczeniem.

 

Mali podopieczni mogą wyszaleć się na dużym placu zabaw z terenem zielonym!

Nasze przedszkole w Niepołomicach mieści się blisko Puszczy Niepołomickiej. Tu powietrze jest świeże i czyste. W Niepołomicach jest bardzo mało samochodów. Ulice są dobrze oświetlone, a dojazd do przedszkola jest bardzo prosty.

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB

STREFA RODZICA

Niezbędnik Przedszkolaka

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o przyniesienie do przedszkola:

 • ubranek na zmianę
 • pantofelków
 • dużego koca, małej poduszeczki, poszewki na koc i poduszeczkę, piżamki
 • śliniaczka
 • kubka, szczoteczki i pasty
 • pampersów, mokrych chusteczek i kremu dla dzieci, które tego wymagają
 • ulubionej maskotki (opcjonalnie) – uwaga!!! Przedszkole nie bierze odpowiedzialności za zgubione zabawki

Prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka wszystkich wyżej wymienionych rzeczy.

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Niepołomice Ul. Ples 100

Przedszkole Niepołomice - kadra

Marzena

Pomoc nauczyciela

Od 3 lat opiekuję się dziećmi w wieku przedszkolnym. Wiem jak ważna jest rozmowa z nimi i umiejętność uważnego słuchania. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci: 13-letniej Madzi i 7-letniego Wojtusia. Uwielbiam się z nimi uczyć i bawić. Razem gramy w gry planszowe (Wojtuś spryciarz z reguły wygrywa) i spacerujemy z naszym psem, którego kilka lat temu adoptowaliśmy ze schroniska. Gdy mam trochę czasu dla siebie lubię zajmować się ogrodem. Jestem cierpliwa, spokojna i opiekuńcza. Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Uśmiech na ich twarzach sprawia, że czuję się potrzebna i spełniona.)

Edyta

Pomoc nauczyciela

Pracowała zarówno jako pomoc nauczyciela przedszkolnego, jak i pomoc kuchenna. Swoje doświadczenie zdobyła, pracując w przedszkolach samorządowych ("Wesołe ósemki") oraz innych niepublicznych placówkach. Jest ciepłą i komunikatywną osobą, która czerpie ogromną satysfakcję z pracy z dziećmi. 

Edyta: "Moje pogodne usposobienie, ale także dyspozycyjność oraz umiejętność odpowiedniej organizacji pracy wpływa pozytywnie na zarówno opiekę nad dziećmi, jak i współpracę z rodzicami".

Agnieszka Górska

Jestem absolwentką filologii polskiej z historią na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, z dodatkową specjalizacją nauczycielską i medioznawczą oraz studiów podyplomowych z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Posiadam 8-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, a w ciągu ostatniego roku ukończyłam studia na kierunku pedagogiki specjalnej- edukacja, terapia i wspomaganie osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, aby jeszcze lepiej sprostać potrzebom moich uczniów.
Jestem dumna z faktu, że moja praca została doceniona przez rodziców, którzy nominowali mnie do plebiscytu Gazety Krakowskiej na Nauczyciela Przedszkola Roku 2022. Kontakt z dziećmi i ich rodzicami sprawia mi ogromną radość, a praca z przedszkolakami to dla mnie prawdziwa pasja.
Jako mama 3,5-letniego Filipka, wiem, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego dziecka i ich unikalnych potrzeb. Staram się stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę w klasie, a moja otwartość i cierpliwość pomagają mi zjednać sobie serca moich uczniów. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji, a codziennie staram się uczyć od moich uczniów, którzy zaskakują mnie swoją szczerością, otwartością i kreatywnością.

Paulina Pazdan

"Rozpoczęłam swoją przygodę w pracy z dziećmi wiele lat temu, pracując jako niania. To wtedy narodziła się moja pasja do pracy z dziećmi, którą rozwijałam na kolejnych etapach swojej kariery zawodowej. Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, co pozwala mi na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb rodziców i dzieci.

Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, co daje jej wyjątkową umiejętność zrozumienia i wsparcia dla każdego dziecka. W pracy z dziećmi szczególną uwagę poświęcam na zrozumienie potrzeb dziecka i indywidualne podejście do każdego z nich. Uważam, że dziecko jest darowizną i skarbnicą wiedzy dla nas dorosłych, a to czego nauczymy dzieci teraz, zaowocuje w przyszłości.

Inspiruję się słowami Janusza Korczaka, który powiedział kiedyś: "Jeżeli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że największą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość triumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania... ". Te magiczne słowa są też moim mottem, które jako wychowawca staram się robić wszystko, aby umożliwić dzieciom pokonywanie własnych trudności i rozwijanie się w każdym możliwym zakresie."

Właściciele niepublicznego przedszkola w Niepołomicach, czyli kim jesteśmy?

Justyna i Łukasz Nuckowscy - szczęśliwi rodzice 5-letniej Zosi i 4-letniej Antoniny. Oboje kochają aktywnie i rodzinnie spędzać czas, w różnych formach. Justyna uwielbia opiekować się dziećmi, Łukasz pomaga maluchom poznać piękno przyrody. Razem uwielbiają podróżować.

Justyna

Cześć! Jestem oligofrenopedagogiem, terapeutką wczesnego wspomagania i edukacji dzieci z autyzmem, nauczycielką edukacji polonistycznej. Ukończyłam studia na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i przedszkolna. Od ponad 10 lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Rozpoczęłam także studia podyplomowe na kierunku manager i lider oświaty. Kocham sport, zwłaszcza lekkoatletykę. W przeszłości trenowałam biegi krótkie, zdobywając medale na mistrzostwach Polski.

Łukasz

Cześć! Jestem absolwentem zarządzania i marketingu oraz gospodarowania nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Ukończyłem również studia podyplomowe z zarządzania w Wyższej Szkole Bankowości we Wrocławiu. Jestem przedsiębiorcą - i to od kilkunastu lat. Od zawsze czuję związany ze sportem - w ostatnim czasie szczególnie z crossfitem. Muszę przyznać, że jestem zapalonym podróżnikiem... Podobnie jak Justyna ????

Przyjedź do naszego przedszkola - czekamy na Ciebie. Zapraszamy!

Właściciele niepublicznego przedszkola w Niepołomicach Ul. Ples 100

CENNIK

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa): 500,00 zł

Czesne: 790,00 zł

Godziny funkcjonowania: 6:30 - 17:30

Wyżywienie

Stawka żywieniowa 19,5 PLN

Dane do wpłaty:

Łukasz Nuckowski NECO
mBank: 34 1140 2004 0000 3002 8257 1615
W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz rodzaj opłaty (rekrutacyjna / czesne)

KONTAKT

Właściciele

Justyna Nuckowska
+48 505 872 046

Łukasz Nuckowska
+48 668 198 954

Adres

Przedszkole
Ul. Ples 100
32-005 Niepołomice

Galeria


 

Szatnia


 

Łazienka


 

Korytarz


 

Sala Gwiazdeczek


 

Sala Kropeczek


 

Playroom