Nowoczesne przedszkole i żłobek w Krakowie dla dzieci z Prokocimia

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym każdy maluch może czuć się dobrze. Nasze przedszkole oraz żłobek są placówkami w pełni dostosowanymi do potrzeb najmłodszych. Zapisując tutaj swoją pociechę, można zadbać o poszerzenie jej wiedzy, a także rozwój kompetencji miękkich takich jak empatia czy umiejętność współpracy. Zaangażowani opiekunowie każdego dnia dbają o to, aby podopieczni mogli odkrywać świat, ucząc się przy tym samodzielności i przygotowując do dalszej edukacji.

Niepubliczne Sportowo językowe przedszkole - Prywatny żłobek Katowice Ul. Pułaskiego 42

Żłobek i przedszkole wspierające wszechstronny rozwój dziecka

Zarówno w naszym żłobku, jak i przedszkolu odbywają się różnorodne, ciekawe zajęcia. Stawiamy na rozwój kreatywności poprzez warsztaty artystyczne. Wiemy też, jak skuteczna może być nauka języków obcych w młodym wieku, dlatego organizujemy lekcje z angielskiego i hiszpańskiego dla naszych podopiecznych. Bardzo ważną rolę w naszych placówkach odgrywa również sport. Uczy on współpracy i pokazuje, jak ważna jest uczciwość i lojalność.
Jeśli chcesz zadbać o rozwój maluszka, warto zapisać go do naszego przedszkola lub żłobka sportowo-językowego. Zajęcia zawsze dostosowujemy do grupy, dzięki czemu każdy, kto bierze w nich udział, może coś z nich wynieść. Nie są to jednak wszystkie aktywności czekające na maluszki. Nasze placówki są wybierane również przez rodziców, którzy poszukują przedszkola z wycieczkami dla dzieci z krakowskiego Prokocimia. Organizujemy bowiem dla podopiecznych wyjścia do teatru, opery, filharmonii czy na basen, a także bierzemy udział w takich zajęciach jak dogoterapia czy robotyka, szczególnie atrakcyjnych dla maluchów.

Przedszkole z pielęgniarką, psychologiem i logopedą

W naszych placówkach zatrudniamy wyłącznie osoby wyróżniające się empatią, cierpliwością i zaangażowaniem. Oprócz pedagogów, w przedszkolu i żłobku dzieci otrzymują też wsparcie psychologa. Dzięki temu, że przygląda się on maluszkom, może zauważyć ewentualne nieprawidłowości w ich rozwoju. Co więcej, o prawidłowe ćwiczenie mowy maluszków dba logopeda. W celu zapewniania jak najlepszej opieki podopiecznym w żłobku regularnie pojawia się także pielęgniarka. Nasze przedszkole z psychologiem, pielęgniarką oraz logopedą może zadbać o prawidłowy rozwój pociech.

Przedszkole z wyżywieniem, nad którym czuwa dietetyk

Aby maluszki miały siłę do odkrywania świata, dbamy również o dostarczenie im wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W naszym nowoczesnym przedszkolu codziennie każdy z podopiecznych otrzymuje 5 posiłków przygotowywanych przez profesjonalną firmę cateringową. Oferujemy dietę podstawową, a także wegetariańską, bezglutenową, bezmleczną oraz dostosowaną do konkretnych potrzeb dziecka. Potrawy są również sprawdzane przez dietetyka, aby dać rodzicom pewność, że ich dzieci otrzymują pełnowartościowe, właściwie zbilansowane posiłki.

FairPlay, czyli miejsce, gdzie dziecko nie będzie się nudzić

Nasze przedszkole z zajęciami artystycznymi, sportowymi i językowymi, a także dostosowany do najmłodszych żłobek to doskonały wybór dla dzieci z krakowskiego Prokocimia. Dbamy o stworzenie przyjaznej, sprzyjającej rozwojowi atmosfery. Zależy nam na tym, aby wszyscy podopieczni mogli się tutaj czuć dobrze, ponieważ chcemy rozwijać ich pewność siebie, przygotowując do wyzwań, jakie czekają na nich w szkole.

Zapraszamy do naszych najbliższych placówek ul. Dekerta 24, ul. Zamoyskiego 79A, ul. Wielicka 28B!         

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami przedszkola i żłobka na naszym profilu FB.

logo facebook