• pl
  • en
  • ru

Niepubliczny Żłobek i przedszkole

Rzeszów Ul. Dynowska 19

O nas

Zajęcia

Niepubliczne przedszkole w Rzeszowie oferujemy uczęszczającym do nas dzieciom program zajęć pod tytułem „Przedszkole i Piłka”. W ten sposób zachęcamy Maluszki do podejmowania aktywności fizycznej opartej przede wszystkim na ćwiczeniach z piłkami. Zajęcia powstały z myślą o potrzebach dzieci oraz oczekiwaniach rodziców. Aktywność fizyczna wpływa na rozwój motoryki Przedszkolaków, a także uczy zasad fair play, współpracy oraz kształtuje chęć podejmowania regularnych ćwiczeń fizycznych. Zajęcia w niepublicznych przedszkolu w mieście Rzeszów odbywają się zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącymi systematyczności wysiłku fizycznego oraz czasu jego trwania. 

Program jest ułożony zgodnie z zasadami dydaktyki, tj. od ćwiczeń najprostszych do coraz bardziej złożonych. Wraz z czasem trwania zajęć, są one uzupełniane o elementy wzbogacające ruch, a przede wszystkim sprawiające, że staję się on rozrywka i dobrą zabawą. Dzieci lubią się bawić, a więc taka forma zajęć sportowych tym bardziej kształtuje w nich chęć podejmowania regularnej aktywności fizycznej.

Prywatne przedszkole i żłobek w Rzeszowie na bazie wieloletniego doświadczenia, wypracowały cele szczegółowe kształcenia oraz wychowania, które są realizowane w placówce. Należą do nich:
 • Dostrzeganie wpływu grupy na jednostkę;
 • Kształtowanie pozytywnego stosunku do aktywności fizycznej;
 • Kształtowanie umiejętności wykonywania ćwiczeń fizycznych;
 • Kształtowanie umiejętności radzenia sobie z konfliktami i słabościami;
 • Uświadamianie dzieciom ich możliwości;
 • Rozwijanie naturalnych umiejętności dzieci;
 • Zaznajamianie dzieci z różnymi grami i zabawami;
 • Motywowanie dzieci do pracy i osiągania coraz lepszych wyników;
 • Określenie kierunku dalszego rozwoju fizycznego dziecka;
 • Rozwój tolerancji wobec innych osób;
 • Kształtowanie postawy fair play, zdrowej rywalizacji;
 • Kształtowanie wszechstronnego rozwoju dziecka.
Oferujemy dzieciom także zajęcia dodatkowe, mające pozytywny wpływ na ich rozwój fizyczny, społeczny, intelektualny, a także społeczny. Są to:

TANIEC

Współpracujemy z szkołą tańca Street Life. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor Bogdan Sorokhman, który jest po prostu zakochany w tańcu, a do tego lubi pracować z dziećmi.Jest tancerzem, instruktorem i choreografem, który nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie Hip-hop, Hause, Pop-ping czy Locking. Bierze udział w licznych konkursach zarówno na arenie regionalnej, jak i międzynarodowej. Zajęcia tanieczne oferowane przez prywatny żłobek w Rzeszowie oraz prywatne przedszkole w Rzeszowie, to doskonała forma aktywności fizycznej połączonej z zabawą. Taniec kształtuje wrażliwość dzieci, odpowiednio stymuluje rozwój fizyczny i emocjonalny, a także społeczny. Dzieci świetnie odnajdują się na tego typu zajęciach.

Karate

W naszej placówce zajęcia z Karate są prowadzone przez Akademię Karate Tradycyjnego Marty Niewczas (sześciokrotnej mistrzyni świata w karate tradycyjnym). Podczas zajęć szczególna uwaga jest zwracana na profilaktykę wad postawy oraz symetryczny rozwój całego ciała. Podczas karate dzieci podejmują wiele gier i zabaw ruchowych kształtujących ich motorykę. Ćwiczenia te również wpływają pozytywnie na rozwój społeczno-emocjonalny Przedszkolaków. Podczas zajęć jest kształtowana umiejętność opanowania, koncentracji oraz dyscypliny, a to znacząco pomaga zarówno w przyszłej nauce szkolnej, jak i w życiu dorosłym. Karate także uczy współpracy oraz szacunku dla innych osób.

