Prywatny żłobek i przedszkole Prywatny żłobek i przedszkole Prywatny żłobek i przedszkole

Warszawa, Ochota Ul. Grójecka 208 Warszawa, Ochota Ul. Grójecka 208 Warszawa, Ochota Ul. Grójecka 208

O nas

Emilia i Adrian Gąsiorowscy

Właściciele

Emilia jest Absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Związana z branżą finansową.
Pasjonuje ją taniec. Jest perfekcjonistką, uwielbia zadbać o każdy szczegół. Miłośniczka literatury fantasy. Przez męża zarażona pasją do podróżowania.

Adrian jest Absolwentem Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Przedsiębiorca. Wieloletni prywatny nauczyciel i wychowawca. Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną. Uczestnik Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Uwielbia odkrywać nowe zakątki świata. Od niedawna pasjonat brydża.

Razem kochają aktywność fizyczną w różnej formie oraz gry planszowe. Emilia uwielbia opiekować się maluchami, Adrian natomiast pomaga odkrywać świat starszym dzieciom.

Niepubliczne przedszkole i żłobek na Ochocie

Niepubliczne przedszkole i żłobek na Ochocie (ul. Grójecka 208) zaprasza wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich pociecha rozwijała umiejętności i poznawała świat w miejscu, gdzie będzie czuć się radosna, szczęśliwa i bezpieczna. Kieruje nami zasada „fair play”, którą przekazujemy dzieciom. Na maluchy czekają kolorowe sale, pyszne i zdrowe posiłki oraz przyjazny personel, który w każdej chwili służy wsparciem.

Prywatne przedszkole na Ochocie – przygotujemy Twoje dziecko do trudów szkoły

Wykwalifikowany personel pedagogiczny zadba, aby maluchy nawiązywały relacje z rówieśnikami, uczyły się zasad panujących w społeczeństwie, odkrywały swoje pierwsze talenty. Realizujemy program przedszkolny MEN, który pozwala przygotować dzieci do późniejszej edukacji w szkole. Liczne zajęcia językowe, plastyczne, przyrodnicze i muzyczne sprawią, że Twoja pociecha wkroczy na dalszą ścieżkę edukacji z odpowiednią dawką wiedzy i pewności siebie. Liczne zajęcia sportowe pozwalają dzieciom wykazać się energią, uczą je aktywności i gwarantują dużą porcję ruchu.

Prywatny żłobek na Ochocie – pierwsze kroki w nauce samodzielności

Prywatny żłobek na Ochocie to przyjazne miejsce, które pozwoli maluszkowi stawiać swoje pierwsze kroki bez opieki rodziców, nawiązywać przyjaźnie z rówieśnikami, uczyć się samodzielnego pokonywania trudności. Kompetentne i uśmiechnięte opiekunki wspierają dzieci, zapewniają im ciekawe gry i zabawy. Gwarantujemy również opiekę logopedyczną, psychologiczną i pielęgniarską (zarówno w żłobku, jak i przedszkolu).

U nas nigdy nie jest nudno!

Prywatne przedszkole i żłobek Fair Play to miejsce, gdzie stawiamy na wszechstronny rozwój dzieci, ale zarazem pozwalamy im wyciszyć się i odpocząć. Szeroki wachlarz zajęć, wspólna zabawa i atrakcyjne wyjścia dodatkowe (do kina, teatru.) sprawiają, że u nas nigdy nie jest nudno.

Przedszkole sportowe

Przedszkole sportowe w Warszawie to miejsce, gdzie kształtujemy w dzieciach zamiłowanie do aktywnego stylu życia, pomagamy odkrywać sportowe talenty, pokazujemy, że sport może być zarazem doskonałą zabawą. Staramy się zaszczepić w przedszkolach zasady zdrowej rywalizacji, wspólnego cieszenia się zajęciami sportowymi, gry zespołowej. Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć sportowych (w ramach czesnego). W naszym przedszkolu na warszawskiej Ochocie dzieci biorą udział w zajęciach z ogólnorozwojowej gimnastyki korekcyjnej, treningach piłki nożnej, judo, nauce gry w tenisa, zajęciach tanecznych. Zabieramy przedszkolaki na basen, a zimą do szkółki narciarskiej. Treningi i zajęcia sportowe prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi, potrafią zainteresować maluchy sportem i dopasować ćwiczenia do ich wieku.

