Dominika Koziołek

Dominika Koziołek, Pomoc wychowawcy

Pomoc wychowawcy

Studentka drugiego roku Pedagogiki Społeczno-Opiekuńczej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Praca z dziećmi to jej życiowa pasja. Doświadczenie zdobywała pracując jako opiekunka dziecięca. Jest osobą odpowiedzialną ,uśmiechniętą i pomocną. W swojej pracy stawia na pierwszym miejscu dobro,bezpieczeństwo oraz rozwój zainteresowań dziecka.

Jej motto to „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaję zawsze otwarta.” Jan Paweł II