Żłobek i przedszkole

Myślenice, ul. Rzemieślnicza 20

O nas

Nasze przedszkole i żłobek powstaje w Myślenicach przy ul. Rzemieślniczej w nowoczesnej inwestycji Mała Manufaktura. Parter budynku będzie zaadoptowany na potrzeby naszej placówki.
Zakończenie Inwestycji planowane jest na koniec 2019 roku. My zaczynamy przyjmować dzieci w pierwszej połowie 2020 roku
Naszą misją jest – wychowanie przez sport – w duchu filozofii Pierre’a de Coubertin – założyciela Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, który uważał sport nie tylko za środek hartowania ciała, ale przede wszystkim za uniwersalną metodę wychowania współczesnego człowieka w duchu pokoju.
Podczas zajęć dydaktycznych i sportowych w naszym przedszkolu, wychowawcy, instruktorzy i trenerzy przekazują wartości etyczne i moralne, dbają o rozwój psychofizyczny dzieci. Naszym głównym celem jest wykształcenie u dzieci nawyku stosowania zasad ,,fair- play” w życiu codziennym i sportowym, stąd też nazwa przedszkola. W gronie swoich rówieśników, nasze pociechy uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobywają podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie. W oparciu o zasadę ,,fair-play” kształtują w sobie zasady zdrowej rywalizacji i ,,czystej gry”, co ma przeniesienie na wszystkie sfery życia. Dzięki uczestnictwu w życiu sportowym dzieci uczą się czerpać satysfakcję z podejmowanych decyzji.
Dbamy o rozwój dzieci kładąc nacisk na naukę sportów oraz języka angielskiego. Wierzymy, że nabywanie wszechstronnych umiejętności jest najlepszą drogą do przygotowania małego człowieka do życia we współczesnym świecie.

• codzienne zajęcia sportowe (w cenie zajęcia z tenisa, piłki nożnej, tańca),
  • cykliczne zajęcia z dogoterapii, robotyki oraz teatrzyki tematyczne,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • różnorodne zajęcia i warsztaty dodatkowe,