Przedszkole językowe

„Fair Play” to przedszkole językowe w Warszawie. Zadbamy, aby Twoja pociecha w naturalny sposób oswoiła się z językiem angielskim, poznała pierwsze zwroty, przełamała barierę językową i była odpowiednio przygotowana do późniejszej edukacji językowej w szkole. Codziennie prowadzimy zajęcia z języka angielskiego. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami i native speakerami, którzy posiadają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Maluchy uczą się języka poprzez wspólne zabawy, gry, śpiewanie piosenek, zajęcia ruchowe po angielsku. Wykorzystujemy naturalną ciekawość przedszkolaków, odnosimy się do rzeczywistości otaczającej dziecko. Maluchy nawiązują prostą komunikację werbalną po angielsku, a przy tym znakomicie się bawią.

Ciocia Gosia

Nauczyciel opiekun

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Animacja społeczno-kulturowa. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych – studia magisterskie na kierunku Pedagogika, specjalność Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe z terapią pedagogiczną. Zdobyła wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym, również jako animator czasu wolnego. Posiada tytuł nauczyciela kontraktowego. Ciepła, sympatyczna, z pozytywnym nastawieniem do życia. Kocha dzieci. Jej praca edukacyjno-wychowawcza opiera się na podmiotowym traktowaniu dziecka, z dużym szacunkiem, wyrozumiałością oraz zainteresowaniem w każdej sferze jego rozwoju i funkcjonowania. Dba tym samym o przyjazną i pełną miłości atmosferę. Swoją twórczą pasję oraz zdrowy i aktywny tryb życia stara się przekazać dzieciom, stosując w praktyce metodę pedagogiki zabawy. Pasjonatka sportu i kreatywnego spędzania czasu wolnego.

Ciocia Klaudia

Opiekun
Aktualnie studentka kierunku Nauki o Rodzinie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako opiekunka, odbywając praktyki w świetlicy środowiskowej oraz w Przedszkolu i Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki na warszawskim Ursynowie. W niedalekiej przyszłości rozpocznie studia podyplomowe na kierunku Pedagogika. W swojej pracy stara się, aby dziecko czuło się szczęśliwe i poznawało otaczający je świat. Kieruje się mottem: “Wychowanie, jeśli nie jest wzorem i miłością, nie jest wychowaniem”. Zwraca szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego dziecka. Wesoła, cierpliwa i odpowiedzialna osoba. Jej zainteresowania to psychologia i podróże.

Ciocia Sylwia

Opiekun
Miła, sympatyczna, z masą pomysłów na zabawę z dziećmi. Aktualnie kończy studia o specjalności Opiekunka Dziecięca. Kocha dzieci i uwielbia widzieć uśmiech na ich twarzy. Chętnie pomaga osobom, które potrzebują wsparcia. Praktyczne doświadczenie zdobywała pracując jako prywatna opiekunka. W wolnych chwilach spędza czas aktywnie, uwielbia podróże, dobrą książkę i gotowanie. Interesuje się psychologią i rozwojem dziecka. W przyszłości chciałaby prowadzić swój własny żłobek.

Ciocia Jola

Opiekun
Studentka edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako opiekunka, pracując w bawialni oraz jako opiekun w Żłobku Fair Play. Niebawem rozpocznie studia na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na jednej z warszawskich uczelni. W Żłobku Fair Play dba o to, aby jej podopieczni tryskali uśmiechem, jedli do syta i w spokoju odbywali zasłużone leżakowanie. Kreatywna w organizacji przeróżnych zabaw, rozśpiewana, znająca dużo tanecznych układów, przy których niejeden zawodowy tancerz by wymiękł. Gdyby była prezenter w radiu dla dzieci – z pewnością prowadziłaby własne notowanie Dziecięcej Listy Przebojów.

Ciocia Dominika

Opiekun
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo, a także studentka kierunku Pedagogika o specjalności Pedagogika wczesnoszkolna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W przyszłości planuje łączyć w swojej pracy oba te kierunki. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując jako opiekun w przedszkolu oraz jako prywatna niania. Kreatywna, wyrozumiała i uśmiechnięta. W wolnych chwilach uprawia sport i czyta książki.

