Przedszkole i Żłobek FAIR PLAY

Kraków ul. Lubicz 23

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci.
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat do nowopowstającego Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Fair Play o profilu sportowo-językowym.
Nasza placówka mieści się w centrum Krakowa w biurowcu na ul. Lubicz 23.

Nasz nowy Oddział powstał z myślą o dzieciach , których rodzice pracują w samym centrum miasta i pragną mieć swoje pociechy blisko siebie.
W naszej placówce dzieci będą się czuły bezpiecznie co zapewni im troskliwa, profesjonalna opieka, odpowiednie warunki do edukacji i zabawy oraz rodzinna atmosfera.
Naszą placówkę dedykujemy także Rodzicom i dzieciom anglojęzycznym.
Działając poprzez zajęcia sportowe i obcowanie z językiem obcym już od najmłodszych lat wierzymy, że są to istotne elementy potrzebne do rozwoju małych dzieci i ich przygotowania do przyszłego, dorosłego życia. Nauka języka angielskiego odbywać się będzie każdego dnia w sposób naturalny poprzez zabawę, która na tym etapie dzieciństwa utrwala się nadzwyczaj szybko i efektywnie.
Natomiast zajęcia sportowe pozwolą nabyć Naszym podopiecznym sprawności ruchowej dzięki czemu dziecko opanowuje zdolności koordynacyjne i uczy się stawiać czoła wyzwaniom.
Zadbamy o to, aby każde dziecko mogło odkrywać i rozwijać w sobie talenty.
Nasza placówka oferuje zdrowe żywienie przygotowane przez dietetyka, dostosowane do potrzeb każdego malucha (dieta bezglutenowa, bezmleczna, bezjajeczna, vege i inne).
Dysponujemy kolorowymi przestronnymi salami gdzie w trosce o zdrowie naszych podopiecznych zamontowane zostaną w oczyszczacze powietrza.
Nasza placówka dysponuje dwoma ogrodzonymi przestrzeniami do zabaw na świeżym powietrzu, dostępnymi wyłącznie dla naszych dzieciaków.
W Fair Play wyróżniamy się także profesjonalną i troskliwą kadrą nauczycielską, konsultacjami ze specjalistami, psychologiem, pielęgniarką, higienistką i logopedą.

Zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 14.05. 2022 roku w godzinach od 9 do 1

W trakcie dnia otwartego zobaczycie Państwo, jak wygląda placówka, poznacie naszą kadrę, odpowiemy na wszystkie pytania.
Zapraszamy z dziećmi dla których będą przewidziane niespodzianki!

Ruszamy z opieką nad dziećmi od dnia 23.05. 2022 roku

Zapraszamy do obserwowania nas na facebook Niepubliczne Przedszkole i Żłobek FAIR PLAY - Kraków ul.Lubicz 23 | Facebook

Kontakt:

Magdalena Karnkowska
Telefon 666 018 260
E-Mail: biuro@fairplay-lubicz.pl

Przedszkole i Żłobek FAIR PLAY

Ul. Lubicz 23

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500,00 zł
Miesięczne czesne wynosi: 799,00 zł

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500,00 zł
Miesięczne czesne wynosi 1.399,00 zł (od czesnego odliczana jest dotacja z Gminy Miejskiej Kraków oraz dotacja w ramach Maluch+).

Dane do wpłaty

Alior Bank