Inga Pelc - Grzywa

Inga Pelc - Grzywa nauczyciel wychowawca grupa młodsza

Nauczyciel wychowawca grupa młodsza

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz kwalifikacyjnych studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki przedszkolnej z rytmiką. Praca z dziećmi jest jej pasją, rozwija i wzbogaca swoje umiejętności na licznych praktykach zawodowych i kursach. Jest osobą uśmiechniętą, sumienną i niezwykle empatyczną w kontaktach z dziećmi. Zwolenniczka wychowania z humorem, która ceni pogodny optymizm w procesie wychowania i nauczania.

W pracy zawodowej kieruje się znaną regułą: „ Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy. Cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego pragnie”.