Przedszkole sportowo-językowe Modlniczka Ul.Willowa 102

O NAS

Drodzy Rodzice!

Niepubliczne Przedszkole Fair Play o profilu sportowo-językowym w Modlniczce przy ul. Willowej 102 funkcjonuje od 1 września 2022 roku.
Zarządzając naszą placówką dbamy o to, aby nasi mali podopieczni czuli się w niej bezpiecznie, komfortowo i radośnie!
Sami będąc rodzicami trójki dzieci wiemy jak ważne jest zapewnienie im tych warunków. Nasze zaangażowanie poparte jest też posiadanym przez nas oboje wykształceniem pedagogicznym oraz kilkunastoletnim doświadczeniem pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy mieszkańcami gminy Wielka Wieś zaangażowanymi w sportowy rozwój młodego pokolenia.
Niewątpliwą zaletą naszej placówki jest jej kameralny charakter – są przewidziane tylko dwie grupy przedszkolne.

 Przedszkole sportowo-językowym Modlniczka Ul.Willowa 102

PLACÓWKA I PLAC ZABAW

Nasz oddział mieści się w nowoczesnym budynku o powierzchni ok. 150 m. obok którego znajduje się bezpieczny oraz dostosowany do wieku i potrzeb dzieci plac zabaw. Posiadanie na wyłączność przyległego do placówki ogródka służy aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, co jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju naszych milusińskich.

NASZA MISJA

Dokładamy wszelkich starań, by Państwa Dzieci czuły się jak najlepiej w naszym przedszkolu. Dzięki doświadczonej kadrze, która służy pomocą i wsparciem w każdej sytuacji nasi podopieczni uczą się odkrywać świat w sposób ciekawy, a przy tym bezpieczny i zrównoważony. Stawiamy na ich rozwój umysłowy, fizyczny, społeczny i emocjonalny. Zapewniamy Dzieciom komfortowe warunki, zdrowe i smaczne posiłki oraz bardzo ciekawy program dnia.
Niepubliczne przedszkole Fair Play w Modlniczce to miejsce, gdzie Państwa dziecko będzie miało stworzone najlepsze warunki nie tylko do doskonałej zabawy, ale również do zdobywania nowej wiedzy, odkrywania i rozwijania swoich talentów.

SPORT I JĘZYK ANGIELSKI

Sportowo-językowy profil przedszkola sprzyja rozwojowi intelektualnemu, emocjonalnemu, fizycznemu i społecznemu. Zapewniamy dzieciom możliwość udziału w różnych zajęciach sportowych, takich jak np. piłka (nożna, siatkowa, koszykowa), taniec, rytmika, gimnastyka, judo czy zajęcia ogólnorozwojowe. Nieustannie staramy się przekazać naszym podopiecznym zamiłowanie do sportu i prowadzenia aktywnego stylu życia; nauczyć zdrowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play i umiejętności pracy w grupie, a także stawiania czoła wyzwaniom i dążenia do wyznaczonych celów. W gronie swoich rówieśników przedszkolaki nauczą się szacunku do innych, uczciwości, wytrwałości, lojalności i sprawiedliwości.
Codzienną naukę języka angielskiego realizujemy w naturalny sposób poprzez zabawę – jest to doskonały sposób, by dzieci efektywnie rozwijały swoje kompetencje językowe.
Wierzymy w to, że nasi mali podopieczni, dzięki tak opracowanemu programowi, nauczą się prawidłowego funkcjonowania w grupie, zdobędą pewność siebie i z powodzeniem odnajdą się na dalszych etapach edukacji.

Rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich Dzieci w fantastyczny sposób spędzą przedszkolne chwile pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry serdecznie zapraszamy do naszej placówki Fair Play w Modlniczce!

AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola na naszym profilu FB.

Rekrutacja w toku!

od września 2024 roku planujemy utworzenie nowej grupy przedszkolnej i kameralnego żłobka w budynku sąsiadującym z naszym przedszkolem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby, które są zainteresowane ofertą edukacyjną pierwszego przedszkola i żłobka sportowo-językowego Fair Play w Modlniczce. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się przybliżyć filozofię naszej sieci. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 787945039.

Przedszkole niepubliczne i żłobek Modlniczka Ul.Willowa 102

STREFA RODZICA

Niezbędnik Przedszkolaka

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych o przyniesienie do przedszkola/żłobka:

 • ubranek na zmianę
 • pantofelków
 • kocyka i małej poduszeczki
 • kubka, szczoteczki i pasty do zębów
 • mokrych i suchych chusteczek
 • pampersów i kremu pielęgnacyjnego dla dzieci, które tego wymagają
 • śliniaczka, smoczka - jeśli dziecko używa (w przypadku dzieci żłobkowych)
 • bidonu
 • ulubionej maskotki (opcjonalnie)

Prosimy o podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka wszystkich wyżej wymienionych rzeczy.

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Modlniczka Ul.Willowa 102

Standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które pomagają tworzyć bezpieczne i przyjazne środowisko w żłobkach, przedszkolach oraz innych placówkach działających na rzecz dzieci. W placówce, która przestrzega standardów ochrony dzieci:

 • nie mogą zostać zatrudnione osoby zagrażające bezpieczeństwu dziecka,
 • pracownicy potrafią rozpoznawać symptomy krzywdzenia dziecka,
 • pracownicy potrafią podjąć interwencję w przypadku podejrzenia, że dziecko jest ofiarą przemocy - w placówce lub w rodzinie,
 • dzieci uczą się, jak unikać zagrożeń w kontaktach z dorosłymi i rówieśnikami - w realnym świecie oraz w internecie,
 • dzieci mają stały dostęp do informacji, gdzie szukać pomocy w trudnych sytuacjach życiowych,
 • pracownicy wspierają rodziców w wychowaniu dzieci bez przemocy.

Wszyscy pracownicy zobowiązani są działać w ramach obowiązującego prawa, swoich kompetencji oraz przestrzegać zasad określonych w poniższym dokumencie.

 

Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem w Modlniczce

CENNIK

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) - 500 zł
Miesięczne czesne - 790 zł

Cennik ŻŁOBKA

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) - 500 zł
Miesięczne czesne - 1700 zł

Wyżywienie

Wyżywienie jest dodatkowo płatne i zależne od rodzaju diety oraz liczby posiłków.

Dane do wpłaty:

Krzysztof Szumiec Fair Play
ING Bank: 84 1050 1445 1000 0097 5483 3797

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz rodzaj opłaty (rekrutacyjna / czesne).

KONTAKT

Adres

Przedszkole
Ul.Willowa 102
32-085 Modlniczka