Przedszkole

Ul.Willowa 102, 32-085 Modlniczka

O nas

Drodzy Rodzice!

 

Pragniemy Was poinformować o nowo powstającej placówce prywatnego przedszkola Fair Play o profilu sportowo-językowym w Modlniczce przy ul. Willowej 102!

 

Nasz oddział mieści się w nowoczesnym budynku o powierzchni ok. 150 m., obok którego powstanie bezpieczny oraz dostosowany do wieku i potrzeb dzieci plac zabaw.

 

Dołożymy wszelkich starań, by Państwa Dzieci czuły się jak najlepiej w naszym przedszkolu. Zapewnimy im komfortowe warunki, zdrowe i smaczne posiłki oraz bardzo ciekawy program dnia. Będzie nad nimi czuwać doświadczona kadra służąca pomocą i wsparciem w każdej sytuacji.

 

Otwarcie naszego Przedszkola planowane jest na 1 września 2022 r.

 

Tworząc naszą placówkę dbamy o to, aby nasi mali podopieczni czuli się w niej bezpiecznie, komfortowo i radośnie!
Sami będąc rodzicami trójki dzieci wiemy jak ważne jest zapewnienie im tych warunków. Nasze zaangażowanie poparte jest też posiadanym przez nas oboje wykształceniem pedagogicznym oraz kilkunastoletnim doświadczeniem pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy mieszkańcami gminy Wielka Wieś zaangażowanymi w sportowy rozwój młodego pokolenia.

 

Niewątpliwą zaletą naszej placówki jest jej kameralny charakter – są przewidziane tylko dwie grupy przedszkolne.

 

Niepubliczne przedszkole Fair Play w Modlniczce to miejsce, gdzie Państwa dziecko będzie miało stworzone najlepsze warunki nie tylko do doskonałej zabawy, ale również do zdobywania nowej wiedzy, odkrywania i rozwijania swoich talentów.

Sportowo-językowy profil przedszkola sprzyjać będzie ich rozwojowi intelektualnemu, emocjonalnemu, fizycznemu i społecznemu. Zapewnimy dzieciom możliwość udziału w różnych zajęciach sportowych, takich jak np. piłka nożna, taniec, gimnastyka czy  zajęcia ogólnorozwojowe. Będziemy się starać przekazać im zamiłowanie do sportu i prowadzenia aktywnego stylu życia; nauczyć zdrowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play i umiejętności pracy w grupie, a także stawiania czoła wyzwaniom i dążenia do wyznaczonych celów. W gronie swoich rówieśników przedszkolaki nauczą się szacunku do innych, uczciwości, wytrwałości, lojalności i sprawiedliwości.

Codzienną naukę języka angielskiego planujemy realizować w naturalny sposób poprzez zabawę – jest to doskonały sposób, by dzieci efektywnie rozwijały swoje kompetencje językowe.

Wierzymy w to, że nasi mali podopieczni, dzięki tak opracowanemu programowi, nauczą się prawidłowego funkcjonowania w grupie, zdobędą pewność siebie i z powodzeniem odnajdą się na dalszych etapach edukacji.

 

 

Rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich Dzieci w fantastyczny sposób spędzą przedszkolne chwile pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry serdecznie zapraszamy do naszej placówki Fair Play w Modlniczce!

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Rekrutacja w toku!

Rozpoczęliśmy nabór podopiecznych do naszej placówki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby, które są zainteresowane ofertą edukacyjną pierwszego przedszkola sportowo-językowego Fair Play w Modlniczce. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się przybliżyć filozofię naszej sieci.

Dzień otwarty

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 27.08.2022 roku (sobota) w godzinach od 10.00 do 13.00.

W trakcie dnia otwartego zobaczycie Państwo jak wygląda placówka i poznacie naszą kadrę. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Oczywiście zapraszamy z dziećmi 🙂

Galeria

...

 

Kontakt

Przedszkole:
Tel.+48 787 945 039
biuro@modlniczka-fairplay.pl

 

Fb/modlniczka-fairplay

Adres

Przedszkole
Ul.Willowa 102
32-085 Modlniczka

 

Mapa

Cennik

Cennik przedszkola

opłata rekrutacyjna (jednorazowa) - 500 zł
miesięczne czesne - 790 zł

Wyżywienie

Wyżywienie jest dodatkowo płatne i zależne od rodzaju diety oraz liczby posiłków.

Dane do wpłaty

Krzysztof Szumiec Fair Play
ING Bank: 84 1050 1445 1000 0097 5483 3797

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz rodzaj opłaty (rekrutacyjna / czesne).