Ciocia Magda

Opiekun
Studentka Warszawskiej Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku Pedagogika. Uśmiech na twarzy to jej znak rozpoznawczy. Swoją energią i spontanicznością potrafi poradzić sobie z największymi zmartwieniami naszych pociech. Wierzy, że najprostszą drogą do szczęścia jest przytulanie. Miłośniczka bajek i wierszy Juliana Tuwima. Każdego dnia odkrywa przed dziećmi magię “Lokomotywy” na nowo. Prywatnie uwielbia słodkie życie i nie liczy kalorii. Chciałaby sprawić, aby jej maluchy również jadły z takim apetytem jak ona.

Ciocia Paulina

Opiekun
Absolwentka Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku Filologia angielska, specjalność nauczycielska w zakresie języka angielskiego. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała odbywając praktyki nauczycielskie na różnych etapach edukacji, pracując w przedszkolu zarówno jako nauczyciel języka angielskiego jak i opiekun oraz prowadząc zajęcia indywidualne z języka angielskiego dla dzieci wieku od lat 3. W wolnych chwilach lubi zaszyć się w kuchni i upiec coś pysznego.

Ciocia Beata

Opiekun
Od kiedy pamięta uwielbia pracować z dziećmi. Doświadczenie zdobywała pracując jako opiekun w Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki w Warszawie oraz jako prywatna niania. Zaraża dzieci pasją do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Kocha taniec, zabawy ruchowe oraz wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Jak sama mówi, praca z dziećmi dodaje jej energii i poprawia nastrój.

Ciocia Beata

Opiekun
Od kiedy pamięta uwielbia pracować z dziećmi. Doświadczenie zdobywała pracując jako opiekun w Żłobku Fair Play przy ul. Poleczki w Warszawie oraz jako prywatna niania. Zaraża dzieci pasją do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Kocha taniec, zabawy ruchowe oraz wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Jak sama mówi, praca z dziećmi dodaje jej energii i poprawia nastrój.

Ciocia Klaudia

Opiekun
Studentka Uniwersytetu na kierunku Psychologia. Ukończyła również kurs Animatora Zabaw. Doświadczenie z dziećmi zdobywała podczas programu Au Pair w Kopenhadze, podczas praktyk w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym oraz jako prywatna opiekunka. Skupia się na bardzo indywidualnym podejściu do każdego dziecka. Uwielbia organizować zajęcia kreatywne i odpowiadać na trudne dziecięce pytania. Zawsze dba o dobre samopoczucie i jak najlepszą zabawę wszystkich dzieci.

