Magda Jakubowska

Magda Jakubowska – nauczyciel wychowawca grupa starsza

Nauczyciel wychowawca grupa starsza

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego. Ukończyła studia na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Opieka nad Dzieckiem. Praca z dziećmi jest jej pasją. Stara się poznać potrzeby dzieci i do każdego z Nich podchodzi indywidualnie. Kocha dzieci, jest ciepłą i otwartą osobą, ale i konsekwentną – co pomaga jej osiągnąć zamierzony cel. Stawia na wszechstronny rozwój dziecka, a w pracy kieruje się słowami wybitnej psycholog dziecięcej Marii Montessori: „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”.