Prywatny żłobek Nova Mikołowska ul. Strzelecka 8B w Katowicach (Centrum Katowic)

Szukasz przyjaznego i profesjonalnego miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje talenty i przygotować się do przyszłej edukacji? Prywatny żłobek Fair Play to idealne rozwiązanie. Zapewniamy opiekę i rozwój dla każdego malucha, a nasza placówka znajduje się na katowickim osiedlu Nova Mikołowska, w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Katowic zaledwie 10 min. spacerem (700 m) od Dworca Głównego i Galerii Katowickiej. Dzięki temu rodzice z różnych części Katowic mają szybki i łatwy dojazd. Bezpieczeństwo i rozwój Twojego dziecka są naszym priorytetem.

Niepubliczny złóbek Katowice – rozwijamy zamiłowanie do aktywnego stylu życia

Sieć niepublicznych placówek Fair Play stosuje filozofię opracowaną przez barona Pierre'a de Coubertina, który jest twórcą Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Prywatny Żłobek w Katowicach, znajdujące się przy ulicy Strzeleckiej 8B, prowadzi zajęcia, które promują ducha sportu i zdrowej rywalizacji. Nasi trenerzy skupiają się na rozwijaniu zainteresowań dzieci w kierunku aktywnego stylu życia, pomagają odkrywać ich naturalne talenty, uczą lojalności, uczciwości i pokonywania trudności. Dostosowują zajęcia do umiejętności i rozwoju, aby dzieci mogły przekonać się, że sport może być świetną zabawą.

Prywatny żłobek językowy – Katowice

Fair Play oferuje także zajęcia językowe, które umożliwiają dzieciom naturalne oswojenie się z językiem angielskim. Zajęcia językowe odbywają się codziennie w formie zabawy, a nasi lektorzy oraz native speakerzy starają się zapewnić, aby dzieci chętnie poznawały nowe słownictwo poprzez śpiewanie, zajęcia ruchowe, wspólne gry i zabawy.

Niepubliczny żłobek – Nova Mikołowska

Zachęcamy rodziców maluszków w wieku od 8 miesięcy do skorzystania z naszej oferty prywatnego żłobka Fair Play na osiedlu Nova Mikołowska w Katowicach. W naszym żłobku zadbamy o poczucie bezpieczeństwa Twojego dziecka i pomożemy mu w pierwszych krokach na drodze do samodzielności. Doświadczone opiekunki zapewnią wsparcie dla dziecka, organizując ciekawe gry i zabawy, które pomogą mu zdobywać nowe umiejętności.

[Materiały w trakcie opracowywania]

Informujemy rodziców/opiekunów, że w naszej placówce jest realizowane roczne przygotowanie do szkoły tzw. "zerówka".

Przedszkole niepubliczne i żłobek ul. Strzelecka 8B w Katowicach

Nova Mikołowska ul. Strzelecka 8B w Katowicach:

- Żłobek czesne 0zł*
- Lub Czesne 599***

* po otrzymaniu dotacji Maluch + i uwzględnieniu dotacji UMK i 400+
** po uwzględnieniu dotacji UMK i 400+

Prywatny żłobek Nova Mikołowska
ul. Strzelecka 8B w Katowicach (Centrum Katowic)