• pl

  Prywatny żłobek i przedszkole Prywatny żłobek i przedszkole Prywatny żłobek i przedszkole

  Mogilany, Świątnicka/Krótka Mogilany, Świątnicka/Krótka Mogilany, Świątnicka/Krótka

  O nas O nas O nas

  OTWARCIE WE WRZEŚNIU 2021 ROKU!
  ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU OD 6-TEGO MIESIĄCA DO 6 LAT!
  NABÓR TRWA NIE PRZEGAP SWOJEJ SZANSY!

  Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca, w którym Twoje dziecko spędzi niezapomniane chwile, nauczy się nowych rzeczy, rozwinie umiejętności i pozna rówieśników, z którymi będzie mogło odkrywać świat – to usiądź i odpocznij – WŁAŚNIE JE ZNALAZŁEŚ!

  Otwieramy dla Ciebie Niepubliczny Żłobek i Niepubliczne Przedszkole w Mogilanach przy zbiegu ulic Świątnicka i Krótka. Idealna lokalizacja dla rodziców zmierzających do pracy w kierunku Krakowa a także Świątnik Górnych, Mogilan i okolic. Posiadamy własny wjazd i bezpieczny parking dla rodziców przy budynku z wyznaczonymi miejscami parkingowymi tylko dla placówki.

  Nasz Żłobek i Przedszkole to miejsce, stworzone w duchu idei Fair Play, gdzie zasady te towarzyszą nam na co dzień, pokazując jak wzajemnie współpracować i szanować się. Edukacja poprzez sport, uczy nas bycia przebojowymi, odważnymi i ciekawymi podejmowania nowych wyzwań, poznawania nowych rzeczy oraz zdobywania nowych umiejętności, które wykorzystamy później przez całe życie. Każdy dzień zaczynamy z uśmiechem i pełni energii do działania.

  W naszej placówce dbamy o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się zgodnie z swoimi indywidualnymi predyspozycjami, a także odkrywać w sobie różne talenty. Wszystkie zajęcia, zarówno dydaktyczne, jak i sportowe prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, instruktorów oraz trenerów, co sprawia że będą one inspiracją do odkrywania siebie, poznawania swoich możliwości oraz wszystkiego co nas otacza. Podczas zajęć dydaktycznych i sportowych w naszym przedszkolu, przekazujemy wartości etyczne i moralne, dbamy o rozwój psychofizyczny dzieci. W oparciu o zasadę ,,fair-play” dzieci kształtują w sobie zasady zdrowej rywalizacji i “czystej gry”, co ma przeniesienie na wszystkie sfery życia. Dzięki uczestnictwu w życiu sportowym dzieci uczą się czerpać satysfakcję z podejmowanych decyzji.

  Co nas wyróżnia
  • ciepła, domowa atmosfera;
  • wykwalifikowani wychowawcy i opiekunowie, którzy lubią dzieci i potrafią nawiązać z nimi kontakt;
  • położenie na parterze budynku z dostępem do dużego ogrodu z zaplanowaną ścieżką sensoryczną i placem zabaw, by w korzystnych warunkach pogodowych dzieci mogły spędzać większość czasu na świeżym powietrzu,
  • trzy przestronne, nowoczesne, doświetlone, sale tematyczne, wyposażone w odpowiednie materiały do pracy i zabawy dla dzieci, dostosowane do ich wieku;
  • realizacja programu zgodnie ze wszystkimi warunkami określonymi przez odpowiednie wymagania, a jego realizacja uwzględni zdolności i możliwości indywidualne każdego dziecka;
  • codzienne zajęcia sportowe i różnorodne zajęcia dodatkowe;
  • zajęcia z języka angielskiego;
  • opieka logopedy i psychologa;
  • respektowanie każdej diety u dziecka.

  KADRA

  Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykwalifikowanych, kreatywnych i przyjaznych dzieciom nauczycieli dbających o ciepłą atmosferę i jak najlepsze wyniki nauczania.

  Nasi nauczyciele zobowiązani są dbać o wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej m.in. poprzez: profesjonalne przygotowywanie się do zajęć, wykorzystywanie różnorodnych metod pracy z dziećmi, indywidualizowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej w zależności od potrzeb i możliwości dzieci.

  Aktualności Aktualności Aktualności

  Nadchodzące Nadchodzące Nadchodzące

  brak wydarzeń

  Minione Minione Minione

  brak wydarzeń

  Zobacz więcej

  Galeria Galeria Galeria

  Kontakt Kontakt Kontakt

  Adres

  Żłobek i przedszkole
  Ul. Świątnicka/Krótka
  32-031 Mogilany

  tel. 601325866, 605640726
  E-mail:
  biuro@fairplay-mogilany.pl

  Cennik Cennik Cennik

  Cennik przedszkola

  Jednorazowa opłata rekrutacyjna – 500 zł
  Miesięczne czesne wynosi 619,00 zł i zawiera:

  • opieka nad dzieckiem w godzinach funkcjonowania przedszkola;
  • pomoce dydaktyczne niezbędne w realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego (rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dn. 23.12.2008 roku w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół, realizujemy również roczne przygotowanie przedszkolne dla 6-cio latków zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 14.02.2017 r.)
  • zajęcia fakultatywne i sportowe (ustalane zawsze na początku roku),
  • w przypadku rodzeństwa opłata wpisowego nie ulega pomniejszeniu;
  • zniżki dla rodzeństwa i dla dużych rodzin (karta)

  Cennik żłobka

  Jednorazowa opłata rekrutacyjna – 500 zł
  Miesięczne czesne wynosi 699 zł i zawiera:

  • opieka nad dzieckiem w godzinach funkcjonowania żłobka;
  • w przypadku rodzeństwa opłata wpisowego nie ulega pomniejszeniu;
  • zniżki dla rodzeństwa i dla dużych rodzin (karta)

  Staramy się o uzyskanie dotacji z Programu Maluch+ 2021

  Dane do wpłaty Dane do wpłaty Dane do wpłaty


  Dokumenty Dokumenty Dokumenty

  Przewiń do góry