Prywatny żłobek i przedszkole

Niepołomice, Generała Włodzimierza Potasińskiego

O nas

Nasza placówka powstaje w spokojnej okolicy, nieopodal Puszczy Niepołomickiej, przy ul. gen. M. Potasińskiego. W jej skład wchodzi niepubliczne przedszkole oraz żłobek należący do sieci FAIR PLAY o profilu sportowo-językowym.

Pod naszą opieką znajdować się będą dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat.

Otwarcie naszego oddziału planowane jest na lipiec/sierpień 2021 roku.

Tworzymy naszą placówkę z myślą o małych pociechach, chcemy, aby czuły się w niej bezpiecznie i komfortowo. Ogromnym atutem naszego przedszkola i żłobka jest plac zabaw. To miejsce ciche, spokojne, należące wyłącznie do naszej placówki, gdzie każde dziecko będzie zadowolone i znajdzie coś dla siebie.

Dzięki szerokiej ofercie sportowej i edukacyjnej Twoje dziecko będzie wracało do domu szczęśliwe i uśmiechnięte.

Naszą misją jest wychowanie dzieci przez sport. Podczas zajęć dydaktycznych nasze grono pedagogiczne będzie kształtować u dzieci charakter, emocje, umiejętność nawiązywania kontaktów.

Naszym celem jest, aby każde dziecko – bez względu na predyspozycje i umiejętności fizyczne – kształciło w sobie ducha sportu, dzięki czemu nauczy się między innymi wytrwałości, lojalności i uczciwości.

Wszystkie dzieci będą miały szansę rozwijać swoje talenty w indywidualnym tempie i według własnych możliwości. Sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację, dzieci będą czerpać z niego mnóstwo radości i satysfakcji.

Wśród rówieśników nauczą się współpracy, szacunku dla innych oraz zdobędą podstawowe umiejętności życia w społeczeństwie. W oparciu o zasadę fair play wykształcą w sobie zasady zdrowej rywalizacji i czystej gry, co będzie miało przeniesienie na pozostałe sfery życia. A swoje pierwsze pasje i talenty będą rozwijały dzięki licznym dodatkowym zajęciom.

Do zobaczenia!

Aktualności

Na bierząco będziemy dzielić się z Państwem wszystkimi informacjami o naszym żłobku i przedszkolu. Poniżej wizualizacja i zdjęcia z budowy😀

Kontakt

Adres

Żłobek i przedszkole
Ul. Generała Włodzimierza Potasińskiego
… Niepołomice

tel. + 48 883 132 136
E-mail:
biuro@fairplay-niepolomice.pl
nauczyciele@fairplay-niepolomice.pl

Mapa

Cennik

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 690 zł

Dla rodzeństwa przewidziane są specjalne zniżki.

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa)-500zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 999  zł (od czesnego odejmowana jest dotacja z programu “Maluch”

Dane do wpłaty

...

...

Do pobrania

...