Przedszkole sportowo-językowe Modlniczka Ul.Willowa 102

Drodzy Rodzice!

Niepubliczne Przedszkole Fair Play o profilu sportowo-językowym w Modlniczce przy ul. Willowej 102 funkcjonuje od 1 września 2022 roku.
Zarządzając naszą placówką dbamy o to, aby nasi mali podopieczni czuli się w niej bezpiecznie, komfortowo i radośnie!
Sami będąc rodzicami trójki dzieci wiemy jak ważne jest zapewnienie im tych warunków. Nasze zaangażowanie poparte jest też posiadanym przez nas oboje wykształceniem pedagogicznym oraz kilkunastoletnim doświadczeniem pracy z dziećmi i młodzieżą. Jesteśmy mieszkańcami gminy Wielka Wieś zaangażowanymi w sportowy rozwój młodego pokolenia.
Niewątpliwą zaletą naszej placówki jest jej kameralny charakter – są przewidziane tylko dwie grupy przedszkolne.

Przedszkole sportowo-językowym Modlniczka Ul.Willowa 102

PLACÓWKA I PLAC ZABAW

Nasz oddział mieści się w nowoczesnym budynku o powierzchni ok. 150 m. obok którego znajduje się bezpieczny oraz dostosowany do wieku i potrzeb dzieci plac zabaw. Posiadanie na wyłączność przyległego do placówki ogródka służy aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, co jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania i rozwoju naszych milusińskich.

NASZA MISJA

Dokładamy wszelkich starań, by Państwa Dzieci czuły się jak najlepiej w naszym przedszkolu. Dzięki doświadczonej kadrze, która służy pomocą i wsparciem w każdej sytuacji nasi podopieczni uczą się odkrywać świat w sposób ciekawy, a przy tym bezpieczny i zrównoważony. Stawiamy na ich rozwój umysłowy, fizyczny, społeczny i emocjonalny. Zapewniamy Dzieciom komfortowe warunki, zdrowe i smaczne posiłki oraz bardzo ciekawy program dnia.
Niepubliczne przedszkole Fair Play w Modlniczce to miejsce, gdzie Państwa dziecko będzie miało stworzone najlepsze warunki nie tylko do doskonałej zabawy, ale również do zdobywania nowej wiedzy, odkrywania i rozwijania swoich talentów.

SPORT I JĘZYK ANGIELSKI

Sportowo-językowy profil przedszkola sprzyja rozwojowi intelektualnemu, emocjonalnemu, fizycznemu i społecznemu. Zapewniamy dzieciom możliwość udziału w różnych zajęciach sportowych, takich jak np. piłka (nożna, siatkowa, koszykowa), taniec, rytmika, gimnastyka, judo czy zajęcia ogólnorozwojowe. Nieustannie staramy się przekazać naszym podopiecznym zamiłowanie do sportu i prowadzenia aktywnego stylu życia; nauczyć zdrowej rywalizacji zgodnie z zasadami fair play i umiejętności pracy w grupie, a także stawiania czoła wyzwaniom i dążenia do wyznaczonych celów. W gronie swoich rówieśników przedszkolaki nauczą się szacunku do innych, uczciwości, wytrwałości, lojalności i sprawiedliwości.
Codzienną naukę języka angielskiego realizujemy w naturalny sposób poprzez zabawę – jest to doskonały sposób, by dzieci efektywnie rozwijały swoje kompetencje językowe.
Wierzymy w to, że nasi mali podopieczni, dzięki tak opracowanemu programowi, nauczą się prawidłowego funkcjonowania w grupie, zdobędą pewność siebie i z powodzeniem odnajdą się na dalszych etapach edukacji.

Rodziców, którzy chcą mieć pewność, że ich Dzieci w fantastyczny sposób spędzą przedszkolne chwile pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry serdecznie zapraszamy do naszej placówki Fair Play w Modlniczce!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola na naszym profilu FB.

Rekrutacja w toku!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby, które są zainteresowane ofertą edukacyjną pierwszego przedszkola sportowo-językowego Fair Play w Modlniczce. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się przybliżyć filozofię naszej sieci.

Przedszkole niepubliczne i żłobek Modlniczka Ul.Willowa 102

• kocyka i małej poduszeczki
  • kubka, szczoteczki i pasty do zębów
  • mokrych i suchych chusteczek
  • ulubionej maskotki (opcjonalnie)

Prywatne przedszkole sportowo - językowe Modlniczka Ul.Willowa 102

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) - 500 zł
Miesięczne czesne - 790 zł

Wyżywienie

Wyżywienie jest dodatkowo płatne i zależne od rodzaju diety oraz liczby posiłków.

Krzysztof Szumiec Fair Play
ING Bank: 84 1050 1445 1000 0097 5483 3797

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz rodzaj opłaty (rekrutacyjna / czesne).

Ul.Willowa 102
32-085 Modlniczka