Prywatny żłobek i przedszkole Prywatny żłobek i przedszkole Prywatny żłobek i przedszkole

Warszawa, Ochota Ul. Grójecka 208 Warszawa, Ochota Ul. Grójecka 208 Warszawa, Ochota Ul. Grójecka 208

O nas O nas O nas

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Związana z branżą finansową.
Pasjonuje ją taniec. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Miłośniczka literatury fantasy. Przez męża zarażona pasją do podróżowania.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat brydża.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

Ciocia Gosia

Nauczyciel opiekun
Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Animacja społeczno-kulturowa. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe z terapią pedagogiczną. Zdobyła wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, również jako animator czasu wolnego. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego. Ciepła, sympatyczna, z pozytywnym nastawieniem do życia. Kocha dzieci. Jej praca edukacyjno-wychowawcza opiera się na podmiotowym traktowaniu dziecka, z dużym szacunkiem, wyrozumiałością oraz zainteresowaniem w każdej sferze jego rozwoju i funkcjonowania. Dba tym samym o przyjazną i pełną miłości atmosferę. Swoją twórczą pasję oraz zdrowy i aktywny tryb życia stara się przekazać dzieciom, stosując w praktyce metodę pedagogiki zabawy. Pasjonatka sportu i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Ciocia Klaudia

Opiekun
Aktualnie studentka kierunku Nauki o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako opiekunka, odbywając praktyki w świetlicy środowiskowej oraz w Przedszkolu i Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki na warszawskim Ursynowie. W niedalekiej przyszłości rozpocznie studia podyplomowe na kierunku Pedagogika. W swojej pracy stara się, aby dziecko czuło się szczęśliwe i poznawało otaczający je świat. Kieruje się mottem: “Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem”. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego dziecka. Wesoła, cierpliwa i odpowiedzialna osoba. Jej zainteresowania to psychologia i podróże.

Ciocia Sylwia

Opiekun
Miła, sympatyczna, z masą pomysłów na zabawę z dziećmi. Aktualnie kończy studia o specjalności Opiekunka Dziecięca. Kocha dzieci i uwielbia widzieć uśmiech na ich twarzy. Chętnie pomaga osobom, które potrzebują wsparcia. Praktyczne doświadczenie zdobywała pracując jako prywatna opiekunka. W wolnych chwilach spędza czas aktywnie, uwielbia podróże, dobrą książkę i gotowanie. Interesuje się psychologią i rozwojem dziecka. W przyszłości chciałaby prowadzić swój własny żłobek.

Ciocia Jola

Opiekun
Studentka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako opiekunka, pracując w bawialni oraz jako opiekun w Żłobku Fair Play. Niebawem rozpocznie studia na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na jednej z warszawskich uczelni. W Żłobku Fair Play dba o to, aby jej podopieczni tryskali uśmiechem, jedli do syta i w spokoju odbywali zasłużone leżakowanie. Kreatywna w organizacji przeróżnych zabaw, rozśpiewana, znająca dużo tanecznych układów, przy których niejeden zawodowy tancerz by wymiękł. Gdyby była prezenter w radiu dla dzieci – z pewnością prowadziłaby własne notowanie Dziecięcej Listy Przebojów.

Ciocia Dominika

Opiekun
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo, a także studentka kierunku Pedagogika o specjalności Pedagogika wczesnoszkolna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W przyszłości planuje łączyć w swojej pracy oba te kierunki. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako opiekun w przedszkolu oraz jako prywatna niania. Kreatywna, wyrozumiała i uśmiechnięta. W wolnych chwilach uprawia sport i czyta książki.

Ciocia Magda

Opiekun
Studentka Warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Pedagogika. Uśmiech na twarzy to jej znak rozpoznawczy. Swoją energią i spontanicznością potrafi poradzić sobie z największymi zmartwieniami naszych pociech. Wierzy, że najprostszą drogą do szczęścia jest przytulanie. Miłośniczka bajek i wierszy Juliana Tuwima. Każdego dnia odkrywa przed dziećmi magię “Lokomotywy” na nowo. Prywatnie uwielbia słodkie życie i nie liczy kalorii. Chciałaby sprawić, aby jej maluchy również jadły z takim apetytem jak ona.

Ciocia Paulina

Opiekun
Absolwentka Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Filologia angielska, specjalność nauczycielska w zakresie języka angielskiego. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała odbywając praktyki nauczycielskie na różnych etapach edukacji, pracując w przedszkolu zarówno jako nauczyciel języka angielskiego jak i opiekun oraz prowadząc zajęcia indywidualne z języka angielskiego dla dzieci wieku od lat 3. W wolnych chwilach lubi zaszyć się w kuchni i upiec coś pysznego.

Ciocia Beata

Opiekun
Od kiedy pamięta uwielbia pracować z dziećmi. Doświadczenie zdobywała pracując jako opiekun w Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki w Warszawie oraz jako prywatna niania. Zaraża dzieci pasją do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Kocha taniec, zabawy ruchowe oraz wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Jak sama mówi, praca z dziećmi dodaje jej energii i poprawia nastrój.

