Niepubliczny żłobek i przedszkole sportowo – językowe

Wrocław, ul. Krakowska 35

O nas

Druga placówka prywatnego żłobka i przedszkola sportowo językowego Fair Play we Wrocławiu!

Przedszkole i żłobek Fair Play zyskało bardzo dużą popularność we Wrocławiu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom otwieramy kolejną placówkę – tym razem z innej strony Wrocławia. Wybór padł na Krakowską 35. Placówka umieszczona będzie na parterze świetnie skomunikowanego biurowca z każdą częścią miasta. Otwieramy 2 sale przedszkolne oraz 2 sale żłobkowe.

Zapraszamy do zapisów. Otwieramy się dla Was z początkiem II kwartału 2021!

NASZA MISJA

W naszej placówce stymulujemy rozwój zarówno umysłowy poprzez naukę, jak i fizyczny – przez sport, który towarzyszy dzieciom każdego dnia. Ponadto wiemy, że w tym wieku nasi mali podopieczni chłoną wiedzę, słówka i akcent jak gąbki, stąd codziennie zajęcia z lektorem języków obcych. Wierzymy w to, że nabywanie wszechstronnych umiejętności to najlepsza metoda na przygotowanie małego człowieka do życia we współczesnym świecie.

WARUNKI

Naszym podopiecznym zapewniamy bardzo komfortowe warunki rozwoju (placówka o podwyższonym standardzie) i wręcz domową atmosferę, by czuły się dobrze, swobodnie i bezpiecznie. Na maluchy czekają kolorowe sale, zdrowe i pyszne posiłki oraz starannie dobrany, wykwalifikowany personel służący pomocą i wsparciem w każdej sytuacji.

KADRA

W pełni wyselekcjonowana i przeszkolona kadra nauczycieli i instruktorów przekaże dzieciom wartości etyczne i moralne oraz zadba o rozwój psychofizyczny maluchów. Naszym głównym celem jest wykształtowanie u dzieci nawyku stosowania zasad „fair play” w życiu codziennym i sportowym, stąd też nazwa placówki. Z nami dzieci w gronie rówieśników uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobywają podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie.

SPORT

Sport odgrywa bardzo ważną rolę w życiu dziecka, nie tylko kształtuje charakter, ale także pomaga zaszczepić dobre nawyki już od małego. Poprzez sport dzieci przygotowują się także do podjęcia obowiązków szkolnych oraz nawiązywania zdrowych relacji z kolegami i koleżankami z klasy. To najlepsza szansa aby nauczyć je uczciwości, wytrwałości, lojalności oraz sprawiedliwego podejścia do wszelakich sytuacji. Nasze przedszkole i żłobek ma na celu zachęcić dzieci do sportowego stylu życia bez względu na ich umiejętności i predyspozycje fizyczne – jest otwarte dla wszystkich. Każde z dzieci będzie miało szanse rozwijać talenty w swoim własnym tempie i według swoich możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. Mamy nadzieję, że uda nam się przekazać dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń, które są tak ważne dla zdrowia w dzisiejszej erze komputerów i siedzącego trybu życia.

JĘZYKI OBCE

Zadbamy również o to, aby nasze dzieci w naturalny sposób oswoiły się z językiem angielskim, poznały pierwsze zwroty, przełamały barierę językową i były odpowiednio przygotowane do późniejszej edukacji językowej w szkole. Codziennie zajęcia z lektorem języka angielskiego z pewnością pozwolą na systematyczne zdobywanie wiedzy i utrwalanie jej.

Nasza placówka to fantastyczne miejsce dla każdego malucha i najlepszy start w przyszłość dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy!

Otwarcie 2022r.

Ul. Krakowska 35

tel. + 48 692120988
E-mail: krakowska35@przedszkolefairplay.wroclaw.pl