Język Angielski

Prywatne przedszkole i żłobek z siedzibą w mieście Rzeszów w zakresie zajęć z języka obcego współpracuje z szkołą English Club. Lekcje są prowadzone w formie zabawy, dzięki czemu dzieci łatwiej mogą przyswajać przekazywaną im wiedzę. Zajęcia zawierają elementy ruchu, muzyki i plastyki. Zwracamy uwagę na to, aby dziecko uczyło się języka angielskiego tak jak macierzystego, a więc najpierw słucha i obserwuje. Nauczyciel prowadzący zajęcia głównie używa języka angielskiego, dzięki czemu dzieci mogą dość szybko oswoić się z jego brzmieniem, a następnie odgadywać polecenia i zadania z kontekstu czy też gestów i mimiki. Dzieci mają łatwość naśladowania i powtarzania czynności, dzięki czemu szybko potrafią opanować akcent i wymowę języka angielskiego.

Język Hiszpański

Zajęcia z języka hiszpańskiego dedykowane są nawet do tych dzieci, które jeszcze uczą się pisać, ponieważ najważniejsza podczas zajęć jest zabawa. W zdobywaniu wiedzy pomagają gry i ćwiczenia dopasowane do wieku i zdolności uczestników. Na zajęciach dzieci poznają słówka w języku hiszpańskim związane z domem, rodziną, szkołą i zabawkami, a także uczą się witać i przedstawiać.
Dzięki wykorzystaniu do nauki zagadnień językowych gier i zabaw dzieci wykazują nimi duże zainteresowanie i entuzjazm.  Ćwiczenia często wykorzystują manualne zdolności dzieci, dzięki czemu są dla nich ciekawe i zajmujące. Zadania niejednokrotnie mają formę kolorowych puzzli  czy też krzyżówek.
Podczas zajęć główny nacisk kładziemy na aktywną obserwację, liczne gry i zabawy, naukę poprzez śpiew, rysowanie i prace manualne.

Rytmika

Prywatne przedszkole w mieście Rzeszów oferuje rytmikę prowadzoną przez nauczycielkę Natalię Chyłę. Zajęcia wpływają na rozwój dzieci w sferze emocjonalnej, intelektualnej i fizycznej. Dzięki temu lepiej funkcjonuje się im zarówno w przedszkolu czy żłobku, jak i w późniejszym czasie w szkole i życiu dorosłym. Podczas rytmiki dzieci śpiewają, tańczą, grają na instrumentach, a także wykonują ćwiczenia ruchowe oraz bawią się przy muzyce. Dzieci stają się bardziej wrażliwe na muzykę, zaczynają świadomie operować wartościami rytmicznymi, znają ich zależności, wystukują rytm poprzez np. klaskanie. Rytmika to także lepsza orientacja dziecka w przestrzeni, poznawanie kierunków. Pomaga to w rozwijaniu wyobraźni przestrzennej potrzebnej m.in. w nauce matematyki czy myśleniu abstrakcyjnym.

Zarówno nasz prywatny żłobek w Rzeszowie, jak i prywatne przedszkole w Rzeszowie, to gwarancja harmonijnego rozwoju Twojej pociechy, a także pewności, że dziecko będzie wracało zadowolone do domu i chętnie przychodziło i przedszkola i żłobka. Przyjdź i przekonaj się!

Tenis

W ofercie zajęć Przedszkola Fair Play są również zajęcia z tenisa ziemnego, które odbywają się zarówno w sali, jak i na kortach.
Podczas zajęć z tenisa dzieci rozwijają ogólną sprawność fizyczną głównie poprzez zabawy i gry ruchowe na korcie – pozornie nie związane z tenisem. Udział dzieci w takich zajęciach niesie za sobą wiele korzyści. Zajęcia pozytywnie wpływają na rozwój psychofizyczny i kondycję dzieci. Uczą dyscypliny i koordynacji. Celem tych zajęć jest takze zainteresowanie dzieci sportem. Mają zachęcić dzieci do nauki gry w tenisa w przyszłości. Są także ciekawym sposobem na aktywne spędzanie czasu z rówieśnikami.
W trakcie tych zajęć prowadzona jest  nauka gry w tenisa, zabawy tenisowe oraz zajęcia ogólnorozwojowe. Przy prowadzeniu zajęć wykorzystywane są akcesoria dodatkowe, co dodatkowo podnosi atrakcyjność zajęć. Zajęcia prowadzone są na kortach tenisowych klubu sportowego KS CZARNI w krytych i ogrzewanych halach tenisowych przez cały rok! Niezależnie od pogody!  Zapewniamy niezbędny sprzęt do nauki.
https://przedszkolefairplay.info.pl/wp-content/uploads/2019/01/tenis10.png
Zajęcia prowadzone są przez trenerów w oparciu o Program Tenis 10 opracowany przez  Polski Związek Tenisowy oraz Międzynarodową Federację Tenisową (ITF)”