Ciocia Beata

Opiekun
Od kiedy pamięta uwielbia pracować z dziećmi. Doświadczenie zdobywała pracując jako opiekun w Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki w Warszawie oraz jako prywatna niania. Zaraża dzieci pasją do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Kocha taniec, zabawy ruchowe oraz wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Jak sama mówi, praca z dziećmi dodaje jej energii i poprawia nastrój.

Ciocia Klaudia

Opiekun
Studentka Uniwersytetu na kierunku Psychologia. Ukończyła również kurs Animatora Zabaw. Doświadczenie z dziećmi zdobywała podczas programu Au Pair w Kopenhadze, podczas praktyk w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym oraz jako prywatna opiekunka. Skupia się na bardzo indywidualnym podejściu do każdego dziecka. Uwielbia organizować zajęcia kreatywne i odpowiadać na trudne dziecięce pytania. Zawsze dba o dobre samopoczucie i jak najlepszą zabawę wszystkich dzieci.

Aktualności Aktualności Aktualności

Nadchodzące Nadchodzące Nadchodzące

brak wydarzeń

Minione Minione Minione

brak wydarzeń

Zobacz więcej
OBIADKI
Realizujemy wszystkie diety: bezmleczną, bezglutenową, wegetariańską, bezniklową… Aktualne menu jest dostępne w Placówce. Nad przygotowaniem posiłków czuwa dyplomowana Dietetyk, mgr inż. Technologii Żywności Magdalena Anna Dobaj – Zerek.
Przykładowe menu
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Śni­adanie Kanapki z pieczywa żyt­niego, twarożek na słodko, dżem niskosłodzony, szynka dro­biowa Kanapki z pieczywa mieszanego z szynką wiejską i warzy­wami, pasta z ciecierzycy Pieczywo ra­zowe z masłem, szynka wieprzowa, sałatka jarzynowa Pieczywo żytnie z szynką dro­biową, serem żółtym i warzy­wami Kanapki z pieczywa ra­zowego, ser żółty i warzywa, pasta z brokułów
Kakao Herbatka owocowa Kakao Herbatka owocowa Kakao
Drugie śni­adanie Owoce
Zestaw obi­ad­owy Kalafiorowa z ziem­ni­akami Krup­nik Żurek Ogórkowa z ziem­ni­akami Po­mi­dorowa z makaronem
Spaghetti bolog­nese, ogórek kiszony Ziem­ni­aki, nuggetsy z kur­czaka, surówka z ka­pusty pekińskiej Pierogi z mięsem z in­dyka (włas­nego wyrobu), surówka z marchwi Makaron z serem i polewą truskawkową Ziem­ni­aki, ham­burger rybny (włas­nego wyrobu), surówka z kiszonej ka­pusty
Kom­pot wieloowocowy (klarowny) Kom­pot porzeczkowy (klarowny) Kom­pot wiśniowy (klarowny) Kom­pot jabłkowy (klarowny) Kom­pot śli­wkowy (klarowny)
Pod­wiec­zorek Ciasto drożdżowe, owoc Serek ho­mog­e­ni­zowany wanil­iowy Ciasto czeko­lad­owe, owoc Kanapki z pieczywa żyt­niego z szynką dro­biową z warzy­wami, marchewka do pochru­pa­nia Racuchy z jabłkiem
Przykładowe menu (dieta bezglutenowa)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Śni­adanie Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego, szynka dro­biowa i warzywa Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego z szynką wiejską i warzy­wami, pasta z ciecierzycy Pieczywo bezg­lutenowe, szynka wieprzowa, sałatka jarzynowa Pieczywo bezg­lutenowe z szynką dro­biową i warzy­wami Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego, szynką dro­biową i warzywa, pasta z brokułów
Herbata owocowa Herbatka owocowa Herbatka owocowa Herbatka owocowa Herbatka owocowa
Drugie śni­adanie Owoce
Zestaw obi­ad­owy Kalafiorowa z ziem­ni­akami niez­a­bielana Krup­nik z kaszy jaglanej Jarzynowa z ziem­ni­akami niez­a­bielana Ogórkowa z ziem­ni­akami niez­a­bielana Po­mi­dorowa z makaronem niez­a­bielana
Spaghetti bolog­nese, ogórek kiszony Ziem­ni­aki, nuggetsy z kur­czaka, surówka z ka­pusty pekińskiej Pierogi (bezg­lutenowe) z mięsem z in­dyka (włas­nego wyrobu), surówka z marchwi Makaron bezg­lutenowy z klop­sikami w sosie warzy­wnym Ziem­ni­aki, ham­burger rybny (włas­nego wyrobu), surówka z kiszonej ka­pusty
