• pl

  Niepubliczny żłobek i przedszkole sportowo – językowe Niepubliczny żłobek i przedszkole sportowo – językowe Niepubliczny żłobek i przedszkole sportowo – językowe

  Wrocław, ul. Krakowska 35 Wrocław, ul. Krakowska 35 Wrocław, ul. Krakowska 35

  O nas O nas O nas

  Druga placówka prywatnego żłobka i przedszkola sportowo językowego Fair Play we Wrocławiu!

  Przedszkole i żłobek Fair Play zyskało bardzo dużą popularność we Wrocławiu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom otwieramy kolejną placówkę – tym razem z innej strony Wrocławia. Wybór padł na Krakowską 35. Placówka umieszczona będzie na parterze świetnie skomunikowanego biurowca z każdą częścią miasta. Otwieramy 2 sale przedszkolne oraz 2 sale żłobkowe.

  Zapraszamy do zapisów. Otwieramy się dla Was z początkiem II kwartału 2021!

  NASZA MISJA
  W naszej placówce stymulujemy rozwój zarówno umysłowy poprzez naukę, jak i fizyczny – przez sport, który towarzyszy dzieciom każdego dnia. Ponadto wiemy, że w tym wieku nasi mali podopieczni chłoną wiedzę, słówka i akcent jak gąbki, stąd codziennie zajęcia z lektorem języków obcych. Wierzymy w to, że nabywanie wszechstronnych umiejętności to najlepsza metoda na przygotowanie małego człowieka do życia we współczesnym świecie.
  WARUNKI
  Naszym podopiecznym zapewniamy bardzo komfortowe warunki rozwoju (placówka o podwyższonym standardzie) i wręcz domową atmosferę, by czuły się dobrze, swobodnie i bezpiecznie. Na maluchy czekają kolorowe sale, zdrowe i pyszne posiłki oraz starannie dobrany, wykwalifikowany personel służący pomocą i wsparciem w każdej sytuacji.
  KADRA
  W pełni wyselekcjonowana i przeszkolona kadra nauczycieli i instruktorów przekaże dzieciom wartości etyczne i moralne oraz zadba o rozwój psychofizyczny maluchów. Naszym głównym celem jest wykształtowanie u dzieci nawyku stosowania zasad „fair play” w życiu codziennym i sportowym, stąd też nazwa placówki. Z nami dzieci w gronie rówieśników uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobywają podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie.
  SPORT
  Sport odgrywa bardzo ważną rolę w życiu dziecka, nie tylko kształtuje charakter, ale także pomaga zaszczepić dobre nawyki już od małego. Poprzez sport dzieci przygotowują się także do podjęcia obowiązków szkolnych oraz nawiązywania zdrowych relacji z kolegami i koleżankami z klasy. To najlepsza szansa aby nauczyć je uczciwości, wytrwałości, lojalności oraz sprawiedliwego podejścia do wszelakich sytuacji. Nasze przedszkole i żłobek ma na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne – jest otwarte dla wszystkich. Każde z dzieci będzie miało szanse rozwijać talenty w swoim własnym tempie i według swoich możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia.
  JĘZYKI OBCE
  Zadbamy również o to, aby nasze dzieci w naturalny sposób oswoiły się z językiem angielskim, poznały pierwsze zwroty, przełamały barierę językową i były odpowiednio przygotowane do późniejszej edukacji językowej w szkole. Codziennie zajęcia z lektorem języka angielskiego z pewnością pozwolą na systematyczne zdobywanie wiedzy i utrwalanie jej.
  Nasza placówka to fantastyczne miejsce dla każdego malucha i najlepszy start w przyszłość dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy!

  Aktualności Aktualności Aktualności

  Nadchodzące Nadchodzące Nadchodzące

  brak wydarzeń

  Minione Minione Minione

  brak wydarzeń

  Zobacz więcej

  Galeria Galeria Galeria

  Kontakt Kontakt Kontakt

  Adres

  Ul. Krakowska 35
  50-425 Wrocław

  tel. + 48 692120988
  E-mail:
  krakowska35@przedszkolefairplay.wroclaw.pl

  Cennik Cennik Cennik

  Cennik przedszkola

  Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

  Miesięczne czesne wynosi: 750 zł

  Cennik żłobka

  Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

  Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

  Miesięczne czesne wynosi 1250 zł (od czesnego odliczana jest dotacja w ramach programu MALUCH+; po odjęciu dotacji rodzic płaci czesne w wysokości 1115 zł)

  Dane do wpłaty Dane do wpłaty Dane do wpłaty

  N.S. FAIR PLAY
  NATALIA SKRZYPACZ
  NG Bank
  40 1050 1575 1000 0097 1134 7055

  Dokumenty Dokumenty Dokumenty

  Przewiń do góry