Aktualności Aktualności Aktualności

Nadchodzące Nadchodzące Nadchodzące

brak wydarzeń

Minione Minione Minione

brak wydarzeń

Zobacz więcej
 • język angielski z native speakerem
 • terapia logopedyczna
 • taniec
 • gimnastyka z akrobatyką
 • piłka nożna
 • karate
 • warsztaty muzyczne
 • warsztaty ruchu drogowego
 • warsztaty zdrowego żywienia
 • warsztaty plastyczne
 • warsztaty czytelnicze
 • dogoterapia
OBIADKI
Realizujemy wszystkie diety: bezmleczną, bezglutenową, wegetariańską, bezniklową… Aktualne menu jest dostępne w Placówce. Nad przygotowaniem posiłków czuwa dyplomowana Dietetyk, mgr inż. Technologii Żywności Magdalena Anna Dobaj – Zerek.
Przykładowe menu
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Śni­adanie Kanapki z pieczywa żyt­niego, twarożek na słodko, dżem niskosłodzony, szynka dro­biowa Kanapki z pieczywa mieszanego z szynką wiejską i warzy­wami, pasta z ciecierzycy Pieczywo ra­zowe z masłem, szynka wieprzowa, sałatka jarzynowa Pieczywo żytnie z szynką dro­biową, serem żółtym i warzy­wami Kanapki z pieczywa ra­zowego, ser żółty i warzywa, pasta z brokułów
Kakao Herbatka owocowa Kakao Herbatka owocowa Kakao
Drugie śni­adanie Owoce
Zestaw obi­ad­owy Kalafiorowa z ziem­ni­akami Krup­nik Żurek Ogórkowa z ziem­ni­akami Po­mi­dorowa z makaronem
Spaghetti bolog­nese, ogórek kiszony Ziem­ni­aki, nuggetsy z kur­czaka, surówka z ka­pusty pekińskiej Pierogi z mięsem z in­dyka (włas­nego wyrobu), surówka z marchwi Makaron z serem i polewą truskawkową Ziem­ni­aki, ham­burger rybny (włas­nego wyrobu), surówka z kiszonej ka­pusty
Kom­pot wieloowocowy (klarowny) Kom­pot porzeczkowy (klarowny) Kom­pot wiśniowy (klarowny) Kom­pot jabłkowy (klarowny) Kom­pot śli­wkowy (klarowny)
Pod­wiec­zorek Ciasto drożdżowe, owoc Serek ho­mog­e­ni­zowany wanil­iowy Ciasto czeko­lad­owe, owoc Kanapki z pieczywa żyt­niego z szynką dro­biową z warzy­wami, marchewka do pochru­pa­nia Racuchy z jabłkiem
Przykładowe menu (dieta bezglutenowa)
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Śni­adanie Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego, szynka dro­biowa i warzywa Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego z szynką wiejską i warzy­wami, pasta z ciecierzycy Pieczywo bezg­lutenowe, szynka wieprzowa, sałatka jarzynowa Pieczywo bezg­lutenowe z szynką dro­biową i warzy­wami Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego, szynką dro­biową i warzywa, pasta z brokułów
Herbata owocowa Herbatka owocowa Herbatka owocowa Herbatka owocowa Herbatka owocowa
Drugie śni­adanie Owoce
Zestaw obi­ad­owy Kalafiorowa z ziem­ni­akami niez­a­bielana Krup­nik z kaszy jaglanej Jarzynowa z ziem­ni­akami niez­a­bielana Ogórkowa z ziem­ni­akami niez­a­bielana Po­mi­dorowa z makaronem niez­a­bielana
Spaghetti bolog­nese, ogórek kiszony Ziem­ni­aki, nuggetsy z kur­czaka, surówka z ka­pusty pekińskiej Pierogi (bezg­lutenowe) z mięsem z in­dyka (włas­nego wyrobu), surówka z marchwi Makaron bezg­lutenowy z klop­sikami w sosie warzy­wnym Ziem­ni­aki, ham­burger rybny (włas­nego wyrobu), surówka z kiszonej ka­pusty
Kom­pot wieloowocowy (klarowny) Kom­pot porzeczkowy (klarowny) Kom­pot wiśniowy (klarowny) Kom­pot jabłkowy (klarowny) Kom­pot śli­wkowy (klarowny)
Pod­wiec­zorek Sałatka owocowa Serek ho­mog­e­ni­zowany wanil­iowy Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego z szynką, owoc Kanapki z pieczywa bezg­lutenowego z szynką dro­biową z warzy­wami, marchewka do pochru­pa­nia Placki ziem­ni­aczane bezg­lutenowe
