Monika Skawińska

Monika Skawińska Kierownik / opiekun w żłobku

Kierownik / opiekun w żłobku

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna z technologią informacyjną, kontynuuje studia na kierunku pedagogika inkluzywna. Doświadczenie w pracy z dziećmi nabyła podczas praktyk w przedszkolu i szkole podstawowej oraz podczas pracy w Klubie Malucha. Jest osobą otwartą i cierpią, łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Jej hobby to taniec i jazda na rolkach. W życiu kieruje się słowami Alfreda de Musseta: „Dzieci chowane bez pieszczoty są jak kwiaty hodowane bez słońca.”