Aktualności

Nadchodzące Nadchodzące Nadchodzące

OTWARCIE PLACÓWKI WRZESIEŃ 2019

brak wydarzeń

Minione Minione Minione

 • czw
  05
  Gru
  2019

  Mikołajki

  W dniu dzisiejszym w naszej placówce przywitaliśmy Św. Mikołaja! Wszyscy byliśmy tak grzeczni, że postanowił odwiedzić Nas dzień wcześniej! Na co dzień słuchamy naszych Pań, a każdy dzień jest pełen pracy. Dziękujemy Mikołajowi, że Nas docenił i Każdemu wręczył prezent 🎁

  Szczegóły
 • śr
  04
  Gru
  2019

  Dary dla dzieci z Hospicjum

  W dniu dzisiejszym przekazaliśmy dary rzeczowe dla potrzebujących dzieci z Hospicjum w Rzeszowie, które zostały zebrane podczas prowadzonej zbiorki w obu placówkach:
  Architektów oddział I
  Dynowska oddział II
  Pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w tę akcję.

  Szczegóły
 • pt
  29
  Lis
  2019

  Andrzejki

  Wszyscy przenieśliśmy się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych 🔮Każdy miał możliwość poczuć magię nie tylko ze względu na otaczające dekoracje, ale również że względu na przebranie, które towarzyszyło WSZYSTKIM 🐸👸 Oprócz wspaniałych zabaw, konkursów, malowania twarzy, skręcania balonów, a nawet karaoke, nie zapomnieliśmy o słodkim poczęstunku 🍪 to był dla Nas dzień pełen atrakcji 🤩 Dziękujemy Wszystkim za przygotowanie, kreatywność i za wspólną zabawę 🎉🎊

  Szczegóły
 • pon
  25
  Lis
  2019

  Święto pluszowego misia

  Ciężko wyobrazić sobie świat bez pluszowego misia. Jest on towarzyszem dzieci i oznaką beztroskiej zabawy, a swoją rolę przyjaciela spełnia w 100% 🐻
  Dlatego dzisiaj nie mogliśmy o nim zapomnieć. Każdy z Nas przyniósł swojego ulubieńca. Na samym początku przywitaliśmy się i zaśpiewaliśmy wszystkich misiom sto lat 🎂 Staraliśmy się odegrać rolę pluszaka w fotobudce. Spróbowaliśmy przysmak misiaczków 🍯 Oczywiście, nie obyło się bez prezentów dla Naszych Pluszowych Przyjaciół 🐻

  Szczegóły
 • śr
  20
  Lis
  2019

  Międzynarodowy dzień praw dziecka

  20 LISTOPAD – Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka
  Dzisiaj jest to wyjątkowy czas dla nas, ze względu na przypadającą 30 rocznicę Uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka.
  Pamiętajmy o tym, aby zwracać uwagę na naszych najmłodszych i ich prawa 👏

  Szczegóły
 • pt
  15
  Lis
  2019

  Szczęśliwe dziecko

  Ruch + świeże powietrze = Szczęśliwe Dziecko 🤸
  Korzystając z ostatnich ciepłych dni, wybraliśmy się na spacer. Wesołym Słodziakom tak świetnie szło, że zdecydowaliśmy wybrać się razem z Brykającymi Tygryskami na Plac Zabaw! 🎡
  Ooo tak!
  To był wspaniały moment dla Nas 🤩 Przy wspólnej zabawie zaczerpnęliśmy świeżego powietrza, a dzisiejszy dzień wykorzystaliśmy w pełni naszych możliwości 💪