Kom­pot wieloowocowy (klarowny) Kom­pot porzeczkowy (klarowny) Kom­pot wiśniowy (klarowny) Kom­pot jabłkowy (klarowny) Kom­pot śli­wkowy (klarowny)
Pod­wiec­zorek Sałatka owocowa Serek ho­mog­e­ni­zowany wanil­iowy Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego z szynką, owoc Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego z szynką dro­biową z warzy­wami, marchewka do pochru­pa­nia Placki ziem­ni­aczane bezg­lutenowe
Przedszkole
Godziny Pn Wt Śr Czw Pi
7:00 – 9:00 PRZYJ­MOWANIE DZIECI/ ZABAWA
9:00 – 9:30 ŚNI­ADANIE
9:30 – 10:00 ZAJĘCIA EDUKA­CYJNE (POD­STAWA PRO­GRAMOWA) / JĘZYK ANG­IEL­SKI
10:00 – 10:30 PIŁKA NOŻNA TANIEC / JUDO LO­GOPEDA GIM­NASTYKA OGÓLNOROZ­WO­JOWA RYT­MIKA
10:45 – 11:00 II ŚNI­ADANIE
11:00 – 11:30 JĘZYK ANG­IEL­SKI / ZAJĘCIA EDUKA­CYJNE (POD­STAWA PRO­GRAMOWA)
11:30 – 12:20 WYJŚCIE NA SPACER / PLAC ZABAW
12:20 – 12:30 CZYNNOŚCI SAMOOBSŁUGOWE – PRZY­GO­TOWANIE DO OBIADU
12:30 – 13:00 OBIAD – ZUPKA
13:00 – 14:00 ODPOCZYNEK PO OBIEDZIE / LEŻAKOWANIE
14:00 – 14:30 OBIAD – DRUGIE DANIE
14:30 – 15:00 WARSZ­TATY “KĄCIK MAŁEGO CZYTEL­NIKA” WARSZ­TATY BEZ­PIECZNIE PRZEZ ŻYCIE WARSZ­TATY PLAS­TY­CZNO-PRZY­ROD­NICZE WARSZ­TATY BI­O­LOG­ICZNO- ŚRODOWISKOWE WARSZ­TATY MUZY­CZNE
15:00 – 15:20 POD­WIEC­ZOREK i
15:30 – 17:00 WYJŚCIE NA PLAC ZABAW / ZABAWY WOLNE
17:00 – 17:15 POD­WIEC­ZOREK II
17:15 – 18:00 ZABAWY WOLNE / OD­BIERANIE DZIECI
Żłobek
Godziny Plan dnia Opis
7:00 – 9:00 Przyj­mowanie dzieci/Zabawa
9:00 – 9:30 Śni­adanie
9:30 – 9:50 Zabawy eduka­cyjne, kon­struk­cyjne, dźwiękonaślad­ow­cze. Zabawy dowolne służace re­al­iza­cji pomysłów dzieci; zabawy przy muzyce, zabawy dźwiękonaślad­ow­cze.
9:50 – 10:05 Gim­nastyka dla smyka
10:05 – 10:20 Poczy­taj mi
10:20 – 10:40 II śnadanie
10:40 – 11:00 Język ang­iel­ski Gry i zabawy z wyko­rzys­taniem piosenek, wyliczanek i wier­szyków w języku ang­iel­skim.
11:00 – 11:30 Zabawy kreaty­wne, wyjście na spacer/plac zabaw Zabawy roz­wo­jowe, zabawy w kącikach zain­tere­sowań, układanki, zabawy lo­gope­dy­czne wspo­ma­gające naukę prawidłowego mówienia.
11:30 – 11:45 Czynności samoobsługowe – przy­go­towanie do zupy
11:45 – 12:15 Zupa
12:15 – 13:45 Leżakowanie/Spanie
13:45 – 14:00 Czynności samoobsługowe – przy­go­towanie do obiadu
14:00 – 14:30 II danie
14:30 – 14:45 Czynności samoobsługowe – mycie zębów
14:45 – 15:30 Warsz­taty muzy­czne/ plas­ty­czne/przy­rod­nicze Czy­tanie bajek na głos pobudzające wyobraźnię dzieci i wiedzę o świecie, po­ma­gające rozwijać język, umiejętność słucha­nia i rozu­mienia, pokazujące wzorce i wartości ety­czne. Zajęcia służące roz­wo­jowi twórczości muzy­cznej i plas­ty­cznej dziecka.
15:30 – 15:50 Pod­wiec­zorek I
15:50 – 17:00 Zabawy re­lak­sacyjne i dowolne Słuchanie bajek, zabawy przy muzyce, zabawy ru­chowe i kon­struk­cyjne.
17:00 – 17:20 Pod­wiec­zorek II
17:20 – 18:00 Zabawy dowolne

Galeria Galeria Galeria

Kontakt Kontakt Kontakt

Adres

Żłobek i przedszkole
Ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa

Tel. 789372156
E-mail: biuro@przedszkolefairplay-grojecka.pl

 

Media społecznościowe

Cennik Cennik Cennik

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 790 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 1190zł (od czesnego 1190zł odliczana jest dotacja w ramach programu Maluch 2018; po odjęciu dotacji Rodzic płaci miesięczne czesne w wysokości ok. 1040 zł).

Dane do wpłaty Dane do wpłaty Dane do wpłaty

EDUCATION&FUN Sp. z o.o.

Idea Bank SA
49195000012006001461300001