Przedszkole
Godziny Pn Wt Śr Czw Pi
7:00 – 9:00 PRZYJ­MOWANIE DZIECI/ ZABAWA
9:00 – 9:30 ŚNI­ADANIE
9:30 – 10:00 ZAJĘCIA EDUKA­CYJNE (POD­STAWA PRO­GRAMOWA) / JĘZYK ANG­IEL­SKI
10:00 – 10:30 PIŁKA NOŻNA TANIEC / JUDO LO­GOPEDA GIM­NASTYKA OGÓLNOROZ­WO­JOWA RYT­MIKA
10:45 – 11:00 II ŚNI­ADANIE
11:00 – 11:30 JĘZYK ANG­IEL­SKI / ZAJĘCIA EDUKA­CYJNE (POD­STAWA PRO­GRAMOWA)
11:30 – 12:20 WYJŚCIE NA SPACER / PLAC ZABAW
12:20 – 12:30 CZYNNOŚCI SAMOOBSŁUGOWE – PRZY­GO­TOWANIE DO OBIADU
12:30 – 13:00 OBIAD – ZUPKA
13:00 – 14:00 ODPOCZYNEK PO OBIEDZIE / LEŻAKOWANIE
14:00 – 14:30 OBIAD – DRUGIE DANIE
14:30 – 15:00 WARSZ­TATY “KĄCIK MAŁEGO CZYTEL­NIKA” WARSZ­TATY BEZ­PIECZNIE PRZEZ ŻYCIE WARSZ­TATY PLAS­TY­CZNO-PRZY­ROD­NICZE WARSZ­TATY BI­O­LOG­ICZNO- ŚRODOWISKOWE WARSZ­TATY MUZY­CZNE
15:00 – 15:20 POD­WIEC­ZOREK i
15:30 – 17:00 WYJŚCIE NA PLAC ZABAW / ZABAWY WOLNE
17:00 – 17:15 POD­WIEC­ZOREK II
17:15 – 18:00 ZABAWY WOLNE / OD­BIERANIE DZIECI
Żłobek
Godziny Plan dnia Opis
7:00 – 9:00 Przyj­mowanie dzieci/Zabawa
9:00 – 9:30 Śni­adanie
9:30 – 9:50 Zabawy eduka­cyjne, kon­struk­cyjne, dźwiękonaślad­ow­cze. Zabawy dowolne służace re­al­iza­cji pomysłów dzieci; zabawy przy muzyce, zabawy dźwiękonaślad­ow­cze.
9:50 – 10:05 Gim­nastyka dla smyka
10:05 – 10:20 Poczy­taj mi
10:20 – 10:40 II śnadanie
10:40 – 11:00 Język ang­iel­ski Gry i zabawy z wyko­rzys­taniem piosenek, wyliczanek i wier­szyków w języku ang­iel­skim.
11:00 – 11:30 Zabawy kreaty­wne, wyjście na spacer/plac zabaw Zabawy roz­wo­jowe, zabawy w kącikach zain­tere­sowań, układanki, zabawy lo­gope­dy­czne wspo­ma­gające naukę prawidłowego mówienia.
11:30 – 11:45 Czynności samoobsługowe – przy­go­towanie do zupy
11:45 – 12:15 Zupa
12:15 – 13:45 Leżakowanie/Spanie
13:45 – 14:00 Czynności samoobsługowe – przy­go­towanie do obiadu
14:00 – 14:30 II danie
14:30 – 14:45 Czynności samoobsługowe – mycie zębów
14:45 – 15:30 Warsz­taty muzy­czne/ plas­ty­czne/przy­rod­nicze Czy­tanie bajek na głos pobudzające wyobraźnię dzieci i wiedzę o świecie, po­ma­gające rozwijać język, umiejętność słucha­nia i rozu­mienia, pokazujące wzorce i wartości ety­czne. Zajęcia służące roz­wo­jowi twórczości muzy­cznej i plas­ty­cznej dziecka.
15:30 – 15:50 Pod­wiec­zorek I
15:50 – 17:00 Zabawy re­lak­sacyjne i dowolne Słuchanie bajek, zabawy przy muzyce, zabawy ru­chowe i kon­struk­cyjne.
17:00 – 17:20 Pod­wiec­zorek II
17:20 – 18:00 Zabawy dowolne

Galeria Galeria Galeria

Kontakt Kontakt Kontakt

Adres

Żłobek i przedszkole
Ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa

Tel. 789372156
E-mail: biuro@przedszkolefairplay-grojecka.pl

NIP: 5252700610
REGON: 369711407

 

Media społecznościowe

Cennik Cennik Cennik

Cennik przedszkola

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Miesięczne czesne wynosi: 790 zł

Cennik żłobka

Opłata rekrutacyjna (jednorazowa) 500 zł

Czesne (płatne z góry do 10-go każdego miesiąca)

Miesięczne czesne wynosi 1190zł (od czesnego 1190zł odliczana jest dotacja w ramach programu Maluch 2018; po odjęciu dotacji Rodzic płaci miesięczne czesne w wysokości ok. 1040 zł).

Dane do wpłaty Dane do wpłaty Dane do wpłaty

EDUCATION&FUN Sp. z o.o.

Idea Bank SA
49195000012006001461300001

Dokumenty do pobrania Dokumenty do pobrania Dokumenty do pobrania