  Szczegóły
 • pt
  08
  Lis
  2019

  Święto Niepodległości

  W dniu dzisiejszym w naszej placówce obchodziliśmy uroczystość Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn, zachowując odpowiednią postawę. Przedszkolaki i Żłobkowicze znakomicie odnajdują się w roli Polaka 👏

  Szczegóły
 • wt
  15
  Paź
  2019

  Wesołe Słodziaki

  Przedszkolaki już się przedstawiły, a my? No właśnie! Witamy wszystkich, Wesołe Słodziaki! 🍭🍬 Jesteście ciekawi jak Nam minął tydzień? Był peeełen atrakcji, Nasze Ciocie codziennie dbają o to, żebyśmy się nie nudzili. Znamy już jesienne dary, niektóre mieliśmy możliwość trzymać w rączkach 🤩 Brokat to, to co lubimy najbardziej ✨ a wszystkie sensoryczne zajęcia sprawiły Nam mnóstwo przyjemności 😊 Teraz już wiemy Kim jest Pan Listonosz, a szaleństwo w towarzystwie farb to coś pięknego 🎨🖌️
  🦋🦋🦋

  Szczegóły
 • śr
  02
  Paź
  2019

  Brykające Tygryski

  Halo, halo, to My BRYKAJĄCE TYGRYSKI! 👋 Jesteście ciekawi jak minęły Nam ostatnie dni? Było duuużo pracy, ale i przyjemności 🤩 Tygryski mieli gości! 😊 Kto Nas odwiedził? @Akademia Sportu Chikara Marek Żyłka i Piotr Ramot 🥋 podobało Nam się? To mało powiedziane! 💪 A jak zajęcia rytmiczne? Również ciekawe, Pan Łukasz przygotował idealną piosenkę dla Nas. Jeszcze dwa, trzy spotkania i piosenkę będziemy mieć w jednym paluszku 👌

  Szczegóły
 • czw
  19
  Wrz
  2019

  2 tygodnie

  Znamy się już dwa tygodnie 👀👋
  W tym czasie zrobiliśmy mnóstwo ciekawych rzeczy. Poznaliśmy imiona kolegów i koleżanek. Przypominaliśmy sobie jak wyglądają i do czego służą nasze znaczki. Tworzyliśmy “Nasz Kodeks”. Poznawaliśmy lepiej naszą salę i próbowaliśmy wspólnie się bawić.
  Te wszystkie aktywności miały na celu budowanie dzieciom poczucia, że są częścią grupy, oraz, że są w przedszkolu bezpieczni 🦋🦋🦋

  Szczegóły
 • sob
  31
  Sie
  2019

  CZAS START!

  Z przyjemnością informujemy, że Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Sportowo-Językowe Fair Play przy ul. Dynowska 19 wystartowało💪💪💪
  Cieszymy się, że w dniu otwartym zechcieli Państwo Nas odwiedzić i spędzić czas w naszym bajkowym świecie 🎉🎊
  Do zobaczenia, zespół Fair Play 🦋

  Szczegóły
Zobacz więcej

Galeria Galeria Galeria

Kontakt Kontakt Kontakt

Adres

Żłobek i przedszkole
ul. Dynowska 19
35-505 Rzeszów
email: projektant@przedszkolefairplay.rzeszow.pl
tel.: +48 535 232 288

Media społecznościowe

Cennik Cennik Cennik

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 600 zł

Opłata za całodzienne wyżywienie wynosi 12 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 990,00 zł ( od podanej kwoty zostanie odliczona dotacja z programu “Maluch +” )

Opłata za całodzienne wyżywienie wynosi 12 zł

Dane do wpłaty Dane do wpłaty Dane do wpłaty

FAIR PLAY Agnieszka Południak
ING Bank Śląski O. w Rzeszowie
rachunek nr 42 1050 1562 1000 0092 3406 7958

Dokumenty do pobrania Dokumenty do pobrania Dokumenty do pobrania

 • Karta zgłoszenia dziecka i karta zdrowia

Elektroniczna rekrutacja Elektroniczna rekrutacja Elektroniczna rekrutacja

Karta Zgłoszenia Dziecka

Formularz Uzupełniający

Przewiń do góry