Przedszkole i Żłobek FAIR PLAY Kraków ul. Lubicz 23

O NAS

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat do nowopowstającego Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Fair Play o profilu sportowo-językowym.

Nasza placówka mieści się w centrum Krakowa w biurowcu na ul. Lubicz 23.

Nasz nowy Oddział powstał z myślą o dzieciach , których rodzice pracują w samym centrum miasta i pragną mieć swoje pociechy blisko siebie.
W naszej placówce dzieci będą się czuły bezpiecznie co zapewni im troskliwa, profesjonalna opieka, odpowiednie warunki do edukacji i zabawy oraz rodzinna atmosfera.
Naszą placówkę dedykujemy także Rodzicom i dzieciom anglojęzycznym.

 Przedszkole i Żłobek FAIR PLAY Kraków ul. Lubicz 23

Działając poprzez zajęcia sportowe i obcowanie z językiem obcym już od najmłodszych lat wierzymy, że są to istotne elementy potrzebne do rozwoju małych dzieci i ich przygotowania do przyszłego, dorosłego życia. Nauka języka angielskiego odbywać się będzie każdego dnia w sposób naturalny poprzez zabawę, która na tym etapie dzieciństwa utrwala się nadzwyczaj szybko i efektywnie.

Natomiast zajęcia sportowe pozwolą nabyć Naszym podopiecznym sprawności ruchowej dzięki czemu dziecko opanowuje zdolności koordynacyjne i uczy się stawiać czoła wyzwaniom.

Zadbamy o to, aby każde dziecko mogło odkrywać i rozwijać w sobie talenty.
Nasza placówka oferuje zdrowe żywienie przygotowane przez dietetyka, dostosowane do potrzeb każdego malucha (dieta bezglutenowa, bezmleczna, bezjajeczna, vege i inne).

Dysponujemy kolorowymi przestronnymi salami gdzie w trosce o zdrowie naszych podopiecznych zamontowane zostaną w oczyszczacze powietrza.
Nasza placówka dysponuje dwoma ogrodzonymi przestrzeniami do zabaw na świeżym powietrzu, dostępnymi wyłącznie dla naszych dzieciaków.
W Fair Play wyróżniamy się także profesjonalną i troskliwą kadrą nauczycielską, konsultacjami ze specjalistami, psychologiem, pielęgniarką, higienistką i logopedą.

AKTUALNOŚCI

[Materiały w trakcie przygotowywania]

STREFA RODZICA

Przedszkole prywatne i żłobek Kraków ul. Lubicz 23
Przedszkole niepubliczne i żłobek Kraków ul. Lubicz 23

CENNIK

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500,00 zł
Miesięczne czesne wynosi: 799,00 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500,00 zł
Miesięczne czesne wynosi 1.399,00 zł (od czesnego odliczana jest dotacja z Gminy Miejskiej Kraków oraz dotacja w ramach Maluch+).

Dane do wpłaty:

Alior Bank
13 2490 0005 0000 4530 6264 2836

KONTAKT

Adres

Przedszkole i Żłobek FAIR PLAY
Ul. Lubicz 23
31-503 Kraków

Galeria

[Materiały w trakcie opracowywania]