Prywatne przedszkole i żłobek Os. Kościuszki Chorzów Tadeusza Kościuszki 85

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej opieki dla swojego dziecka, która pomaga w jego rozwoju i odkrywaniu naturalnych talentów, a jednocześnie przygotowuje do przyszłych etapów edukacyjnych, serdecznie zapraszamy do prywatnego przedszkola i żłobka Fair Play. Nasza placówka znajduje się w samym centrum Chorzowa przy ulicy Kościuszki i zapewnia bezpieczne i przyjazne miejsce dla każdego malucha. Dodatkowo nasza lokalizacja w pobliżu Parku i Stadionu Śląskiego ułatwia dojazd dla rodziców z różnych części miasta.

Prywatne przedszkole i żłobek Chorzów Tadeusza Kościuszki 85

Niepubliczne przedszkole sportowe Chorzów - rozwijamy zamiłowanie do aktywnego stylu życia

Fair Play to sieć prywatnych przedszkoli, które inspirowane są filozofią barona Pierre'a de Coubertina - twórcy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Przedszkole sportowe przy ulicy Tadeusza Kościuszki 85 w Chorzowie oferuje zajęcia, które zachęcają do uprawiania sportu i zdrowej rywalizacji. Nasi trenerzy koncentrują się na rozwijaniu zainteresowań dzieci w dziedzinie aktywności fizycznej, pomagając im odkrywać ich naturalne talenty oraz ucząc lojalności, uczciwości i pokonywania wyzwań. Zajęcia są dopasowane do umiejętności i zainteresowań dzieci, aby przekonać je, że sport może być świetną zabawą.

Prywatne przedszkole językowe – Chorzów

Fair Play to nie tylko przedszkole i żłobek, ale także placówka językowa, która pomaga dzieciom w naturalny sposób opanować język angielski. Zajęcia odbywają się codziennie i są prowadzone w formie zabawy, z wykorzystaniem śpiewu, ćwiczeń ruchowych oraz gier i zabaw. Nasi lektorzy i native speakerzy dbają o to, aby dzieci z przyjemnością poznawały nowe słowa i szybko zdobywały umiejętności językowe.

Niepubliczny żłobek – Os. Kościuszki

Serdecznie zapraszamy rodziców 8-miesięcznych dzieci do prywatnego żłobka Fair Play zlokalizowanego na osiedlu Os. Kościuszki w Chorzowie. W naszej placówce doświadczone opiekunki zapewnią poczucie bezpieczeństwa i wsparcie w pierwszych krokach Twojego dziecka na drodze do samodzielności. Organizujemy ciekawe gry i zabawy, które rozwijają umiejętności dzieci i pomagają im pokonywać trudności, a nasi pracownicy zawsze podejmują się swoich obowiązków z uśmiechem na twarzy.

[Materiały w trakcie opracowywania]

Informujemy rodziców/opiekunów, że w naszej placówce jest realizowane roczne przygotowanie do szkoły tzw. "zerówka".

Przedszkole niepubliczne i żłobek Chorzów Tadeusza Kościuszki 85

Os. Kościuszki ul. Tadeusza Kościuszki 85 w Chorzowie